رفتن به مطلب

جایگزین ماینینگ پیشنهادبرای اجرای نیروگاه خورشیدی مقیاس کوچک خانگی.

aliazizi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بهترین کاربردش فقط فروش هست پنلهاش انواع برند و وات رو داره و قیمت های متنوع که برای بازدهی بهتر میتونید پنل ها تعدادش رو ببرید بالا همچنین در مناطق گرمسیری من پیشنهاد میکنم از موتوهای سان فلو استفاده کنید که میتونید خورشید را از بدو در اومدن تا غروف رد گیری کنه و بهترین بازده رو بده هر چقدر لوکستون بیشتر باشه بیشتر میتونید تولید کنید. بصورت انگیرد همون متصل به شبکه برق شهری خوبه برای مصرف بیشتر به ویلاها و روستاها و جاهایی که قابلیت راه اندازی برق نیست بهتره . 

لینک به دیدگاه

• ارسال 113
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 16 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

چند وقت پیش من هم دنبالش بودم ولی بعد متوجه شدم برای اینکه مجوز بدن خونت باید زیر 10 سال ساخت باشه

سلام اصلاربطی به چندسال ساخت خونه نداره خونه ما 16سال ازساختش میگذره وهیچ گیری ندادن

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، A_Heidarian گفته است :

بهترین کاربردش فقط فروش هست پنلهاش انواع برند و وات رو داره و قیمت های متنوع که برای بازدهی بهتر میتونید پنل ها تعدادش رو ببرید بالا همچنین در مناطق گرمسیری من پیشنهاد میکنم از موتوهای سان فلو استفاده کنید که میتونید خورشید را از بدو در اومدن تا غروف رد گیری کنه و بهترین بازده رو بده هر چقدر لوکستون بیشتر باشه بیشتر میتونید تولید کنید. بصورت انگیرد همون متصل به شبکه برق شهری خوبه برای مصرف بیشتر به ویلاها و روستاها و جاهایی که قابلیت راه اندازی برق نیست بهتره . 

بله کاملا درست فرمودید

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، aliazizi گفته است :

بله کاملا درست فرمودید

بنده دوره نصب و طراحی سیستمهای خورشیدی و هیبریدی رو گذروندم کسی سوال داشت میتونم در حد خودم کمک کنم .

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

این جون میده واسه اهوازی ها و بندرعباسیا

وکرمان یزدقم اصفهان سمنان

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

من و شمایی که اردبیل هستیم برامون صرف نمی کنه. بهتره بریم دنبال ماینینگ پس!9_9

• لایک 1
لینک به دیدگاه

دوستم طرح بسیار خوب و مفیدیه    ولی اصلا رو این دولت بره 20 سال نمیشه حساب کرد که نزنه زیر همه چی..

اصلا معلوم نیست فردا چه خبر میشه ...خوبی ماین اینه که درآمد ارزی داری و کاری به دولت نداری

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، 7alireza7 گفته است :

دوستم طرح بسیار خوب و مفیدیه    ولی اصلا رو این دولت بره 20 سال نمیشه حساب کرد که نزنه زیر همه چی..

اصلا معلوم نیست فردا چه خبر میشه ...خوبی ماین اینه که درآمد ارزی داری و کاری به دولت نداری

به قول دوستم ما تا20سال دیگه زنده نیستیم

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، 7alireza7 گفته است :

