رفتن به مطلب

*** دوست داری چه قطعه ای رو در سیستمت تغییر بدی ؟ ***

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

اینم هم مال من. تشکر ویژه از جناب حسینی.

مبارکه

لینک به دیدگاه

• ارسال 540
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 14 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام و صد ها هزار درود خدمت اقای حسینی عزیز و خانواده لایون کامپیوتر.

بنده هم به نوبه خودم برای شما و همه خانواده لایون در سال جدید رونق بسیار زیاد اقتصادی و اشتغال  رو ارزو میکنم. به امید ابادی انسانیت در این مرز و بوم.

من تا همین الان نمیدونستم که اینجا قرعه کشی شده و اصلا جایزه ای داده شده به صورت خیلی اتفاقی وارد این تاپیک شدم و دیدم از قضا اسم بنده جزو برنده های این مسابقه هست.

دیدم خیلی از دوستان خوششون نیومده که بنده جایزه ای بردم و ابراز ناراحتی خیلی زیادی شد بابت این قضیه که کسی که 1080 داره چرا باید جایزه ببره و کسی که نداره نبره. حرف درستی هست.

دوستان بنده 1 درصد هم وقتی که اون پست رو ارسال میکردم به جایزه فکر نکردم و اصلا حدس هم نمیزدم که این تاپیک برای جایزه و قرعه کشی باشه. تنها دیدی که به این تاپیک داشتم این بود که اقای حسینی قصد دارن قطعاتی که برای خریدارها بیشتر حساس هستن  رو شناسایی کنن و کاری کنن که خریدشون راحت تر بشه کاری که بارها انجام دادن.
و من اصلا هدفم ارتقای گرافیک خودم نبود چون پولشو نداشتم، گفتم گرافیک که یه رای بیشتر به گرافیک داده باشم و اقای حسینی فکری به حال این قطعه بکنن چون خیلی تاپیک باز شده بود برای بحث گرافیک و قیمت و موجودیش و ... که همشون ناراحت کننده بودن.

الان که خوندم کامنت ها رو واقعا ناراحت شدم. اینکه میبینم بعضی دوستان از دست لایون ناراحت شدن چون من برنده شدم خیلی از خودم شرمنده شدم.

از اقای حسینی عزیز تقاضا دارم مثل همیشه منت بزارن سر من و این جایزه رو اگر صلاح میدونن بین دوستانی که واقعا بهش نیاز دارن تقسیم کنن به هر نوعی که خودشون صلاح میدونن.

من این جایزه رو نمیخام باشه برای دوستانی که نیاز دارن.

ببخشید اگر باعث شدم کسی از این فروم و من و هرچی ناراحت بشه.

امیدوارم یه روزی بشه هممون به هرچی که میخایم لااقل به حداقلاش برسیم.

موفق و پیروز باشید.?

سلام علی جان

مبارکه علی دیگه قسمت شما هم کارت گرافیک بوده

ازش استفاده کن و انشاالله فنش برات بچرخه

موفق باشی:x

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام و صد ها هزار درود خدمت اقای حسینی عزیز و خانواده لایون کامپیوتر.

سلام

مبارکتون باشه1f339.png:x

ویرایش شده توسط Yasin.s
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، mojtaba7 گفته است :

دم شما گرم شما نمونه واقعیه انسانیتی رفیق.ادمایی مثل شما خیلی نایاب شدن بزرگوار.اما این هدیه قسمت شما بوده مبارکتونم باشه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

آقای حسینی صلاح دیدن شما برنده بشین پس حق شماست کسی هم نمیتونه چیزی بگه مبارکتون باشه

در ۱ ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

سلام علی جان

مبارکه علی دیگه قسمت شما هم کارت گرافیک بوده

ازش استفاده کن و انشاالله فنش برات بچرخه

موفق باشی:x

در ۱ ساعت قبل، Yasin.s گفته است :

سلام

مبارکتون باشه1f339.png:x

تشکر از همه دوستان که لطف دارن به بنده.??❤️
با صحبتی که با دوستان شد ، بنده هم هدیه گرفتم.
خیلی خیلی متشکرم از دوستانی که به من لطف دارن.
از مجموعه لایون بی نهایت متشکرم از شخص اقای حسینی هم مثل همیشه متشکر و سپاس گذارم.
خیلیامون میدونیم کاری که ایشون کردن رو هرکسی نکرده و نمیکنه. پس بیاید برای موفقیت و سربلندی اقای حسینی و خانواده محترم خودشون و لایون دعا کنیم و براشون سلامتی و روزهای موفق پیش رو،   ارزو کنیم.

