رفتن به مطلب

فروش هندزفری Sony SBH54 و اسمارت بند Sony SWR10

Recommended Posts

سلام به همه دوستان عزیز  .

یک عدد هندزفری بلوتوث سونی مدل SBH54 دارم . حدود 1 سال استفاده شده . قابلیت مکالمه با هدفون با جک 3.5 ، قابلیت مکالمه مستقیم با خود هندزفری ، قابلیت پخش و کنترل موزیک ، کالر آی دی با نمایش نام و شماره تلفن ، قابلیت نمایش اعلان ها ، دارای رادیو ، ضد آب و ...

رنگ خاکستری ، با جعبه و لوازم .

فقط یک مورد داره و اون هم اینه که یکی از گوشی های هدفون 3.5 میلیمتری همراهش قطع شده . هر هدفون 3.5 میلیمتری بهش میخوره و میتونید حتی هدفون های بزرگ هم وصل کنید بهش . من با هدفون خود گوشی ازش استفاده میکنم در حال حاضر . اگر استفاده عادی کنید ازش ، یک روز راحت باطری نگه میداره . برای پخش موزیک از طریق هدفون هم 10-11 ساعتی مداوم کار میکنه .

قیمت آکبند این کالا با این رنگ در حال حاضر حدود 350 تومانه . من قیمتش رو 200میذارم.

یک عدد اسمارت بند سونی مدل SWR10 هم هست که اون رو هم 1 سالی استفاده کردم و 1 سالی هم هست که مونده تو کشو . گام شمار هست ، ویبره داره برای اعلام تماس و پیام . کنترل موزیک داره . با برنامه lifelog سونی خیلی کارها انجام میده و اطلاعات خوبی میگیره . اسمارت واچ گرفتم و این به کارم نمیاد .

یک بند بنفش داره که استفاده شده. یک بند مشکی هم داره که استفاده نشده . این هم یک مورد داره که سوکت شارژش شل شده بود که با چسب محکم شده و مسئله ای نداره الان .

قیمت این هم 50 تومان .

ترجیحا هر دو مورد با هم فروخته میشن . ارسال از رشت هست ، هزینه به عهده خریدار و بعد از واریز ارسال انجام میشه .

DSC_0827.JPG

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

دوستان این کالاها هنوز هستن و به دلیل عدم نیاز دارم میفروشم

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در در 1397/03/02, 22:29:02، Hamed گفته است :

دوستان این کالاها هنوز هستن و به دلیل عدم نیاز دارم میفروشم

موجودن

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...