رفتن به مطلب

►☼ طرح #ببخشو_بروزشو | کارت گرافیکت رو هدیه بده و از لیون کامپیوتر هدیه بگیر ☼◄

Recommended Posts

در در 1396/12/07, 19:36:06، saeedx گفته است :

عذرخواهی میکنم ولی این جریان عکس گرفتن چجوریه ؟؟؟

مثلأ من اگر کارت خودم رو به یکی از دوستان که ساکن یه شهر بسیار دور از محل سکونت من هست هدیه بدم اونوقت چجوری میتونم باهاش عکس بگیرم ؟؟؟

یعنی یا من یا اون بنده خدا باید اینهمه راه رو بیاد تا با هم ملاقات حضوری داشته باشیم و عکس بگیریم ؟؟؟

اگر مدیران عزیز این مساله رو بیشتر توضیح بدن ممنون میشم

درود

توو پست اول تاپیک یه نکته در این مورد اضافه کردم

اگر دوستی که میخواید بهش کارت رو بدید، در شهر دیگه‌ای هست، می‌تونید باهاش هماهنگ کنید

کارت رو براش بفرستید، بعد اون دوستمون همراه کارت یه عکس یا فیلم بگیره و داخل اینستاگرام قرار بده

هشتگ‌ها و آدرس اینستاگرام رو بذاره و شمارو هم تگ کنه

بعد در اینستاگرام پیغام بدید برای دریافت بن خرید

در در 1396/12/07, 22:56:07، Royal گفته است :

اینجا یه چیزی مشکل داره!!!!

اونی که گرافیک خوب داره نیازی نداره هدیه بده تا یکی لنگه عمون را تهیه کنه

اونی که گرافیک ضعیف داره تو این فکر هست که اگر این را اهدا کنه و بن نسیبش نشه چی میشه ؟؟

برای مثال یکی گرافیک 1050 داره و هدیه میده (مثل داستانهای تخیلی) بعد برنده بن  هم نمیشه و مجبور هست که از جیبش بده همون را تهیه کنه خوب این یعنی چی ؟

یا اینکه یه ادم بسیار بخشنده پیدا بشه و یه گرافیک 1070 هدیه بده و بعدش هم یه بن 1 ملیونی برنده بشه و 4 میلیون هم بزاره روش و یه 1070 بگیره

درضمن اگر کسی چیزی را به کسی میبخشه لازم نیست همه بدونن این دیگه نمیشه بخشندگی

درود

کسی که اینکارو انجام میده، بعدش میتونه به ما پیغام بده داخل اینستاگرام، تا بن تخفیف براش ارسال بشه

بن‌ها بدون قرعه‌کشی هست برای دوستانی که زودتر اینکارو انجام میدن

لینک به دیدگاه

• ارسال 86
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

جالبه  اگر کسی گرافیک خوبی داشته باشه نمیاد توی این وضع بازار گرافیک خودش بخره با قیمت بالاتر بخاطر یک میلیون تخفیف  !!

کسی که کارتش خریده ۱.۸۰۰ و داره میفروشه ۴ میلیون هم نمیاد این کار بکنه (۳ میلیون سود کنه باید یک میلیونم از جیبش بزاره تا همون کارت بخره و اگر کارت خودش هدیه کنه باید بشینه دلار بشه ۱۰۰۰ تومان تا خرید کنه ) و قید ۳ میلیون سودش بزنه مگر اینکه sli باشه یا cf

نمیدانم چرا لیون روی ریگ های ماینینگ داره حداقل دو میلیون تخفیف میده ولی کارت تکی شامل تخفیف نمیشه و جشنواره میزارید 

شاید شاید ماینر بیاد کارتی که ارزش ماین کردن ، نداره رو اهدا کنه به شخص دیگه ای و بخواد هزینه کنه برای ارتقا ریگ ولی بنظر من هیچ شخصی( بجز ماینر که کارتش دیگه کارت حساب نمیشه و پاره اجر به حساب میاد )  این کار نمیکنه 

یاد تخفیف gtx 1080 g1 افتادم که شرکت گارانتی اش تخفیف یک میلیونی در همین لیون اجرا کرد و خیلی ها از جمله من شوکه ی تخفیف شده بودیم 

وگرنه منم میتونستم r9 290 که گاهی وقت ها مشکل flicker داره توی بازی به یکی بدم و یه تخفیف میلیونی بگیرم بجای کارتم که فکر نکنم بیشتر از ۵۰۰ ارزش داشته باشه

یخورده تند صحبت کردم ولی منظوری نداشتم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

کارتا عجیییب رو دست توضیع کننده های گرامی (وارد کننده ها) مونده که قانع شدن از سود 2 میلیونی 1 میلیونشو ببخشن?