موفق و پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اونیکی تاپیک ترکید اینجا میزارم

50.thumb.jpg.e496dd6bbe655d8e331991285b567046.jpg

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

?سلام مبارک باشه حسن جان

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

به به چه کیبورد زیبایی مبارک باشه☺️

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 28 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

به به چه کیبورد زیبایی مبارک باشه263a.png

در 31 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

1f44c.pngسلام مبارک باشه حسن جان

تشکر عزیزان 

لینک به دیدگاه

دوستان پس اون تاپیک چرا هیچ شد؟الان هرچه میگشتم نمی دیدمش؟

میگم جدیدا سیستم ارسال پست اینجوری شده؟قبلا مستقیم میومد مرکز استان و زود میرسید.اما الان میره اصفهان و بعد شهر کرد و بعد یاسوج و خلاصه تا برسه دست من.و بعد بخوای چیزی بفرستی بره یه شهر دیگه  کل ایران رو تاب میخوره  و بعد میره تهران و خلاصه میره شهر مورد نظر.

سیستم تیپاکس نیز اینطوریه یا نه؟یا مستقیم میاد؟

ویرایش شده توسط Yasin.s
لینک به دیدگاه

در در 1397/01/21, 11:57:58، nimajafarpour گفته است :

واقعا متاسفم برای افکار بعضیا

اسب پیش کشی را دندانش را نمی شمارن

دقیقا نیما جان منم میخواستم همینو بگم ولی هر طور فکر کردم محترمانش (البته ترش) به ذهنم نمیرسید !

البته نه فقط اینا کلا ایرانی جماعت تا یه جا میبینن اینطوریه کل ایران خالی میشه در همون نقطه

خوشبختانه فرهنگ سازی قوی داریم و البته حفاظت ازش قویترن! بد تراش رو خنثی کردیم این دیگه چیزی نیست! (به نقل از مسولان)

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کارت منم الان رسید دستم

تشکر از اقای حسینی و مجموعه لیون

بهترین ارزوها رو براتون دارم

rps20180412_210111.jpg

لینک به دیدگاه

سلام   به دوستان گل لیونی

یک فروند  silicon power s55 120gb    از طرف تیم لیون برایم ارسال شد و به دست بنده رسید

یه تشکر ویژه از آقای حسینی دارم

همچنین از جناب معتمدی عزیز و تیم خوب لیون سپاسگزارم

آرزوی سلامتی و موفقیت براشون دارم

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

دقیقا نیما جان منم میخواستم همینو بگم ولی هر طور فکر کردم محترمانش (البته ترش) به ذهنم نمیرسید !

البته نه فقط اینا کلا ایرانی جماعت تا یه جا میبینن اینطوریه کل ایران خالی میشه در همون نقطه

خوشبختانه فرهنگ سازی قوی داریم و البته حفاظت ازش قویترن! بد تراش رو خنثی کردیم این دیگه چیزی نیست! (به نقل از مسولان)

کاش اینجا دکمه لایک می داشت

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Yasin.s گفته است :

دوستان پس اون تاپیک چرا هیچ شد؟الان هرچه میگشتم نمی دیدمش؟

میگم جدیدا سیستم ارسال پست اینجوری شده؟قبلا مستقیم میومد مرکز استان و زود میرسید.اما الان میره اصفهان و بعد شهر کرد و بعد یاسوج و خلاصه تا برسه دست من.و بعد بخوای چیزی بفرستی بره یه شهر دیگه  کل ایران رو تاب میخوره  و بعد میره تهران و خلاصه میره شهر مورد نظر.

سیستم تیپاکس نیز اینطوریه یا نه؟یا مستقیم میاد؟

image.thumb.png.a27bbe371def713ba82bcaada8672878.png

image.thumb.png.63073d6234f44e23db116c2604efdc03.png

شماره مرسوله رو از کجا گرفتید ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Game World گفته است :

صبح تو تلگرام از یکی از پشتیبانانشون تماس گرفتم.یه شماره بهم داد تماس با کد داخلی 107 گرفتم بعدش  که باهاشون تماس گرفتم کد رو از پست گرفتند به من دادن.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Game World گفته است :

شماره تماس اینه

02188947928

کد داخلی 107

لینک به دیدگاه

اینم اینم از عیدی ما

تشکر میکنم از جناب حسینی و مجموعه لیون که زحمت کشیدن و تو این بی پولی دل مارو شاد کردن

IMG_1869.thumb.JPG.5212250b52f89b057bf75c080e2ebdc2.JPG

لینک به دیدگاه

SSD ADATA SU650 120gb من هم امروز صبح به دستم رسید :)

سپاس فراوان از آقای حسینی و لیون  کامپیوتر که حسابی ما رو خوشحال کردن ???

ویرایش شده توسط micpet
لینک به دیدگاه

اینم از عیدی ما

تشکر ویژه میکنم از تیم لیون مخصوصا اقای حسینی. دمتون گرم خیلی حال دادین

کمتر کسی پیدا میشه همچین کاری انجام بده.

