رفتن به مطلب

راهنمایی خرید mainboard و cpu

اشتراک گذاری

Recommended Posts

چند وقته پیش یه گرافیک خریدم  برای گیمینگ متاسفانه اون بازی که میخواستم اجرا شد ولی به دلیل کم بود قدرت سی پی یو کرش میداد و منو از بازی پرت میکرد بیرون

اینم مشخصات سیستم من و تست گیری این بازی با این سیستم  متسفانه میبینید که سی پی یو برای این بازی رد شده.

photo_2018_02_15_21_50_07.jpg%E2%80%8B%E

باسلام بنده قسط خرید یک مادربرد و سی پی یو رو دارم بودجه 360 تومن

البته مادربرد و سی پی یو خودم رو هم میخوام بفروشم

Amd Phenom II X4 955 سی پی یو

ASUS M4A88TM مادر برد

اگه میشه یکمی راهنمایی کنید.

ویرایش شده توسط ExtremeLight
لینک به دیدگاه

به نظرم دنبال سریFX باشین االبته بستگی داره پاورتون چند واته یه FX 8320  جدود 350  مادربورد خودتون رو هم بدین با سی پیو فکر کنم یه مادربورد خوب بشه 

ویرایش شده توسط Sky84
لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Sky84 گفته است :

به نظرم دنبال سریFX باشین االبته بستگی داره پاورتون چند واته یه FX 8320  جدود 350  مادربورد خودتون رو هم بدین با سی پیو فکر کنم یه مادربورد خوب بشه 

سلام پاور من Green GP535A   قدرت 535watt  سی پی یو که گفتید خیلی خوب بود امتیاز خوبی هم گرفت. ولی مادربرد باید چی بگیرم ؟ فقط sata 3  باشه.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ExtremeLight گفته است :

سلام پاور من Green GP535A   قدرت 535watt  سی پی یو که گفتید خیلی خوب بود امتیاز خوبی هم گرفت. ولی مادربرد باید چی بگیرم ؟ فقط sata 3  باشه.

بستگی داره بتونید چند اون دوتا قطعه رو بفروشید اما یکی از مدل های ایسوس M5A97 EVO R2  و اینم هست M5A97 LE R2.0 حدود 370 ولی پیشنهاد نمی کنم به هر حال گزینه بدی نیست از برند های دیگه MSI 970A SLI Krait Edition  یا مدل گیمینگ همین البته اگه بتونید سری 990 رو هم تهیه کنید دیگه چه بهتر 

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، memex گفته است :

سلام اسم این برنامتون تون چیه که مشخصاتو داده ؟

برنامه نیست !!

این سایته

http://www.game-debate.com

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، gafarbit گفته است :

برنامه نیست !!

این سایته

http://www.game-debate.com

اره دیدم فکر کردم برنامست 

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، memex گفته است :

اره دیدم فکر کردم برنامست 

یه نرم افزارم داره البته نه به این صورت ولی لیست بازی ها میاد روش کلید کنید میگه سیستمتون چقدر مناسب بازیه 

GD Hardware Scan

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ExtremeLight گفته است :

درود

طی تجربه ای که داشتم همون چیپ 970 بگیری بهتره چون توی بازی مادربرد 970با 990 هیچ فرقی نداره! حتی 1 فریم . ضمن اینکه 970 خیلی ارزون تر  درمیاد.

لینک به دیدگاه

در در 1396/11/27, 04:02:23، Sky84 گفته است :

بستگی داره بتونید چند اون دوتا قطعه رو بفروشید اما یکی از مدل های ایسوس M5A97 EVO R2  و اینم هست M5A97 LE R2.0 حدود 370 ولی پیشنهاد نمی کنم به هر حال گزینه بدی نیست از برند های دیگه MSI 970A SLI Krait Edition  یا مدل گیمینگ همین البته اگه بتونید سری 990 رو هم تهیه کنید دیگه چه بهتر 

سلام من الان یکم بودجه افزایش دادم حدود 670 دارم بدون حساب کردن فروش مادر بر و سی پی یو لطفا یک عدد مادربرد سی پی خوب برای گیم معرفی کنید خیلی ممنون. , و اگه میشه ای دی تلگرامتونو بدید من کارتون دارم. با تشکر فراوان همه دوستانی که راهنمایی میکنن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...