رفتن به مطلب

*** دوست داری چه قطعه ای رو در سیستمت تغییر بدی ؟ ***

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

هر کی که برنده شده مبارکش باشه .من که 1080 داشتم اصلا شرکت نکردم .چرا کسایی که برنده نشدن اینقدر  ناراحت هستن.???

من که هم پدرم هم مادرم کارمند هستن.این سیستم رو خودم بعد از دو سال بازی انلاین جم کردم.اینقدر  طمعکار نباشید.

خوشحال باشید برای کسایی که برنده شدن☺️

دم آقای حسینی هم گرم با این حرکت زیبا?

بعضی ها لازم دارن و پولشون نمیرسه ولی بعضی ها که سیستم خوبی دارن چرا شرکت میکنن??حتما پیش خودشون میگن مفته

ویرایش شده توسط amooo
لینک به دیدگاه

• ارسال 540
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 44 دقیقه قبل، AminC گفته است :

کسی که طلبکار نیست جایزه دهنده دوست داره هدیه رو به هر کسی بده به من و شما هم ربط نداره ولی این همه .... صرفا به خاطره جایزه در ایران از طرف کاربرها بی سابقه هستش مثل اینکه قیمت های کاذب برخی فروشنده ها فراموش شده حالا واسه 25 میلیون تومن این همه تشکر و .... بی خیال متاسفانه مردم صرفا با یک جایزه خام میشن.

1. اگه به من و شما ربطی نداره پس چرا اظهار فضل میکنید که پارتی بازی شده  و ...   اصلا خودتون دارید میگید به هرکسی دوست دارن بدن

2. من تا حالا توی هیچ انجمن و سایتی توی این 10 سالی که توی فضای مجازی هستم ندیدم کسی بیاد به کاربرا همچین حالی بده ! پس قطعا قابل تقدیره و یه چی فراتر از تقدیره

یه جوری میگید 25 میلیون تومن !  بعضی از همین سایت های به ظاهر خیلی خوب حتی حاضر نشدن ارسال هاشونو توی ایام عید رایگان کنن

تیم لیون بارها اینو گفته اگه سایتی قیمتش از جنس ما ارزون تر بود و اون جنس رو  موجود داشت به همون قیمت به ما بگین تا بررسی بشه و  مابه التفاوت  جنس حساب شده و هزینه برگشت داده بشه !

بهتره کمی قدر شناس باشیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 48 دقیقه قبل، AminC گفته است :

کسی که طلبکار نیست جایزه دهنده دوست داره هدیه رو به هر کسی بده به من و شما هم ربط نداره ولی این همه .... صرفا به خاطره جایزه در ایران از طرف کاربرها بی سابقه هستش مثل اینکه قیمت های کاذب برخی فروشنده ها فراموش شده حالا واسه 25 میلیون تومن این همه تشکر و .... بی خیال متاسفانه مردم صرفا با یک جایزه خام میشن.

شما خام نشو شما برو حقتو از بیت المال بگیر اگه تونستی

واسه سبد کالای 80 هزار تومنی آشغال : مردم از سر و کول همدیگه بالا میرفتن سر همین قضیه فوتی هم داشتیم (25میلیون تقسیم بر 80 : 312.5) تو این وضع و اوضاع بد اقتصادی 10 هزار تومن هم باید صرفه جویی کرد چه برسه به 25 میلیون

کسی هم مجبور نشده اینجا پست بده ، خیلی هم ناراحتین و قیمتهای اینجا کاذبه برین از جای دیگه خرید کنین

گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده

لینک به دیدگاه

هرچند به ما چیزی نرسید ولی باز دم اقای حسینی گرم کمتر کسی تو ایران از این کارا انجام میده 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، AminC گفته است :

حق با شماست بالاخره برخی قبلا جایزه گرفتن باید به نحوی ... بکنن1f602.png شما هم نگران اون 25 میلیون جایزه نباشید 10 برابرشو از بدبختهایی که با تبلیغات و مشاوره فریب خوردن و وام گرفتن  و ریگ خریدن گرفتن ساده اندیشی برخی جایی بس تامل داره یک گربه هم دستش به گوشت رسیده میگه خیلی خوشمزه هستش:P

داداش صلوات بفرست منم خودم هیچی نبردم

جناب حسینی هر قصدی هم از این کار داشته باشن به هر حال یه کاری کردن که خیلیا از جمله من تو عمرشون ندیدن

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

داداش صلوات بفرست منم خودم هیچی نبردم

جناب حسینی هر قصدی هم از این کار داشته باشن به هر حال یه کاری کردن که خیلیا از جمله من تو عمرم ندیدم

بعضی ها اونجاشون بدجوری میسوزه دیگه موندن چیکار کنن (احتمالا از طرف رقبا)، پست ایشون هم گزارش اسپم میکنم که هر چیزی جایی داره ، انتقادی داره تاپیکش هستش .خودشون قوانین انجمنو رعایت نیمکنن بعد انتظار دارن کسی که اختیار مالشو داره بریزه تو حلق بعضی ها !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هرگز با احمق ها بحث نکنید چون اول شما رو تا سطح خود پایین میاورن بعد با تجربه یک عمر نادانی شما رو شکست می دهند ....

