رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک گیگابایت AORUS GTX 1060 Xtreme Edition 6GB Rev2

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام  دوستان
یه کارت گرافیک AOURUS GTX 1060 XTREME 6GB دارم و میخوام بفروشم به دلیل این که روی سیستم به شدت گلوگاه میشه

کارت تا تاریخ 16 نوابر 2020 گارانتی داره و کاملا سالم هست شرکت گارانتی هم که طبیعتا اواژنگ هست کارت فوق العاده ای هست و خیلی خیلی کم صدا.

کلا کارت 3 ماه هست خریداری شده و کاملا سالم هست

دوستان اصفهانی حضوری هم میتونم تحویل بدم بهتون و در بقیه شهر ها با پست و هزینه پست با خریدار محترم هست
قیمت پایه رو 2 میلیون  تومن در نظر دارم و فکر نمیکنم با توجه به قیمت نامناسب دلار و یورو و موجودی کارت ها این قیمت زیاد باشه.

قیمت فوری 2100

5a795fdb80987_10601.thumb.gif.086885d6394644029171d294f3924638.gifphoto_2018-02-06_22-24-33.thumb.jpg.f75344f20728faa26d0e87faae152927.jpgphoto_2018-02-06_22-24-41.thumb.jpg.a3d62e6a3403917015f22fa6a9083839.jpg

ویرایش شده توسط MAXIMUM
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام من این کارت دو ماهه خریدم واقعا شاهکاره امیدوارم خوب بفروشی  خودش بدون گیم 1860 اورکلاکه . عالیه

لینک به دیدگاه

داداش این کارت با آپدیت بایوس ( که در سایتش هست (با توجه به مموریش : هاینیکس یا میکرون) آپدیت میشه وسرعت مموریش 9 گیگ برثانیه میشه.

من از این کازت داشتم و آپدیت کردم (البت مموریش میکرون بود) فعلا قویترین کارت 1060 هست. ولی کارکردش با این قیمت ؟!!؟ منطقی هست! زیر پایه بود به من قیمت آخر رو پ خ کنید.

h.thumb.gif.f39a06c3662d06571653b025e0e93dd8.gif

لینک به دیدگاه

در در 1396/12/06, 16:19:58، hooman1970 گفته است :

سلام من این کارت دو ماهه خریدم واقعا شاهکاره امیدوارم خوب بفروشی  خودش بدون گیم 1860 اورکلاکه . عالیه

درسته منم خیلی دوست داشتم این کارت رو واقعا کارت با ارزشی هست

لینک به دیدگاه

در در 1396/12/06, 16:52:25، behruz گفته است :

داداش این کارت با آپدیت بایوس ( که در سایتش هست (با توجه به مموریش : هاینیکس یا میکرون) آپدیت میشه وسرعت مموریش 9 گیگ برثانیه میشه.

من از این کازت داشتم و آپدیت کردم (البت مموریش میکرون بود) فعلا قویترین کارت 1060 هست. ولی کارکردش با این قیمت ؟!!؟ منطقی هست! زیر پایه بود به من قیمت آخر رو پ خ کنید.

خیلی ممنون از اطلاعاتتون و این که گفتید بایوس جدید اومده براش خبر نداشتم که بایوس جدید اومده برای کارت

کارکرد کارت خیلی پایین هست چیزی نیست
کارت 3 ماه هست تقریبا خریداری شده و دانشجو هم هستم تقریبا 2 هفته هم که تو امتحاناتم بوده کار نکردم با سیستم
به هر حال قیمت مدنظرتون رو تو پی وی اعلام کنید قیمت کارت رو من تقریبا 3 هفته پیش زدم بعد پشیمون شدم از فروش کارت اما بالاخره از تصمیمم مطمئن شدم

ویرایش شده توسط MAXIMUM
لینک به دیدگاه

سلام

فوری توسط یک واسطه معتبر از همین فروم به انتخاب شما خریدارم.

