رفتن به مطلب

هشدار ! از خريد سيدي خام فينال جدا خوداري كنيد

AMD>INTEL
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

حدود 20 روز پيش براي رايت يكسري كليپ و ... بالجبار از سيدي فينال استفاده كردم به دليل كيفيت بد اين محصول سرعت رو روي 24 گذاشتم 1 دقيقه گذشت ديدم صداي عجيبي اومد و من هم فاصله كمي داشتم با درايو يهو ديدم سيدي تركيد و چند تكه با خورد كردن پنل به صورت من پرت شد شانسي كه آوردم عينك به چشمم بود ولي درايو پايونير من داغون شد مدل درايو هم dvr-s19fxv بود كه مدل گراني هست بهرحال يك درايو ما از بين رفت .گفتم كه دوستان مراقب باشند . :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چی چی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سی دی ترکید ؟؟؟؟؟؟ straight%20face.gif بعد درایو رو هم خرد کرد ؟ :-?

I%20Do%20not%20Know.gif

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چی چی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سی دی ترکید ؟؟؟؟؟؟ straight%20face.gif بعد درایو رو هم خرد کرد ؟ :-?

I%20Do%20not%20Know.gif

همچین تعجب نداره تو این دنیایی که ما داریم زندگی میکنیم همه بیشتر به فکر سود هستن تا کیفیت خوب!

بنده هم یه بار همین مشکل پیش اومد برام صداش یه جورایی شبیه انفجار بود البته بنده یادم نیست چه برندی بود ولی هرچی بود هنوز رایت نکرده که هیچ اتورانش که اومد ببببببببوووووووووووووومممممممممممممstraight%20face.gifفاتحه مع الصلواتwhew.gif

لینک به دیدگاه

برای من هم این اتفاق افتاده . منتها با سی دی دیتا لایف . چند سال پیش بود .کل سی دی تو درایو ترکید و وقتی درایو رو با اون آچارش باز کردم خرده سی دی بر میداشتم از توش . بعد هم درایو رو از کیس در اوردم و با در باز رو به زمین تکونش دادم . همینطور خرده سی دی میریخت بیرون :-? درایو من هم باطل شد :wacko:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی جالبه درایو من سالمOh%20Go%20On.gif در رفت ولی یادم نیست اسمش چی بود!wating.gif

لینک به دیدگاه

منو باش به فکر حمایت از تولید داخلی بودم !

کی گفته داخلیه

هر چی سی دی آشغال از این کشورهای اطراف گیر میارن با یه برچسب به اسم فینال میفروشند . اصلا سی دی فینال از اساس همین بوده .

لینک به دیدگاه

کی گفته داخلیه

هر چی سی دی آشغال از این کشورهای اطراف گیر میارن با یه برچسب به اسم فینال میفروشند . اصلا سی دی فینال از اساس همین بوده .

اتفاقا برعکس . خیلی از این سی دی های آشغالی که میبینید با اسمهای عجیب و غریب تو بازار هست تولید همین جاست . فینال یکی از بهترین ها بود . چند تا کارخونه تولید سی دی و دی وی دی تو ایران داریم . کارخونه فینال هم تو قزوینه . با کیفیت تر از همه رو برند بهش دادن و بقیه رو با اسامی مختلف فرستادن تو بازار تا همه بگن کیفیت سی دی ایرانی از خارجی بهتره . ما فقط به تعداد انگشتان 2 دست سی دی و دی وی دی خارجی داریم . همه اونها هم قیمت بالایی دارن نسبت به بقیه . البته برند آشغال خارجی هم هست . ولی خیلی کمه .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

اتفاقا برعکس . خیلی از این سی دی های آشغالی که میبینید با اسمهای عجیب و غریب تو بازار هست تولید همین جاست . فینال یکی از بهترین ها بود . چند تا کارخونه تولید سی دی و دی وی دی تو ایران داریم . کارخونه فینال هم تو قزوینه . با کیفیت تر از همه رو برند بهش دادن و بقیه رو با اسامی مختلف فرستادن تو بازار تا همه بگن کیفیت سی دی ایرانی از خارجی بهتره . ما فقط به تعداد انگشتان 2 دست سی دی و دی وی دی خارجی داریم . همه اونها هم قیمت بالایی دارن نسبت به بقیه . البته برند آشغال خارجی هم هست . ولی خیلی کمه .

من همین سی دی فینال رو دیدم که در واقع برچسب بود و زیر اون برچسب یه برند دیگه دیده میشد .البته اون برند رو یادم نیست

ویرایش شده توسط Hamid_5870
لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان گل

با نظر دوستان کاملا موافقم، بنده خودم بشخصه خیلی دوست دارم که

در جهت حمایت از تولید کننده های داخلی محصولات ایرانی رو بخرم ولی

زمانیکه میبینم بخاطر چندرغاز سود بیشتر کیفیت رو فدا می کنن و یه

محصول با پایین ترین درجه های کیفی میدن دست مصرف کننده ( اکثر محصولات ایرانی)

یا از کرده ی خودم پشیمون میشم یا مجبورم که کلا قید کالای ایرانی رو بزنم.

بازم تشکر از همه ی دوستان @};-

لینک به دیدگاه

راستش من زیاد رایت میکنم و اکثرا هم فینال هست از نظر رایت هم عالی بوده و اصلا نسوخته ولی دی وی دی های دیگه خوب نبودن من که راضی ام

شاید مشکل از درایوتون بوده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...