رفتن به مطلب

مشاوره جهت خريد يخچال(فوري)

sonia
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزيز. 22 روز ديگه عروسيمه اما هنوز يخچال نخريدم.راستش در مورد ماركش مطمئن نيستم .ظرفشويي و لباسشويي رو با اطمينان بوش گرفتم . لطفا راهنماييم كنيد كه سايد بگيرم يا دوقلو و اينكه چه برندي بهتره كه برام عمري كار كنه. تا 2 تومان هم ميتونم هزينه كنم. لطفا منو از اين سردرگمي دربياريد.گفته بودن سامسونگ عاليه اما حالا هرجارفتم ميگن مونتاژه.از برندهاي خارجي هم نميدونم كدوم بوش؟ويرپول؟ نميدونم.... راستي كسي يخچال سايد دوو داره برام بگه اون چطوره؟ ممنون از كمكتون

لینک به دیدگاه

خواهش ميكنم جواب بديد چرا كسي كمك نميكنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزيز. 22 روز ديگه عروسيمه اما هنوز يخچال نخريدم.راستش در مورد ماركش مطمئن نيستم .ظرفشويي و لباسشويي رو با اطمينان بوش گرفتم . لطفا راهنماييم كنيد كه سايد بگيرم يا دوقلو و اينكه چه برندي بهتره كه برام عمري كار كنه. تا 2 تومان هم ميتونم هزينه كنم. لطفا منو از اين سردرگمي دربياريد.گفته بودن سامسونگ عاليه اما حالا هرجارفتم ميگن مونتاژه.از برندهاي خارجي هم نميدونم كدوم بوش؟ويرپول؟ نميدونم.... راستي كسي يخچال سايد دوو داره برام بگه اون چطوره؟ ممنون از كمكتون

مقایسه ساید و یخچال فریز ال جی.

ساید :مزایا:قابلیت اتصال مستقیم به اب شهر.حفظ ونگهداری مواد به صورت تازه به صورت باورنکردنی.اب سرد کن ویخ برگردان واقعی.

معایب:کوچک بودن فزای یخچالو فریزر حتی در مدل های 32 فوت .برای مثال شما یک ماهی سفید را به صورت کامل نمی توانید در فریزر این ساید جا بدین.

یخچال فریزر :حفظ ونگهداری مواد به صورت استاندارد (یکمی از استاندارد بالا تر).فظای بزرگ یخچال وفریزر.

شما حالا بین ساید و یخچال فریزر انتخاب کنید کهمن مزایا ومعایب وبهترین های هر مدل را به شما اعلام کنم.

با تشکر.

هادی

لینک به دیدگاه

درود

سامسونگ بگير

كره ايش هست چينيش هم هست

هر چند زياد هم از نظر كيفيت فرقي نميكنند منتها شما كره ايش رو بگير

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماييت هادي جان. خوب حالا بين ويرپول و ايندوزيت كدوم رو شما پيشنهاد ميديد؟ تصميم بر دوقلو شد.

لینک به دیدگاه

درود

اول که مبارک باشه ،منزل مادو ساله ساید 29 فوت سامسونگ داریم و خدا رو شکر مشکلی نداشته.فقط هر 6 ماه یکبار باید فیلتر ابشو به قیمت 50 تومن عوض کنید که اونم با توجه به آب تصفیه شده خوبی که داره میرزه واقعا. ولی حتما کره ایشو بگیرید

لینک به دیدگاه

ببخشيد ميدونم هيچ ربطي به برنداي پيشنهادي شما نداره اما ديدم كه به دوستان كمك كرديد و انگار اطلاعات مفيدي داريد براي همين پرسيدم .درسته كه ميگن موتوراي ايندوزيت و ويرپول در يه حدن؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببخشيد ميدونم هيچ ربطي به برنداي پيشنهادي شما نداره اما ديدم كه به دوستان كمك كرديد و انگار اطلاعات مفيدي داريد براي همين پرسيدم .درسته كه ميگن موتوراي ايندوزيت و ويرپول در يه حدن؟

