رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام دوستان کیبورد کوگار 600k رو میخوام بفروشم با توجه به اینکه تاپیکی که توی بخش کیبورد زده بودم بازدید نداشت تصمیم گرفتم اینجا تاپیک بزنم لطفا مدیران فروم اون تاپیک رو پاک کنن ادرسش انتهای همین پسته

دوستان این کیبورد رو از لیون خریداری کردم فقط 2 دقه برای تست از کارتن باز شده و قصد فروشش رو دارم قیمت هم از قیمت اصلیش خیلی خیلی کمتره  . پیشنهاد قیمتی رو میزارم به عهده خودتون هزینه پست هم به عهده خودم هستش  و ترجیحا تیپاکس ( درصورتی که شهر شما تیپاکس داشته باشه و در غیر این صورت با پست پیشتاز یا معمولی ) فقط در صورتی هزینه پستی رو میدم که قیمتتون به مناسب باشه

به مناسبت ترین پیشنهاد قیمتی هم فروخته میشه دوستان کیبورد هیچ مشکلی نداره کاملا تمیز و نو و بدون کارکرد هستش یعنی در واقع شما دارین کیبورد صفر و بدون استفاده رو با قیمتی بسیار کمتر خریداری میکنین یعنی نه تنها ضرر نمیکنین بلکه سود هم میکنین و در واقع تنها کسی که این وسط ضرر کرده بنده هستم . اگه توجه کرده باشین اکثر کیبورد هایی که دارن به فروش میرسن همگی تقریبا چند هفته رو کار کردن ولی این کیبورد 2 دقه هم کار نکرده وقتی از نزدیک ببینیدش متوجه حرف بنده میشید

به این موارد توجه کنین :

1- هزینه پستی با خریدار هستش ( یه مدت ارسال رایگان بود از شهرمون الان دیگه طرحش برداشته شده ) 15 تومن هزینه پستی میشه

2-کیبورد دارای 25 ماه گارانتی شرکت گرین هستش

3-شهر محل سکونت رامهرمز استان خوزستان هستش ( که اگه شهرتون تیپاکس داشته باشه خیلی سریع ارسال میشه کمتر از دو روز )

4-کارت گارانتی درون جعبه کیبورد هستش

5-استیکر ها باز نشدن و کاملا سالم هستن

6-عمر کلید های کیبورد 80 میلیون ضربه طبق گفته سازنده .

7-برای اثبات اینکه بنده دارم ضرر میکنم بعد از واریز وجه ( حالا با واسطه یا بدون واسطه عکس از فاکتور براتون ارسال میکنم )

توجه توجه : لطفا مدیران محترم این تاپیک رو حذف کنین

8- کارتن دارای ضربه کوچیکی میباشد که بعد از کندن برچسب لیون از روی کارتن ظاهر شد عکسش هم موجوده 20180216_152740.thumb.jpg.6aed198179d3b5f75f7a7f9bdab09103.jpg20180216_152634.thumb.jpg.a59a09ceb3b8b744b61d95b3068de03c.jpg

20180216_193712.jpg

ویرایش شده توسط Darksoul
ویرایش پستفل
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...