رفتن به مطلب

فروش GTX 970 G1 Gaming

اشتراک گذاری

Recommended Posts

20180215_100935.thumb.jpg.db2514f0b161fced86a68d4801e57170.jpg

قیمت پایه 1600

مورد توجه افرادی که خریدار نیستن و فقط میخوان تاپیک دیگران رو خراب کنند:

معیار قیمت من 20 درصد کمتر از قیمت 1060 3gb است که قدرت مشابه کارت 970 داره. با خریدار واقعی هم کنار میام

http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-970-vs-Nvidia-GTX-1060-3GB/2577vs3646

ویرایش شده توسط shocker78
دلیل ویرایش حماقت دیگران
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1600???????>>>>????????
داداش با این قیمت بعید میدونم بتونی بفروشی

لینک به دیدگاه

دوستان تو تاپیک هیچ نظری ندید

طرف یه‌وقت ناراحت میشه

مکافات درست میشه

فقط به اهستگی از کنار تاپیک عبور کنین

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Javadmpower گفته است :

طرف یه‌وقت ناراحت میشه

مکافات درست میشه

چشم

لینک به دیدگاه

اقا قیمت چرت و پرت گذاشته لطفا بعد من پیام ندید الکی نیاد بالا تایپک

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، shocker78 گفته است :

20180215_100935.thumb.jpg.db2514f0b161fced86a68d4801e57170.jpg

قیمت پایه 1600

درودمدت گارانتی زحمت بکشید.

ویرایش شده توسط 780ti
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Javadmpower گفته است :

طرف یه‌وقت ناراحت میشه

مکافات درست میشه

خوب شد کنسول گرفتم همون ۹۶۰ خودم مثل مرد کار میده ، حیف که دو گیگ هست

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، 780ti گفته است :

درودمدت گارانتی زحمت بکشید.

تا همین ماه گارانتی داره. توی عکس مشخصه

ویرایش شده توسط shocker78
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، behy گفته است :

1600???????>>>>????????
داداش با این قیمت بعید میدونم بتونی بفروشی

در ۱ ساعت قبل، ebisalimi58 گفته است :

مگه داریم؟! 

در 2 ساعت قبل، Xfactor گفته است :

۱۶۰۰?

به شما ربطی نداره. توی تاپیک فروش دیگران گوه اضافه نخورید.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ehsangomez گفته است :

lol

در 53 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

خوب شد کنسول گرفتم همون ۹۶۰ خودم مثل مرد کار میده ، حیف که دو گیگ هست

?

در 1 ساعت قبل، amirafshar گفته است :

اقا قیمت چرت و پرت گذاشته لطفا بعد من پیام ندید الکی نیاد بالا تایپک

مثل اینکه گران شدن قیمت کارت گرافیک به بعضی ها فشار زیادی آورده. میخواین کارت مفت بخرین؟ انتظار دارین کارت 970 رو بفروشم 1 تومن بعد خودم برم 4 تومن بدم 1070 بخرم؟

اگر ماه پیش تشریف میاوردید 1 تومن میدادم کارت رو. به نسبت قیمت های فعلی سعی کردم منصفانه باشه قیمت.

لینک به دیدگاه

اینکه قیمت هرچنده واقعا ربطی نداره هرکی دوست نداره بیخیالش شه قیمته یک جنسو عرضه و تقاضا مشخص میکنه تقاضا نباشه خودش مجبوره بیاد پایین

از اینا گذشته ادب و نزاکت هم چیزه خوبیه عفت کلام داشته باشید این چه وضعیه!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 17 دقیقه قبل، shocker78 گفته است :

مثل اینکه گران شدن قیمت کارت گرافیک به بعضی ها فشار زیادی آورده. میخواین کارت مفت بخرین؟ انتظار دارین کارت 970 رو بفروشم 1 تومن بعد خودم برم 4 تومن بدم 1070 بخرم؟

اگر ماه پیش تشریف میاوردید 1 تومن میدادم کارت رو. به نسبت قیمت های فعلی سعی کردم منصفانه باشه قیمت.

