رفتن به مطلب

قيمت هر گوشی و لوازم جانبی رو که نیاز دارید اینجا مطرح کنید

Recommended Posts

عليرضا جان نقره اي گرفتم !!! پرسيدم گفتن مشكيش ليبل هست !!! منم نگرفتم !!!

آره درست شنیدی کلا همه مشکی ها ساخت چین هستن و البته نقره ای هم 3 ماه اول تنها در فلاند ساخته شد و بعد رفت توی چین

ولی اینو بدون که ساخت چین در برنامه ها امتیاز بیشتری میگیره من خودم تست کرد :D

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام.

دوست عزیز کی گرفتی این قیمتو؟ :cool:

اخه ماه اول که وارد بازار شده بود قیمتش 415 تومن بود.الان Z10 اومده قیمتش 340 یا 370 هسته چه طور میشه Z8 بیاد 400 تومن بشه؟ :D

فکر نکنم بیشتر از 280 باشه.

لینک به دیدگاه

والله من كه پرسيدم اينو بهم گفت . شايد خواسته سر كارم بزاره !!!

آخه گوشي 2 مگا نبايد اينقدر قيمتش بالا باشه !!!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز فقط دوربین نیسته که.

پس گوشی Apple iPhone هم دوربینش 2 مگ هسته و بلوتوث هم نداره.چرا قیمتش حدود 500-700 هسته؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز فقط دوربین نیسته که.

پس گوشی apple iphone هم دوربینش 2 مگ هسته و بلوتوث هم نداره.چرا قیمتش حدود 500-700 هسته؟

الن جان حق با شماست.خیلی چیزا تو قیمت گوشی موثر هست.1-سیستم عامل2-قطعاتش-3-برد4-اسپیکر5-درایور مطلوب6-سرعت حافظه اصلی گوشی7-سرعت پردازنده در گوشی های دارای پردازندهو....

لینک به دیدگاه

بالاخره هر گوشی خصوصیات منحصر به فرد خودش رو داره دیگه عزیز.

با قیافه نمی شه تشخیض داد که.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

خوب مسلمه که z10 از z8 بهتره ...چه از نظر ساختار بدنه و چه از بعضی لحاظ دیگه .... جنس بدنه اش که حرف نداره ... دوربینش 3.2 هست و فوکوس اتومات داره و QVGA سی فریم در ثانیه فیلم برداری می کنه ..... در ضمن سیستم عاملش هم ورژن 3.2 هست ولی مال Z8 ورژن 3.1 بود .... و اینکه باتری Z10 هم قویتره ............... در کل به نظرم خرید Z10 کاملا" به صرفه تره و البته این رو هم بگم که Z8 حداقل تو بازار تهران گیر نمیاد !!!

ویرایش شده توسط murizaki_2000
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

Hill-MoonLogo.png

سلام دوستان عزيز . اميدوارم كه حالتون خوب باشه . آقا من به همراه يكي از دوستانم يه فروشگاه موبايل زديم . حالا اومدم كه بهتون بگم اگه گوشي موبايلي خواستيد يا به شمارم ( 09352673262 ) پيام كوتاه بديد يا بهم زنگ بزنيد تا به درخواستتون رسيدگي كنم .

در ضمن بگم كه ما سايت هم داريم ولي فعلا راه اندازي نميشه اگه خواستيد سري بهش بزنيد خودتون ببينيد . www.mahtabmarket.com

ايشالله اگه هم دوستان خواستند توي تاپيك قيمت هاي به روز گوشيهاي موبايل قيمت هارو براتون ميزارم تا با قيمت ها بيشتر آشنا بشيد .

موفق باشيد .

خاك پاي تمام برو بچ فروم محمد .

لینک به دیدگاه

سلام ! موفق باشید دوست عزیز ! ولی اقا من یک کابل لازم دارم که بخاطرش خیلی اذیت شدم ولی هنوزم گیر نیاوردم ! گفتم شاید شما بتونید برام گیرش بیارید !

اقا من دنبال کابل اتصال گوشی شاین / ال جی به کامپیوتر هستم ! هزینشم هر چی باشه ایرادی نداره ! ( معقول )

ممنون میشم کمکم کنید ! با تشکر /

لینک به دیدگاه

امیدوارم موفق باشی.

