رفتن به مطلب

*** دوست داری چه قطعه ای رو در سیستمت تغییر بدی ؟ ***

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 1397/01/14, 16:50:28، MjMotamedi گفته است :

درود خدمت دوستان عزیز و تبریک سال نو

اون پنج نفری که جناب آقای حسینی قول دادند 4 نفرشون که انتخاب شده بودند و یک نفر هم به قید قرعه از بین تمام شرکت کنندگان در تاپیک انتخاب خواهند شد و یکشنبه اعلام خواهند شد.

دوستانی که بن برنده شدند ،به من مشخصاتشون  رو پیغام خصوصی کنند و کسانی هم که کالا بردند آدرس رو هم برای من بفرستند تا از یکشنبه جوایز پردازش و ارسال بشند.

1f337.png1f337.png

سلام

جناب معتمدی مشخصات رو براتون فرستادم اما از اون روز تا الان  زده که هنوز شما نخوندین پیام رو .پیام براتون اومد  یا هنوز پیام های برنده ها رو نخوندین؟یه اطلاع بدین ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

• ارسال 540
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در 10 ساعت قبل، Yasin.s گفته است :

سلام

جناب معتمدی مشخصات رو براتون فرستادم اما از اون روز تا الان  زده که هنوز شما نخوندین پیام رو .پیام براتون اومد  یا هنوز پیام های برنده ها رو نخوندین؟یه اطلاع بدین ممنون میشم.

فکر کنم شنبه یا یکشنبه همه پیام ها رو بخونن واسه منم اینجوریه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان بعد اینکه هدایا دریافت کردین و با بن ها قطعه ای خریدین به نظرم باهاش عکس بگیریم و یه تاپیک درست کنیم اونجا بزاریم و لیون هم میتونه بعداً تو اینیستا منتشر کنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان لطفاً پست ایشون نقل قول نکنید و جوابشونو ندید چون اینجوری به هدفشون که تخلیه عقدشون هست میرسن ، هر چیزی جایی داره برین واسه خودتون تاپیک ایکس باکس بزنین هر چقدر اونجا دوست دارین از هر چیزی که دوست دارین تعریف و طرفداری کنید تا وقتی که خلاف قوانین انجمن نباشه

پست ایشون هم به دلیل اسپم نامربوط گزارش شد

لینک به دیدگاه

با سلام

عیدی ارزشمند لیون بدستم رسید (یعنی در واقع خودم یه سر پیش آقای معتمدی رفته بودم:D)

جا داره تشکری کنم از آقای حسینی و آقای معتمدی و مجموعه لیون بابت این حرکت ابتدای سال که واقعا نظیر نداشت. لایک دارید!

20180406_184910.jpg

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Trevor گفته است :

با سلام

عیدی ارزشمند لیون بدستم رسید (یعنی در واقع خودم یه سر پیش آقای معتمدی رفته بودم:D)

جا داره تشکری کنم از آقای حسینی و آقای معتمدی و مجموعه لیون بابت این حرکت ابتدای سال که واقعا نظیر نداشت. لایک دارید!

20180406_184910.jpg

اولین نفری هستی که بین برندگان جایزشو گرفته مبارکه

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Trevor گفته است :

با سلام

20180406_184910.jpg

به به مبارکه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Trevor گفته است :

با سلام

20180406_184910.jpg

مبارکت باشه.انشالله جایزه ما هم میرسه.به سلامتی استفاده کنی.

راستی دوستان هر کی که جایزش تو هفته  های اتی رسید عکس بگیره و بزار تو همین تاپیک تا هم بعدا یه خاطره ای باشه برامون و هم اینکه بقیه کسانی که تازه اومدن فروم ببینند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 دقیقه قبل، Yasin.s گفته است :

مبارکت باشه.انشالله جایزه ما هم میرسه.به سلامتی استفاده کنی.

