رفتن به مطلب

*** دوست داری چه قطعه ای رو در سیستمت تغییر بدی ؟ ***

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

واقعا متاسفم برای افکار بعضیا

اسب پیش کشی را دندانش را نمی شمارن

لینک به دیدگاه

• ارسال 540
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تیم لیون واقای حسینی فوق العاده اند واین وصله ها اصلا بهشون نمیچسبه.من پنج ساله که توی لیونم پارسال سه میلیون تومن ازم توی فروم لیون توسط کاربر باسابقه ای که اکانتش هک شده بود کلاهبرداری شد ولی اشتباه خودم بودنه لیون چون از سیستم واسطه استفاده نکردم توی این کارخداپسندانه هم قسمت نبود چیزی هدیه بگیرم ولی با تمام وجود برای برنده شده ها خوشحالم واز اقای حسینی به خاطر این حرکت خداپسندانشون بازم تشکرمیکنم اقای حسینی دمت گرم یدونه ای مرد

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

دوست عزیز سایتهای دیگه مثل آریا کامپیوترم مقداد دیجی و ... سود کردن اما اونا اومدن سودشونو با کاربراشون تقسیم کنن ؟ جواب مشخصه نه . اونا حتی فروم ندارن که توش بحث و تبادل اطلاعات بشه یا انتقاد یا توش فریاد بزنی این همه بحث جور وا جور بکنی و.... و در ضمن سود اصلیو شرکتهای سازنده و دلال ها کردن وگرنه لیون و امثالش فروشنده هستش جنسی رو میخرن با یکمی سود روش میفروشن .

لیون هم با فروش ریگ کلاهبرداری نکرده ، اگه یکی ضرر کرده چون تو زمان گرونی خریده بعدش هم ارزهای دیجیتال تو سرشون خورده ضرر کردن .اونی که خریداره باید حواسش جمع باشه

اگه آقای حسینی بیاد به همه کاربرها هدیه ای بده باز یه عده (منظورم شما نیست) میان میگن کالای آقای ایکس ارزشش از جنس ما بیشتره

قرعه کشی هم قبلا تجرشو داشتیم درست نیست به نظرم چون مثلا الان 200 تا کاربر پست دادن اون موقع میدیدی 500 تا نیو یوزر ثبت نام کردن فقط جهت شرکت تو قرعه کشی حتی پارسال یکی از همین نیو یوزرها کارت گرافیک 460 (اگه اشتباه نکنم) برده بود حتی دوباره سر نزد تا جایزشو بگیره دوباره قرعه کشی شد

جمله آخر منظورم همه هستش از جمله خودم

و در آخر درست نیست ارزش این کار بزرگ با بعضی ناراحتی ها خراب کنیم حتما میگین شما خودت جایزه بردی واسه همین راضی هستی من یه کیبورد و اسپیکر  بردم که خدا شاهده بیشتر از 3 ساله با یه کیبورد 30 تومنی سر میکنم.اسپیکر هم از شانس ما از اولش خراب دراومد و خرخر میکنه .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تاپیک مشابه همین 2 یا 3 سال پیش زده شد اولین پست یا یکی از پست های اولش خودم دادم که آقای حسینی پرسیده بود آرزوی چه قطعه ای داری منم اون زمان گرافیک 970 میخواستم (کارت گرافیک 750ti داشتم ) اما گفتم من به همین راضی هستم خیلی ها تو حسرت همین سیستم من هستن و از خیرش گذشتم اون زمان آخرش آقای حسینی به 2 نفر گرافیک 970 و اس اس دی دادن

همین که این تاپیک زده شد فهمیدم که همون جریانه منم اومدم احتیاجاتمو گفتم ، میتونستم بگم فلان کیبورد مثلا 700 تومنی مدنظرمه اما گفتم یه کیبورد باشه دکمه هاش نرم باشه و درست حسابی کارکنه که موقع تایپ و بازی عذاب نده راضیم ، الان این متن چند سطری پدرم در اومد با این کیبورد نوشتم بعضی وقتها دکمه هاش کار نمیکنه و مجبورم دوباره بعضی کلماتو ویرایش کنم که غلط املایی نداشته باشن یا بعضی کلماتو جا ننداخته باشه

