رفتن به مطلب

امتیاز شما به اخرین بازی که بازی کردید

@حامد@
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 17 ساعت قبل، hmasroor گفته است :

این شورش در شهر 2 یا 3 ؟

من تو ایکس باکس 360 هم یه دی وی دی دارم توش بعضی بازی های سگا رو داره و هنوز گاهی با دسته ایکس باکس شورش در شهر 1 رو بازی میکنم اما تا حالا 2 و 3 اش رو بازی نکردم :)

این شماره 2 هست. شماره 3 ش 4 تا شخصیت میتونن بدون و بازی یه مقدار سریعتر شده ولی بخاطر حس نوستالژیکی که به شماره 2 ش دارم و همیشه بعد از مدرسه ابتداییم میرفتم کلوپ و شماره 2 ش رو بازی میکردم هنوز هم همیشه انتخاب اولم شماره2 هست... شماره یکش بعد از بالا رفتن از آسانسور و رفتن داخل اتاق رییس همیشه میندازه ما رو چند مرحله عقب تر و دیگه حوصلشو نداشتم و ادامه ندادم.

در 16 ساعت قبل، MOHSEN-CH گفته است :

نسخه فول اچ دیش اومده..حتما بازی کن اونو

یعنی کلا سه بعدی شده؟ به نظر شخصیم کیف این بازی به دو بعدی بودن و کارتونی بودن بازیه!

لینک به دیدگاه

اخرین بازی همین کال اف بود ولی روی کارت من فریم درست نمیده 1080 تی ای میخواد که اونم توان خریدشو با این قیمتای بالا ندارم

لینک به دیدگاه

Grid 1 & 2    10/ 10

GTA V & IV   10/10

Crysis 1 & 2 & 3   10/10

BF2   10/10

Splinter Cell Blacklist  10/10

COD 1,2,3 Black ops 2,3    8/10

بیشترین وقتی که برای بازی گزاشتم برای GTA V و Crysis 3 بوده که رودست ندارن چه از نظر گرافیکی و چه از نظر داستانی و همیشه در انتظار نسخه های جدیده این بازیها هستم که البته به دلیل شرایط فعلی مجبور باشم سیستمم را بفروشم و در انتظار خرید سیستم هم بمونم

لینک به دیدگاه

آخرین بازی که من رفتم بازی Assassin's creed Origins بود

یک بازی سرگرم کننده و سرکاری !

خلاصه بازی شامل گشت و گزار در محیط -  شکار حیوانات  -  یه تعداد ماموریت تکراری و خسته کننده - فاقد داستان غنی

گرافیک عالی - پرفورمنس متوسط - گیم پلی افتضاح

نمره من به بازی : 7 از 10

لینک به دیدگاه

Sniper : Ghost Warrior 3

PC نسخه کرک شده ورژن 1.8

امتیاز من به بازی : 10 / 6.5

دوست داشتم بگم بازی خوبی بود ( یعنی امتیاز 7 بدم )  ولی مشکلاتی داشت که تجربه من از بازی رو تحت تاثیرمنفی خودش قرار داد بخاطر همین نیم نمره کمتر دادم.

بازی نکات مثبتی داره مثل :

•  طراحی و کیفیت خوب محیط ها
  • طراحی و سنگینی خوب سلاح ها
  • هوش مصنوعی در مجموع خوبه اما نوسان داره و همیشه بالانس نیست. هم واکنش های هوشمندانه میبینیدکه باعث میشه در نبردهای چند نفر به یک نفر مجبور بشید فرار کنید یا درگیر بشید که احیانا کشته میشین و هم گاهی واکنش های احمقانه میبینید.
  • اگر روی درجه سختی Hard به بالا بازی کنید، یه نقطه ریز که برای کمک به شلیک به هدف هست حذف میشه و شما باید با توجه به شدت وزش باد و فاصله تا هدف، مگسک تفنگ تک تیر خودتون رو تنظیم کنید که خب هیجان بازی رو بیشتر میکنه وقتی هدف در فاصله دور قرار داره.

و نقاط ضعفی داره مثل :

• لودینگ های طولانی ( زمان بارگزاری بازی ) 5 دقیقه طول میکشید.
  • کیفیت ضعیف طراحی شخصیت های اصلی بازی
  • صداگزاری ضعیف شخصیت ها که در بعضی صحنه ها اصلا با شرایطی که درش هستید جور در نمیاد.
  • بازی پالیش نیست و باگ هم داره. اگر وقت بیشتری گذاشته بودن برای رفع مشکلات بازی مسلما بازی بازخورد بهتری میداشت.