به نظر من از بین 3 برند بوش و سامسونگ و ال جی انتخاب کنید به چند دلیل

1-خدمات بهتر بین بقیه برندها (البته انتخاب بین بد و بدترهOh%20Go%20On.gif)

2-تنوع بیشتر محصولات موجود در ایران

3-امکان سفارش قطعات یدکی اصلی از کمپانی سازنده (البته مدل بوش را اطمینان ندارم)

خود ما هم یدونه ساید سامسونگ و یدونه آبریز دار معمولی سامسونگ داریم بیش از 4 ساله داره عالی کار میکنه یک بار هم یک قطعش از ساید به خاطر بی توجهی خودمون خراب شد که شرکت اومد و خیلی راحت با قطعه اصلی تعویضش کرد.برای خواهرام هم به عنوان جهیزیه تمام سامسونگ خریدم همه هم از 2 سال به بالا داره کار میکنه و راضی هستند.:-?

از همه مهمتر به مهمان های عروسی بچه های لیون هم اضافه کنید.البته برای شام نمی مونیم که خرجتون اول زندگی زیاد نشه.;)@};-Oh%20Go%20On.gif

درود

اول که مبارک باشه ،منزل مادو ساله ساید 29 فوت سامسونگ داریم و خدا رو شکر مشکلی نداشته.فقط هر 6 ماه یکبار باید فیلتر ابشو به قیمت 50 تومن عوض کنید که اونم با توجه به آب تصفیه شده خوبی که داره میرزه واقعا. ولی حتما کره ایشو بگیرید

سلام

جناب خسروی من هم حدود هر 6ماه مجبور بودم یک فیلتر نو بخرم البته من 30تومن می خریدم شاید مدلها فرق دارند یا تازه گرون شده .اما چند ماه پیش رفتم از نمایندگی بخرم گفت اصلیش را دیگه نمیاریم و شرکت بهمون نمیده .یک خورده تحقیق کردم و یکی از فیلترهای کهنه را باز کردم دیدم این فیلتر فقط فیلتر کربن است که تا حدودی به تصفیه آب کمک میکنه اما چون این فیلتر تاثیر زیادی در طعم آب داره ما فکر می کنیم که آب خیلی خوب تصفیه شده .اما از نظر کیفیت هنوز آب خوبی نیست برای همین رفتم یدونه فیلتر زیر سینکی 6 مرحله خریدم و یک 3راهی در خروجیش قرار دادم و وصل کردم به ورودی یخچال اولا آب واقعا تصفیه میشه دوما هزینه تعویض فیلتر سالی حدود 20 تومن میشه .=D>

ویرایش شده توسط nightkiler
لینک به دیدگاه

ایندزیت دوقلو نداره .البته اون موقع که من دنبالش بودم نداشت. من خودم ایندزیت پایین فریزر دارم . تقریبا 1 سال پیش خریدم. به جرات میتونم بگم از هر مدل یخچال و فریزری که تو فامیل دیدم ، بهتر مواد غذایی رو نگه میداره .موتودهای ایندزیت و ویرپول یکی نیست. ولی تقریبا در یک حد هست. البته ویرپول برزیلی فرق میکنه.ویرپول 2 مدل دوقلو دیده بودم .یکی برزیلی و سفید رنگ بود که آبریز نداشت . ویکی رنگش تقریبا بژ بود و آبریز داشت . البته به آی شهر وصل نمیشد و باید دستی توش آب میریختی . اون اولی برزیلی بود و دومی ایتالیا . برند ویرپول آمریکاییه . ولی مدل آمریکایی فقط بدون گارانتی تو بازار پیدا میشه . ایندزیت که من گرفتم مونتاژ ترکیه هست . مدلش BAN40S بود فکر کنم . من که خیلی راضی هستم . فضای داخلیه خوبی داره که برای 2 نفر زیاد هم هست . از نظر اشغال فضای آشپزخونه هم ، جای کمی رو میگیره . چون به جای اینکه پهن طراحی کنن ، بلند کردنش . درجه سردی یخچال رو هم روی 5 میزارم ، باز هم سرماش زیاده . برای زمستان روی 7 میزارم . در حالی که استاندارد یخچالهای دیگه 3 هست . فریزر رو هم روی کمترین درجه ای که داره گذاشتم . باز هم همه چیز رو خوب نگه میداره .

