رفتن به مطلب

مزایده رم Geil Evo x 8GB RGB DDR4 (فروخته شد)

Fam Download
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان یک عدد رم ddr4 کاملا آک موجوده 8گیگ تک کانال 2400مگاهرتز

از لیون کامپیوتر به قیمت 405هزار تومن خریداری شده

پایه : 300

فوری: 350

هزینه و مسئولیت ارسال با خریدار محترم(دوستان عزیز توجه کنید رم آک هست فقط تست شده برای سلامت رم), پایان مزایده فردا شب

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/رم-کامپیوتر/رم-گیل-evo-x-8gb--rgb-2400mhz-cl16-80.html

دلیل فروش عدم سازگاری با مادربورد MSI B350M Gaming Pro هست. به همین دلیل هم تاحالا استفاده نشده فقط جهت تست سلامت روی سیستم اینتل یه بار نصب شده. گارانتی مادام العمر ایستا

لینک فروم همسایه:https://forum.persiantools.com/threads/رم-8گیگ-geil-evo-x-rgb-2400.903228/

DSC_0038.JPG

DSC_0036.JPG

ویرایش شده توسط Fam Download
لینک به دیدگاه

منم واسه سیستم پدرم این رم رو برداشتم و به مشکل خوردم !

رو مین خودم ( کراسهر) عالی بود ولی رو ام اس ای سیستم بوت نمیشد!

الانم که جی اسکیل ترایدنت زی انداختم!

شما بایوس رو به agsa 1.0.0.7 آپدیت کردی ؟ 

احتمال داره مشکل حل شه! 

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، VansForeveeeee گفته است :

منم واسه سیستم پدرم این رم رو برداشتم و به مشکل خوردم !

رو مین خودم ( کراسهر) عالی بود ولی رو ام اس ای سیستم بوت نمیشد!

الانم که جی اسکیل ترایدنت زی انداختم!

شما بایوس رو به agsa 1.0.0.7 آپدیت کردی ؟ 

احتمال داره مشکل حل شه! 

مادربورد فرستادم گارانتی اونا هم با بایوس کار کردند. بعد بردم جایی آپدیت کنند گفت گارانتی که میره خودشون آپدیت میکنند. اطلاع دارید که میکنند یا نه ؟!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Fam Download گفته است :

مادربورد فرستادم گارانتی اونا هم با بایوس کار کردند. بعد بردم جایی آپدیت کنند گفت گارانتی که میره خودشون آپدیت میکنند. اطلاع دارید که میکنند یا نه ؟!

آخرین آپدیت بورد شما منتشر شده!

https://www.msi.com/Motherboard/support/B350M-GAMING-PRO#down-bios

نمیشه دقیق گفت ولی باید مشکل رو حل کنه!

باز مطمئن نیستم ولی آپدیت کن!!!!

لینک به دیدگاه

در در 1396/11/19, 13:37:58، VansForeveeeee گفته است :

آخرین آپدیت بورد شما منتشر شده!

https://www.msi.com/Motherboard/support/B350M-GAMING-PRO#down-bios

نمیشه دقیق گفت ولی باید مشکل رو حل کنه!

باز مطمئن نیستم ولی آپدیت کن!!!!

نشد متاسفانه. به گارانتی هم زنگ زدم گفت نه امکان نداره درست شه فقط رم هایی که تو اون لیست هستند رو ساپرت میکنه. 16گیگ همین مدل ساپرت میشه ولی 8گیگ نه!

دوستانی که مشتری هستند تخفیف هم داده میشه بهشون فقط میخوام زود به فروش برسه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

پایه

در پرشین تولز هم نوشتم

تا اینجا پایه برای شما

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Fam Download گفته است :

تا اینجا پایه برای شما

پایان مزایده اعلام کنید لطفا

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

پایان مزایده اعلام کنید لطفا

فردا شب(صبح 23ام ارسال میشه برای خریدار)

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، farshad sh گفته است :

310 هستم

فروم پرشین پیشنهاد 310 داده شده

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، sepehrariaee گفته است :

ببخشید یدونه 8 هست یا 2تا 4؟؟

یه 8گیگ

لینک به دیدگاه

320 پیشنهاد من در پرشین تولز بود ک با توجه به قبول نکردن اول ارسال ایشون و واسطه لیون و در خواست پول پست برای ارسال من اعلام انصراف میکنم و امیدوارم دوستان دیگه مراقب باشن

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

320 پیشنهاد من در پرشین تولز بود ک با توجه به قبول نکردن اول ارسال ایشون و واسطه لیون و در خواست پول پست برای ارسال من اعلام انصراف میکنم و امیدوارم دوستان دیگه مراقب باشن

دوست عزیز لطفا یکم ادب و شخصیت داشته باشید! من اسکرین چت هارو میزارم! این کار های بچه گونه و از روی عقده نیاز نیست! قضاوت با دوستان

جالبه که میگند اعلام انصراف ولی همینطور که معلومه بنده پاسخ این شخص رو ندادم به خاطر ادبشون!