چونکه دوست عزیز بازار پر از کاراته

برخلاف بقیه دنیا ماینرهای ایران گویا اونقدرها هم زیاد نیستن

و این کار توضیع کننده ها هست که بازار رو اشفته کردن

چونکه اینجا و تو فرمهای دیگه تو بازار و کانلهای تلگرام کارت به صورت جینی برای فروش قرار داده شده

و در کل تو بازار ما کمبود کارت نبود کمبود انسانیت بود

• لایک 9
لینک به دیدگاه

اقا محسن من پیاما رو نخوندم ولی اینجوری که احتمال سو استفاده زیاده. خودت که میدونی چی میگم.

لینک به دیدگاه

یه کارت gt 630 2gig موجوده.کسی میخواد تا بهش بدم.من  و همین کارت 1f602.png1f602.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظرم این طرح از بن ایراد داره ، مثلا من بیام 480 خودمو که الان حداقل بالای 2 تومن قیمت داره مفتی بدم به یکی که مثلا بن تخفیف 1 تومنی 1070 بگیرم ؟ خوب چه کاریه همونو میفروشم و 1070 میگیرم !(اونم کارتی که پولش با هزار بدبختی جور شده!)

الان آخر ساله و معمولا فروشنده ها میخوان دفتر حسابداریشونو ببندن تخفیف میدن که جنسشون تبدیل به ریال بشه و بتونن سال بعد جنس نو بیارن ، لیون هم قراره 50 تا گرافیک تخفیف دار بفروشه ، بهتره واسه کسانی که میخوان این گرافیکارو تهیه کنن قرعه کشی انجام بشه و بن ها بهشون داده بشه البته مشخص بشه که ماینر و کاربر تازه نیستن و اگه بن ها اضافه موند به کاربران جدید و در آخر به ماینر ها تعلق بگیره

تو این دنیا حتی برادر خود آدم این کارو نمیکنه ، چه برسه به غریبه یا نهایتش دوست . واسه شروع هم به نظرم لیون از خودش مایه بزاره و بعد بقیه رو تشویق به همچین چیزی بکنه !!!

البته این نظر منه .

• لایک 5
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

به نظرم این طرح از بن ایراد داره ، مثلا من بیام 480 خودمو که الان حداقل بالای 2 تومن قیمت داره مفتی بدم به یکی که مثلا بن تخفیف 1 تومنی 1070 بگیرم ؟ خوب چه کاریه همونو میفروشم و 1070 میگیرم !(اونم کارتی که پولش با هزار بدبختی جور شده!)

الان آخر ساله و معمولا فروشنده ها میخوان دفتر حسابداریشونو ببندن تخفیف میدن که جنسشون تبدیل به ریال بشه و بتونن سال بعد جنس نو بیارن ، لیون هم قراره 50 تا گرافیک تخفیف دار بفروشه ، بهتره واسه کسانی که میخوان این گرافیکارو تهیه کنن قرعه کشی انجام بشه و بن ها بهشون داده بشه البته مشخص بشه که ماینر و کاربر تازه نیستن و اگه بن ها اضافه موند به کاربران جدید و در آخر به ماینر ها تعلق بگیره

تو این دنیا حتی برادر خود آدم این کارو نمیکنه ، چه برسه به غریبه یا نهایتش دوست . واسه شروع هم به نظرم لیون از خودش مایه بزاره و بعد بقیه رو تشویق به همچین چیزی بکنه !!!

البته این نظر منه .

سلام دقیقا حرف من زدی فقط من نتونستم بنویسم

• لایک 2
لینک به دیدگاه

میدونم همه نیازمند هستند ولی بنده شخصی رو میشناسم که کارت برای یک بازی معمولی مثل دوتا 2 هم نداره اگر از دوستان کسی میخواد کارت جدید از همین موارد ذکر شده بخره و میتونه کارتی در حدی که بشه dota 2 رو با fps خوب اجرا کنه داره و میخواد ببخشه برای کارت تخفیف ممنون میشم بنده رو در جریان بزاره تا بتونیم آرزوی کوچیک این بنده خدا رو براورده کنیم 

ممنون

لینک به دیدگاه

درود

دوستان عزیزم که میگن به صرفه نیست انجام این کار، سایر دوستان پاسخ رو دادن

همچنین با پیگیری هشتگ #ببخشو_بروزشو در اینستاگرام، میتونید از دوستانی که اینکارو انجام دادن، مطلع بشید

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Mohsen P گفته است :

درود

دوستان عزیزم که میگن به صرفه نیست انجام این کار، سایر دوستان پاسخ رو دادن

همچنین با پیگیری هشتگ #ببخشو_بروزشو در اینستاگرام، میتونید از دوستانی که اینکارو انجام دادن، مطلع بشید