------------------------------------

ناظمین لطف کنن پست های نامربوط و از جمله مال خودم پاک کنن

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، AminC گفته است :

بنده خدا اومده (شمارو رو نمیگم) تو پست هاش میگه مخابرات دزده بعد پست گذاشته نصیحت کرده مملکت مردم دانا میخواد 1f602.png شما اول برو ادب یاد بگیر و  و اثبات کن مخابرات دزده بعد بیا جایی بگو.

به قول خودش مملکت مردم دانا میخواد نه ....خوار و خالی بند.

شما با اون سیستمت جایزه هم میخوای ...

مردم چه رویی دارن والا!

بیا اصلا بن خریدم مال تو دعوا راه نندازین :(

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

سلام و هزاران سلام به یاران و خانواده لیون کامپیوتر :17_heart_eyes:

من توی ایام عید دقیقا مثلا غار نشینان میرم جاهایی که دیگه اینترنت  خبری نیست و یا ممنوع النت میشم ?

امیدوارم در سال جدید پر از خیر و برکت باشه براتون و تمام مسائل زندگیتون رو حل کنید و در کنار هم بتونیم سال بهتری رو بسازیم ?

چهار نفر آخر هم مشخص شدن و توی پست قبلی اضافه شدن ?

k1ller = هشت عدد فن کیس

saeedredline  = 400 بن خرید کارت گرافیک GTX 1070 به بالا

ali subi = بن خرید برای کارت 1080ti

mini_clocker =  GALAX VGA 1050Ti 4Gb

نفر آخر هم به زودی قرعه کشی میشن و بعد از قرعه کشی برای نفر آخر میخوام مطلبی رو خدمتتون عرض کنم

انتقاد دارم

چرا جوایز به کاربران امتیاز بالا داده میشه؟؟؟ 

خیلی چیزا دارم بگم اینجا جاش نیست 

شب خوش

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

از صفحات دیگه هستش مثلا صفحه 6 که خبر برنده شدن 1050ti به دوستم دادم بازم بگردین هستش

همچین کاری تو این 40 سال دیده نشده اونایی که اسمشون درنیومده یه چیزی طلبکار هستن ، مشکل ما ایرانی ها همینه وقتی کسی لطفی یا هدیه ای میده نباید طلبکارانه برخورد کنیم (اما اونایی که حقمونو میخورن ازشون تشکر میکنیم مثل .... ) نزدیک 25 میلیون آقای حسینی عیدی دادن به هر دلیلی ، یکیش سخاوت ایشونه که تو چند سال شاهدش بودیم چرا وب سایتهای دیگه این کارو نمیکنن ، نهایتش سالی یکی دوبار وبسایتهای خبر رسانی با پشتیبانی گارانتی کننده ها 2 تا جایزه میزارن واسه مسابقه و تبلیغات اما سایتهای فروش قطعات تا حالا همچین کاری انجام ندادن حتی یه دونه قطعه مفتی هم ندادن

بهتره دیدمونو بهتر کنیم ، کسی اینجا به کسی بدهکار نیست

? جای بحث نیس ولی سر ماین بدون 10برابرش سود کرده.... 

لینک به دیدگاه

در در 1397/01/20, 20:10:34، AminC گفته است :

همه جای ایران پارتی بازی هستش :) مثلا کسی که 1080 داشته به نظر شما نیازمند این هستش به تی آی ارتقا بده یا کسی که اصلا رنگ گرافیک رو ندیده نیازمند هستش؟

ایشالا خدا خودش بده

هرچند اونم مثل بنده هاش فقط به پولدارا میده

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز دعوا نکنید

امروز هدیه لیون به دست من رسید و نمیدونم چطور از LionComputer تشکر کنم ?

باید اضافه کنم که این کاری که آقای حسینی انجام داد و تیم لیون کامپیوتر واقعا کمتر کسی چنین کاری انجام بده

فکر بد هم نکنید چون واقعا توانی صورت نگرفته من اگر این هدیه را دریافت نمیکردم هیچ مشکلی نداشت....خیلی ها در این تاپیک پست گزاشتن که شانسشون را امتحان کنن و خوب این جوایز محدود بود.