New Bitmap Image12.jpg

New Bitmap Image (2).jpg

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Fam Download گفته است :

د

من لازم نمیبینم توضیح بدم  و من دلیل خرید نکردنم رو نوشتم 

ویرایش شده توسط The.13east
لینک به دیدگاه

دوست عزیز لطف کن دیگه در این تاپیک پست نزار! این هم آخرین پاسخ و آخرین پست شما باشه لطفا تو این تاپیک.

خوبه که پیام ها هست و واضحه که شما خرید نکردنتون دلیل نداشت! چون در هر صورت اون کسی که انصراف داد شما نبودید! دروغگویی هم به صفات عالیتون اضافه شد مثل اینکه!

آخرین پیام شما در رابطه با معامله:پس کرایه بفرستین من مشکلی ندارمولی این بی ادبی نیست ک کاربر با بیشتر از 30 ا معامله به شما مشکوک باشه

دیگه داره اسپم میشه و لطفا این بحث بچه گانتونو ببرید جای دیگه. بنده نخواستم به شما چیزی بفروشم و طبیعتا این حق بنده است نیازی به عقده گشایی در تاپیک نیست

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

دوست عزیز چرا کاربرهای دیگه باید مراقب باشن ؟ چرا هر کسی قبول نمیکنه که اول برای شما ارسال کنه  از نظر شما مشکوکه به کلاهبرداری ؟ این بار اول شما نیست . قبلا هم معامله شما سر همین موضوع با کاربرهای دیگه بهم خورده که اونها رو گزارش کردید و اعلام مشکوک بودن به کلاهبرداری کردید . مگه 20-30 تا بازخورد مثبت چه اعتباری داره ؟ بعضی ها اعتماد نمیکنن . داشتیم کاربری که بالاتر از این مقدار بازخورد مثبت داشته ، ولی کلاهبرداری کرده . خیلی هم قدیمی نیست . حتی داشتیم کاربری که چند سال کار میکرده ، خرید  وفروش تو حجم بالا ، یهو چندین میلیون پول کاربرها رو گرفت و رفت خارج از کشور .  ایشون حق داره جنسش رو با توجه به شرایط خودش بفروشه ، شما میتونی نخری یا با شرایط ایشون خرید کنی. اجباری به شما نکرده . اگر میخوای این روند رو ادامه بدی و از هرکی که کالا بهت نمیده شاکی بشی ، طبق قوانین باهات برخورد میشه .

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Hamed گفته است :

دوست عزیز چرا کاربرهای دیگه باید مراقب باشن ؟ چرا هر کسی قبول نمیکنه که اول برای شما ارسال کنه  از نظر شما مشکوکه به کلاهبرداری ؟ این بار اول شما نیست . قبلا هم معامله شما سر همین موضوع با کاربرهای دیگه بهم خورده که اونها رو گزارش کردید و اعلام مشکوک بودن به کلاهبرداری کردید . مگه 20-30 تا بازخورد مثبت چه اعتباری داره ؟ بعضی ها اعتماد نمیکنن . داشتیم کاربری که بالاتر از این مقدار بازخورد مثبت داشته ، ولی کلاهبرداری کرده . خیلی هم قدیمی نیست . حتی داشتیم کاربری که چند سال کار میکرده ، خرید  وفروش تو حجم بالا ، یهو چندین میلیون پول کاربرها رو گرفت و رفت خارج از کشور .  ایشون حق داره جنسش رو با توجه به شرایط خودش بفروشه ، شما میتونی نخری یا با شرایط ایشون خرید کنی. اجباری به شما نکرده . اگر میخوای این روند رو ادامه بدی و از هرکی که کالا بهت نمیده شاکی بشی ، طبق قوانین باهات برخورد میشه .

شما باید یه اقدام در مورد این شخص انجام بدین و موکول نکنید به بعد!

این شخص خیلی به خیال خودش زرنگ هست و همیشه قیمت های زیر قیمت پایه پیشنهاد میده و فک می کنه خیلی معتبره و بقیه باید بهش اطمینان کن من شخصا واسه امثال این  یه تکه چوب هم مفتی ارسال نمی کنم چه برسه به رم .

ویرایش شده توسط VansForeveeeee
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Hamed گفته است :

لایک

لینک به دیدگاه

فروخته شد به دوست عزیز farshad sh ختم تاپیک.

پ.ن: با VansForeveeeee به شدت موافقم چون ایشون تمام مورد های بی اخلاقی رو به صورت پکیج دارند. وقتی بهشون گفتم لطفا عقده گشایی نکنند در تلگرام فحش هایی دادند که خب نمیشه اینجا عکسشونو گذاشت! امیدوارم دوستانِ دیگه هیچ برخوردی با ایشون نداشته باشند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...