دوستان اگه گرون نخرید این قدر تایپک خراب نکنید

قبلا کارت 1100 بود ایشون با تفاوت 700-800 یه دونه 1070 می خرید

حال باید 1500-تا 1700 بدهد کارت دست دوم بگیرید کارت 1080ti به قیمت 3100 بودالان قیمت بگیرید مربوط به دوماه قبل

پس منطقی صحبت کنیم

خیلی سر تان درد می کنند دنبال مقصر بگردید دنبال کسی باشید که دلار 5000 کرد بقیه مسائل حل میشود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 دقیقه قبل، godwar گفته است :

اینکه قیمت هرچنده واقعا ربطی نداره هرکی دوست نداره بیخیالش شه قیمته یک جنسو عرضه و تقاضا مشخص میکنه تقاضا نباشه خودش مجبوره بیاد پایین

با حرف این دوستمان کاملا موافقم حرمت هم دیگر حفظ کنیم تایپک فروش نه جنگ گران نخرید دعوا ندارید با هم

لینک به دیدگاه

آخه من نمیدونم دذوستان چرا اینجوری میکنن

اولا که تاپیک فروش هست و. ازتون درخواست قیمت دادن که نکردن

دوما اون موقع که 1060 حدود 1300-1400 بود این کارت 800 فروش میرفت الان 1060 پریده رفته بالای 2.5 هنوزم ایشون 800 بده کارتشو؟ بعضیا مفت بخرن همینجا 1400 بفروشن؟!

حدود 3هفته پیش یه 290ایکس فروخته شد 1850 که از این کارت کمی قویتره فقط

لینک به دیدگاه

به قول بزرگی، عبور کنید اگر قیمتها باب میلتون نیست!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، shocker78 گفته است :

به شما ربطی نداره. توی تاپیک فروش دیگران گوه اضافه نخورید.

ادب داشته باشی بد چیزی نیست کسی بهت فحش نداده فحش میدی

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، godwar گفته است :

بله قیمت یک کالا رو عرضه و تقاضا مشخص میکنه و اگر کسی خریدار نبود من قیمت رو با میل خودم پایین میاوردم یا از فروش منصرف میشدم. ولی وقتی دیگران پا رو  از گلیم درازتر میکنن من چاره ای جز پاسخ دادن ندارم.

اگر ساکت بمونم این کارو توی تاپیک دیگران هم تکرار میکنند و نظم انجمن رو به هم میریزن.

فرض  کنید شما  مغازه دارید و ده تا آدم بی عقل اومدن داخل مغازه  داد میزنن این یارو گرون میفروشه.

البته اگر واقعا قصد گرون فروختن داشتم ساکت میموندم و جوابشون رو نمیدادم ولی حقیقت اینه که قیمت رو منصفانه دادم ولی دیگران حاضر نیستند درک کنند. همه چیز رو از دید خودشون میبینند.

در 41 دقیقه قبل، Xfactor گفته است :

ادب داشته باشی بد چیزی نیست کسی بهت فحش نداده فحش میدی

شما اگر توی پی وی به من هزارتا  فحش میدادی من کمتر ناراحت میشدم تا اینکه توی تاپیک فروش اسپم کنی.

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، shocker78 گفته است :

بله قیمت یک کالا رو عرضه و تقاضا مشخص میکنه و اگر کسی خریدار نبود من قیمت رو با میل خودم پایین میاوردم یا از فروش منصرف میشدم. ولی وقتی دیگران پا رو  از گلیم درازتر میکنن من چاره ای جز پاسخ دادن ندارم.

اگر ساکت بمونم این کارو توی تاپیک دیگران هم تکرار میکنند و نظم انجمن رو به هم میریزن.

فرض  کنید شما  مغازه دارید و ده تا آدم بی عقل اومدن داخل مغازه  داد میزنن این یارو گرون میفروشه.

البته اگر واقعا قصد گرون فروختن داشتم ساکت میموندم و جوابشون رو نمیدادم ولی حقیقت اینه که قیمت رو منصفانه دادم ولی دیگران حاضر نیستند درک کنند. همه چیز رو از دید خودشون میبینند.

شما اگر توی پی وی به من هزارتا  فحش میدادی من کمتر ناراحت میشدم تا اینکه توی تاپیک فروش اسپم کنی.

سلام ، ببخشید دوست عزیز ، اگرم کسی توی تاپیک شما اسپم کرده شما گزارش کن نه اینکه بیایی توی تاپیک عمومی بد دهنی بکنید ، در ضمن شما ناظم نیستی بخوای نظم انجمن رو حفظ کنید . .