لینک به دیدگاه

سلام آقا حامد. ديروز رفتم نمايندگي ايندوزيت يه دو قلو داره ufan400 از لحاظ زيبايي خيلي قشنگ و جمع و جور بود .قيمتشم 1700 .فريزر 7كشوداره . فقط توي نت هرچي ميگردم كسي از ايندوزيت حرفي نميزنه نميدونم چرا؟ تنها كسي كه اعلام رضايت كرده شمايي واسه همين خواستم از طرف شما يك باره ديگه مطمئن بشم و برم بخرم. شما چطوري تصميم به خريدش گرفتيد/؟ منظورم اينه تحقيق كردي؟ موتورش صدا نداره؟ آخه اون آقاهه گفت ويرپول چون صدا داره ايندوزيت بهتره. خلاصه اينكه كلا بگيد هيچ مشكلي باهاش نداريد؟

لینک به دیدگاه

ما قبلا تو خونه یک فریزر ایندزیت داشتیم که حدود 30 سال کار کرد . آخرش هم به خاطر اینکه رنگ و روش رفته بود گذاشتیمش کنار . هنوز هم داشت کار میکرد . موتورش حتی یک بار هم نرفته بود تعمیر . برای همین من هم برای خودم دنبال ایندزیت گشتم . نه اینکه برم همینطوری بخرم . پرس و جو کردم در موردش . اینترنت رو هم زیر و رو کردم . الان هم خیلی راضی هستم . تنها موردی که داره اینه که چون اتو دیفراست هست موقع دیفراست کردن صدای تق تق میده . فقط همون موقع صدا میاد ازش . موتورش به قدری بی صدا کار میکنه که اگر تو آشپزخونه نباشی متوجه نمیشی که روشن شده . من مدلی رو که تو لینک زیر هست گفتم :

http://www.indesit.asia/product_i/Refrigerator_BAN_40_FNF_SD/pid_61793EX/25.do

اون مدلی که به شما گفت Ufan 400NF بود یا ufan 400 ؟ چون با هم فرق میکنن . یخچالش san 400 بود؟

من یخچال خودم رو 940 گرفتم . الان فکر کنم 1100 باشه . اگر من به جای بیشتری احتیاج داشتم 2 تا از این مدلی که دارم میگرفتم و کنار هم میذاشتم . مدل PBAA 34 NF هم خیلی عالیه . از سری پرایم ایندزیت هست و مصرف خیلی پایینی داره و تریبا بی صداست . البته فریزر پایینه . خیلی باریکه و بلند . به نظر من اون رو هم یک نگاهی بکنید بد نیست .

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.

بنده از محصولات ایندزیت استفاده میکنم. البته نه از یخچالش . من گاز، ماشین ظرفشویی و ماشین رختشویی ایندزیت دارم. از کیفیت کارکرد و ساختشون بسیار راضی هستم. یکی از دوستانم که در شرکت بازرسی BUREAU VERITAS کار میکرد و اشاره می کرد که محصولات تولیدی ایندزیت برای ورود به کشور را انها بازرسی می کردند. ایشون بهم گفت که محصولات اینزیت از نظر کیفیت در رده بسیار خوب قرار داره.

یکی از دلایلی که شما اسم ایندزیت را زیاد در اینترنت نمی بینی ، قدرت بازاریابی پایین در مقایسه با ال جی و سامسونگ است. البته در ایران

بعضی برند ها هم اصولا در یک کشور معروف است و در جای دیگر خیر.