داستان ابکیه که البته انتظاری هم ازش نمیرفت و ماموریت های جانبی هم قابل تحمله اما در کل بازی به مرور هیجان و زیبایی اول خودش رو از دست میده.

در انتها یکی دو تا تصویر از بازی که خودم گرفتم ضمیمه میکنم و تصاویر بیشتر در تاپیک تصاویر قرار میدم.

SGW3_2018_03_05_13_31_57_619.jpg

SGW3_2018_03_05_17_18_48_672.jpg

ویرایش شده توسط @حامد@
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، @حامد@ گفته است :

PC نسخه کرک شده ورژن 1.8

دوست داشتم بگم بازی خوبی بود ( یعنی امتیاز 7 بدم )  ولی مشکلاتی داشت که تجربه من از بازی رو تحت تاثیرمنفی خودش قرار داد بخاطر همین نیم نمره کمتر دادم.

بازی نکات مثبتی داره مثل :

•  طراحی و کیفیت خوب محیط ها
  • طراحی و سنگینی خوب سلاح ها
  • هوش مصنوعی در مجموع خوبه اما نوسان داره و همیشه بالانس نیست. هم واکنش های هوشمندانه میبینیدکه باعث میشه در نبردهای چند نفر به یک نفر مجبور بشید فرار کنید یا درگیر بشید که احیانا کشته میشین و هم گاهی واکنش های احمقانه میبینید.
  • اگر روی درجه سختی Hard به بالا بازی کنید، یه نقطه ریز که برای کمک به شلیک به هدف هست حذف میشه و شما باید با توجه به شدت وزش باد و فاصله تا هدف، مگسک تفنگ تک تیر خودتون رو تنظیم کنید که خب هیجان بازی رو بیشتر میکنه وقتی هدف در فاصله دور قرار داره.

و نقاط ضعفی داره مثل :

• لودینگ های طولانی ( زمان بارگزاری بازی ) 5 دقیقه طول میکشید.
  • کیفیت ضعیف طراحی شخصیت های اصلی بازی
  • صداگزاری ضعیف شخصیت ها که در بعضی صحنه ها اصلا با شرایطی که درش هستید جور در نمیاد.
  • بازی پالیش نیست و باگ هم داره. اگر وقت بیشتری گذاشته بودن برای رفع مشکلات بازی مسلما بازی بازخورد بهتری میداشت.

داستان ابکیه که البته انتظاری هم ازش نمیرفت و ماموریت های جانبی هم قابل تحمله اما در کل بازی به مرور هیجان و زیبایی اول خودش رو از دست میده.

در انتها یکی دو تا تصویر از بازی که خودم گرفتم ضمیمه میکنم و تصاویر بیشتر در تاپیک تصاویر قرار میدم.

بسیار ممنون دوست عزیز

البته من فقط 5 دقیقه اولو بازی کردم برام لودینگش زیاد نبود

فعلا چندماهی هستش که درگیر ویچر هستیم خیلی بازیه بزرگی هستش

اویل ویتین 2 و بازی کال اف دیوتی wii رو تا اخر بردیم و از غافل گیر شدم هردوتا بازی خیلی نسبت به نسخه های قبلی خیلی بهتر بودند .

کال اف دیوتی  : هم گرافیکش هم داستان و گیمپلیش خیلی خوب بود .

داستان بازی که در مورد برادری و دوستی همرزمان در جنگ هستش که خیلی خوب تو این بازی پیاده سازی شده شخصیت های به یادماندنی داره (البته نه در حد مدرن وایفر )

گیم پلی هم همون گیم پلی سرعتی کال اف دیوتی  هستش  تفنگ های خیلی جالبی داره اسنایپ بازیش باحاله ( اما نه در حد بتلفیلد 1 )

درکل با  کال اف دیوتی خیلی غافلگیر شدم  و از بازیش واقعا لذت بردم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، @حامد@ گفته است :

PC نسخه کرک شده ورژن 1.8

SGW3_2018_03_05_13_31_57_619.jpg

سلام . اسنایپر نسخه 1.8 فیت گیرل رو گذاشتم تو لیست دانلود . فقط جناب چرا شما روی 30 فریم بازی میکنید ؟

