رفتن به مطلب

►☼ طرح #ببخشو_بروزشو | کارت گرافیکت رو هدیه بده و از لیون کامپیوتر هدیه بگیر ☼◄

Recommended Posts

نیاز مند کارت گرافیک از gt 730 به بالا ?

هرکی نخواست اگه خواست ببخشه من در اولیوتم با گرافیک انبورد???

لینک به دیدگاه

• ارسال 86
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اخه من مشکلم پاوره

این طرح را برای پاور هم اجرا کنید

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

گمان این بود همه اینجا کارتهای خوبی رو سیستمشون دارن..

نگو مثل ما مفلس، کم نیستن?

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سیستم قبلیم fx 5200 geforce بود الان برد b250 pro با گرفیک انبرد بودجه نبود فعلا با انبرد سر میکنم،5200 رو به موزه ببخشم قبوله?

لینک به دیدگاه

عذرخواهی میکنم ولی این جریان عکس گرفتن چجوریه ؟؟؟

مثلأ من اگر کارت خودم رو به یکی از دوستان که ساکن یه شهر بسیار دور از محل سکونت من هست هدیه بدم اونوقت چجوری میتونم باهاش عکس بگیرم ؟؟؟

یعنی یا من یا اون بنده خدا باید اینهمه راه رو بیاد تا با هم ملاقات حضوری داشته باشیم و عکس بگیریم ؟؟؟

اگر مدیران عزیز این مساله رو بیشتر توضیح بدن ممنون میشم

• لایک 1
لینک به دیدگاه

منم فقر یه سیستم کامل دارم کسی سیستم کامل داشت خبر بده??

لینک به دیدگاه

دوستان با انبرد چی بازی میکنید؟ مال من hd630 هستش جرأت نمیکنم باهاش گیم بزنم.چ گیمایی رو این گرافیک خوب ران میشه؟

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، MEHDI0742 گفته است :

دوستان با انبرد چی بازی میکنید؟ مال من hd630 هستش جرأت نمیکنم باهاش گیم بزنم.چ گیمایی رو این گرافیک خوب ران میشه؟

Cuphead

• لایک 1
لینک به دیدگاه

آقا اهدا کننده کم داریم گیرنده زیاد

از دوستان دارای گروه گرافیکی gtx-vega دعوت میکنم به پایگاه های اهدای کارت گرافیک مراجعه کنند و به یاری هموطنان بشتابن

لینک به دیدگاه

فکر میکنم تنها بخشنده کسی باشه که روی یه مین بورد  x299 auros ultra تمامی اسلات های گرافیکشو با 1080tiپر کرده باشه ! که عملا با بی نهایت فریمی که روی 4Kمیگیره و فریم سنج (نشان دهندهی فریم)کل صفحه رو عدد فریم پر میکنه و نمیذاره بازیشو بکنه و نرم افزارم خراب باشه و نشه بستش قصد همچین کاری داشته باشه ! ?

یه پیشنهاد برای لیون : مدتهاست و همیشه اینطوری بوده که همیشه فروشنده ها و خیلیها برای اینکه از زیر مشکلی که ایجاد شده شونه خالی میکنن و از دیگران مایه میذارن درسته شما نقشی در ایجادآن ندارید ولی به عنوان فروشگاه اول کامپیوتر ایران یه نقشی بزرگ در برابر کاربر های ایرانی خواهید داشت پس مثل  بقیه ی فروشنده ها فقط از دیگران مایه نگذارید از خودتون بذارین !شاید الان بگید ما داریم مایه میذاریم تخفیف میدیم درصورتی که اگر کسی گرافیک نبخشه تخفیفاتم پوچ میشه میره پی کارش !  پس اگر قصد مایه گذاشتن دارید درست و حسابی از خودتون مایه بذارین!

• لایک 1
لینک به دیدگاه

اینجا یه چیزی مشکل داره!!!!

اونی که گرافیک خوب داره نیازی نداره هدیه بده تا یکی لنگه عمون را تهیه کنه

اونی که گرافیک ضعیف داره تو این فکر هست که اگر این را اهدا کنه و بن نسیبش نشه چی میشه ؟؟

برای مثال یکی گرافیک 1050 داره و هدیه میده (مثل داستانهای تخیلی) بعد برنده بن  هم نمیشه و مجبور هست که از جیبش بده همون را تهیه کنه خوب این یعنی چی ؟

یا اینکه یه ادم بسیار بخشنده پیدا بشه و یه گرافیک 1070 هدیه بده و بعدش هم یه بن 1 ملیونی برنده بشه و 4 میلیون هم بزاره روش و یه 1070 بگیره

درضمن اگر کسی چیزی را به کسی میبخشه لازم نیست همه بدونن این دیگه نمیشه بخشندگی

• لایک 2
لینک به دیدگاه

آخر سال شد و این بار به جای آتیش بازی، شده جشن عاطفه ها! ? به کجا چنین شتابان؟!  چرا یکی باید کارتشو تو این آشفته بازار صدقه بده که بیاد کارت رو با این قیمت ها بخره؟ البته جواب هم مشخصه کاملا، نیات خداپسندانه حتما! ?