مثلا شاید شما مارک CARRIER را برای کولر گازی نشنیده باشی ولی اگر از یک نفر امریکایی در این مورد سوال کنی ، در جوابت میگه:: اااااااااااااا مگه غیر از CARRIER هم کسی کولر گازی می سازه؟؟؟؟؟؟؟؟؟"

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

من هم گاز و ماشین لباسشویی ایندزیت رو دارم . واقعا عالی هستن . مخصوصا لباسشویی . انگار نه انگار که روشنه . اصلا صدا نمیاد ازش . در مورد بازاریابی ایندزیت در ایران کاملا موافقم . اصلا تبلیغات نداره . هر فروشگاهی هم که میری اول میگن ال جی و سامسونگ . فکر اینو نمیکنن که شاید کسی بخواد جنس با کیفیت تری بگیره . نمیگم اونها بی کیفیت هستن . ولی بهتر از اونها هم تو بازار هست که کمتر پیشنهاد میشه .

لینک به دیدگاه

يه دنيا ممنون از راهنماييتون دوستاي گلم. يخچالش رو نميدونم خيلي توكار نيستم واسه هميندقيق نپرسيدم. فريزرشم تو نت ديدم با چيزي كه اونجا ديدم قياس كردم گمونم ufan400 باشه. ميشه بهم بگي چه فرقايي باهم دارن و اينكه رفتم اونجا بگم چي برام بياره؟. حامد جان چون كارمندم حس ميكنم دوقلو برام بيشتر كاربرد داشته باشه بخاطر فضاي زياد فريزرش. به نظرشما دوقلوهاش مثل مدلاي شما ممكنه خوب درنياد؟ بازم نظر شما برام متينه با تفاسيري كه گفتم نظر كليتون رو بهم بگيد كه دوقلو بگيرم يا يخچال-فريزرش؟ خيلي شرمندم كه اينقدر سوال ميكنم .كلا براي خريد مشكل پسندم.

لینک به دیدگاه

من این مدل جدید رو ندیدم از نزدیک . یخچالی که من گرفتم سیستم خنک کننده اش Full No-Frost هست . اون مدلی که شما فریزر دیدی همون NF هستش که No Frost هست . الان مشخصات اصلی دو مدل رو براتون مینویسم :

BAN 40 FNF SD :

Size : H (cm) : 190.0 - W (cm) : 70.0 - D (cm) : 68.5

Volumes : Gross refrigerator volume (lt) : 296 - Gross freezer volume(lt) : 124

Performance : Energy Class : A

Main functions :

Refrigerator Cooling System : Full No-Frost

SuperCool

Super Freeze

Holiday Setting

Ice Party

UFAN 400 NF :

Dimensions

H (cm) : 175.0

W (cm) : 60.0

D (cm) : 65.0

Performance

Energy Class : A

Dimensions and volumes

Capacity (Kg) : 245

Characteristics

Cooling system : No Frost

این هم احتمالا یخچالش باشه :

SAN 400 :

Size

H (cm) : 175.0

W (cm) : 60.0

D (cm) : 65.0

Volumes

Gross refrigerator volume (lt) : 350

Performance

Energy Class : A

Main functions

Refrigerator Cooling System : Static

Fridge Defrosting : Automatic

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

تنها چیزی که میتونم بگم در زمان خرید مراقب باشید. محصول رابا گارنتی نیکان که نماینده رسمی این محصول است خرید کنید.

چون این محصولی مدتی است با گارانتی غیر رسمی وارد بازار شده است.

این هم وب سایت فوق العاده عالی این شرکت.تبریگ میگم به این شرکت که به خدمات اینترنتی چه قدر توجه میکنند.

نیکان

با تشکر.

هادی

ویرایش شده توسط هادی
لینک به دیدگاه

واقعا وبسایت جالبی زدن . اون موقع که من داشتم میخریدم از این خبرها نبود .مدلهایی هم که شما میخواهید تو سایت هست . میتونید اطلاعات کاملتری بگیرید .

http://nikan-co.com/indesit/listproduct.php?cat=60

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...