رفتن به مطلب

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان و عزیزان محترم لیونی

من بعد از فروش سیستمم قصد خرید دوباره یه سیستم جدید دارم ولی  نمیتونم مانیتور خوبی انتخاب کنم  ممنون میشم اگه من رو توی خرید یه مانیتور خوب راهنمایی کنید . بودجه هم حداکثر 700.000 هستش و برام کیفیت پنل مانیتور خیلی مهمه ، تأخیرش مهم نیست.

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، hmasroor گفته است :

سلام

تو ایران مانیتور ها به صورت محدود و گلچین شده وارد میشن و تو هر رنج قیمت شما دو سه تا انتخاب بیشتر نداری.

تو رنج قیمت زیر 700 تومنم که گفتید دیجی کالا یا همین لیون کامپیوتر رو باز کنید لیستشون رو بر اساس قیمت مرتب کنید و ببینید.

https://www.digikala.com/search/category-monitor/?sortby=20

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-جانبی/مانیتور.html?product_list_order=price

انتخاب ها اونقدری نیست که گیج بشید فقط معیار های خودتون برای یه مانیتور رو تعیین کنید بعدش براحتی به نتیجه میرسید.

مثلاً معیار هاتون میتونه این باشه که رزولوشن 1920x1080 حداقل داشته باشه، پنلش IPS باشه یا TN، پورت های خروجیش به چه صورت باشه VGA - DVI - HDMI - Display

خیلی ممنون از وقتی که برای ارسال این پست کامل و جامع گذاشتید ⁦⁩⁦⁩⁦

لینک به دیدگاه

در در 1396/12/01, 22:21:47، Chabouk گفته است :

با سلام خدمت دوستان و عزیزان محترم لیونی

من بعد از فروش سیستمم قصد خرید دوباره یه سیستم جدید دارم ولی  نمیتونم مانیتور خوبی انتخاب کنم  ممنون میشم اگه من رو توی خرید یه مانیتور خوب راهنمایی کنید . بودجه هم حداکثر 700.000 هستش و برام کیفیت پنل مانیتور خیلی مهمه ، تأخیرش مهم نیست.

با تشکر

سری vx ایسوس هم هست البته شاید یکم بالاتر از بودجه شما باشه vx228یا vx229هستن پنل ips وبدون حاشیه هست مدل vx229h که زیباییشو بیشتر کرده.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، alimogharehabed گفته است :

سری vx ایسوس هم هست البته شاید یکم بالاتر از بودجه شما باشه vx228یا vx229هستن پنل ips وبدون حاشیه هست مدل vx229h که زیباییشو بیشتر کرده.

باسلام

خیلی ممنون از نظری که ارسال کردید اما مانیتور قیلی من vx239h بود و وقتی ازش استفاده میکردم چشمم شدیدا درد میکرد برای  همین با سیستمم ردش کردم  قصد ندارم دوباره برگردم سراغ سری vx

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Chabouk گفته است :

باسلام

خیلی ممنون از نظری که ارسال کردید اما مانیتور قیلی من vx239h بود و وقتی ازش استفاده میکردم چشمم شدیدا درد میکرد برای  همین با سیستمم ردش کردم  قصد ندارم دوباره برگردم سراغ سری vx

خب شاید اشکالی توی پنل بوده یا روی مود درستی تنظیم نمیکردید چون یکی ازبهترین وباکیفیت ترین پنل هاروداره و در بحث مراقبت از چشم هم من نشنیدم  کسی تا حالا مشکلی داشته باشه خودم vx229h دارم و بعضا روزی 8ساعت یابیشتر هم شده بازی میکردم وخیره به مانیتوربودم ومشکلی نداشتم(به جز سرخ شدن چشم)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...