رفتن به مطلب

کیس 26میلیون تومانی

SinaKarami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود به عزیزان و داداشای گل.

داشتم تو سایتا یه چرخی میزدم و کیس های اسمبل شده رو مشاهده میکردم

کل سایتارو بررسی کردم تا اینکه وارد سایت دی جی کالا شدم

کیس 35 میلیون تومانی!

و البته از اونجا که بازار ایران رو خیلی خوب میشناسین تو هر جایی یه قیمتی میده بیخیال نشدم سایتارو گشتم با همین مدل کیس و بالاخره تو سایت یکی از عزیزان که اسمش نمیارم فکر کنم خلاف قوانینه اینجاس یا هرچی با قیمت 26میلیون 900 تومان یافتم

مدل Asus Rog GT15CA BH001T

مشخصات این هست

CPU:Core I7-6700k 4.0 up to 4.2   8mg

Ram=64gb DDR4

HHD&SSD=2Tra&1Tra

GPU= GTX Titan X 12*2  24Gb

Chipset= Intel Z170

2درگاه USB3

2درگاه USB3.1

پورت شبکه 10/100/1000

بلوتوث

وای فای 802.11ac

سوالم این بود که

آیا میشه با 26 میلیون تومن پول

کیس قدرتمندتری از این کیس بست؟
و اینکه همین کیس رو با چند میلیون تومن میشه بست؟یعنی با همین مشخصات بالا 
چون من الان زده به سرم ماشین بفروشم بگیرم این لامصبوxD

و البته الان که قیمت ها نجوومی رفته بالا احتمالش هست طرفای خرداد و تیر قیمت کاهش پیدا کنه؟

فقط خواستم نظرات و پیشنهاداتتونو بشنوم

مرسی.

لینک به دیدگاه

درود عزیز

در مورد قوانین که نه شما میتونید از هر سایتی که بخواید در این فروم قیمت بگید

در مورد قیمت این سیستم هم دیجی کالا بار جدید داره و35 میلیونه

بار قدیم 20 و خورده ای بوده که تو اون سایت دیدید. البته اسمشو بگید بد نیست شاید اصلا معتبر نباشه

راستش عزیز به نظر من این همه پول بالای سیستم دادن مخصوصا اگه بهش نیاز مبرم ندارید و دارید از جای دیگه واسش میزنید کاملا اشتباهه

سیستم از این قدرتمند تر با این پول تقریبا نداریم و سیستمی که مشابه باشه و مارک و برند مثل این نباشه چند میلیونی ارزونترم شاید دربیاد ولی نیاز نیست اخه

الان خفن ترین بازیها برای رزولیشن 4k رو میشه با یه سیستم 7-8 میلیونی اجرا کرد. برای رزولیشن فول اچ دی و پایینتر با 4-5 تومن که راحت میشه سیستم خرید

کنسولم که هست و الان ps4 slim فکر کنم 1 ترابایتش 1400 اینا باشه

این همه پول بالای تکنولوژی که دیر یا زود قدیمی میشه دادن اشتباه بزرگیه به نظر من. در مورد خاص بودن این کیس و غیره هم بازم نمیتونه 25 میلیون پول بی زبون رو توجیه بکنه

موفق باشید :)

لینک به دیدگاه

شما میتونی سیستم زیر رو بگیری

مادربرد : رمپیج 6 اکستریم حدود 3 میلیون

سی پی یو : 7980EX حدود 9 میلیون

پاور : 1000 کولر مستر حدود 2 میلیون

رم : 32 گیگ تریدنت Z باس 3000 و CL14 حدود 2.5 میلیون

گرافیک : 1080ti Poseidon حدود 6 میلیون

SSD : سامسونگ 960 PRO و 512 گیگابایت حدود 2.5 میلیون 

و حدود 2 میلیون تومان برای  کیس و کولر و ...

درسته حدود 1 میلیون اضافه تر میشه ولی اصلا قابل مقایسه با هم نیستند . و تمام قطعات جزء قطعات HIGH END هستند و گزینه بهتری وجود نداره !!!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

درود عزیز

بار قدیم 20 و خورده ای بوده که تو اون سایت دیدید. البته اسمشو بگید بد نیست شاید اصلا معتبر نباشه

راستش عزیز به نظر من این همه پول بالای سیستم دادن مخصوصا اگه بهش نیاز مبرم ندارید و دارید از جای دیگه واسش میزنید کاملا اشتباهه

سیستم از این قدرتمند تر با این پول تقریبا نداریم و سیستمی که مشابه باشه و مارک و برند مثل این نباشه چند میلیونی ارزونترم شاید دربیاد ولی نیاز نیست اخه

الان خفن ترین بازیها برای رزولیشن 4k رو میشه با یه سیستم 7-8 میلیونی اجرا کرد. برای رزولیشن فول اچ دی و پایینتر با 4-5 تومن که راحت میشه سیستم خرید

این همه پول بالای تکنولوژی که دیر یا زود قدیمی میشه دادن اشتباه بزرگیه به نظر من. در مورد خاص بودن این کیس و غیره هم بازم نمیتونه 25 میلیون پول بی زبون رو توجیه بکنه

تو یوتیوب کیس هست که امروز میدیدم با 4 تا زئون 2699 V4 ( که یکیش رو بنده برای رندر خریدم و واقعا هیولاست !!!)  و 6 ترابایت SSD سامسونگ پرو 850 و 1.5 ترابایت رم و 12 تا 1080ti MSI !!!