خواهش ميكنم دوست من .

سلام ! موفق باشید دوست عزیز ! ولی اقا من یک کابل لازم دارم که بخاطرش خیلی اذیت شدم ولی هنوزم گیر نیاوردم ! گفتم شاید شما بتونید برام گیرش بیارید !

اقا من دنبال کابل اتصال گوشی شاین / ال جی به کامپیوتر هستم ! هزینشم هر چی باشه ایرادی نداره ! ( معقول )

والله فرامرز جان منم هرچي گشتم چيزي پيدا نكردم ولي اگه پيدا كردم حتما بهت خبر ميدم .

لینک به دیدگاه

دوستان چند روز ديگه قيمت هاي جديد دستم مياد اگه خواستيد قيمت گوشي هارو براتون همينجا ميزارم !!!

لینک به دیدگاه

دوستان چند روز ديگه قيمت هاي جديد دستم مياد اگه خواستيد قيمت گوشي هارو براتون همينجا ميزارم !!!

آقا سلام

من یه گوشیه اصل سامسونگ i8510 16G رو میخوام

+هزینه پست

قیمت رو بدین لطفا!

قیمت هاتون رو هم همینا بگید.بهتره

شما ویدئو پروژکتور موبایل هم دارین؟

(شرایطی هم میدین؟):confused:

ویرایش شده توسط natan
لینک به دیدگاه

سلام ! اقا با قیمت نا معقول هم خریداریم ! تو رو خدا بدادم برسید ! این گوشی بنظر من فوق العادس ! مخصوصا تریپش و از همه مهمتر جنس بدنش که یکدست فلزیه ( تیتانیوم / استیل ) ولی بزرگترین مشکلش نبود کابل در باکسشه !

مشکل من اینه که حدود 300 یا 400 تا عکس گرفتم و همه شون در حافظه خود گوشی ریخته شدن چون اون موقع رم نداشتم ، و حالا اگه بخوام عکس ها رو از حافظه گوشی به روی رم بریزم ، با یک مشکل خیلی ناجور مواجه میشم به این صورت که در تنظیمات این گوشی گزینه ای برای مارک دار کردن عکس ها وجود نداره تا بشه همه شونو انتخاب کرده و بروی رم انتقال داد و متاسفانه باید یک دونه یک دونه اونارو انتخاب کرده و انتقال بدم !

حتی برای بلوتوث هم اوضاع به همین منواله ! یعنی برای بلوتوث کردن هم باید یک دونه یک دونه عکس ها رو بلوتوث کنم !

حالا حساب کنید 400 تا عکس چقدر وقت میگیره ! واسه همین نیاز مبرم به یه کابل دارم ! من بعید میدونم در تهران کابل این گوشی گیر نیاد ! یعنی محاله دراون علاء الدین و ... یک کابل نشه پیدا کرد ! خلاصه اگه از دوستان کسی گذرش اونطرفا خورد ، ما رو هم فراموش نکنه و یک کابل واسه مام بگیره ! هزینشم معقول و غیر معقول ایرادی نداره ، میخوامش !

ممنون !

لینک به دیدگاه

دوستان براي اينكه تاپيك خيلي شلوغ نشه جوابتون رو در پيغام خصوصي بهتون ميدم .

قربان همتون محمد

لینک به دیدگاه

سلام دوستان . خوب من قيمت هارو گرفتم . البته كمي بالا و پايين داره ها !!! چون فعلا وضع بازار خوب نيست . ولي خوب قيمت فروش ما هم همين حدوداست !!!

I8510 - 8gb = 400,000

Microtell = 430,000

i8510 – 16gb = 435,000

Microtell = 460,000

N86 = 430.000

Etesalat = 470,000

N95 8GB = 380,000

Arkan = 420,000

N82 = 280,000

etesalat = 310,000

N79= 270,000

Etesalat = 300,000

N85= 350,000

Etesalat = 375,000

N96 = 430,000

Etesalat = 460,000

Nokia 5800 - China = 270,000

Nokia 5800 - Hungry = 280,000

Nokia 5800 - China - Arkan = 300,000

N97 = 600,000

Arkan = 640,000

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...