در کل برای اونایی که برنده شدن آرزوی خوشحالی کنیم که لذت برنده شدن و کار پسندیده ی آقای حسینی خراب نکنیم و امیدوارم خدا به هممون روزی پر بار و برکت بده که بتونیم براحتی چیزی که دوست داریم بخریم

موفق باشید

ولش کن الان حرفی بزنم بن میکنن 

روز خوش مبارکتون

لینک به دیدگاه

در در 1397/01/20, 13:42:03، سعید حسینی گفته است :

سلام و هزاران سلام به یاران و خانواده لیون کامپیوتر :17_heart_eyes:

من توی ایام عید دقیقا مثلا غار نشینان میرم جاهایی که دیگه اینترنت  خبری نیست و یا ممنوع النت میشم ?

امیدوارم در سال جدید پر از خیر و برکت باشه براتون و تمام مسائل زندگیتون رو حل کنید و در کنار هم بتونیم سال بهتری رو بسازیم ?

چهار نفر آخر هم مشخص شدن و توی پست قبلی اضافه شدن ?

k1ller = هشت عدد فن کیس

saeedredline  = 400 بن خرید کارت گرافیک GTX 1070 به بالا

ali subi = بن خرید برای کارت 1080ti

mini_clocker =  GALAX VGA 1050Ti 4Gb

نفر آخر هم به زودی قرعه کشی میشن و بعد از قرعه کشی برای نفر آخر میخوام مطلبی رو خدمتتون عرض کنم

مبارک دوستان گلمون  باشه!

نفر آخر؟! ? 

لینک به دیدگاه

درود

دوستان و کاربران محترم واقعا نمیدونم دلیل این همه بحث های بیهوده بین بعضی از شما برای چیه؟ جناب حسینی نیت اینو داشتن که برای عید دل یه عده از کاربران رو با ارسال کالاهایی که نیاز دارند شاد کنند. غیر از کار خیر چه نیت دیگه ای میتونه باشه؟ مگر اجباری بود برای این قضیه  که حالا انقدر شاکی و منتقد پیدا شده که پارتی بازی هست و ژن خوب و  ... شما دوست عزیز هم میتونستی شانستو امتحان کنی. مثل این میمونه که بگی حساب بانکی باز نکردم حالا اونایی که حساب داشتن و داخل قرعه کشی جوایزبرنده شدن پارتی بازیه!! یه مقدار روی اخلاقیات خودتون کار کنید و ارتقاش بدید. از حسادت به دوستانی که برنده شدن نتیجه ای براتون حاصل نمیشه و بدون دلیل  محکم هیچ وقت قضاوت نکنید . کاربرانی که نوشتار خلاف ادب داشتید دیگه تکرار نکنید چون این دفعه چشم پوشی شد ولی دفعات دیگه شامل اعمال قانون خواهید بود.

لینک به دیدگاه

سلام و درود مجدد خدمت شما عزیزان ?

فرصت نکردم یه سری از پستها رو بخونم ولی بعضی ها رو که خوندم دیدم یه سری از دوستان پیچیدن به پر و بال هم . دنبال دلیلش هم نمیخوام باشم . بجاش چند تا نکته ریز میگم و وقتتون رو نمیگیرم

اگر میخواید به چیزهایی که دوست دارید در این دنیا برسید , به همه شما عزیزان پیشنهاد میکنم به دنبال رویاهاتون باشید هر شب با رویاهاتون به خواب برید و هر روز برای رسیدن به اهداف و رویاهاتون از خواب بیدار بشید و برای رسیدن بهشون سه تا کار انجام بدید? ?

1 - اقدام کنید

2 - اقدام کنید

3 - اقدام کنید

و اگر یک زندگی معمولی و شاید هم داغون میخواید وارد حاشیه بشید و ادامه و نتیجه ای که میخواید بدست میاد ☹️?