یکم از گیم پلی بازی و داستان بازی میشه بگین ؟ ممنون میشم

لینک به دیدگاه

بسیار ممنون دوست عزیز
البته من فقط 5 دقیقه اولو بازی کردم برام لودینگش زیاد نبود

فعلا چندماهی هستش که درگیر ویچر هستیم خیلی بازیه بزرگی هستش
اویل ویتین 2 و بازی کال اف دیوتی wii رو تا اخر بردیم و از غافل گیر شدم هردوتا بازی خیلی نسبت به نسخه های قبلی خیلی بهتر بودند .
کال اف دیوتی  : هم گرافیکش هم داستان و گیمپلیش خیلی خوب بود .
داستان بازی که در مورد برادری و دوستی همرزمان در جنگ هستش که خیلی خوب تو این بازی پیاده سازی شده شخصیت های به یادماندنی داره (البته نه در حد مدرن وایفر )
گیم پلی هم همون گیم پلی سرعتی کال اف دیوتی  هستش  تفنگ های خیلی جالبی داره اسنایپ بازیش باحاله ( اما نه در حد بتلفیلد 1 )
درکل با  کال اف دیوتی خیلی غافلگیر شدم  و از بازیش واقعا لذت بردم
سلام. وقتت بخیر
منم موافقم که ایول ویتین ۲ و کال او دیوتی WWII بازیهای خوبی بودن.
دقیقا منم فکر میکنم EW2 از قسمت یک بهتر عمل کرد.

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Mantel گفته است :
سلام . اسنایپر نسخه 1.8 فیت گیرل رو گذاشتم تو لیست دانلود . فقط جناب چرا شما روی 30 فریم بازی میکنید ؟
یکم از گیم پلی بازی و داستان بازی میشه بگین ؟ ممنون میشم

سلام به شما. وقت شما هم بخیر
والا چرا ۳۰ فریم بازی میکنم رو به ۲ دلیل :
۱. حس نوستالژیک سینمایی تر بودن ۳۰ فریم که تا جایی که سبک بازی اجازه بده با ۳۰ فریم ثابت بازی میکنم
۲. روی ۳۰ فریم فشار و دمای کمتری گرافیک و باقی قطعات دارن بخصوص کارت گرافیک که من تا ۴۵ درجه تونستم دما رو نگه دارم و فکر میکنم این دما تا وقتی به تجربه من از گیم پلی بخاطر فریم اسیبی وارد نشه دمای بسیار خوبی هست.
------------------------------------

درباره گیم پلی بازی میشه باز هم حرف زد. بازی ضعف های مختلفی داره که همین موارد باعث میشه بعضی گیمرها بی خیال این قسمت بشن.

اما از نکات خوب بازی بگم که میتونی چند نوع گلوله با خودت حمل کنی ( 3 مدل مختلف ) که یکی مشخصا گلوله جنگی ( Regular Bullet ) هست، یک نوع فشنگ به نام Lure Bullet میتونی با خودت داشته باشی که کاربردش اینه که با ایجاد صدا باعث جلب توجه سربازهایی که نزدیک به محل شلیک گلوله هستن به اون منطقه میشه و میتونی از این فرصت استفاده کنی که بکشونیشون یک جای پرت و بکشیشون.

یک نوع گلوله دیگه داری که Anti Vehicle (  ضد تجهیزات سنگین ) هست و بهت بگم که میتونی با این گلوله به سر دشمن ها شلیک کنی و نتیجه رو خودت ببینی:22_stuck_out_tongue_winking_eye:

چند مدل گلوله دیگه هم میتونی بسازی که من دیگه بهشون دقت نکردم. این از نکات خوب بازی هست.

بازی به صورت تقریبا Open world ساخته شده یعنی سوار ماشین میشی یا پیاده میتونی از Base خودت میتونی حرکت کنی که بری به منطقه عملیاتی و توی این مسیر معمولا یک سری Outpost هست که میتونی تصاحبشون کنی که من فقط یکی دو تا رو گرفتم از کنار بقیه با ماشین رد میشدم!. خود منطقه اصلی ماموریت ها معمولا پایگاه های نظامی هستن که باید بهشون وارد بشی و کاری که ازت خواسته شده رو انجام بدی.

