رفتن به مطلب

(حل شد) مشکل با رم کروشال 8 گیگ باس 3000 - سیستم رایزن 1800x

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 4 ساعت قبل، Mantel گفته است :

خب دوستان مشکل من حل شد!  گویا مشکل از رم نبود. من داشتم از ویندوز 10 قبلی که رو سیستمم بود استفاده میکردم ویندوز رو clean install کردم و بعد گزاشتم کاملا تا خرخره آپدیت بشه درایور قدیمیتر کارت گرافیک رو هم روش نصب کردم الان همه چی نرماله و سیستم خوب کار میکنه هم توی بازی و هم توی رندر و کانورت ویدیو ولی چون هر دو کار رو پشت هم انجام دادم نفهمیدم مشکل از ویندوز بوده یا از درایور کارت گرافیک !

---------------------------------------------------------------------------------------------

ولی یه موضوعی که میمونه و اصلا از لیون انتظار نداشتم (حتی نخواستم تاپیک جدا بزنم براش) اینه که من پاور کولر مستر نیمه ماژولار سفارش داده بودم ( روزی که سفارش دادم موجود بود)

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/پاور/پاور-کولر-مستر-650-وات-g650m-93.html

اما با کمال تعجب یه پاور کولر مستر دیگه برام فرستاده شده که اصلا ماژولار نیست و تمام کابلهاش بهش وصلا

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-اصلی/پاور/cooler-master/پاور-کولر-مستر-mwe-bronze-650.html

درود دوست عزیز

به لیون کامپیوتر قسمت پشتیبانی زنگ بزنید و صحبت کنید و قانعشون کنید که این مدل اشتباهی براتون ارسال شده .

اگر قبول کردن ما به التفاوتش رو بدن قبول نکنید و تعویضش کنید (پاور رو باز کردید؟ رو سیستم بستید؟)

اگر باز شده باشه قبول نمیکنن تعویض کنن!

رایزن1800x بستید که آخر!:(

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

درود دوست عزیز

به لیون کامپیوتر قسمت پشتیبانی زنگ بزنید و صحبت کنید و قانعشون کنید که این مدل اشتباهی براتون ارسال شده .

اگر قبول کردن ما به التفاوتش رو بدن قبول نکنید و تعویضش کنید (پاور رو باز کردید؟ رو سیستم بستید؟)

اگر باز شده باشه قبول نمیکنن تعویض کنن!

رایزن1800x بستید که آخر!:(

سلام مرسی داداش

باز کردم نصبه رو سیستم . حقیقتش برام مهم نیست دمه عیده حتما عیدی میخواستن - یه مدت دیگه میخام هارد 4 ترا با موس و کیبورد گیمینگ بخرم . از دیجیکالا میگیرم :))

ویرایش شده توسط Mantel
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Mantel گفته است :

سلام مرسی داداش

باز کردم نصبه رو سیستم . حقیقتش برام مهم نیست دمه عیده حتما عیدی میخواستن - یه مدت دیگه میخام هارد 4 ترا با موس و کیبورد گیمینگ بخرم . از دیجیکالا میگیرم :))

درود

اگر امکانش هست عکس سیستمت رو بزار توی تاپیکی که فرامرز یا همون بازنده ایجاد کرده میخوام ببینم نتیجه کارت رو!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...