-----------------------------------

به طور مثال تمام کسانیکه اسامیشون اعلام شده کسانی بودن که قبل از پست بنده در  صفحه هفت این تاپیک پست دادن چون روزگار و هستی و کائنات اون روز و اون ساعت رو مقدر کرده بود تا این اتفاق بیفته . بعدش که قرار نبود اسامی خونده بشه چون قبلش اعلام کردیم اسامی مشخص شده . و این عزیزان هم به هر دلیلی " اقدام کردن "

این جمله رو اسفند سال 1393 در تاپیک زیر نوشتم و همیشه بهش معتقدم :

@};- ما به آن چیزی تبدیل خواهیم شد که به آن فکر می کنیم @};-

-------------------------------------------------------------------------------------

میخوایم این تاپیک رو به پایان ببریم و آخرین نفر این گروه رو مشخص کنیم. ولی میخوام قبلش بگم که خیلی دوست داشتم تواناییش رو داشتیم و ارزوی تمام عزیزان رو براورده میکردیم ولی همانطور که میدونید چنین امکانی فراهم نبود و امیدوارم با تلاش و کوشش و اتکا به خودتون به تمام اهدافتون برسید ?

و اما آخرین نفر :

کاربر Rorschach هستند ? مبارکشون باشه :

M.B MSI B250 gamaing pro

CPU i3 7100

RAM DDR4 8GB 2400

--------------------------------------------------------------------------

نیت این عمل از قبل مشخص شده و امیدواریم با این عمل دل خیلی از شما عزیزان رو شاد کرده باشیم

پیروز باشید ✋

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

سلام و درود مجدد خدمت شما عزیزان 1f33a.png

نیت این عمل از قبل مشخص شده و امیدواریم با این عمل دل خیلی از شما عزیزان رو شاد کرده باشیم

پیروز باشید 270b.png

سلام ممنون جناب حسینی که با این کار فوق العادتون دل خیلیارو شاد کردین

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

فرصت نکردم یه سری از پستها رو بخونم ولی بعضی ها رو که خوندم دیدم یه سری از دوستان پیچیدن به پر و بال هم . دنبال دلیلش هم نمیخوام باشم . بجاش چند تا نکته ریز میگم و وقتتون رو نمیگیرم

اگر میخواید به چیزهایی که دوست دارید در این دنیا برسید , به همه شما عزیزان پیشنهاد میکنم به دنبال رویاهاتون باشید هر شب با رویاهاتون به خواب برید و هر روز برای رسیدن به اهداف و رویاهاتون از خواب بیدار بشید و برای رسیدن بهشون سه تا کار انجام بدید? ?

1 - اقدام کنید

2 - اقدام کنید

3 - اقدام کنید

و اگر یک زندگی معمولی و شاید هم داغون میخواید وارد حاشیه بشید و ادامه و نتیجه ای که میخواید بدست میاد ☹️?

به طور مثال تمام کسانیکه اسامیشون اعلام شده کسانی بودن که قبل از پست بنده در  صفحه هفت این تاپیک پست دادن چون روزگار و هستی و کائنات اون روز و اون ساعت رو مقدر کرده بود تا این اتفاق بیفته . بعدش که قرار نبود اسامی خونده بشه چون قبلش اعلام کردیم اسامی مشخص شده . و این عزیزان هم به هر دلیلی " اقدام کردن "

-------------------------------------------------------------------------------------

میخوایم این تاپیک رو به پایان ببریم و آخرین نفر این گروه رو مشخص کنیم. ولی میخوام قبلش بگم که خیلی دوست داشتم تواناییش رو داشتیم و ارزوی تمام عزیزان رو براورده میکردیم ولی همانطور که میدونید چنین امکانی فراهم نبود و امیدوارم با تلاش و کوشش و اتکا به خودتون به تمام اهدافتون برسید ?

و اما آخرین نفر :

M.B MSI B250 gamaing pro

CPU i3 7100

RAM DDR4 8GB 2400

پیروز باشید ✋

دل 50 نفرو شاد کردین از جامعه گیمر ها که خیلی هاسون مثل من سیستم هاشون مال قرن بوقه

انشالا خدا 50 برابر بکنه سرمایه و کسبتون رو??

This is LionPC??

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/12/25, 01:56:41، Rorschach گفته است :

GPU R7 250 1GIG

CPU G 1620

RAM 8

POWER 330 GREEN

ASROCK H61 MB

یعنی زغالیه شدیدا.1f605.pngفکر کنم سی پیو و پاورو عوض کنم خیلی بهتر میشه(زغالش بیشتر میشه1f602.png)

داداش برنده شدی تبریک

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 25 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

1 - اقدام کنید

2 - اقدام کنید

3 - اقدام کنید

و اما آخرین نفر :

M.B MSI B250 gamaing pro

CPU i3 7100

RAM DDR4 8GB 2400

پیروز باشید ✋

درود

به سعید حسینی عزیز.

