رفتن به مطلب

*** دوست داری چه قطعه ای رو در سیستمت تغییر بدی ؟ ***

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 540
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

سلام

فعلا فقط دوست دارم خمیر سیلیکون پردازندمو عوض کنم که الان دارم میرم بخرم :D یه کیبورد هم لازم بود که خودم ازتون خریدم:35_thinking:

پ.ن

کیبورد رو بصورت  سِتِ"کیبورد+موس" خریدم (مدل devastator) که به موسش اصلا نیازی ندارم (در واقع فقط دنبال کیبوردش بودم اما اون کیبورد بصورت تنها در بازار موجود نبود، موس هم خیلی چیز شاخی ندارم ، یه ذره از این موس شاید بهتر باشه اونم صرفا از لحاظ میزان DPI ، مدلش g402 هست مال خودم) ، هنوز بهش دست هم نزدم و کاملا نو هست ، اگر مدیران محترم کسی رو میشناسن که یه موسِ شاید در حد 90-80 تومن به کارش میاد بگن تا بهشون بصورت هدیه/عیدی تقدیم بشه ، دیگه ببخشید شاید ارزش مالی خاصی نداشته باشه و مدل بالا نباشه اما شاید به درد کسی بخوره

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

فعلا فقط دوست دارم خمیر سیلیکون پردازندمو عوض کنم که الان دارم میرم بخرم :D یه کیبورد هم لازم بود که خودم ازتون خریدم:35_thinking:

پ.ن

کیبورد رو بصورت  سِتِ"کیبورد+موس" خریدم (مدل devastator) که به موسش اصلا نیازی ندارم (در واقع فقط دنبال کیبوردش بودم اما اون کیبورد بصورت تنها در بازار موجود نبود) ، هنوز بهش دست هم نزدم و کاملا نو هست ، اگر مدیران محترم کسی رو میشناسن که یه موسِ شاید در حد 90-80 تومن به کارش میاد بگن تا بهشون بصورت هدیه/عیدی تقدیم بشه ، دیگه ببخشید شاید ارزش مالی خاصی نداشته باشه و مدل بالا نباشه اما شاید به درد کسی بخوره

درود بی پایان بر شما

لینک به دیدگاه

در در 1397/01/29, 19:49:50، Farjam گفته است :

سلام

پ.ن

کیبورد رو بصورت  سِتِ"کیبورد+موس" خریدم (مدل devastator) که به موسش اصلا نیازی ندارم (در واقع فقط دنبال کیبوردش بودم اما اون کیبورد بصورت تنها در بازار موجود نبود، موس هم خیلی چیز شاخی ندارم ، یه ذره از این موس شاید بهتر باشه اونم صرفا از لحاظ میزان DPI ، مدلش g402 هست مال خودم) ، هنوز بهش دست هم نزدم و کاملا نو هست ، اگر مدیران محترم کسی رو میشناسن که یه موسِ شاید در حد 90-80 تومن به کارش میاد بگن تا بهشون بصورت هدیه/عیدی تقدیم بشه ، دیگه ببخشید شاید ارزش مالی خاصی نداشته باشه و مدل بالا نباشه اما شاید به درد کسی بخوره

بسیار عالی، خوشحالم که هنوز همچین افرادی رو میبینم

لینک به دیدگاه

سلام

پ.ن

آفرین به شما با چنین شخصیتی???

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 ساعت قبل، spear گفته است :

قطعه سلواتی میدن ؟

آره دادن تموم شد

لینک به دیدگاه

همیشه دیر میرسیم !

ای کاش یه بار همه چی بر عکس عادت پیش بره مثلا اونایی که اخر سر میان و یا امتیاز یا شانس کمتری دارن برنده قرعه کشی بشن :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، spear گفته است :

همیشه دیر میرسیم !

ای کاش یه بار همه چی بر عکس عادت پیش بره مثلا اونایی که اخر سر میان و یا امتیاز یا شانس کمتری دارن برنده قرعه کشی بشن :)

درود

یکم بیش از این حرفا دیر کردی دیگه تاپیک رو هم دارن میبندن برن ?

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، spear گفته است :

همیشه دیر میرسیم !

دیر رسیدن بهتر از نرسیدنه?

خودم هم الان دیدم حیف یه 1060 گیر ما نیومد

هرکی برنده شد مبارکش باشه

لینک به دیدگاه

سلام

پ.ن

سلام فرجام جان 

از کجا میدونستی من موس لازمم ؟  :D 

این لامصب دکمه هاش توش گیر میکنه باید با ناخون درش بیارم ?

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

در در 1397/02/01, 21:17:51، SWAT_MEHDI گفته است :

سلام فرجام جان 

از کجا میدونستی من موس لازمم ؟  :D 

این لامصب دکمه هاش توش گیر میکنه باید با ناخون درش بیارم 1f601.png

و اینگونه بود که  فرجام از لیون فراری شد ??? 

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

در در 1396/12/05, 14:58:29، سعید حسینی گفته است :

درود فراوان به تمام خانواده لیون کامپیوتر :17_heart_eyes:

ببخشید خیلی وقته که به دلیل مشغله بالای کاری توی فروم نبودم و از این بابت عذر منو پذیرا باشید و امیدوارم دوستان و مدیران عزیز کمکتون کرده باشن :100_pray:

یه موضوعی ذهنمو مشغول کرده و میخوام از شما کمک بگیرم :

الان توی سیستمت چی داری و مشخصات پی سی تون چیه ؟

و اینکه چه چیزیش رو تغییر بدی سیستمت بهتر از قبل کار میکنه ؟

ممنون میشم اینجا کامنت بگذارید

والا من خودم نمیخوام چیزی تغییر بدم فقط میخوام یه گرافیک توش اضافه کنم?

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

مشخصات سیستم من

CPU: i3 4130

GPU :GT 210

4گیگ رم DDR3

الان فقط یک گرافیک 

دوست دارم یک MSI GTX 1030  داشته باشم

ویرایش شده توسط Wall Breaker
لینک به دیدگاه

الان من آرزو دارم یه 1080ti ایسوس استریکس داشته باشم و فقط فقط بشینم نگاهش کنم. یعنی نمیخواد ازش استفاده کنم فقط نگاهش کنم

دیگه چیزی بیشتر از این نمیخوام

دوستان اگر کسی خواست  کارت 1080ti شو براش نگه میدارم?

داشتید به اینجانب پیام بدید

ویرایش شده توسط ShQringQn
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...