سلام

بله مشاهده کردم فقط 4 نفر بودنند:|

من تو یکی از عکس ها گیم پد PS4 مشاهده کردم:D

و حرف تمامی رفقامو قبول دارم و حرف حق میزنند اینقدر قیمت ها بالاتر از حد جهانیه که اصلا آدم نمی خواد گرافیکیشو ببخشه

در صورتی که تو کشورهای دیگه لازم به این طرح ها نیست چون طرف می تونه دوتا  یا به تعداد بیشتر گرافیک 1060 یا 1070 بگیره:D

ببخشید کمی روک هستم امیدوارم ناراحت نشده باشید

و به نظرم به جای این طرح ها باید طرحی اجرا بشه که در حد وضعیت ایران باشه

یا علی:x

ویرایش شده توسط digital_2015
  • لایک 5
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان - چند تا سوال داشتم طرح هنوز برقراره ؟ و اینکه برای 1050ti  میشه از طرح استفاده کرد یا فقط 1060 به بالا ؟ (میدونم الان تو دلتون میگید مورچه چیه که کله پاچش چی باشه)

یه 1050ti رو سیستم خودمه یه r9 270x روی سیستم برادرم - اگر کسی بخواد 270x رو میدم - البته اگه بشه توی طرح شرکت کرد

حقیقتش 1 ماه پیش حدود 4500 خرج سیستم کردم واسه گرافیک پول کم اومده :((

ویرایش شده توسط Mantel
لینک به دیدگاه

هرکی  کارت گرافیک داره بده من بازی هوم فرونت رو بازی کنم  باز بهش برمیگردونم ?

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در در 1396/12/22, 19:58:40، Mantel گفته است :

سلام دوستان - چند تا سوال داشتم طرح هنوز برقراره ؟ و اینکه برای 1050ti  میشه از طرح استفاده کرد یا فقط 1060 به بالا ؟ (میدونم الان تو دلتون میگید مورچه چیه که کله پاچش چی باشه)

یه 1050ti رو سیستم خودمه یه r9 270x روی سیستم برادرم - اگر کسی بخواد 270x رو میدم - البته اگه بشه توی طرح شرکت کرد

عزیز ممنون میشم کارتتو اگه میخوای هدیه بدی به من هدیه بده  هم شما بن تخفیف بگیرین و هم من یه موس پد گیمینگ ام اس ای شیلد اکبند بهتون میدم و هم منو خوشحال کنی تا  یه کارت درس حسابی گیرم بیاد بتونم گیم بزنم.با کارت gt 630  که دارم به زور csgoمیزنم اونم با کیفیت و روزولوشن پایین?

ویرایش شده توسط Yasin.s
لینک به دیدگاه

در در 1396/12/22, 19:58:40، Mantel گفته است :

درود

بله، برقرار هست، البته امروز آخرین روز هست

لینک به دیدگاه

امروز آخرین فرصت استفاده از این طرح هست

و دقت داشته باشید، برای جایزه‌ی صندلی گیمینگ، دوستانی که شرکت کردن

حتما صفحه‌ی اینستاگرامشون باید پابلیک باشه، در غیر اینصورت امکان بررسی

برای این جایزه رو ندارن

لینک به دیدگاه

در در 1396/12/09, 00:21:53، WINNER گفته است :

چونکه دوست عزیز بازار پر از کاراته

و این کار توضیع کننده ها هست که بازار رو اشفته کردن

موافقم!!

خوب به لحاظ شرایط خاص اقتصاد  -  این تجربه تکرار شونده ، همیشه در حال تکراره... نوعی  احتکار!  که   دیگه  خیلی ها توش استادن ، از  ارز  و دلار و یورو در دوران فعلی   گرفته تا پیاز  و  گوشت  مرغ در  دوران قبلی !!

ویرایش شده توسط farhadii
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

کسی یه کارت مزخرف و قدیمی به دردنخور از مدلهای زیر داشت ، علیرغم میل باطنی ازش میپذیرم

R9280X . R9270X .R9290X . ARES III . TITANX . Z

لینک به دیدگاه

دوستان برد من به مشکل خورده و فعلن بدون سیستم موندم
 مشکلش اینه که گرافیک انبوردش تصویر نمیده  و منم گرافیک ندارم و پول خریدشم الان ند ارم
اگه کسی حاضره اهدا کنه من با کمال میل قبول می کنم   :1_grinning:

ویرایش شده توسط SaeedReDLiNe
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Mahziyar Jafari گفته است :

دوستان این فرصت این طرح منقضی شد؟

بله تموم شد.تا دیروز وقت داشت

اصلا این طرح خوب نبود و یه ایراداتی هم داره.شکا از کجا میدونی شاید طرف الکی رفته با یکی عکس  گرفته و کارتشو گذاشته تو دستش و عکس گرفته. و بعدش هم  کارتشو  ازش گرفته.اون وقت چطوری میفهمین که کارت رو هدیه داده.باید طوری میبود که تو همین فروم  به افرادی که نیازمندن بدی و  اینطوری شرکت داده میشدی.

