رفتن به مطلب

فروش رم Geil باس 1600 کاهش قیمت

asmgamer
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

فروخته شد ختم تاپیک

ویرایش شده توسط asmgamer
لینک به دیدگاه

سلام اگه یه مقدار کاهش قیمت براتون مقدور باشه 3 ماژول خریدارم برا سیستم 1366 لازم دارم

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، hamedclayderman گفته است :

سلام اگه یه مقدار کاهش قیمت براتون مقدور باشه 3 ماژول خریدارم برا سیستم 1366 لازم دارم

پ خ دادم

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، hamedclayderman گفته است :

منم همینطور دوست عزیز ...

لینک به دیدگاه

در در 1396/12/06, 00:17:10، DPSYS گفته است :

منم همینطور دوست عزیز ...

در در 1396/12/08, 23:13:46، ENIGMA.tic گفته است :

درود

جسارتا کمتر ممکن نیست براتون ؟

دو تا ماژول میخوام

دوستان  یه نگاه به قیمت رم در همین فروشگاه لیون بندازید رم 8 گیگ Gskill بدون هیت سینک رو 285 داره میفروشه

با این رم ها یی که من گذاشتم برای فروش از لحاظ کارایی و پرفرمنس اصلا قابل مقایسه نیست با اونا

با این حال من قیمت رو خیلی مناسب گذاشتم اینم بگم که رم ها کم کار هستن و اصلا میشه بجای نو فروخت ولی من حقیقت رو میگم 

لینک به دیدگاه

سلام مجدد با کاربر DPSYS هماهنگ کردیم  3 ماژول ایشون بردارند 3 ماژول هم من  بهشون اطلاع دادم باهاتون هماهنگ کنن  لطفا  هر موقع هماهنگ کردید شماره کارتتون رو هم برای بنده پی ام کنید تشکر

ویرایش شده توسط hamedclayderman
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، hamedclayderman گفته است :

سلام مجدد با کاربر DPSYS هماهنگ کردیم  3 ماژول ایشون بردارند 3 ماژول هم من  بهشون اطلاع دادم باهاتون هماهنگ کنن  لطفا  هر موقع هماهنگ کردید شماره کارتتون رو هم برای بنده پی ام کنید تشکر

تایید میشه استارتر عزیز براتون پیام فرستادم شماره کارتتون رو برای بنده هم بفرستید

با تشکر.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...