خریدن این حتی اگه میلیاردر هم باشی اصلا توجیهی نداره و فقط و فقط بدرد تدوین کارای هالیوودی میخوره که گاها مجبورن فایلهای چند ترابایتی رو با چند صد تا افکت رندر بگیرن که مثلا خروجی اش میشه فیلمهای مثلا 100 گیگابایتی . 

در حد نیاز خرید کنین . وگرنه پول اضافه خرج کردن اصلا هنر نیست . حتی همین سیستم بالایی هم بعد یه دهه قدیمی میشه و چند صد تا شاید تکنولوژی جدید بیاد . نه وام بگیرید و نه قرض کنید برای خرید سیستم . فقط و فقط در حد بودجه فعلی تون خرید کنین . 

من سال 82 سیستم خریدم که الان حتی بدرد آهنگ گوش کردن هم نمیخوره . مثلا هاردش 40 گیگ بود . الان فقط یه گیم بالای 50 گیگ فضای خالی میخواد .همین قضیه الان متاسفانه شتاب بسیار بیشتری گرفته و مثلا تو 4 سال دیگه بجای 12 سال اتفاق میوفته !!!

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، sepehrariaee گفته است :

شما میتونی سیستم زیر رو بگیری

مادربرد : رمپیج 6 اکستریم حدود 3 میلیون

سی پی یو : 7980EX حدود 9 میلیون

پاور : 1000 کولر مستر حدود 2 میلیون

رم : 32 گیگ تریدنت Z باس 3000 و CL14 حدود 2.5 میلیون

گرافیک : 1080ti Poseidon حدود 6 میلیون

SSD : سامسونگ 960 PRO و 512 گیگابایت حدود 2.5 میلیون 

و حدود 2 میلیون تومان برای  کیس و کولر و ...

درسته حدود 1 میلیون اضافه تر میشه ولی اصلا قابل مقایسه با هم نیستند . و تمام قطعات جزء قطعات HIGH END هستند و گزینه بهتری وجود نداره !!!

اخه الان 32 گیگ رم به چه درد میخوره اونم با این حباب قیمتی

یه مدت دیگم که سری جدید میاد

اس اس دی دو و نیم میلیونی الان چقدر تفاوت کارایی با مدل یک میلیون تومنیش داره؟!

این اقا اصلا معلوم نیست برا چی میخواد این کیس رو!

برا بازی باشه که اصلا احتیاجی به این پردازنده نیست و با نمونه هایی با یک چهارم قیمت این پردازنده هم میشه به همین کارایی رسید

اصلا بحث پولم نیست طرف میلیاردر هم باشه باید ببینه کاربریش چیه و بر اساس اون سیستم جمع کنه

دیگه چه برسه به ایشون که میخواد ماشینش رو بفروشه اینو بگیره

لینک به دیدگاه

منظورم تفاوت قیمت و نوع قطعات این کیس پیشنهادی خودم با اون نمونه ای بود که گذاشتن جناب گورانی . وگرنه این سیستم پیشنهادی خودم فقط بدرد دیتا سنترها یا رندرینگهای حجیم و cpu محور میخوره و تو گیمها با 7700k یا حتی 7600k و تو کاربری روزمره با G4400 هیچ فرقی نداره . و فرق بین  750 EVO 128 GB و 960 PRO 2T سامسونگ و رم 16 گیگ باس 2400 و 128 گیگ باس 4000!!! تقریبا اصلا ملموس نیست . 

فروختن ماشین و خرید سیستم :35_thinking:¬¬

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Keykhosro.Goorani گفته است :

اخه الان 32 گیگ رم به چه درد میخوره اونم با این حباب قیمتی

یه مدت دیگم که سری جدید میاد

اس اس دی دو و نیم میلیونی الان چقدر تفاوت کارایی با مدل یک میلیون تومنیش داره؟!

این اقا اصلا معلوم نیست برا چی میخواد این کیس رو!

برا بازی باشه که اصلا احتیاجی به این پردازنده نیست و با نمونه هایی با یک چهارم قیمت این پردازنده هم میشه به همین کارایی رسید

اصلا بحث پولم نیست طرف میلیاردر هم باشه باید ببینه کاربریش چیه و بر اساس اون سیستم جمع کنه

دیگه چه برسه به ایشون که میخواد ماشینش رو بفروشه اینو بگیره

آخه داداشم بعضی اوقات پول اضافی میاد باید خرج بشه.:1_grinning::1_grinning::1_grinning:

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

درود عزیز

مرسی از پاسخ

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، SinaKarami گفته است :

مرسی از پاسخ

البته یادم رفت آدرس سایت رو بدم خدمتتون,

meghdadit.com/Product/43559?utm_source=emalls&utm_medium=meghdad-ads&utm_campaign=meghdad-ads

سایت مقداد آی تی هست سایت معروفیه فکر کنم,قابل اعتماده

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، SinaKarami گفته است :

البته یادم رفت آدرس سایت رو بدم خدمتتون,

meghdadit.com/Product/43559?utm_source=emalls&utm_medium=meghdad-ads&utm_campaign=meghdad-ads

سایت مقداد آی تی هست سایت معروفیه فکر کنم,قابل اعتماده

درسته مقداد تا حد زیادی قابل اعتماده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...