رفتن به مطلب

امتیاز شما به اخرین بازی که بازی کردید

@حامد@
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همگی

در این تاپیک به اخرین بازی ( هایی ) که بازی کردید امتیاز بدید :

1. نام بازی
  2. امتیاز از 0 تا 10
  3. نام پلتفورمی که بازی رو روی اون بازی کردید.
  4. یک توضیح کوتاه در صورت علاقه از تجربه خودتون از بازی هم میتونید در پستتون بنویسید.

پ.ن ۱ : سعی کنید عکس بزرگ در پست خودتون از بازی قرار ندید. ( عکس در سایز کوچک باشه مناسب تر هست )

پ.ن ۲ : ۰ تا ۴ ضعیف / ۵ متوسط / ۶ نسبتا خوب / ۷ خوب / ۸ خیلی خوب / ۹ عالی / ۱۰ بی نقص ( بسیار عالی )

ویرایش شده توسط @حامد@
لینک به دیدگاه

Call of duty WWII

( بخش داستانی )

پلتفورم : PC

امتیاز من : 10 / 8

بازی از لحاظ گرافیکی خیلی خوب کار شده بود بخصوص موشن کپچر شخصیت ها

از لحاظ شبیه سازی محیط جنگ هم خیلی خوب بود.

----------------------------

Evil Within 2

پلتفورم : PC

امتیاز من : 10/ 7

بازی از لحاظ کشش و گیرایی گیم پلی برای من از قسمت یک مشخصا بهتر بود. بازی گرافیکش خوب بود ولی میتونست بهتر باشه. از لحاظ فنی هم بازی بهینه نبود ولی ایجاد مشکل نکرد برای من ( البته من 30 فریم قفل شده بازی کردم ). بازی از تقریبا اپیزود 8 و 9 دلچسب شد برام و ازش تونستم لذت ببرم.

ویرایش شده توسط @حامد@
لینک به دیدگاه

PES 2018 

پلتفرم: PC

امتیاز من: 8/10 

دورهمی بازی کردیم، خیلی خندیدیم، به منم 5 تا زدن ناکسا .

لینک به دیدگاه

من Ori and the blind forest رو بازی کردم به خاطر طراحی های گرافیکی فوق العادش و موسیقی متن بینظیرش , عالی بود

لینک به دیدگاه

با سلام :$

Overwatch - هر روز بدون استثنا حداقل 3 تا 6 ساعت بدون استراحت :D - 10/10

گیم پلی تکرار نشدنی - طراحی هنری زیبا - شخصیت پردازیش به حدی خوبه که حتی اگر حالت داستانی هم داشته باشه بسیار غنی خواهد بود / پس زمینه هر شخصیت میتونه یه داستان کامل باشه

تنها ایرادی که میشه گرفت توی بعضی مواقع مچ میکینگ و مجازات های بد بلیزارد هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Xcom 2 war of the chosen

10/10

شاهکار بازیهای استراتژیک مخصوصا تو dlc جدید کلی مراحل و 3 تا باس و 3تا سرباز و 3نوع اسحله  و چند نوع دشمن جدید ، همکاری 2 سرباز به صورت تیم دونفره و شیر کردن قابلیتهاشون و ... (اینا فعلا به ذهنم رسید) به بازی اضافه شده

اسکرینهایی که از بازی گرفته بودم متاسفانه پاک شده به همین دلیل چند تا عکس از نت برداشتم

11.jpg

12.jpg

13.jpg

10.jpg

14.jpg

لینک به دیدگاه

اولین و آخرین بازی من فیفاس

امتیاز 1000

لینک به دیدگاه

خیلی وقته بیشتر overwatch میرم

9.5 از 10

PC

خوبیاش که خیلی زیاده و جز بازیاییه که بعد از 500 ساعت هم خسته کننده نمیشه و تنها مشکلش هم مچمیکینگ و پلیرای رو اعصابه