یک چیزی که من یادم رفت بهش اشاره کنم اینه که شما یک Drone داری که کمک میکنه بهت جای دشمن ها رو پیدا کنی و Tag ( نشونه گذاریشون کنی ) و بعد بری سراغشون. خود این ربات پرنده کوچک رو هم میتونی اپگرید کنی.

هوش مصنوعی خوبه بخصوص اگر اصرار داشته باشی که ماموریت ها رو بصورت مخفی کاری کامل بری. اون وقت مجبور هستی به مسیر تعریف شده حرکت سربازها دقت کنی و ببینی کجا جای خوب برای کشتن یک سرباز دشمن هست که باعث جلب توجه بقیه گارد ها که اطرافش هستن نشه.

در کل بازی بسته به انتظارت و نگاهت میتونه متفاوت باشه ولی خب ضعف های زیادی داره که با دقت میتونی متوجهشون بشی.

ویرایش شده توسط @حامد@
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، @حامد@ گفته است :

سلام به شما. وقت شما هم بخیر
والا چرا ۳۰ فریم بازی میکنم رو به ۲ دلیل :
۱. حس نوستالژیک سینمایی تر بودن ۳۰ فریم که تا جایی که سبک بازی اجازه بده با ۳۰ فریم ثابت بازی میکنم
۲. روی ۳۰ فریم فشار و دمای کمتری گرافیک و باقی قطعات دارن بخصوص کارت گرافیک که من تا ۴۵ درجه تونستم دما رو نگه دارم و فکر میکنم این دما تا وقتی به تجربه من از گیم پلی بخاطر فریم اسیبی وارد نشه دمای بسیار خوبی هست.
------------------------------------

درباره گیم پلی بازی میشه باز هم حرف زد. بازی ضعف های مختلفی داره که همین موارد باعث میشه بعضی گیمرها بی خیال این قسمت بشن.

اما از نکات خوب بازی بگم که میتونی چند نوع گلوله با خودت حمل کنی ( 3 مدل مختلف ) که یکی مشخصا گلوله جنگی ( Regular Bullet ) هست، یک نوع فشنگ به نام Lure Bullet میتونی با خودت داشته باشی که کاربردش اینه که با ایجاد صدا باعث جلب توجه سربازهایی که به محل شلیک گلوله هستن به اون منطقه میشه و میتونی از این فرصت استفاده کنی که بکشونیشون یک جای پرت و بکشیشون.

یک نوع گلوله دیگه داری که Anti Vehicle (  ضد تجهیزات سنگین ) هست و بهت بگم که میتونی با این گلوله به سر دشمن ها شلیک کنی و نتیجه رو خودت ببینی:22_stuck_out_tongue_winking_eye:

چند مدل گلوله دیگه هم میتونی بسازی که من دیگه بهشون دقت نکردم. این از نکات خوب بازی هست.

بازی به صورت تقریبا Open world ساخته شده یعنی سوار ماشین میشی یا پیاده میتونی از Base خودت میتونی حرکت کنی که بری به منطقه عملیاتی و توی این مسیر معمولا یک سری Outpost هست که میتونی تصاحبشون کنی که من فقط یکی دو تا رو گرفتم از کنار بقیه با ماشین رد میشدم!. خود منطقه اصلی ماموریت ها معمولا پایگاه های نظامی هستن که باید بهشون وارد بشی و کاری که ازت خواسته شده رو انجام بدی.

یک چیزی که من یادم رفت بهش اشاره کنم اینه که شما یک Drone داری که کمک میکنه بهت جای دشمن ها رو پیدا کنی و Tag ( نشونه گذاریشون کنی ) و بعد بری سراغشون. خود این ربات پرنده کوچک رو هم میتونی اپگرید کنی.

هوش مصنوعی خوبه بخصوص اگر اصرار داشته باشی که ماموریت ها رو بصورت مخفی کاری کامل بری. اون وقت مجبور هستی به مسیر تعریف شده حرکت سربازها دقت کنی و ببینی کجا جای خوب برای کشتن یک سرباز دشمن هست که باعث جلب توجه بقیه گارد ها که اطرافش هستن نشه.

در کل بازی بسته به انتظارت و نگاهت میتونه متفاوت باشه ولی خب ضعف های زیادی داره که با دقت میتونی متوجهشون بشی.