من چون سربازم خیلی در جریان این تاپیک و اتفاقاتی که داخلش افتاده نبودم و نیستم. حتی تا دیروز هم خبر نداشتم خودم جز برنده هام:D. ولی یه چیزی رو معتقدم همیشه دید و نیتت با بقیه فرق داشته  و همین امر موجب شده شما نسبت به بقیه متفاوت باشین.

با این اوضاع احوال حاکم بر بازار بانی شدید تا بخشی از ناراحتی کاربران بکاهید .

فقط میتونم بگم دمتون گرم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 39 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

سلام و درود مجدد خدمت شما عزیزان 1f33a.png

درودبر جانب حسینی عزیز ، امیدوارم سال خوبی در کنار خانواده و با روزی پر بار و برکت داشته باشید از معدود انسانهای شریفی هستین که میشناسم تعریف یا چیز دیگه ای نیست واقعیته ، چند سالی هستش که عضو خانواده لیون هستم و اگه روزی حداقل 30 دفعه سر نزنم روزم شب نمیشه و خوشحالم که منو تو خانوادتون پذیرفتین پارسال یکی از بدترین سالهای عمر 31 سالم بود اما آخرش با هدایای ویژه شما تلخی روزگار برام قابل تحمل تر شد و امروز هدایاتون به دستم رسید خیلی خوشحال شدم حتی موقع خارج کردن وسایل دستمو بریدم و یک ساعت بعد متوجه شدم .

امیدوارم همین روند و ادامه بدید چون دلتون صافه هم خدا باهاتونه و هم واسه رسیدن به رویاهاتون عمل میکنید و انشاءالله مسیر رسیدن به رویاهاتون هر روز  کوتاهتر بشه .

تشکر ویژه و خدا بهتون 100 برابرشو عنایت کنه .

کوچیک شما حسن

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید. مشخصات سیستمم اینه cpu i32120و 8gig ram 1333و مادربرد p8h61usb3و پاور535a greenگرافیکم msi gtx 1060 armor 6gig ولی آقا حسینی عاشق گرافیک rx580هستم مخصوصا سافایر باشه وضعیت مالی خوبی ندارم سر بدم عوضش کنم شانس هیچکسم پیدا نمیشه سربه سر بزنه چون قیمت 580 مقداری بالاتره ?

ویرایش شده توسط ultragame888
لینک به دیدگاه

من یادمه  11 سالم بود که با فروم شما اشنا شدم و یک سال بعدش ثبت نام کردم  شاید فعالیتم کم بوده اما بدونید که تمام پست های فرومو نشستم خوندم  و.... تا الان میگذره که 17 سالم هست فردی بخوبی شما ندیده بودم که بیاد و ارزو چندین نفر رو بر اورده کنه

اینم جایزه که از طرف لیون دریافت کردم و تا شب تبدیل به یک عدد گرافیک خواهد شد :))

Screenshot_۲۰۱۸-۰۴-۱۰-۱۹-۲۱-۵۱.png

لینک به دیدگاه

فقط گرافیک

خسته شدم از بس آنبرد رو سیستم باشه

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، behruz_godrat گفته است :

فقط گرافیک

خسته شدم از بس آنبرد رو سیستم باشه

درکت میکنم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز. اول از همه باید گفت که کار جناب حسینی زیبا و قابل تقدیر بوده و امیدوارم که همیشه در کسب و کارشون موفق باشند.

راستش سیستم من دیگه به شدت قدیمی شده و کارش از ارتقا گذشته.

E5300 Dual Core / 4Gb DDR2 / P41ES3G: اینا اسم قطعاتی هستن که باید تعویض بشن. نوروز 95 یه مقدار تونستم هزینه کنم و پاور 450UK گرین و GTX950 رو خریداری کردم . هرچند که به گمونم واسه گرافیک عجله کردم و باید به جاش مادربرد و سی پی یو و رم می گرفتم. 

حالا قصدم بر اینه برم Q8400 بردارم واسه سی پی یو، هرچی نباشه قویتر از اینه و شاید بشه با اورکلاک کمی بهترش کرد.

لینک به دیدگاه

سلام یاالله

دیر شده ولی ماهیو هر وقت از آب بگیرین تازست...