جالبه من رفتم عکس های دوستان رو شرکت کرده یکی 1050tiیکی 1070 ایسوس راگ و یکی 980 و 970 .اخه کی میاد کارت نازنین خودشو بده به کسی برا یه بن تخفیف.میدونم که دوستان سخاوتمندی هستندکه  اینکار رو میکنند.دستشون درد نکنه.اما از من گفتن ها

?

ویرایش شده توسط Yasin.s
لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، Yasin.s گفته است :

بله تموم شد.تا دیروز وقت داشت

اصلا این طرح خوب نبود و یه ایراداتی هم داره.شکا از کجا میدونی شاید طرف الکی رفته با یکی عکس  گرفته و کارتشو گذاشته تو دستش و عکس گرفته. و بعدش هم  کراتشو از ش گرفته.اون وقت چطوری میفهمین که کارت رو هدیه داده.باید طوری میبود که تو همین فروم  به افرادی که نیازمندن بدی و  اینطوری شرکت داده میشدی.

جالبه من رفتم عکس های دوستان رو شرکت کرده یکی 1050tiیکی 1070 ایسوس راگ و یکی 980 و 970 .اخه کی میاد کارت نازنین خودشو بده به کسی برا یه بن تخفیف.1f602.pngاز من گفتن ها

ممکنه چنین کسانی هم باشن، دلیل نمیشه چون مثلا بنده این کارو نمی کنم، بقیه هم انجام ندن، ولی این طرح به نظر من بیشتر برای خالی کردن باقی مونده بیل وکلنگ ها بود! ?

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Games_OD گفته است :

ممکنه چنین کسانی هم باشن، دلیل نمیشه چون مثلا بنده این کارو نمی کنم، بقیه هم انجام ندن، ولی این طرح به نظر من بیشتر برای خالی کردن باقی مونده بیل وکلنگ ها بود! 1f602.png

درست درست??

لینک به دیدگاه

الان مثلا من بیام الکی یه  گرافیک رو بدم پسر خالم بیام ازش عکسم بگیرم بفرستم.بعدم گرافیکو ازش پسر بگیرم

به همین راحتی میشه کد تخفیف گرفت

طرح جالبی نیست بنظر من

ویرایش شده توسط peto
لینک به دیدگاه

این طرح تمام شده.

خیلی ها میگن الکی مثلا میشد عکس گرفت بله میشد... که وارد قضیه نمیشم اما من به شخصه دو نفر میشناسم که گیمیر هستن و بودجه خریدشون ضعیف بود که تونستن با این طرح گرافیک بخرن و کاملا خوشحال بودن از خریدشون.

از آقای حسینی و همکاراشون بابت این طرح باید تشکر کرد که در این اوضاع گرونی کمکی به بقیه کردن؛ حالا بعضی ها میگن علتش... بوده، خلاصه هرچی بوده همین که تخفیف دادن کار بزرگی بوده.

لینک به دیدگاه

در در 1396/12/09, 02:14:38، babak_11 گفته است :

سلام 

جناب حسینی من یه ایده دارم که شاید به درد بخوره 

به نظرم دوستان جمع بشن و هرکی مثلا 10 هزار یا 20 هزار بزاره . مبلغی که به کسی فشار نیاد . و جوری باشه که فقط دوستانی که کارت نیاز دارن شرکت کنن بعد بین این عزیزان قرعه کشی بشه اسم هر کسی در اومد اون شخص به کارت برسه . اینجوری به نظرم حداقل یکی به آرزوش میرسه با کمترین هزینه ای که دوستان انجام دادن . حالا تا قبل عید میشه 2 یا 3 بار این کارو انجام داد که به کسی هم فشاری نیاد و چند نفر قبل عید صاحب کارت بشن تو عید حوصلشون سر نره 

به نظرم ایده بدی نیست چون با این وضعیت خیلی ها نمیتونن قبل عید کارت بخرن یکیشونم خود بنده و اینجوری یه شانس برامون وجود داره که کارت دار بشیم 

داداش مردم اگه بخان کمک کنن چرا واسه خرید کارت برای یه ادمی که میخاد بازی کنه کمک کنن میرن به یه ادم فقیر که همون ده تومن کلی خوشحالش مبکنه کمک کنن حالا گیم بازی نکنه نمیمیره که خخخ

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...