رفتن به مطلب

جایگزین ماینینگ پیشنهادبرای اجرای نیروگاه خورشیدی مقیاس کوچک خانگی.

aliazizi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام خدمت دوستان من میخواستم یک پیشنهاد خوب بدم  شمادوستان میتونین باهزینه تقریبی 30 میلیون یک نیروگاه 5کیلوات خانگی راه اندازی کنید وباقرارداد20ساله خریدتضمینی وزارت نیرو برق بفروشین که از قرارخریدهرکیلووات 800تومان میباشدکه نیروگاه 5کیلواتی ماهانه 800000تا950000تومان برای شمادرامدمیاره بازگشت سرمایه درسه سال  اول5a8eb6e5a4a19__.thumb.jpg.28f52cfb10cda8d313a39b75914eaa8b.jpg5a8eb76865cf1__.thumb.jpg.cb49b58de24f41ab788ddb932551ca01.jpgتصاویرنیروگاه 5کیلووات نصب شده برای من

۲۰۱۸۰۲۱۱_۱۲۲۱۰۱.jpg

۲۰۱۸۰۲۱۱_۱۲۲۰۴۴.jpg

ویرایش شده توسط aliazizi
  • لایک 3
لینک به دیدگاه

• ارسال 113
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام دوست عزیز . با تلگرام در ارتباط باش با من مرسی 

09358459808

لینک به دیدگاه

سلام. جزییات دقیقی از نوع پنل ها؟ نوع باتری؟ اینورتر؟ شارژ کنترولر دارین؟ باطری لیتیوم یونی استفاده میکنید ؟ یا لید اسید؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

سلام. جزییات دقیقی از نوع پنل ها؟ نوع باتری؟ اینورتر؟ شارژ کنترولر دارین؟ باطری لیتیوم یونی استفاده میکنید ؟ یا لید اسید؟

سلام من از هیچ نوع باتری استفاده نمیکنم چون برق تولیدی پنل ها یک راست میره واردشبکه توضیع برق میشه مدل اینورتربنده growatt5000هست پنل ها همyinglisolarمدل270wهست سوالی داشتید درخدمتم

لینک به دیدگاه

به دوستان ماینر پیشنهاد میکنم به فکر این کار باشند درسته که دارمده کمی تری نسبت به ماین داره ولی ریسک کمی داره و تقریبا بعد سه سال هزینه اولیه خودتون برمیگردونه و 17 سال بعد کلا سود حساب میشه

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، unhappy گفته است :

به دوستان ماینر پیشنهاد میکنم به فکر این کار باشند درسته که دارمده کمی تری نسبت به ماین داره ولی ریسک کمی داره و تقریبا بعد سه سال هزینه اولیه خودتون برمیگردونه و 17 سال بعد کلا سود حساب میشه

بنده یادم رفت بنویسم بله درسته تقریبا بعدازسه سال کل سرمایه بازگشت میشه یعنی شما17سال مجانی از دولت پول دریافت میکنید

• لایک 1
لینک به دیدگاه

جالبه..البته یه چیزایی شنیده بودم ..خودشون وام نمیدن؟ واسه همه جا هست یا بعضی مناطق؟

لینک به دیدگاه

با سلام

داداش واقعا میخرن؟؟؟

اینکه خیلی خوبه مثلا من منطقه گرمسیرم سود خوبی بهم میده ( حدودا سودش مثل ماینینگ)

الان واقعا میخرن؟؟ من که چشمم اب نمیخوره هر روز یه دروغی تحویل مردم میدن

یه توضیحی بده بی زحمت 

سقف خونه چند متر باید باشه؟

بعد قیمت خریدشون طبق روز مثلا ۳ سال دیگه ۸۰۰ ارزشش کم میشه و اون موقع طبق روز قیمت خریدو میبرن بالا؟؟؟

لینک به دیدگاه

داداش ریسکی خرابی چیزی ندارن این وسایل؟؟؟

مثلا اگه بارون اومد باید چکار کرد؟؟

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، aliazizi گفته است :