CPU:Intel 6800k   Motherboard:Asus Sabertooth X99  RAM:2x4GB kingstone Hyperx Fury    Graphic Card:biostar Geforce210    Hard Disk:Seagate Desktop 2TB     Optical Disk Drive:Asus 24X        Cpu Cooler:Green Glacier 120    DVB:Skystar Express HD   Monitor:LG 17" studioworks 775E

مانیتور ندارم.(از این لامپیاست .مال 18 سال پیش).ولی اگه خدا بخواد خودش میسرش میکنه.

ویرایش شده توسط Elderado
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، grimlock گفته است :

سلام دوستان عزیز. اول از همه باید گفت که کار جناب حسینی زیبا و قابل تقدیر بوده و امیدوارم که همیشه در کسب و کارشون موفق باشند.

راستش سیستم من دیگه به شدت قدیمی شده و کارش از ارتقا گذشته.

E5300 Dual Core / 4Gb DDR2 / P41ES3G: اینا اسم قطعاتی هستن که باید تعویض بشن. نوروز 95 یه مقدار تونستم هزینه کنم و پاور 450UK گرین و GTX950 رو خریداری کردم . هرچند که به گمونم واسه گرافیک عجله کردم و باید به جاش مادربرد و سی پی یو و رم می گرفتم. 

حالا قصدم بر اینه برم Q8400 بردارم واسه سی پی یو، هرچی نباشه قویتر از اینه و شاید بشه با اورکلاک کمی بهترش کرد.

دوست عزیز سلام ، تو صیه میکنم یه پردازنده e5450 بگیرید

رم هم حداقل 8 گیگ کنید

خیلی بهتر میشه وضع سیستمتون و در ضمن حتما پردازنده رو اورکلاک کنید چون قابلیت اور خوبی دارن این پردازنده ها

لینک به دیدگاه

در در 1397/01/20, 13:42:03، سعید حسینی گفته است :

سلام و هزاران سلام به یاران و خانواده لیون کامپیوتر :17_heart_eyes:

من توی ایام عید دقیقا مثلا غار نشینان میرم جاهایی که دیگه اینترنت  خبری نیست و یا ممنوع النت میشم ?

امیدوارم در سال جدید پر از خیر و برکت باشه براتون و تمام مسائل زندگیتون رو حل کنید و در کنار هم بتونیم سال بهتری رو بسازیم ?

چهار نفر آخر هم مشخص شدن و توی پست قبلی اضافه شدن ?

ali subi = بن خرید برای کارت 1080ti

سلام و صد ها هزار درود خدمت اقای حسینی عزیز و خانواده لایون کامپیوتر.

بنده هم به نوبه خودم برای شما و همه خانواده لایون در سال جدید رونق بسیار زیاد اقتصادی و اشتغال  رو ارزو میکنم. به امید ابادی انسانیت در این مرز و بوم.

من تا همین الان نمیدونستم که اینجا قرعه کشی شده و اصلا جایزه ای داده شده به صورت خیلی اتفاقی وارد این تاپیک شدم و دیدم از قضا اسم بنده جزو برنده های این مسابقه هست.

دیدم خیلی از دوستان خوششون نیومده که بنده جایزه ای بردم و ابراز ناراحتی خیلی زیادی شد بابت این قضیه که کسی که 1080 داره چرا باید جایزه ببره و کسی که نداره نبره. حرف درستی هست.

دوستان بنده 1 درصد هم وقتی که اون پست رو ارسال میکردم به جایزه فکر نکردم و اصلا حدس هم نمیزدم که این تاپیک برای جایزه و قرعه کشی باشه. تنها دیدی که به این تاپیک داشتم این بود که اقای حسینی قصد دارن قطعاتی که برای خریدارها بیشتر حساس هستن  رو شناسایی کنن و کاری کنن که خریدشون راحت تر بشه کاری که بارها انجام دادن.
و من اصلا هدفم ارتقای گرافیک خودم نبود چون پولشو نداشتم، گفتم گرافیک که یه رای بیشتر به گرافیک داده باشم و اقای حسینی فکری به حال این قطعه بکنن چون خیلی تاپیک باز شده بود برای بحث گرافیک و قیمت و موجودیش و ... که همشون ناراحت کننده بودن.

