رفتن به مطلب

خرید کیس گیم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام 

میخواستم کیس بخرم با مشخصات زیر

مادبرد گیگابایت h81m-s2p

پردازنده i3 4170 

رم ۸ گیگ

هارد یک ترابایت 

کارت گرافیک  زوتاک gt730 4gb ddr3 -128but

ویندوز ۸.۱

یک DVD

دست دوم میفروش ۱ میلیون ۲۰۰

به نظر شما خوبه ارزش داره این قیمت  بخرم

IMG-20180222-WA0008.jpg

IMG-20180222-WA0009.jpg

ویرایش شده توسط قاسم
اضافه کردن عکس
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز شرمنده ولی این مشخصات یه سیستم گیم نیست به نظرم پایینه . و به راحتی نمیتونی بازی کنی .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، A_Heidarian گفته است :

سلام دوست عزیز شرمنده ولی این مشخصات یه سیستم گیم نیست به نظرم پایینه . و به راحتی نمیتونی بازی کنی .

سلام‌ارزش داره این قیمت و مشکلی نداره فقط یک کارت گرافیک میخواد همین 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، قاسم گفته است :

سلام‌ارزش داره این قیمت و مشکلی نداره فقط یک کارت گرافیک میخواد همین 

شما علاوه بر گرافیک یه سی پی یو هم باید بگیرید i3 برای گیم کافی نیست اونم گیم های ایمروزی که کمتر از i5 رو جواب نمیدن به راحتی پیشنهاد من i7 هست . د رثانی باس رم شمارم نمیدونم چنده . همچنین سیستم گیم گرافیک و سی پی یو و رم مهمه . مانیتور چند اینچه ؟

لینک به دیدگاه

برای گرافیک پاور قدرتمندی هم باید داشته باشید . پاور سیستم رو ننوشتید ؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، A_Heidarian گفته است :

برای گرافیک پاور قدرتمندی هم باید داشته باشید . پاور سیستم رو ننوشتید ؟

۴۳۰ وات گرین 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، A_Heidarian گفته است :

شما علاوه بر گرافیک یه سی پی یو هم باید بگیرید i3 برای گیم کافی نیست اونم گیم های ایمروزی که کمتر از i5 رو جواب نمیدن به راحتی پیشنهاد من i7 هست . د رثانی باس رم شمارم نمیدونم چنده . همچنین سیستم گیم گرافیک و سی پی یو و رم مهمه . مانیتور چند اینچه ؟

یعنی الان اون گیمر های که i3 دارن نمیتونم بازی های جدید بازی کنن اشتباه میکنی این پردازنده قدرتش برابر با i3 6100 هستش  مانیتور هم ۱۹ اینچ ایسوس 1366×768

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، قاسم گفته است :

۴۳۰ وات گرین 

بد نیست ولی باید گرافیک خریداری شده هم دونست تا ارزیابی کرد . بهتره کمتر از 600 نباشه .

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، قاسم گفته است :

یعنی الان اون گیمر های که i3 دارن نمیتونم بازی های جدید بازی کنن اشتباه میکنی این پردازنده قدرتش برابر با i3 6100 هستش  مانیتور هم ۱۹ اینچ ایسوس 1366×768

ببینید بازی کردن با بازی کردن فرق داره چرا نمیشه میشه . ولی بحث FPS و تنظیمات وسطه الان من بازی Assassins Creed Orgins رو نصب کردم و تمام تنظیمات اخر باز FPS من لگ میزنه و افت داره . هنوز سیستم من i7 و گرافیکم 970 هست . بازی کزدن با بازی کردن فرق داره بله با تنظیمات کم و لگ میشه بازی کرد که فک نکنم لذت ببری .

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، A_Heidarian گفته است :

ببینید بازی کردن با بازی کردن فرق داره چرا نمیشه میشه . ولی بحث FPS و تنظیمات وسطه الان من بازی Assassins Creed Orgins رو نصب کردم و تمام تنظیمات اخر باز FPS من لگ میزنه و افت داره . هنوز سیستم من i7 و گرافیکم 970 هست . بازی کزدن با بازی کردن فرق داره بله با تنظیمات کم و لگ میشه بازی کرد که فک نکنم لذت ببری .

شما درست میگی من با تنظیمات پایین هم راضی هستم بودجه برای خرید کیس قوی ندارم وگرنه چرا باید اینو بخرم نمیتونم i5 بخرم اون وقت همتون میگید i7 بخر وقتی پول ندارم چه طور بخرم

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، قاسم گفته است :

شما درست میگی من با تنظیمات پایین هم راضی هستم بودجه برای خرید کیس قوی ندارم وگرنه چرا باید اینو بخرم نمیتونم i5 بخرم اون وقت همتون میگید i7 بخر وقتی پول ندارم چه طور بخرم

من قصد راهنمایی بود

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، قاسم گفته است :

با سلام 

میخواستم کیس بخرم با مشخصات زیر

مادبرد گیگابایت h81m-s2p

پردازنده i3 4170 

رم ۸ گیگ

هارد یک ترابایت 

کارت گرافیک  زوتاک gt730 4gb ddr3 -128but

ویندوز ۸.۱

یک DVD

دست دوم میفروش ۱ میلیون ۲۰۰

به نظر شما خوبه ارزش داره این قیمت  بخرم

سلام

قیمتش تقریبا خوبه ولی بهتره از نسل قبل تهیه کنید چون این کارتش ضعیفه.