لینک به دیدگاه

@anarion  قبل از شما قیمت فوری رو اعلام کردند درصورتی که معامله انجام نشد کارت به شما تقدیم خواهد شد

ویرایش شده توسط MAXIMUM
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، MAXIMUM گفته است :

@anarion  قبل از شما قیمت فوری رو اعلام کردند درصورتی که معامله انجام نشد کارت به شما تقدیم خواهد شد

خیلی ممنون ولی ایکاش داخل تاپیک اعلام می کردن نا سلامتی مزایدس :12_slight_smile:

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، veteranomid گفته است :

خیلی ممنون ولی ایکاش داخل تاپیک اعلام می کردن نا سلامتی مزایدس :12_slight_smile:

به همین دلیل تک شدن

لینک به دیدگاه

در در 1396/12/06, 16:52:25، behruz گفته است :

دوست عزیز یه توضیحی راجب این ۹ گیگ بر ثانیه میدید؟ یعنی از ۶ گیگ میشه ۹ گیگ؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، veteranomid گفته است :

سلام

فوری توسط یک واسطه معتبر از همین فروم به انتخاب شما خریدارم.

@anarion  در پیام خصوصی گفتند به دلیل این که من تو تاپیک اعلام نکردم و درخواست کس دیگری درخواست کردن که کارت رو با قیمت فوری بخرند اگر معامله با شخص درخواست دهنده در تاپیک انجام نشد من خریدار کارت خواهم بود
بنابراین شما در اولویت اول هستید و در اولین فرست پاسخگو باشید

ویرایش شده توسط MAXIMUM
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، MAXIMUM گفته است :

@anarion  در پیام خصوصی گفتند به دلیل این که من تو تاپیک اعلام نکردم و درخواست کس دیگری درخواست کردن که کارت رو با قیمت فوری بخرند اگر معامله با شخص درخواست دهنده در تاپیک انجام نشد من خریدار کارت خواهم بود
بنابراین شما در اولویت اول هستید و در اولین فرست پاسخگو باشید

پي ام دادم خدمتتون

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، armin2apr گفته است :

دوست عزیز یه توضیحی راجب این ۹ گیگ بر ثانیه میدید؟ یعنی از ۶ گیگ میشه ۹ گیگ؟؟؟

حجمش همون 6 گیگه..... ولی سرعت مموریش یا 9g میره  با تغییر بایوس و باز هم اورکلاک بیشتر هم میشه: عکس رو ببین

داداش سرعت مموری کارتهای 1060 در حالت کارخانه 8000 هست. ولی این کارت تا 9000 میره .

xxx.thumb.jpg.929b13cacfab2b681ad9dbf552635dc9.jpg

ویرایش شده توسط behruz
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، behruz گفته است :

حجمش همون 6 گیگه..... ولی سرعت مموریش یا 9g میره  با تغییر بایوس و باز هم اورکلاک بیشتر هم میشه: عکس رو ببین

داداش سرعت مموری کارتهای 1060 در حالت کارخانه 8000 هست. ولی این کارت تا 9000 میره .

xxx.thumb.jpg.929b13cacfab2b681ad9dbf552635dc9.jpg

ایول ممنون از اطلاعاتتون❤

لینک به دیدگاه

کارت با قیمت 2.100.000 خدمت دوست عزیز @veteranomid ارسال شد و ایشون پول کارت رو به حساب من واریز کردن.
با تشکر فراوان از ایشون امیدوارم از کارت لذت ببرن

ختم تاپیک

ویرایش شده توسط MAXIMUM
لینک به دیدگاه

۲۱۰۰ بخدا نوش الان ۲۴۸۰ هستش. ۲۵ درصد هم کم کنی میشه ۱۸۵۰. واقعا کی حاضر شده اینو ۲۱۰۰ بخر. وقتی یه جنس گرون میشه همه حمله میکنم برای خرید و وقتی یکم میاد پایین نمی خوایم قبول کنیم که اومده پایین. 

https://meghdadit.com/product/63692/gigabyte-gv-n1060aorus-x-6gd-rev.-2.0-aorus-gtx-1060-xtreme-edition-6g-graphics-card/کارت-گرافیک-گیگابایت-سری-آئورس-جی-تی-ایکس-1060-اکستریم-ادیشن-با-حافظه-6-گیگابایت/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...