ممنون از وقتی که گزاشتی با این توضیحاتی که دادین دارم لحظه شماری میکنم که دانلودش تمام بشه و بازیش کنم . اینجور احساس میکنم تو مایه های IGI 2 باشه که اگه اینطور باشه واسه من بهترین بازی این چند سال اخیر میشه . اگه وقت و حوصلشو داری عکسهای بیشتر بزار همین چند تا عکسی هم که گزاشتی هی نگاه میکنم لذت میبرم ?

باز هم ممنون

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

دو بازی که هفته قبل تمومشون کردم the evil within نسخه اول و دوم بود.

نسخه اول بازی جالب بود و تا حدودی ترسناک ولی داستانش بیش از حد پیچیده بود و حتی بعد از پایان بازی هم دهها سوال بی جواب توی ذهن آدم میموند. البته من همون روزای اول که کرک شد بازیش کردم ولی اون موقع یادمه خیلی مشکل داشت ولی الان خیلی بهتر شده بود با آخرین آپدیت ها و در نهایت نمره 8 از 10 رو بهش میدم.

3261729-trailer_tew2_gameplay_20170719.j  chapter-16-walkthrough.jpg

نسخه دوم از ترسش یه مقدار کم شده بود و بازی تا حدودی اپن ورلد شده بود. ولی از وسطای بازی به بعد حالت خطی به خودش میگیره ولی در نهایت داستانش که برای من خیلی مهمه، فوق العاده است و به شکل بی نهایت زیبا و احساسی به پایان میرسه که اصلا توقعش رو نداشتم... یک پایان خاص و استثنایی...

داخل پرانتز بگم که تابحال با بازی کردن گریه نکرده بودم و این بازی تنها بازی بود که اشکم باهاش سرازیر شد... خصوصا اینکه داستانش فداکاری برای خانواده بود و برای من خیلی خیلی این مسئله مهم بود. 

به نظر من میشه از برخی مشکلاتش گذشت و نمره من 9  از 10 هست به این بازی. 

لینک به دیدگاه

چند تا بازی که اخیرا تموم کردم :
Rise of tomb raider
8/10

Hitman absolution
8/10

Homefront 1
6/10

رایز او توم ریدر بازی قشنگیه. چه گرافیک خوبی داره. بازی دلنشینی بود.

هیتمن ابسلوشن یه بازی قشنگ و دلچسب

هوم فرانت ۱ بازی نسبتا خوبی بود.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

آخرین بازی Inside  بود که اصلا حوصله هیچ بازی رو نداشتم و ندارم  اینم بخاطر حجم کم همینطوری گرفتم نصبش کردم ولی بطور عجیبی تا آخر بازی کشیده شدم واقعا بازی فوق العاده ای  بود نمره 9 از 10 .

قبل از این هم بازی skull of shogun تنها بازی بود که تا آخرش کشیده شدم نمرش 8.5 از 10.

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، F216 گفته است :

آخرین بازی Inside  بود که اصلا حوصله هیچ بازی رو نداشتم و ندارم  اینم بخاطر حجم کم همینطوری گرفتم نصبش کردم ولی بطور عجیبی تا آخر بازی کشیده شدم واقعا بازی فوق العاده ای  بود نمره 9 از 10 .

قبل از این هم بازی skull of shogun تنها بازی بود که تا آخرش کشیده شدم نمرش 8.5 از 10.

little nightmares هم خوبه توی سبک اینساید

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، F216 گفته است :

اسم inside  رو آوردی برای همین Little Nightmares Secrets of The Maw رو 100% توصیه میکنم بازی کنی. ابتدا با دختره تمامش کن بعدبا پسره چون مرحله های پسره خیلی رمز و راز و معما داره اصلا ممکن نیست بدون اینکه تو گوگل سرچ بزنی بتونی با پسره تمومش کنی.

در 26 دقیقه قبل، MO3IN گفته است :

Little Nightmares بنده بعد از گذشت 3 - 4 روز از تمام کردن بازی متوجه شدم یه داستان دیگه هم داره :))

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، (WarCraft) گفته است :

Little Nightmares بنده بعد از گذشت 3 - 4 روز از تمام کردن بازی متوجه شدم یه داستان دیگه هم داره :))

یعنی یه پایان دیگه هم داشت به جز پایان اصلی؟ یا چی؟D:

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MO3IN گفته است :

در ۱ ساعت قبل، (WarCraft) گفته است :

اسم inside  رو آوردی برای همین Little Nightmares Secrets of The Maw رو 100% توصیه میکنم بازی کنی. ابتدا با دختره تمامش کن بعدبا پسره چون مرحله های پسره خیلی رمز و راز و معما داره اصلا ممکن نیست بدون اینکه تو گوگل سرچ بزنی بتونی با پسره تمومش کنی.