همیشه یادتون باشه زندگی تا وقتی که زنده هستین ادامه داره و تا وقتی زنده هستین باید سعی و تلاش کنید تا به چیزهایی که میخواهید برسید این مطالبی که اینجا مینویسید همش حاصل نا امیدی هست

فقط در کلام خودتون را روشن فکر نشون ندید و سعی کنید در عمل هم همینطور باشید

DSC_0035.JPG

DSC_0036.JPG

DSC_0037.JPG

DSC_0038.JPG

لینک به دیدگاه

در در 1397/01/20, 22:36:53، memex گفته است :

انتقاد دارم

چرا جوایز به کاربران امتیاز بالا داده میشه؟؟؟ 

خیلی چیزا دارم بگم اینجا جاش نیست 

شب خوش

بذار همونجا بمونه ک بگی فوری اخراجی

سریه چیز مسخره منو فوری بن کردن

ضمنا ربطی به سابقه و... نداره

به .... داره و ژن خوب

قبلا فکر میکردم لیون و مدیراش باهمه جا فرق داره

ویرایش شده توسط hamid5566
لینک به دیدگاه

سلام من از (((*** دوست داری چه قطعه ای رو در سیستمت تغییر بدی ؟ ***   )))     یک عدد کیس  برنده شدم  به کجا باید پیام بدم  

آقای کاربر به اسم   Royal     شما به کجا پیام دادید

برای  گرفتن هدیه  

ویرایش شده توسط fazel1
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، fazel1 گفته است :

سلام من از (((*** دوست داری چه قطعه ای رو در سیستمت تغییر بدی ؟ ***   )))     یک عدد کیس  برنده شدم  به کجا باید پیام بدم  

برای  گرفتن هدیه  

سلام خدمت شما دوست عزیز

مبارکه ایشالا به خوبی استفاده کنید

به اقای  معتمدی  پیام بدین { ادرس و مشخصاتون ارسال کنید }

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، fazel1 گفته است :

برای  گرفتن هدیه  

خیلی ممنون دوست عزیز والا همینطور که دوستمون Hosin فرمودن برای آقای معتمدی آدرستون و شماره تماستون را ارسال کنیدhttps://forum.lioncomputer.ir/index.php?/profile/9426-mjmotamedi/

لینک به دیدگاه

ممنون   من   حدود ظهر امروز پیام دادم       پیامم   نیست  که ببینم جواب داده یا نه    البته    آدرس  و شماره تماس نداده بودم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، fazel1 گفته است :

ممنون   من   حدود ظهر امروز پیام دادم       پیامم   نیست  که ببینم جواب داده یا نه    البته    آدرس  و شماره تماس نداده بودم

سلام دوست عزیز بهتون تبریک میگم

اگه اشتباه نکنم وقتی جواب بدند براتون ایمیل میادش.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، memex گفته است :

1f602.png جای بحث نیس ولی سر ماین بدون 10برابرش سود کرده.... 

دوست عزیز سایتهای دیگه مثل آریا کامپیوترم مقداد دیجی و ... سود کردن اما اونا اومدن سودشونو با کاربراشون تقسیم کنن ؟ جواب مشخصه نه . اونا حتی فروم ندارن که توش بحث و تبادل اطلاعات بشه یا انتقاد یا توش فریاد بزنی این همه بحث جور وا جور بکنی و.... و در ضمن سود اصلیو شرکتهای سازنده و دلال ها کردن وگرنه لیون و امثالش فروشنده هستش جنسی رو میخرن با یکمی سود روش میفروشن .

لیون هم با فروش ریگ کلاهبرداری نکرده ، اگه یکی ضرر کرده چون تو زمان گرونی خریده بعدش هم ارزهای دیجیتال تو سرشون خورده ضرر کردن .اونی که خریداره باید حواسش جمع باشه

اگه آقای حسینی بیاد به همه کاربرها هدیه ای بده باز یه عده (منظورم شما نیست) میان میگن کالای آقای ایکس ارزشش از جنس ما بیشتره

قرعه کشی هم قبلا تجرشو داشتیم درست نیست به نظرم چون مثلا الان 200 تا کاربر پست دادن اون موقع میدیدی 500 تا نیو یوزر ثبت نام کردن فقط جهت شرکت تو قرعه کشی حتی پارسال یکی از همین نیو یوزرها کارت گرافیک 460 (اگه اشتباه نکنم) برده بود حتی دوباره سر نزد تا جایزشو بگیره دوباره قرعه کشی شد