آره به نظر من هم همین مساله یکی از مهمترین دغدغه ها میتونه باشه. وقتی سازمانی مثل بیمه تامین اجتماعی مدتیه داره حقوقهای تعدادی رو واریز نمی کنه، بانک ها و موسسات به راحتی میتونن پول مردم رو بخورن و فرار کنن، از بین خود دولتی ها کسایی هستن که میلیاردی می خورن و فراری هم داده می شن و هیچ کاری نمی تونیم بکنیم، در این مورد هم احتمالا دولت بعد از دوسه سال که تمیز این پنلها رو فروخت و سود فروشش رو تو جیب گذاشت می گه اقا این قیمت می خرم میدی بده نمی دی به من ربطی نداره اون قرارداد هم فسخ میشه و کلا حرامه!
الان شما برو از اداره مخابرات خط تلفن ثابت بخر. میگه دویست و خورده ای بده. میدی و خط رو می خری. بعد از دو روز میری میگی آقا من اینو نخواستم بیایین خطتون رو . میگه اقا ما خط نمی خریم. اگر بخوایین میتونین نگردارین و ماهی ۴۰۰۰ تومن آبونمان بدین. اگر نمی خوایین باید مالکیتش رو دوباره به اداره مخابرات بدین و بابت اون هم هیچ پولی به شما داده نمیشه! خیییلی جالبه. 
یعنی شما تو این مملکت هر کاری بکنی که سر و کارت با ادارات دولتی و یا خود دولت باشه مطمئنا کلاهت پس معرکه است و ممکنه اون اوایل برای جا انداختن موضوعی بیان به شما پول بدن اما بعد از مدتیه که سنگ اندازیها شروع خواهند شد. مثلا میتونن بعد از دو سه سال که دیدن کارشون گرفته مالیات بر نور خورشید بذارن و سی چهل درصدی هم مالیات بر نور بگیرن. از اینها هیچ چیزی بعید نیست.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

آره به نظر من هم همین مساله یکی از مهمترین دغدغه ها میتونه باشه. وقتی سازمانی مثل بیمه تامین اجتماعی مدتیه داره حقوقهای تعدادی رو واریز نمی کنه، بانک ها و موسسات به راحتی میتونن پول مردم رو بخورن و فرار کنن، از بین خود دولتی ها کسایی هستن که میلیاردی می خورن و فراری هم داده می شن و هیچ کاری نمی تونیم بکنیم، در این مورد هم احتمالا دولت بعد از دوسه سال که تمیز این پنلها رو فروخت و سود فروشش رو تو جیب گذاشت می گه اقا این قیمت می خرم میدی بده نمی دی به من ربطی نداره اون قرارداد هم فسخ میشه و کلا حرامه!
الان شما برو از اداره مخابرات خط تلفن ثابت بخر. میگه دویست و خورده ای بده. میدی و خط رو می خری. بعد از دو روز میری میگی آقا من اینو نخواستم بیایین خطتون رو . میگه اقا ما خط نمی خریم. اگر بخوایین میتونین نگردارین و ماهی ۴۰۰۰ تومن آبونمان بدین. اگر نمی خوایین باید مالکیتش رو دوباره به اداره مخابرات بدین و بابت اون هم هیچ پولی به شما داده نمیشه! خیییلی جالبه. 
یعنی شما تو این مملکت هر کاری بکنی که سر و کارت با ادارات دولتی و یا خود دولت باشه مطمئنا کلاهت پس معرکه است و ممکنه اون اوایل برای جا انداختن موضوعی بیان به شما پول بدن اما بعد از مدتیه که سنگ اندازیها شروع خواهند شد. مثلا میتونن بعد از دو سه سال که دیدن کارشون گرفته مالیات بر نور خورشید بذارن و سی چهل درصدی هم مالیات بر نور بگیرن. از اینها هیچ چیزی بعید نیست.

دوست عزیز اداهر برق قرارداد مبنده 20 ساله در ثانی اگه پس زد به نظرم طرف میتونه قطع کنه و مصرف خونه یا ویلا یا هر جای دیگه بکنه .در ثانی اون پنل هارو دولت نمیفروشه شرکتهای معتبری همچون ال جی و شارپ میفروشن و گرانتی 25 ساله داره پنل ها .

• لایک 3
لینک به دیدگاه

یکم نحو تفکرتون رو مثبت کنید برای همینه که در خارج مزارع خورشیدی میزنن ما هنوز نمیتونیم یه خونه رو با پنل های خورشیدی تامین کنیم .