باسلام خدمت دوستان من میخواستم یک پیشنهاد خوب بدم  شمادوستان میتونین باهزینه تقریبی 30 میلیون یک نیروگاه 5کیلوات خانگی راه اندازی کنید وباقرارداد20ساله خریدتضمینی وزارت نیرو برق بفروشین که از قرارخریدهرکیلووات 800تومان میباشدکه نیروگاه 5کیلواتی ماهانه 800000تا950000تومان برای شمادرامدمیاره ...تصاویرنیروگاه 5کیلووات نصب شده برای من

شما کدوم شهر هستید؟

نگهداریش راحته؟

تعمیرات و شرایط خاصی نداره؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amin110 گفته است :

جالبه..البته یه چیزایی شنیده بودم ..خودشون وام نمیدن؟ واسه همه جا هست یا بعضی مناطق؟

نصف مبلغ رو وام هم میدن اگه کسی بخواد

در 2 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

ویرایش شده توسط aliazizi
لینک به دیدگاه

با سلام

داداش واقعا میخرن؟؟؟

اینکه خیلی خوبه مثلا من منطقه گرمسیرم سود خوبی بهم میده ( حدودا سودش مثل ماینینگ)

الان واقعا میخرن؟؟ من که چشمم اب نمیخوره هر روز یه دروغی تحویل مردم میدن

یه توضیحی بده بی زحمت 

سقف خونه چند متر باید باشه؟

بعد قیمت خریدشون طبق روز مثلا ۳ سال دیگه ۸۰۰ ارزشش کم میشه و اون موقع طبق روز قیمت خریدو میبرن بالا؟؟؟

سلام داداش باهات قرارداد20ساله خریدتضمینی میبندند منم منطقه کرمسیری زندگی میکنم سودش هم خوبه سرموقع هم پول میادتوحسابت کل فضای پشت بام 50مترمربع حداقل باید باشه پایه خریدشون800تومنه هروقت برق گرون بشه طبق قیمت روز ازتون برق میخرن

در 32 دقیقه قبل، nas گفته است :

این نیروگاهو تو چه اندازه فظایی میشه پیاده کرد

50مترمربع

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

شما کدوم شهر هستید؟

نگهداریش راحته؟

تعمیرات و شرایط خاصی نداره؟

بنده کرمان هستم شهرستان راور. درموردنگه داریشون بایدبگم که هرقت کثیف شدن با اب تمیزشون کنید راندمان شون میره بالا نیازبه هیچ تعمیری هم ندارن  پنل هایی که من نصب کردم 20سال گارانتی دارن

• لایک 1
لینک به دیدگاه

داداش ریسکی خرابی چیزی ندارن این وسایل؟؟؟

مثلا اگه بارون اومد باید چکار کرد؟؟

هیچ خرابی ندارن مگر اینکه یکی باهات دشمن باشه سنگی چیزی بزنه پنل هارو بشکنه درمورد بارون باد رعدبرق هیچ اثری روشون نداره

لینک به دیدگاه

می تونست خوب باشه اگه قیمت خرید با توجه به افزایش برق هر سال بیشتر میشد 

ولی توی تبصره نوشته که قیمت برای کل بیست سال نه تنها بیشتر از مبلغ قرارداد نمیشه بلکه کمتر هم میشه 

با این تفاسیر فقط دوستداران و فعالان محیط زیستی وارد اینکار میشن

ولی خب اگه سوداوریش بیشتر بود درصد مشارکت مردم بیشتر میشد 

تازه نکته تاسف بار اینه که با همین سود کمی که این کار داره یه تبصره دیگه اضاف کردن که اگه درصد مشارکت زیاد باشه تعرفه های خرید کاهش پیدا میکنه 

ویرایش شده توسط ehsangomez
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ehsangomez گفته است :

چه خوبه خوراک مناطق گرمسیری هستش 

هم حمایت از محیط زیسته هم منبع درامد 

فقط تو ایران ادم از فرداش هم خبر نداره نمیدونه چی پیش میاد

برای سرمایه گذاری بلند مدت ادم دستو دلش میلرزه

ولی خب با وام به نظرم ارزششو داره 

اره داداش با وام هم خوبه ولیر نصف مبلغش رو بایدخودت داشته باشی

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، aliazizi گفته است :

اره داداش با وام هم خوبه ولیر نصف مبلغش رو بایدخودت داشته باشی

داداش رفتم تبصره و قوانین رو خوندم افتضاح بود که 

نوشته قیمت خرید برق بعد از چند سال نه تنها زیاد نمیشه بلکه کم هم میشه !!!