راستی دوستان هر کی که جایزش تو هفته  های اتی رسید عکس بگیره و بزار تو همین تاپیک تا هم بعدا یه خاطره ای باشه برامون و هم اینکه بقیه کسانی که تازه اومدن فروم ببینند

عکس ها هم این تاپیک و هم یه تاپیک جداگونه میزنیم اونجا یه جا میزاریم اینجا یه کم شلوغ پلوغ شده

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

عکس ها هم این تاپیک و هم یه تاپیک جداگونه میزنیم اونجا یه جا میزاریم اینجا یه کم شلوغ پلوغ شده

انشاا...?

لینک به دیدگاه

پردازنده

Intel 3570k

مادربورد

ASUS SABERTOOTH Z77

رم

Gskill Ripjaws X 16GB 4GBx4 1600Mhz
چیزی که دوست دارم
پردازنده

i7-8700K Coffee Lake

مادربورد

ROG MAXIMUS X FORMULA

رم

Trident Z 32GB 16GBx2 3400Mhz CL16 DDR4
لینک به دیدگاه

سلام هدیتون  بعد اینکه به دستتون رسید عکساشو تو این تاپیک قرار بدین

https://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/87157-تصاویر-جوایز-اهدا-شده-از-طرف-لیون-کامپیوتر-به-کاربرا/

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Vikings گفته است :

سلام هدیتون  بعد اینکه به دستتون رسید عکساشو تو این تاپیک قرار بدین

https://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/87157-تصاویر-جوایز-اهدا-شده-از-طرف-لیون-کامپیوتر-به-کاربرا/

اغا ما که بن برنده شدیم اسکرین بگیریم؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، MEHDI0742 گفته است :

اغا ما که بن برنده شدیم اسکرین بگیریم؟؟؟؟

از چیزی که خریدی عکس بگیر این جوری قشنگ تره ?

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، memex گفته است :

5نفر اخر چیشدن پس؟

سلام

امروز اعلام میشه

موفق باشی:x

لینک به دیدگاه

cpu ام Q9650، مادر .بوردم P5QC.

دارم با بهترین سیستم سیستم سال 2008 حال می کنم و راضی ام. ( البته Geforce 1050 انداختم روش بازی های اینترنتی رو راحت اجرا میکنه به علاوه بازی های دیگه با گرافیک پایین.)

لینک به دیدگاه

اگه یه صندلی گیمینگ گیر ما هم میومد عالی میشد کمر برامون نمونده?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و خسته نباشید 

بنده هم ادرس رو پ.خ کردم

ممنون از لطف تیم لیون

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فعلا که هنوز آقای معتمدی صندوق پیامشون چک نکردن

لینک به دیدگاه

درود

از همون اول که تاپیک رو دیدم و تا اون موقع تاپیک به صفحه دوم هم نرسیده بود  پیش خودم گفتم که : حالا مثلا مشخصات سیستممون هم گفتیم ، که چه ؟ می خواهد چی بشه مثلا؟ و کلی از این فکر ها. :D

بعدش فهمیدم که اشتباه می کردم و باید با دید مثبت به قضیه نگاه می کردم.

هر چند که فعلا لیون موجود نداره ولی :

cpu : intel g4400

main : asrock h110

ram : 4gb ddr4 

vga : r9 390x

power : green 600w

و یک مانیتورtn 19 inch  که هنوز مانیتور مد نظرم رو نخریدم .

خودم قصد خرید 34uc98  رو دارم.

لینک به دیدگاه

سلام 

واقعا کار خدا پسندانه و مثبتی بود امیدوارم که خدا به جناب حسینی برکت بده که شب عید خیلی از دوستان رو خوشحال کردند

لینک به دیدگاه

اوه اوه رم  Crucial Ballistix Tactical 4GB 1866Mhz CL9 DDR3 دیروز 165000 تومان  بود  الان شده 185000 تومان.

بنظرتون هنوز میتونم 4 تا Crucial Ballistix Tactical 4GB 1866Mhz CL9 DDR3 اضافه کنم به سیستمم یا اینکه گرون تر میشه و غیرقابل خریدتر؟!؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...