برد h61 خوب قیمتش 110 تا 130ت

سیپیو i5 2400 حدود 210 تا 230ت مقایسه با سیپیو انتخابی خودتون

رم 8گیگ حدود 200 تا 210ت

کیس تا 100ت از بازارچه یه مدل کارکرده خوب بگیرین که فن داشته باشه،نمونه یا اگه خواستین میتونید کیس گرین اورامان اکبند بگیرید 85 تا 95ت

پاور گرین  530 یا 580 وات 100 تا 130ت  یه مدل تمیز 

هارد 1000گیگ 110 ت 130ت دقت کنید کم کارکرد و  بدون بدسکتور باشه

رایتر 20 تا 25ت بدون مشکل درب

کارت gtx1030 کارکرده حدود 300 تا 330ت برند ایسوس بتونید پیدا کنید خوبه

این کارت اکثر بازیهارو با جزئیات خوب تو 720 اجرا میکنه،حتی تو 1080 هم با کاهش جزئیات میتونه راضی کننده باشه.

تقریبا هم قیمت با کیس انتخابی خودتون شد با این تفاوت که سیپیو و پردازنده ش قویترشد.

لینک به دیدگاه

بنظر بنده ارزش نداره چون 1.200 قیمت زیاد کمی برای این قطعات نیست که براش عجله کنی .

اگه قیمت نوی قطعاتو در بیاری میبینی فرق انچنانی نداره.

گرافیک انبرد i3 7100 هم تقریبا هم قدرت gt 730 اع و خیلی کم قدرته بنظرم برای اجرای بازیها و عملا خرید 730 یه کار اشتباهه

لینک به دیدگاه

میخواستم به شما بگم PS4 بخریداما دیدم با توجه به بودجه ای که در اختیار داری و احتمالا منبع درامد هم نداری یدونه Xbox 360 سوپر اسلیم بخر درسته که مال نسل گذشته است اما با 700 تومن یدونه کارکرده تمیزشو میتونی گیر بیاری و بازی  کنی . چون با این سیستم طبعا نمیتونی بازی های نسل 8 رو بازی کنی و برای بازی های نسل 7 هم مجبوری با کیفیت و فریم پایین بازی کنی که لذت بازی رو از شما میگیره. بنابراین بهترین گزینه  البته از نظر من برای شما ایکس باکس 360 هست که بازی هاش ارزون و حدود 5 تا 7 تومنه کیفت قابل قبولی هم داره و بازی های مخصوص به خودش هم مثل گیرز آف وار فوق العاده است

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ***sniper*** گفته است :

سلام

قیمتش تقریبا خوبه ولی بهتره از نسل قبل تهیه کنید چون این کارتش ضعیفه.

برد h61 خوب قیمتش 110 تا 130ت

سیپیو i5 2400 حدود 210 تا 230ت مقایسه با سیپیو انتخابی خودتون

رم 8گیگ حدود 200 تا 210ت

کیس تا 100ت از بازارچه یه مدل کارکرده خوب بگیرین که فن داشته باشه،نمونه یا اگه خواستین میتونید کیس گرین اورامان اکبند بگیرید 85 تا 95ت

پاور گرین  530 یا 580 وات 100 تا 130ت  یه مدل تمیز 

هارد 1000گیگ 110 ت 130ت دقت کنید کم کارکرد و  بدون بدسکتور باشه

رایتر 20 تا 25ت بدون مشکل درب

کارت gtx1030 کارکرده حدود 300 تا 330ت برند ایسوس بتونید پیدا کنید خوبه

این کارت اکثر بازیهارو با جزئیات خوب تو 720 اجرا میکنه،حتی تو 1080 هم با کاهش جزئیات میتونه راضی کننده باشه.

تقریبا هم قیمت با کیس انتخابی خودتون شد با این تفاوت که سیپیو و پردازنده ش قویترشد.

سلام این چیزی که شما گرفتید زیاد خوب نیست همه اون چیزی که گرفتین دست دومش پیدا نمیشه یا بشه قیمتش نزدیک نو مثلا پاور ۴۳۰ وات ۱۰۰ تا ۱۵۰ میفروشن ۵۳۰ وات که بیشتر

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، lvlEhRaN گفته است :

میخواستم به شما بگم PS4 بخریداما دیدم با توجه به بودجه ای که در اختیار داری و احتمالا منبع درامد هم نداری یدونه Xbox 360 سوپر اسلیم بخر درسته که مال نسل گذشته است اما با 700 تومن یدونه کارکرده تمیزشو میتونی گیر بیاری و بازی  کنی . چون با این سیستم طبعا نمیتونی بازی های نسل 8 رو بازی کنی و برای بازی های نسل 7 هم مجبوری با کیفیت و فریم پایین بازی کنی که لذت بازی رو از شما میگیره. بنابراین بهترین گزینه  البته از نظر من برای شما ایکس باکس 360 هست که بازی هاش ارزون و حدود 5 تا 7 تومنه کیفت قابل قبولی هم داره و بازی های مخصوص به خودش هم مثل گیرز آف وار فوق العاده است

سلام من که فقط برای بازی نمیخوام کامپیوتر بخرم اگه اینطوری بود که ps4 میخریم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...