جمله آخر منظورم همه هستش از جمله خودم

و در آخر درست نیست ارزش این کار بزرگ با بعضی ناراحتی ها خراب کنیم حتما میگین شما خودت جایزه بردی واسه همین راضی هستی من یه کیبورد و اسپیکر  بردم که خدا شاهده بیشتر از 3 ساله با یه کیبورد 30 تومنی سر میکنم.اسپیکر هم از شانس ما از اولش خراب دراومد و خرخر میکنه .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تاپیک مشابه همین 2 یا 3 سال پیش زده شد اولین پست یا یکی از پست های اولش خودم دادم که آقای حسینی پرسیده بود آرزوی چه قطعه ای داری منم اون زمان گرافیک 970 میخواستم (کارت گرافیک 750ti داشتم ) اما گفتم من به همین راضی هستم خیلی ها تو حسرت همین سیستم من هستن و از خیرش گذشتم اون زمان آخرش آقای حسینی به 2 نفر گرافیک 970 و اس اس دی دادن

همین که این تاپیک زده شد فهمیدم که همون جریانه منم اومدم احتیاجاتمو گفتم ، میتونستم بگم فلان کیبورد مثلا 700 تومنی مدنظرمه اما گفتم یه کیبورد باشه دکمه هاش نرم باشه و درست حسابی کارکنه که موقع تایپ و بازی عذاب نده راضیم ، الان این متن چند سطری پدرم در اومد با این کیبورد نوشتم بعضی وقتها دکمه هاش کار نمیکنه و مجبورم دوباره بعضی کلماتو ویرایش کنم که غلط املایی نداشته باشن یا بعضی کلماتو جا ننداخته باشه

در کل برای اونایی که برنده شدن آرزوی خوشحالی کنیم که لذت برنده شدن و کار پسندیده ی آقای حسینی خراب نکنیم و امیدوارم خدا به هممون روزی پر بار و برکت بده که بتونیم براحتی چیزی که دوست داریم بخریم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بعضی ها خیلی خیلی سطح فکر و درکشون پایینه .واقعا فکری به حال خودتون بکنید .تو تاپیک عیدی و شادی اومدید کلی حرفهای نامربوط میزنید که بقیه را ناراحت کنید؟؟؟؟؟!!!قطعا این رفتارها ناشی از مشکل روانی است تا با این نوع مشکلات زندگی خودتون را تباه نکردید حتما به یک روان درمانگر مراجعه کنید .

شرکت کاملا خصوصی ،اموال شخصی بعد یک سری اومدند میگند پارتی بازی شده ؟؟!!!آقا جان کسی برای پول تو جیب شما تعیین تکلیف کرده ؟که شما برای جیب تیم لیون تعیین تکلیف می کنید ؟؟؟

بر فرض لیون از فروش ریگ سود کرده نوش جونشون.. خلاف کرده؟؟؟؟هزاران فروشگاه از فروش قطعات ریگ سود کردند یک ریال هم عیدی نداند کسی رفت بهشون بگه این همه سود کردید دل چند نفرم عیدی شاد می کردید ؟؟

لینک به دیدگاه

دوستان من دوست ندارم الکی از کسی تعریف کنم ولی بعضی کامنت ها  رو دیدم گفتم نظرم رو در مورد آقای حسینی بدم.

ایشون بسیار آدم خوش بر خورد و با شخصیتی هستند، یادمه یه زمانی سیستم مزایده با سیستم bid دهی راه انداخته بودن، توی یکی از مزایده ها یکی از بچه ها با اختلاف کم برنده نشد و خیلی ناراحت شد. آقای حسینی همون کالا رو به نفر دوم هم به صورت مجانی هدیه دادند. این حرکت برام خیلی جالب بود. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 59 دقیقه قبل، mousey گفته است :

دوستان من دوست ندارم الکی از کسی تعریف کنم ولی بعضی کامنت ها  رو دیدم گفتم نظرم رو در مورد آقای حسینی بدم.

ایشون بسیار آدم خوش بر خورد و با شخصیتی هستند، یادمه یه زمانی سیستم مزایده با سیستم bid دهی راه انداخته بودن، توی یکی از مزایده ها یکی از بچه ها با اختلاف کم برنده نشد و خیلی ناراحت شد. آقای حسینی همون کالا رو به نفر دوم هم به صورت مجانی هدیه دادند. این حرکت برام خیلی جالب بود. 

ایول

اینجور حرکت ها واقعا جایی دیده نمیشه ، والا آدم از برادر خودش چنین انتظارهایی نداره

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، mousey گفته است :

????ایول. جایزه اخری هم بین این دوتا انتخاب کنید که انقدر خوب...???

در هم اکنون، Hassan.SK گفته است :

ایول

اینجور حرکت ها واقعا جایی دیده نمیشه ، والا آدم از برادر خودش چنین انتظارهایی نداره

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mousey گفته است :

این کاری که اقای حسینی برای کاربرا کردن لطف بود نه وظیفه

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...