یه سرچی زدم  الان باید بازی جالبی باشه اینم امتحان میکنم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، (WarCraft) گفته است :

واااااااات؟کجا چجوری؟من اینو pre orderکرده بودم کلا یبار رفتمش عالی بود بازیش !

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، MO3IN گفته است :

یعنی یه پایان دیگه هم داشت به جز پایان اصلی؟ یا چی؟D:

در 11 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

واااااااات؟کجا چجوری؟من اینو pre orderکرده بودم کلا یبار رفتمش عالی بود بازیش !

یک بار با دختر بچه داستان رو دنبال میکنی که شنل زرد تنشه - یک بار هم با یه پسربچه

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، (WarCraft) گفته است :

یک بار با دختر بچه داستان رو دنبال میکنی که شنل زرد تنشه - یک بار هم با یه پسربچه

اها dlc رو میگید، فک کردم 2-3 تا پایان داره بازی D:

لینک به دیدگاه

من ک بتلفیلد 1 آنلاین میزنم خیلی وقته!

از 10 بهش 10 میدم

فقط نمیدونم چرا تو این آپدیت آخرش خیلی لگ میزنه برام!

کارت 1070 و پردازنده رایزن 1700

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

rFactor 2

توی تخفیفات استیم خریده بودمش چون فکر میکردم با قیمت اصلیش نمی ارزه  اما به شدت ازش راضی ام و به نظرم خیلی بیشتر از اینها می ارزید، 9.5 از 10

لینک به دیدگاه

SNIPER GHOST WARRIOR 3

دوهفته ای میشه دارم بازی میکنم تا اینجا که راضی بودم از بازی نمیدونم چرا منتقدا به بازی نمره کم دادن درسته بازی باگ داره ولی خب بازیRPG هستش و طبیعیه من تو ویچر 3 هم خیلی زیاد باگ دیدم .

داستانش خوبه درگیر کنندس احساسیه شخصیت پردازی خوبی داره منوی خیلی خوبی داره که در مورد هر شخصیت و ماموریت ها و گروه ها خیلی خوب توضیح داده فقط تنها نکته ی منفیش صداگذاری شخصیتهاش هست که تویه کات سین ها مشاهده میشه خیلی مصنوعیه فقط همین مشکلو داره کاتسین های بازی یکم مصنوعیه وگرنه همه چیه بازی درحد بسیار خوبی قرار داره

بازی چالش های زیادی داره مثلا مراحل بازی توسه تا نقشه دنبال میشه که یکیش کوهستانی هستش و وقتی می خوای اسنایپ کنی مسیر گلوله به دلیل وجود باد زیاد منحرف میشه و باید سرعت باد رو در نظر بگیری یا ازگلوله هایی استفاده کنی که باد و باران و برف روش تاثیری نداشته باشه که خرید اون گلوله ها خیلی گرونه و باید تو نقشه پیدا کرد

بعضی از دشمنا لباسایه اهنی و جلیقه پوشیدن که باید با گلوله های ضدسپر(ضد جلیقه ) اونا رو از پا دراورد بعضی از گلوله ها دشمنا رو تگ میکنن که خیلی کاربردیه DRONE که داری خیلی کمک میکنه به نحوه بازی کردنت که میخوای شبیه گوست باش یا یه جنگجو و ...

توهرنقشه تعدادی زیادی MOSTWANTED هست که اگه اوناروبکشی بهت پوله درست حسابی میده و ...

اینارو همه گفتم که بدونید بازیش خیلی خوب و چالشی هستش فقط نمیدونم چرا اینقد نمره کمی گرفته

شدیدا به کسایی که بازی اسنایپ دوست دارن توصیه ش میکنم

لینک به دیدگاه

در در 1397/01/12, 19:07:09، @حامد@ گفته است :

Rise of tomb raider

کدوم نسخه ؟

در در 1397/02/14, 22:57:49، MO3IN گفته است :

لیمبو هم حرف نداره توی این سبک

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...