شما فک 10 سال دیگه 800 تومن چه ارزشی داره ! میری سر کوچه 2 کیلو گوجه پیاز سیب سبزی هم بزور بخری !

http://www.satba.gov.ir/fa/purchase/purchase2-تعرفه-خرید-تضمینی-برق

ویرایش شده توسط ehsangomez
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

دم  دوست عزیز ببه خاطرا ین مطلب گرم.

خدایی بهتر نیست این دوستان ماینر به جای اینکه برن کارت بخرن بیان سراغ این.

ریسک پذیری پایین.

درامد  بالا

توسعه انرژی پاک در کشور و شهر ها

مصرف کمتر سوخت های فصیلی و در نتیجه الودگی کمتر شهر ها 

کمک به شرکت های تامین برق

.....

انصافا من پولشو داشتم میرفتم اینو می بستم.تازه میتونید برق خونه تون رو مفتی تامین کنین و هر چه قد میخواین هم استفاده کنین

ویرایش شده توسط Yasin.s
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، aliazizi گفته است :

هیچ خرابی ندارن مگر اینکه یکی باهات دشمن باشه سنگی چیزی بزنه پنل هارو بشکنه درمورد بارون باد رعدبرق هیچ اثری روشون نداره

سلام

چند وقت میشه که کارتون رو شروع کردید؟

از برق تولید شده خودتون هم میتونید استفاده کنید؟

از کجا باید تجهیزات رو بخریم؟

مصرف خودم در ماه 2000 کیلووات هست ، چه مقدار پنل باید تهیه کنم که هم بتونه جوابگوی مصرف خودم باشه و هم اینکه بتونم ازش درآمد داشته باشم؟

عکس از تجهیزات خودتون میزارید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ehsangomez گفته است :

داداش رفتم تبصره و قوانین رو خوندم افتضاح بود که 

نوشته قیمت خرید برق بعد از چند سال نه تنها زیاد نمیشه بلکه کم هم میشه !!!

شما فک 10 سال دیگه 800 تومن چه ارزشی داره ! میری سر کوچه 2 کیلو گوجه پیاز سیب سبزی هم بزور بخری !

http://www.satba.gov.ir/fa/purchase/purchase2-تعرفه-خرید-تضمینی-برق

داداش توی قراردادی که من بستم نرخ خرید پایه ش 800 تومنه بعدش هم نوشته هرموقع یاهرسال که برق گرون بشه برقی که ازشمامیخرن نرخ روز حساب میشه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، HamidGameCenter گفته است :

سلام

چند وقت میشه که کارتون رو شروع کردید؟

از برق تولید شده خودتون هم میتونید استفاده کنید؟

از کجا باید تجهیزات رو بخریم؟

مصرف خودم در ماه 2000 کیلووات هست ، چه مقدار پنل باید تهیه کنم که هم بتونه جوابگوی مصرف خودم باشه و هم اینکه بتونم ازش درآمد داشته باشم؟

عکس از تجهیزات خودتون میزارید

سلام من دوماهه شروع کردم / ازبرق تولیدی نمیتونین استفاده کنید چون شماقراردادمیبندیدکه برق رو بفروشین به دولت اگربخواهیدبرق رو برای خوتون استفاده کنیدهزینه ش خیلی زیاد میشه وارزشش رو نداره چون باتری های ذخیره سازی گرون هستن وهردوسال باید تعویض بشن تافردا بهتون میگم ازکجاوسایل باکیفیت تهیه کنید درمورد عکس هم توتایپیک اولم گذاشتم

لینک به دیدگاه

چند وقت پیش من هم دنبالش بودم ولی بعد متوجه شدم برای اینکه مجوز بدن خونت باید زیر 10 سال ساخت باشه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...