ماوس تو شب?

20180412_233109.jpg

20180412_233000.jpg

لینک به دیدگاه

خوش به حال دوستان و البته که مبارک باشه

ای کاش ما هم یه گرافیک میبردیم و انقد با آنبرد بازی نمیکردیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بن بنده هم تبدیل شد به این رمها و تشکر از مدیر و مجموعه لیون:

photo_2018-04-13_10-05-54.thumb.jpg.c08833fdcd6daa16e36b2eb2005547cc.jpg

البته طبق عادت همیشگی قبل از خرید تحقیق می کنم;):

photo_2018-04-11_10-17-37.jpg.28c640cd8b54cd11453bc68020cd0cc2.jpg

http://www.funkykit.com/reviews/memory/ballistix-elite-16gb-ddr4-3466-dual-channel-memory-kit-review/3/

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

درود

چیزی نمیخوام بگم اما اینکه میگن پارتی بازی شده زیاده روی هست. انصافا بمن یکی برخورد.

خیلی وقته شاید 1 یا 2 ساله فعالیت ندارم مگر گشت تو فروم. مجموع خریدهام تو این یک سال گذشته 1 تومن نیست. اینا رو میگم که بدونید آنچنان تو لیون برو بیا ندارم که پارتی بازی بخواد بشه.

حوصله بحث هم ندارم. فقط اینو میگم خدا منو ببخشه منم همین فکرا به سرم میزد تو سالهای گذشته!!  اما تو دو سال اخیر یه کارت گرافیک یه هارد 1 ترا اکسترنال تو قرعه به نامم خود نظرم عوض شد. چون قبلا اقدام نمیکردم فکر میکردم همه چیز از غیب میرسه. حتی حرفش بیاد هم کم تاثیر نیست میتونه جرقه اقدام بشه. خیلی وقته فکر ssd بودم ولی یکم گرون بود وایسادم پول جمع کنم که مشکلاتی پیش اومد. این تاپیک هم جالب بود و خواستمو نوشتم گفتم شاید نوشتنش باعث بشه بتونم بخرمش بزودی که بعد ها تاپیک مشخص شد برای چی بوده :D

اینا به کنار قدرت اراده انسان غیر قابل وصفه. مدت کوتاهی کار و بار خاصی نداشتم و فقط آشنا و دوستان مشتریم بودن و مغازه داری مثل کابوس بود برام (هزینه های جاری کرایه مالیات و ....) قبلا پیش کسی کار میکردم اومدم بیرون بخاطر بعضی اختلافات. بعد یه مدت بیکاری آخرش خسته شدم و اراده کردم کار کنم. کمی پول قرض کردم و یه مغازه ساده گرفتم و کارمو شروع کردم. نمیگم هنوز به اون سود مورد نظر نرسیده ولی بازم راضیم بهتر از بیکاری و بیگاریه. هر کاری که میتونم و آشنا هستم برای کسب پول حلال ریختم وسط. تا الانش که مشکلی نبوده و امیدوارم پیشرفت هم کنه.

یه دوست عزیزی همین صفحات قبل گفت هر چی که میخواید رو همیشه به فکرش باشید و با خواستنش به خواب برید و براش سه تا کار کنید :

اقدام کنید. اقدام کنید. اقدام کنید.

تو این دنیا هیچی بهت نمیدن مگه اینکه واقعا بخوای بهش برسی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Trevor گفته است :

درود

چیزی نمیخوام بگم اما اینکه میگن پارتی بازی شده زیاده روی هست. انصافا بمن یکی برخورد.

خیلی وقته شاید 1 یا 2 ساله فعالیت ندارم مگر گشت تو فروم. مجموع خریدهام تو این یک سال گذشته 1 تومن نیست. اینا رو میگم که بدونید آنچنان تو لیون برو بیا ندارم که پارتی بازی بخواد بشه.

حوصله بحث هم ندارم. فقط اینو میگم خدا منو ببخشه منم همین فکرا به سرم میزد تو سالهای گذشته!!  اما تو دو سال اخیر یه کارت گرافیک یه هارد 1 ترا اکسترنال تو قرعه به نامم خود نظرم عوض شد. چون قبلا اقدام نمیکردم فکر میکردم همه چیز از غیب میرسه. حتی حرفش بیاد هم کم تاثیر نیست میتونه جرقه اقدام بشه. خیلی وقته فکر ssd بودم ولی یکم گرون بود وایسادم پول جمع کنم که مشکلاتی پیش اومد. این تاپیک هم جالب بود و خواستمو نوشتم گفتم شاید نوشتنش باعث بشه بتونم بخرمش بزودی که بعد ها تاپیک مشخص شد برای چی بوده :D