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، A_Heidarian گفته است :

دوست عزیز اداهر برق قرارداد مبنده 20 ساله در ثانی اگه پس زد به نظرم طرف میتونه قطع کنه و مصرف خونه یا ویلا یا هر جای دیگه بکنه .در ثانی اون پنل هارو دولت نمیفروشه شرکتهای معتبری همچون ال جی و شارپ میفروشن و گرانتی 25 ساله داره پنل ها .

دوستم شما قرار داد داشته باش یا هر چیز دیگه مگه زورت به دولت میرسه....یه بسته پست میکنیم  گم میکنن گردن نمیگیرن .چه برسه به این

هر چقدر مثبت فکر کنی باز رو دولت نمیشه حساب کرد . اینا خوشون پولاشونو میبرن خارج از ایران نگه میدارن ائوقت شما میگی سرمایتو بذاری رو قرار داد با اینا؟؟

حالا من یه سوال دارم از شما؟ اگه این طرح خوبه چرا از خودشون کسی این کارو نمیکنه؟؟؟

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، 7alireza7 گفته است :

دوستم شما قرار داد داشته باش یا هر چیز دیگه مگه زورت به دولت میرسه....یه بسته پست میکنیم  گم میکنن گردن نمیگیرن .چه برسه به این

هر چقدر مثبت فکر کنی باز رو دولت نمیشه حساب کرد . اینا خوشون پولاشونو میبرن خارج از ایران نگه میدارن ائوقت شما میگی سرمایتو بذاری رو قرار داد با اینا؟؟

حالا من یه سوال دارم از شما؟ اگه این طرح خوبه چرا از خودشون کسی این کارو نمیکنه؟؟؟

چرا نمیکنن ؟ در اداره فنی حرفه ای خودش سقفش پر از پنلهای خورشیدی و بادی هست برای فروش برق  در اداره فنی از کشور های دیگه میان برای عقد قرارداد مزرعه خورشیدی و بادی . الان شما تبریز رو نگاه کنید چندین توربین بادی و پنل های خورشیدی در کوهها نصب شده و دیگه در اتوبانها سیم کشی نمیشه و از پنل های خورشیدی استفاده میشه .و همچنین در جنوب بیشتر کار میکنن چون لوکس خورشید اونجا بهتره .

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، A_Heidarian گفته است :

یکم نحو تفکرتون رو مثبت کنید برای همینه که در خارج مزارع خورشیدی میزنن ما هنوز نمیتونیم یه خونه رو با پنل های خورشیدی تامین کنیم .

باور کن اقای حیدریان من سی و یک ساله هی می خوام نحوه تفکرم رو عوض کنم سر ماه نشده اینا یه کاری می کنن نحوه تفکرم نه تنها عوض نمیشه بلکه بدبین تر هم میشم. 

• لایک 3
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، A_Heidarian گفته است :

چرا نمیکنن ؟ در اداره فنی حرفه ای خودش سقفش پر از پنلهای خورشیدی و بادی هست برای فروش برق  در اداره فنی از کشور های دیگه میان برای عقد قرارداد مزرعه خورشیدی و بادی . الان شما تبریز رو نگاه کنید چندین توربین بادی و پنل های خورشیدی در کوهها نصب شده و دیگه در اتوبانها سیم کشی نمیشه و از پنل های خورشیدی استفاده میشه .و همچنین در جنوب بیشتر کار میکنن چون لوکس خورشید اونجا بهتره .

استاد کدوم از مسِولین یا فرزندانشون الان این کارو دارن به صورت خصوصی انجام میدن؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Negrasombra گفته است :

باور کن اقای حیدریان من سی و یک ساله هی می خوام نحوه تفکرم رو عوض کنم سر ماه نشده اینا یه کاری می کنن نحوه تفکرم نه تنها عوض نمیشه بلکه بدبین تر هم میشم. 