یخورده هم دوستان من باب همکاری مشورت به صورت عمومی و دوستانه دادند ولی شما خیلی جدی و به صورت بد ترین شکل ممکن جوابشونو دادید . .

درسته شاید دوستان نمیگم خیلی ، بسیار بسیار کم دخالت کردن ولی شما هم خیلی بد ماسخ دادید . .

الان اگر کسی هم شکل عنوان تاپیک شما در گوگل سرچ بکنن ، گوگل این سایت و این تاپیک رو براشون به نمایش در میاره ، اگر بیان و ببینن که همچنین حرفایی گفته شده چه فکری میکنند ؟؟؟؟

یخورده دقت داشته باشید که انجمن الکی الکی بد بین نشه . .

دوستان ناظر هم یه لطفی بکنن که به تاپیک نظارت کافی داشته باشند . .

ممنون از کلیه دوستان . .

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، m4n0 گفته است :

سلام ، ببخشید دوست عزیز ، اگرم کسی توی تاپیک شما اسپم کرده شما گزارش کن نه اینکه بیایی توی تاپیک عمومی بد دهنی بکنید ، در ضمن شما ناظم نیستی بخوای نظم انجمن رو حفظ کنید . .

یخورده هم دوستان من باب همکاری مشورت به صورت عمومی و دوستانه دادند ولی شما خیلی جدی و به صورت بد ترین شکل ممکن جوابشونو دادید . .

درسته شاید دوستان نمیگم خیلی ، بسیار بسیار کم دخالت کردن ولی شما هم خیلی بد ماسخ دادید . .

الان اگر کسی هم شکل عنوان تاپیک شما در گوگل سرچ بکنن ، گوگل این سایت و این تاپیک رو براشون به نمایش در میاره ، اگر بیان و ببینن که همچنین حرفایی گفته شده چه فکری میکنند ؟؟؟؟

یخورده دقت داشته باشید که انجمن الکی الکی بد بین نشه . .

دوستان ناظر هم یه لطفی بکنن که به تاپیک نظارت کافی داشته باشند . .

ممنون از کلیه دوستان . .

دوست عزیز اینها به حریم من تجاوز کردن و من حق دارم از خودم دفاع کنم.اگر در دنیای واقعی بود به صورت فیزیکی باهاشون برخورد میکردم

اگر ناظر های انجمن به اندازه کافی و جدی برخورد میکردند من هم فقط گزارششون میکردم.

وقتی توی یه شهر نا امن زندگی میکنی مجبوری با خودت اسلحه حمل کنی درغیر اینصورت تا پلیس خبر دار بشه کلکت کندست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز

جواب تند زیاد صحیح نیست خصوصا که باید صبر میکردید اگه بدتر شده بود اقدام میکردید

شخصا به ادم مودب مطلق باور ندارم وجود داشته باشه.  حتی اون روانشناسش که دم  از ارامش میزنه هم کافیه یکم رو اعصابش راه بری شخصیتش عوض میشه

شما هم مدارا پیشه کن بزار فکر کنن اول زرنگ ایرانن

همه اگاهیم  تو این مملکت کلاه سرمون دیگه نمیره  . جنس گرون خریداری نمیشه جنس ارزون هم طرف راضیه و دلش میخواد ارزون میده

ما زورمون نمیرسه برای هدایت ادمها

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

واقعا نتونستم پیام ندم

دوستان وقتی  rx470 رو دارن 1.800 تا 2 تومن معامله میکنن!این کارت ک من شنیدم در حد 470 یا کمی بالاتر یا پایین تره به نظرتون 1.600 نمی ارزه ؟!

بعدشم خود اقای حسینی یه تاپیک درست کرده بود در مورد معاملات فروم ک میگفتن اگه قیمت جنسی بالاس نخرید!ولی اسپم نباید ارسال کنید!این دوستمون حق داره بگه ک میتونید نخرید.اخه شاید این بنده خدا هم ک اینو میخواد بفروشه بعدش باید با همین وضع بازار گرافیک بخره!ک اوضاع قیمت رو خودتون میدونید

درسته این دوستمونم کمی بی ادبی کردن ولی من حق رو به صاحب تاپیک میدم

بازم از دوست عزیزم و ناظرین بابت ارسال اسپم عذر میخوام

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...