رفتن به مطلب

فروش گرافیک ASUS STRIX 1060 OC 6GB با گارانتی تابا قیمت 2 میلیون

اشتراک گذاری

Recommended Posts

کاهش قیمت : 2 میلیون

ویرایش شده توسط amirhatamiii
لینک به دیدگاه

با سلام دوست عزیز اگه تا فردا خواستید بفروشید 1800 خریدارم  الان اکبند مدل 6 گیگ 1900 هستش بنده به خاطر استرکس میخام 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، XBOX ONE گفته است :

با سلام دوست عزیز اگه تا فردا خواستید بفروشید 1800 خریدارم  الان اکبند مدل 6 گیگ 1900 هستش بنده به خاطر استرکس میخام 

سلام

دوست عزیز هر کالایی یه قیمت داره لطف می کنید یه لینک از فروشگاه معتبر از قیمت آک این کارت بدید

زمانی که ZOTAC AMP 1060 6GB  قیمتش 1100 تا 1200 بود این کارت بین 1500 تا 1600 قیمت داشته

این حرف شما مثل این میمونه که بیاید بگید قیمت تلویزیون ۵۰ اینچ شده ۳ میلیون تومن

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم من معذرت میخام ولی تلوزیون به غیر اینچ دستگاه فاکتورهای خیلی زیادی داره و قابل قیاس با کارت گرافیک نیست 

درمورد کارت گرافیک مهم ترین ان پردازنده گرافیکی هستش که همون انویدیا تولید میکنه و شرکتهای دیگه براش کولر و برد مناسب رو میسازند ولی در کل توان یک کارت 1060 با حافظه 6 گیگ ارزان ترین تا گران ترین کارت اختلاف کمتر از 3 درصد هستش شاید دیگران نظر های مختلفی دارن ولی نظر بنده اینه 

در کل از پیشنهاد قیمت پاین تر معذرت میخام  توان خرید بنده همین قدره 

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، XBOX ONE گفته است :

دوست عزیزم من معذرت میخام ولی تلوزیون به غیر اینچ دستگاه فاکتورهای خیلی زیادی داره و قابل قیاس با کارت گرافیک نیست 

درمورد کارت گرافیک مهم ترین ان پردازنده گرافیکی هستش که همون انویدیا تولید میکنه و شرکتهای دیگه براش کولر و برد مناسب رو میسازند ولی در کل توان یک کارت 1060 با حافظه 6 گیگ ارزان ترین تا گران ترین کارت اختلاف کمتر از 3 درصد هستش شاید دیگران نظر های مختلفی دارن ولی نظر بنده اینه 

در کل از پیشنهاد قیمت پاین تر معذرت میخام  توان خرید بنده همین قدره 

با تشکر

دوست عزیز نیازی به عذرخواهی نیست
درسته چیپ ها یکیه ولی همونطور که در بالا گفتم تفاوت قیمت وجود داره و اونم مطمئن باش نهایت 3 درصد نیست چون روی یک گرافیک 3 میلیونی این 3 درصدی که شما میگی میشه نهایت 30 هزار تومن تفاوت قیمت که خودتونم میدونید اینگونه نیست و بسته به برند و مدل قیمت ها متفاوته و حتی توی یک برند هم بسته به مدل تفاوت خیلی بیشتر از این 3 درصد شماست مثل مدل dual و dual oc و strix و strix oc توی برند asus
انشالا بتونید کارت مدنظرتون  رو خوش قیمت خریداری کنید

لینک به دیدگاه

با پوزش از استارتر تاپیک

جهت اطلاع سایر دوستان که قیمت های پرت میدن

مدل 6 گیگ استریکس سه فن  معمولی (یعنی سری غیرOC) که سری فروشنده گرامی سری OC هستش .

با تخفیف 500 هزارتومانی شهر فافا  2500,000 قیمت خورده 

https://fafait.net/product/graphics-card/asus-gaming-strix-gtx1060-6g

من خودم اگه گرافیک 1060 نداشتم حتما همین و میخریدم

ویرایش شده توسط lvlEhRaN
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، lvlEhRaN گفته است :

با پوزش از استارتر تاپیک

جهت اطلاع سایر دوستان که قیمت های پرت میدن

مدل 6 گیگ استریکس سه فن  معمولی (یعنی سری غیرOC) که سری فروشنده گرامی سری OC هستش .

با تخفیف 500 هزارتومانی شهر فافا  2500,000 قیمت خورده 

https://fafait.net/product/graphics-card/asus-gaming-strix-gtx1060-6g

من خودم اگه گرافیک 1060 نداشتم حتما همین و میخریدم

تشکر از نظرتون دوست عزیز

بشخصه نظرم اینه که مشتری اگه مشتری باشه هم میدونه این چه گرافیکیه و هم قیمت دستشه

جالبی اینه که یکی دوستان اوایل که تاپیک زده بودم اصرار داشت که قیمت کارت شما 2200 و شما 1800 بده به من:4_joy: درصورتی که کمترین قیمتی که پیدا میشد تو سایت ها 3200 بود اونم مدل بدون oc تازه سایت هایی مثل آریا و مقداد قیمت dual oc رو 3200 و 3300 زده بودند

کلا دوستان وقتی میخواهند خرید دست دو بکنند همیشه قیمتای عالی دارند فقط من موندم چه اصراریه که بیان دست دو بخرند:4_joy:

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، amir pizaramatin گفته است :

اگر 2 تومن بدی برمی دارم؟

سلام دوست عزیز

بله قیمت  2 تومنه و اگه خریدارید تقدیمتون میشه لطفا تو خصوصی برای هماهنگی پیام بدید

لینک به دیدگاه

با توجه به آنلاین نشدن یوزر 

amir pizaramatin

فروش ادامه خواهد داشت

قیمت فروش : 2 میلیون

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود

استارتر عزیز تعویض هم دارید ؟

ویرایش شده توسط teknesian
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...