بله خوب اینم هست من نمیگم دولت تقصیری نداره ولی به نظرم الان ادم باید از تفکرش استفاده کنه نه اینکه از صبح بره تا شب کار کنه . چنین راه های هست برای پول در اوردن از جمله ماینینگ و پنل خورشیدی و ATM و و و 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، A_Heidarian گفته است :

بله خوب اینم هست من نمیگم دولت تقصیری نداره ولی به نظرم الان ادم باید از تفکرش استفاده کنه نه اینکه از صبح بره تا شب کار کنه . چنین راه های هست برای پول در اوردن از جمله ماینینگ و پنل خورشیدی و ATM و و و 

بله کاملا درست می فرمایید. به قول یکی از آدمهای موفق: کسی که کاری انجام بده شب موقع خوابیدن هم پول دربیاره تونسته یه کاری بکنه. اما اگر شخصی این کار رو نکنه باید تا آخر عمرش فقط کار کنه.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، 7alireza7 گفته است :

استاد کدوم از مسِولین یا فرزندانشون الان این کارو دارن به صورت خصوصی انجام میدن؟

اطلاعی در این مورد ندارم ولی شما میگید چون اونا نمیکنن ؟ ( شایدم میکنن ما نمیدونیم ) ما نباید کاری بکنیم . شاید اون لازم نداره ؟

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، A_Heidarian گفته است :

کاملا موافقم با حرف شما

متاسفانه یک سری فقط به فکر سیاه نمایی و تخریب همه چیز و همه کس هستن

اتفاقا  اونایی که بیشتر از این وضعیت بهم ریخته فعلی سود میبرن بیشتر هم اعتراض و شکایت میکنن

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، 7alireza7 گفته است :

داداش اگه دولت هم برق رو نخره میتونید برق تون رو توی بورس بفروشید

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

کاملا موافقم با حرف شما

متاسفانه یک سری فقط به فکر سیاه نمایی و تخریب همه چیز و همه کس هستن

اتفاقا  اونایی که بیشتر از این وضعیت بهم ریخته فعلی سود میبرن بیشتر هم اعتراض و شکایت میکنن

والا استاد این پارادوکس رفتاری تو پستهای خود شما از همه مشهود تره،همه جا میگید ماین بده ولی خودتون کارتتونو ۵ تومن می‌فروشید و سود میکنید ،:4_joy:

• لایک 5
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Vikings گفته است :

و دهدشت و بهبهان و باشت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک موقع هست شما برای محیط زیست و سلامت مردمتون ارزش قائل هستید و از طرفی توان هزینه 30تومن دارید .خیلی هم خویه و خدا خیرتون بده برید حتما از این پنلها نصب کنید قطعا تاثیرات مثبت معنویش در زندگیتون خودشو نشون میده .

اما اینکه بگیم این کار اقتصادی است به نظر من اشتباه چون فقط همین 30میلیون را شما هیچ کاری نکنید سپرده 22درصد باز کنید بالای 550هزار تومن سود بانکیشه بگذریم که نوسان گیری سکه و دلار و مسکن از این کسب درآمدهای کاذب سودهای خیلی بیشتری میده .حالا با همون سود بانکی حساب کنیم 800منهای 550میشه 250در 12ماه ضرب کنید میشه 3میلیون یعنی حدود 8-9سال طول میکشه تا اصل سرمایه برگرده .تازه از خرابی اینورتور و.....بگذریم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود فکر خوبی ولی با با حرف دوستان بیشتر موافق در مورد آینده 

درمورد آینده فروش به دولت ها زیاد امیدوار نباشید.این آینده کشور

اگه باور ندارید ببینید نفت می فروشیم چیه وارد می کنیم کافی توی گوگل  سرچ کنید((((سال گذشته ۱۶۰ تن « کود انسانی» از ترکیه  وارد ایران شده است)))) برای ایرانی اش کلی پول برای بردن می گیرند

https://www.mashreghnews.ir/news/758559/فهرست-بنجل-های-وارداتی-از-ترکیه-منتشر-شد-جدول

5a903c0dd15ae_2018-02-2319_35_05-160!-InternetExplorer.thumb.png.ff39000d4142c4fbd705430c5f189b3f.png

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...