لینک به دیدگاه

Assassin's Creed origin

8/10 

نوآوری نداره عین قبلیاس،فقط گرافیک یه کم بهتره و سی پی یو الکی درگیره

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
Homefront : The Revolution
نسخه کرک شده کورپک همراه با 3 تا DLC
امتیاز من : 10 / 5 ( متوسط )
یه بازی متوسط با هوش مصنوعی بی ثبات که در یک صحنه با صدای پا متوجه شما میشن و یک جای دیگه به دیوار اتاقی که داخلش سنگر گرفتید بی محابا و طولانی مدت شلیک میکنن و انگار نمیفهمن که میشه از در اون اتاق اومد داخل و شلیک کرد. البته بعد از مقداری شلیک کردن بی هدف به در و دیوار سر عقل میان و کم کم تشریف میارن داخل!

این بازی میتونست یک عنوان خوب باشه. فقط داستان و طراحی محیط رو میشه نقاط قابل قبول بازی دونست اما در باقی موارد بازی خوب کار نکرده. در یکی از ماموریت ها من متوجه نشدم دقیقا چرا کاروان ماشین های ما توسط یکی از لیدرها به اصرار وسط جاده ایستاده بود و منتظر موند تا یک درگیری اتفاق بیفته، که میشه همون گیم پلی بازی، در حالی که اصلا مسیر حرکت کاروان در اون جهت نبود. در واقع تصور کنید شما توی جاده دارید میرید و یک جا کف جاده می ایستید تا دشمن از پشت سر برسه و باهاش درگیر بشید، بدون اینکه حتی جایی در اون اطراف کمین کنید یا نقشه ای طی یک کات سین کوتاه یا دمو نمایش و پیاده بشه، دقیقا وسط جاده وایسید و منتظر بمونید تا دشمن از پشت سر برسه!!!. از این مدل ماموریت های ابکی و نه چسب در این بازی باز هم اتفاق می افته که نشون میده بازی از کارگردانی در سطح بالایی برخوردار نبوده.

از نکات ضعیف دیگه تنوع نداشتن اسلحه ها هست. در واقع شما از هر کلاس یک نوع سلاح در اختیار دارید و با اپگرید های کم در 3 مرحله به قدرت کامل اون سلاح دست پیدا می کنید.

موضوع تست قرا دادن دسته نگه دارنده برای سلاح هست که بدون اون و با اون هیچ تفاوتی در لرزش و ثبات تفنگ هنگام نشونه گیری، که منطقی باید بهبود پیدا کنه، بوجود نیومد و دقیقا یکسان بود.

گرافیک بازی هم به جز کیفیت خوب چهره چند تا از شخصیت های اصلی داستان مثل Parrish که از لیدرهای اصلی مبارزان ازادی هست یا Cook، چیز خاصی برای گفتن نداره و فقط میشه به زیبایی بعضی از محیط ها و نقاط بازی اشاره کرد.

امیدوارم قسمت بعد چه خطی چه Open World یک بازی خوب از اب در بیاد.

Homefront2_Release_2018_02_21_18_04_26_209.jpg

ویرایش شده توسط @حامد@
لینک به دیدگاه

نتیجه تصویری برای ‪csgo‬‏

نمره 9 

Pc 

بازی انلاین خیلی خوبی هست ولی باید چیتر هاش کمتر بشه

لینک به دیدگاه

Dead Rising 4

نسخه کرک شده ( PC )

امتیاز من : 10 / 7 ( خوب )

من از قسمت 3 بیشتر خوشم اومد تا این یکی. فازش دلچسب تر بود. ولی اینم حس نصف کردن زامبی ها همچنان درش پویا و لذت بخش هست.

deadrising4_2018_02_26_20_15_39_277.jpg

ویرایش شده توسط @حامد@
لینک به دیدگاه

dead by daylight

بهش 8از 10 میدم

گرافیکش بدک نیست

گیم پلی خیلی زمان میبره یاد بگیری

فقط سرور نداره یه مشت آشغال تایلندی با پینگ 500 ریختن توش

لینک به دیدگاه

Witcher 3

10/10

گرافیکش عالیه، گیم پلیش هم که خوبه دیگه چی از این بهتر

دیروز هم با یه پایان عالی برای بار سوم تمومش کردم. ?