الان که خوندم کامنت ها رو واقعا ناراحت شدم. اینکه میبینم بعضی دوستان از دست لایون ناراحت شدن چون من برنده شدم خیلی از خودم شرمنده شدم.

از اقای حسینی عزیز تقاضا دارم مثل همیشه منت بزارن سر من و این جایزه رو اگر صلاح میدونن بین دوستانی که واقعا بهش نیاز دارن تقسیم کنن به هر نوعی که خودشون صلاح میدونن.

من این جایزه رو نمیخام باشه برای دوستانی که نیاز دارن.

ببخشید اگر باعث شدم کسی از این فروم و من و هرچی ناراحت بشه.

امیدوارم یه روزی بشه هممون به هرچی که میخایم لااقل به حداقلاش برسیم.

موفق و پیروز باشید.?

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، bighero7 گفته است :

دوست عزیز سلام ، تو صیه میکنم یه پردازنده e5450 بگیرید

رم هم حداقل 8 گیگ کنید

خیلی بهتر میشه وضع سیستمتون و در ضمن حتما پردازنده رو اورکلاک کنید چون قابلیت اور خوبی دارن این پردازنده ها

درود. راستش سری E که چه عرض کنم، Q9650 ـشم دیگه اونقدرا قدرت نداره. صد البته خیلی پیشتر از اینها به فکر اورکلاک افتادم و اینکارم انجام دادم، پردازنده الآن رو 3.6 گیگاهرتز اور هستش. رم رو هم اگر امکانش بود افزایش میدادم ولی از اونجایی که مادربرد بنده دو اسلات بیشتر نداره... خب، کاری نمیشه کرد.

سیستم هم برای کارهای عادی مشکلی نداره ولی با بازی و یا مالتی تسکینگ قهره و وضعیتش جالت نیست.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

بنده هم به نوبه خودم برای شما و همه خانواده لایون در سال جدید رونق بسیار زیاد اقتصادی و اشتغال  رو ارزو میکنم. به امید ابادی انسانیت در این مرز و بوم.

من تا همین الان نمیدونستم که اینجا قرعه کشی شده و اصلا جایزه ای داده شده به صورت خیلی اتفاقی وارد این تاپیک شدم و دیدم از قضا اسم بنده جزو برنده های این مسابقه هست.

دیدم خیلی از دوستان خوششون نیومده که بنده جایزه ای بردم و ابراز ناراحتی خیلی زیادی شد بابت این قضیه که کسی که 1080 داره چرا باید جایزه ببره و کسی که نداره نبره. حرف درستی هست.

دوستان بنده 1 درصد هم وقتی که اون پست رو ارسال میکردم به جایزه فکر نکردم و اصلا حدس هم نمیزدم که این تاپیک برای جایزه و قرعه کشی باشه. تنها دیدی که به این تاپیک داشتم این بود که اقای حسینی قصد دارن قطعاتی که برای خریدارها بیشتر حساس هستن  رو شناسایی کنن و کاری کنن که خریدشون راحت تر بشه کاری که بارها انجام دادن.
و من اصلا هدفم ارتقای گرافیک خودم نبود چون پولشو نداشتم، گفتم گرافیک که یه رای بیشتر به گرافیک داده باشم و اقای حسینی فکری به حال این قطعه بکنن چون خیلی تاپیک باز شده بود برای بحث گرافیک و قیمت و موجودیش و ... که همشون ناراحت کننده بودن.

الان که خوندم کامنت ها رو واقعا ناراحت شدم. اینکه میبینم بعضی دوستان از دست لایون ناراحت شدن چون من برنده شدم خیلی از خودم شرمنده شدم.

از اقای حسینی عزیز تقاضا دارم مثل همیشه منت بزارن سر من و این جایزه رو اگر صلاح میدونن بین دوستانی که واقعا بهش نیاز دارن تقسیم کنن به هر نوعی که خودشون صلاح میدونن.

موفق و پیروز باشید.1f339.png

دم شما گرم شما نمونه واقعیه انسانیتی رفیق.ادمایی مثل شما خیلی نایاب شدن بزرگوار.اما این هدیه قسمت شما بوده مبارکتونم باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

موفق و پیروز باشید.1f339.png

آقای حسینی صلاح دیدن شما برنده بشین پس حق شماست کسی هم نمیتونه چیزی بگه مبارکتون باشه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...