• لایک 4
لینک به دیدگاه

اینجا ایرانه هیچ طرحی بی منفعت وهیچ ایرانی قادر به بخشش نیست خخخخ به جان خودم منم کارت گرافیک ندارم ولی دریغ از یک اهدا کنندهخخخخخخ

• لایک 2
لینک به دیدگاه

درود 

جناب حسینی بزرگوار نیک میدانیم که سر و سامان دادن به  این اشفته بازار کارت گرافیک از دست فروشگاههای  مثل لیون و امثال لیون  خارج هست.و تنها  وارد کنندگان  و نمایندگان دست اول که جنس و به خرده فروش ها توزیع می کنند  قیمت  جنس و توی بازار تعیین می کنند پس بحث در مورد این موضوع آب در هاون کوبیدنه. و تا زمانی که تکلیف ارزهای دیجیتالی روشن نشه  این قیمت به همین صورت خواهد ماند و الان هم توی این ایران خودمون همه دنبال منافع شخصی خودشون هستند بنابراین هیچ کسی حاضر نمیشه تا زمانی که خریدار برای جنسش داره  با قیمت قبل جنس و  توی بازار بفروشه و ارزون فروشی کنه پس بحث در این مورد بی فایده هست. 

شما. بزرگوار هم به جای این که بیایید دوستان و به جشن. ببخش و بروز شو  دعوت بکنید می توانید همان بن ها رو به عنوان تخفیف کارت ها  لحاظ کرده و تعدادی کارت با قیمت پایین تر برای گیمرها عرضه کنید 

البته جای بسی  تاسفه  که من و امثال من نوعی خودمونو جای گیمر بینوای بدون کارت  جا  زده  ازاین قضیه هم سواستفاده خواهیم کرد و همان کارت رو به قیمت روز خواهیم فروخت. 

با تشکر از همه دوستان 

ویرایش شده توسط Saman.Kh
  • لایک 6
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، MEHDI0742 گفته است :

جنرالز

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان هر کارتی دارید بچسبید و خدا رو شکر کنید چون واقعا با توجه به این قیمت ها این طرح ها بی فاهیده است

موفق باشین:x

• لایک 2
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز حداقل یکی اهدا میکرد ! زشته یه تاپیک زده بشه به هیچ درد نخوره! بالاخره هر چند طرح جالبی نباشه یعنی اینقدر بی معرفت شدیم؟                                  دریغ از یک اهدا کننده؟!?

فکر کنم دوستان گرافیک شون رو توی پر قوی آنتی استاتیک نگهداری میکنن از ترس از دست دادنش!:D

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

دوستان عزیز حداقل یکی اهدا میکرد ! زشته یه تاپیک زده بشه به هیچ درد نخوره! بالاخره هر چند طرح جالبی نباشه یعنی اینقدر بی معرفت شدیم؟                                  دریغ از یک اهدا کننده؟!1f628.png

فکر کنم دوستان گرافیک شون رو توی پر قوی آنتی استاتیک نگهداری میکنن از ترس از دست دادنش!:D

به نظر من زشت اینه که لیون با این سودی که از فروش بیل و کلنگ! یا همون ریگ های ماینینگ بدست آورده بیاد یه همچین طرحی پیشنهاد بده که بله شما بیا کارتتو هدیه بده به یکی، بعد بیا بایه بن از من کارت بخر. ? حتما این وسط کسی که کارتو هدیه میده سود اصلی رو می بره، چون جشن عاطفه ها یا همون دیوار مهربانی ورژن 2.0 هست! ?

لینک به دیدگاه

سلام 

جناب حسینی من یه ایده دارم که شاید به درد بخوره 

به نظرم دوستان جمع بشن و هرکی مثلا 10 هزار یا 20 هزار بزاره . مبلغی که به کسی فشار نیاد . و جوری باشه که فقط دوستانی که کارت نیاز دارن شرکت کنن بعد بین این عزیزان قرعه کشی بشه اسم هر کسی در اومد اون شخص به کارت برسه . اینجوری به نظرم حداقل یکی به آرزوش میرسه با کمترین هزینه ای که دوستان انجام دادن . حالا تا قبل عید میشه 2 یا 3 بار این کارو انجام داد که به کسی هم فشاری نیاد و چند نفر قبل عید صاحب کارت بشن تو عید حوصلشون سر نره 

به نظرم ایده بدی نیست چون با این وضعیت خیلی ها نمیتونن قبل عید کارت بخرن یکیشونم خود بنده و اینجوری یه شانس برامون وجود داره که کارت دار بشیم 

• لایک 7
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من اولین اهدا کننده هستم

میخوام HD530 اهدا کنم، هر کس میخواد بسم الله....  ??

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

به نظر من این ماینرای عزیز بیان کارت های خودشون رو اهدا کنن برن یدونه نوشو بخرن، با این وضع بنظر میاد کسی کارتی نداره که بخواد اهدا کنه...?

راستی منم زنبیل بزارم اون دسته از ماینرا که وگا ها رو خریدن می خوان اهدا کنند من اعلام امادگی برای دریافت یدونهش رو دارم، بعدم حاضرم یدونه 480 دارم بدم به نفر بعدی...??

لینک به دیدگاه

کارتا عجیییب رو دست توضیع کننده های گرامی (وارد کننده ها) مونده که قانع شدن از سود 2 میلیونی 1 میلیونشو ببخشن?

• لایک 8
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

کارتا عجیییب رو دست توضیع کننده های گرامی (وارد کننده ها) مونده که قانع شدن از سود 2 میلیونی 1 میلیونشو ببخشن1f60f.png

درود 

دقیقا همینه یه موقعی ماینرا می خریدن الان دیگه ماینرا خرید ان چنانی ندارن برای شب عید گیمرهای بینوا نقشه کشیدن 

یاد فیلم مارمولک بخیر که میگفت 

به تعداد ادمها راه هست برای ..... 

• لایک 4
لینک به دیدگاه

من ی کارت قدیمی دارم، از وضعیت سلامتش هم خبر ندارم، هرکی خواست خبر بده.
فک کنم 128مگ باشه.

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، MEHDI0742 گفته است :

من ی کارت قدیمی دارم، از وضعیت سلامتش هم خبر ندارم، هرکی خواست خبر بده.
فک کنم 128مگ باشه.

همونو محکم بچسب باد نبره

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...