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، @حامد@ گفته است :

Dead Rising 4

نسخه کرک شده

امتیاز من : 10 / 7 ( خوب )

من از قسمت 3 بیشتر خوشم اومد تا این یکی. فازش دلچسب تر بود. ولی اینم حس نصف کردن زامبی ها همچنان درش پویا و لذت بخش هست.

deadrising4_2018_02_26_20_15_39_277.jpg

سلام شماره سه کولاک بود ، واقعا دیووانه کننده ، از بقیه شماره هاش خوشم نیومد ، این جدیده هم چنگی به دل نمی زد ، عجب باس هایی داشت شماره ۳

لینک به دیدگاه

اگر وقت زیادی صرف بازی کردن میکنی حتما بازی Rust و Ark Survival Evolved از دست نده این سبک بازی Open World  و Survival زنده ماندن هست و شما باید از صفر شروع کنی  خونه بسازی ..... تنها مشکلی که داره هر کسی نمیتونه بازی کنی حتما باید سیستم خوبی داشته باشید و اینکه آنلاین هم هست اگر خواستید میتونیم باهم بازی کنیم شایدم باهم خونه بسازیم D": فقط اگه آنلاین میخواید بازی کنیم باید این بازی هارو بصورت آورجینال از استیم بخرید راهنمایی هم خواستید در خدمتم

Rust

rust-20773-6.thumb.jpg.831dcefbb3c2e8221013dd9d2a32e276.jpg

rust-20773-3.thumb.jpg.acabf79d8c3814d61e7900b8d9be69f7.jpg

rust-3.thumb.jpg.a123246fb284324127ef6d1034c4ccfa.jpg

http://store.steampowered.com/app/252490/Rust/

Ark Survival Evolved

673157127.thumb.jpg.8664b721727b0e5fa771fb201581bdaa.jpg

1.thumb.jpg.fa38318c5edcc04d225b397b1b1775ce.jpg

bqg0ubk4pjh01.png

http://store.steampowered.com/app/346110/ARK_Survival_Evolved

10/9 چون این بازی ها خیلی اوپتیماز نشده

ویرایش شده توسط ExtremeLight
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

dead by daylight

بهش 8از 10 میدم

گرافیکش بدک نیست

گیم پلی خیلی زمان میبره یاد بگیری

فقط سرور نداره یه مشت آشغال تایلندی با پینگ 500 ریختن توش

میدونم منظور بدی نداشتید ولی لفظ آشغال تایلندی واقعا لفظ مناسبی نیست و نشانه وجود تعصب نژادی هست. 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، indianboy گفته است :

میدونم منظور بدی نداشتید ولی لفظ آشغال تایلندی واقعا لفظ مناسبی نیست و نشانه وجود تعصب نژادی هست. 

آخه کی نسبت به تایلندی تعصب نژادی داره؟فاصلشونه دوره پینگشون بالاست هی ما رو میندازه با اونا ! باید صد بار از بازی لفت بدم برم یه جادیگه عصابمو بهم ریخته

لینک به دیدگاه

درود

1. The Evil Within 2

2.امتیاز من 9 از 10

3.نسخه ویندوز

4.گرافیک بازی جای کار بیشتری داشت گیم پلی هم که عالی بود

لینک به دیدگاه

بازی the last of us

فعلا در حال انجامش هستم 

پلتفروم  ps3 

امتیاز بنده 8.5/10

یکم با گرافیکش مشکل دارم . داستان زیبا و گیم پلی خوب 

لینک به دیدگاه

The Evil Within 2 PC

امتیاز 8.5 از10

موسیقی و داستان بی نظیر(مخصوصا اخر بازی)

یکم ترسش کمتر از نسخه قبله و کمتر به چالش می کشتون  و یکمم باگ داره(البته فکر کنم با اپدیت ها درستش کرده باشن)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...