اینا به کنار قدرت اراده انسان غیر قابل وصفه. مدت کوتاهی کار و بار خاصی نداشتم و فقط آشنا و دوستان مشتریم بودن و مغازه داری مثل کابوس بود برام (هزینه های جاری کرایه مالیات و ....) قبلا پیش کسی کار میکردم اومدم بیرون بخاطر بعضی اختلافات. بعد یه مدت بیکاری آخرش خسته شدم و اراده کردم کار کنم. کمی پول قرض کردم و یه مغازه ساده گرفتم و کارمو شروع کردم. نمیگم هنوز به اون سود مورد نظر نرسیده ولی بازم راضیم بهتر از بیکاری و بیگاریه. هر کاری که میتونم و آشنا هستم برای کسب پول حلال ریختم وسط. تا الانش که مشکلی نبوده و امیدوارم پیشرفت هم کنه.

یه دوست عزیزی همین صفحات قبل گفت هر چی که میخواید رو همیشه به فکرش باشید و با خواستنش به خواب برید و براش سه تا کار کنید :

اقدام کنید. اقدام کنید. اقدام کنید.

تو این دنیا هیچی بهت نمیدن مگه اینکه واقعا بخوای بهش برسی

نقطه مقابل شما بنده هستم. نزدیک به یک دهه با لیون کم و بیش آشنا هستم و در سطح فروم هم فعالیت داشتم ولی اولین نوبت هست که از تاپیک های لیون جایزه میبرم! تمام مسابقات رو هم شرکت داشتم!

جالب تر اینکه بدونید از فروم های همسایه که درمقابل لیون فعالیتی در اونها ندارم شاید حداقل 10 قلم جایزه تا حالا بردم.

خب اگر بنا به پارتی بازی بود تو این 10 سال میشد تو همه مسابقات برنده باشم!

واقعا یک سری دوستان کم لطفی میکنن و شاید هم ...

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، سعید حسینی گفته است :

سلام و درود مجدد خدمت شما عزیزان ?

فرصت نکردم یه سری از پستها رو بخونم ولی بعضی ها رو که خوندم دیدم یه سری از دوستان پیچیدن به پر و بال هم . دنبال دلیلش هم نمیخوام باشم . بجاش چند تا نکته ریز میگم و وقتتون رو نمیگیرم

اگر میخواید به چیزهایی که دوست دارید در این دنیا برسید , به همه شما عزیزان پیشنهاد میکنم به دنبال رویاهاتون باشید هر شب با رویاهاتون به خواب برید و هر روز برای رسیدن به اهداف و رویاهاتون از خواب بیدار بشید و برای رسیدن بهشون سه تا کار انجام بدید? ?

1 - اقدام کنید

2 - اقدام کنید

3 - اقدام کنید

و اگر یک زندگی معمولی و شاید هم داغون میخواید وارد حاشیه بشید و ادامه و نتیجه ای که میخواید بدست میاد ☹️?

-----------------------------------

به طور مثال تمام کسانیکه اسامیشون اعلام شده کسانی بودن که قبل از پست بنده در  صفحه هفت این تاپیک پست دادن چون روزگار و هستی و کائنات اون روز و اون ساعت رو مقدر کرده بود تا این اتفاق بیفته . بعدش که قرار نبود اسامی خونده بشه چون قبلش اعلام کردیم اسامی مشخص شده . و این عزیزان هم به هر دلیلی " اقدام کردن "

این جمله رو اسفند سال 1393 در تاپیک زیر نوشتم و همیشه بهش معتقدم :

@};- ما به آن چیزی تبدیل خواهیم شد که به آن فکر می کنیم @};-

-------------------------------------------------------------------------------------

میخوایم این تاپیک رو به پایان ببریم و آخرین نفر این گروه رو مشخص کنیم. ولی میخوام قبلش بگم که خیلی دوست داشتم تواناییش رو داشتیم و ارزوی تمام عزیزان رو براورده میکردیم ولی همانطور که میدونید چنین امکانی فراهم نبود و امیدوارم با تلاش و کوشش و اتکا به خودتون به تمام اهدافتون برسید ?

و اما آخرین نفر :

کاربر Rorschach هستند ? مبارکشون باشه :

M.B MSI B250 gamaing pro

CPU i3 7100

RAM DDR4 8GB 2400

--------------------------------------------------------------------------

نیت این عمل از قبل مشخص شده و امیدواریم با این عمل دل خیلی از شما عزیزان رو شاد کرده باشیم

پیروز باشید ✋

وای خدا.:50_open_mouth: یعنی اسم منه اون بالا.بخدا اصلا فکرشونمی کردم.دست شما درد نکنه اقای حسینی یک دنیا ممنونم ازتون واقعا دلمو شاد کردید انشالله همیشه شاد باشید.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...