رفتن به مطلب

خطای استیم برای نصب sniper elite 3

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

چند روز پیش sniper elite 3 رو با روبل (مکان استور روی روسیه هست) از استیم گرفتم اما موقع نصب این خطا رو میده "sniper elite 3 is not available in your territory" 

البته اگر قندشکن روسیه وصل باشه اجازه ی نصب میده ولی نکته اینجاست توی صفحه بازی توی استور هیچ اخطاری ننوشته !!! پس چرا اینطوریه ؟ به نظر شما به پشتیبانی  استیم اطلاع بدم ؟

لینک به دیدگاه

داش اون رجیون لاک هست توسط استیم برش گردون  . و یه چیز دیگه بخر .

لینک به دیدگاه

به نظر شما به پشتیبانی  استیم اطلاع بدم ؟

استفاده از شبکه شخصی انتقال داده برای تغییر محل زندگی خلاف قوانین استیم هست و میتونه تا بن کردن اکانت مجازات براش در نظر گرفته بشه.
بهتره پشتیبانی ندونه که واحد پولی اکانتت با محل زندگیت یکی نیست.

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، A_Heidarian گفته است :

داش اون رجیون لاک هست توسط استیم برش گردون  . و یه چیز دیگه بخر .

درخواست دادم پس بگیرن، تازه توی قسمت refund نوشته بود( sniper elite 3 (RU-CIS، تازگیها استیم زرنگ بازی درمیاره توی صفحه بازی اخطار نمینویسه.

در 5 ساعت قبل، @حامد@ گفته است :

استفاده از شبکه شخصی انتقال داده برای تغییر محل زندگی خلاف قوانین استیم هست و میتونه تا بن کردن اکانت مجازات براش در نظر گرفته بشه.
بهتره پشتیبانی ندونه که واحد پولی اکانتت با محل زندگیت یکی نیست.

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

واسه همین پرسیدم، ترسیدم لو بره.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، micpet گفته است :

درود

چند روز پیش sniper elite 3 رو با روبل (مکان استور روی روسیه هست) از استیم گرفتم اما موقع نصب این خطا رو میده "sniper elite 3 is not available in your territory" 

البته اگر قندشکن روسیه وصل باشه اجازه ی نصب میده ولی نکته اینجاست توی صفحه بازی توی استور هیچ اخطاری ننوشته !!! پس چرا اینطوریه ؟ به نظر شما به پشتیبانی  استیم اطلاع بدم ؟

دوست عزیز اون لاک جغرافیایی فقط برای سه ماه از تاریخ خرید روی بازی شما هست، بعد از 3 ماه بازی رو بدون قندشکن هم میتونین راحت لانچ کنید و بازی کنید، بنده خودم برای دو نسخه قبلی کالاف همین مشکل رو داشتم، ولی بعد از سه ما بدون هیچ مشکلی بازی لانچ میشه.

https://www.reddit.com/r/Steam/comments/5emux7/steam_regionlocked_game_unlocked_after_three/

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Games_OD گفته است :

دوست عزیز اون لاک جغرافیایی فقط برای سه ماه از تاریخ خرید روی بازی شما هست، بعد از 3 ماه بازی رو بدون قندشکن هم میتونین راحت لانچ کنید و بازی کنید، بنده خودم برای دو نسخه قبلی کالاف همین مشکل رو داشتم، ولی بعد از سه ما بدون هیچ مشکلی بازی لانچ میشه.

https://www.reddit.com/r/Steam/comments/5emux7/steam_regionlocked_game_unlocked_after_three/

جالبه، ارزش امتحان کردن داره. مرسی که اطلاع دادی.

یک سوال این رو من الان میتونم همین کارو باهاش کنم :

Capture.JPG.a7a6da0485106a23f6bf393dc3e0e004.JPG

ویرایش شده توسط micpet
لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، micpet گفته است :

جالبه، ارزش امتحان کردن داره. مرسی که اطلاع دادی.

یک سوال این رو من الان میتونم همین کارو باهاش کنم :

Capture.JPG.a7a6da0485106a23f6bf393dc3e0e004.JPG

موردی که گفتم برای ریجن لاک جغرافیایی کلا صدق میکنه، مثل کسایی که در آلمان هستند و نسخه های خاصی از بازی ها مثل sleeping dogs definitive edition  رو نمی تونن فعالسازی کنند، اگر هم با قندشکن اکتیو کنند، تا سه ماه داخل لایبرری استیم نشون داده می شه ولی برای لانچ حتما باید شبکه شخصی انتقال داده روشن باشه، ولی بعد از سه ماه هیچ نیازی به حتی اون هم نیست. در مورد بازی بالا هم چون زبان انگلیسی داره، مشکل نباید داشته باشه. این مورد هم که میگن شبکه شخصی انتقال داده برای استیم مشکل ساز میشه، بعید می دونم برای ماها خیلی صادق باشه، البته نمی گم کلا نیست، چون مواردی بوده که برخورد شده، ولی درصد خیلی خیلی کم، از طرفی آی پی ایران هنوز موقع فعالسازی سی دی کی های ROW یا همون ریجن فری برای استیم تحریم هست، پس اکثر قریب به اتفاق کاربرای ایرانی استیم که غالبا هم از شبکه شخصی انتقال داده برای فعالسازی استفاده می کنند باید تا الان بن شده باشند. برای بنده Infinite Warfare نسخه اروپا با ریجن 3 که جدیدا اکتیویژن لحاظ کرده و نسخه WWII هم نسخه US هست، الان هر دو رو راحت بدون مشکل اجرا می کنم، در ضمن وقتی که با قندشکن قبل از آنلاک شدن وارد WWII می شدم، NAT همیشه روی Strict  بود و برای جوین شدن کمی مشکل داشتم، ولی الان NAT هم Open شده و بدون دردسر.

ویرایش شده توسط Games_OD
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...