رفتن به مطلب

سوختن بک لایت تلویزیون led الجی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان بنده یه تلویزیون ۴۲ اینچ led الجی دارم که دیروز متاسفانه بک لایتش سوخته از یه تعمیرکار پرسیدم گفت تعمیرش ۶۰۰-۷۰۰ تومن خرج داره (البته هنوز نمیدونم مشکل از برد پاور بک لایت هست یا خود بک لایت) به هر حال خواستم ببینم اگر کسی از دوستان مشکل مشابه بنده رو قبلا داشته با led های الجی (مثل اینکه کلا تو بک لایت ضعف دارن الجی ها) هزینه تعمیرش حدودا چقدر هست؟ ارزش داره تعمیر کنم یا نه؟ ممنون.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من هم ی تلویزیون 49 ثونی دارم که شرکت مرکز سخت افزار ایران تعمیرش را قبول کرد و کارشناسش تشخیض داد که بک لایت سوخته و حدودا 550 هزینه داره و بردن تعمیرش کنن بعد از 1 هفته که دیدم خبری نیست تماس گرفتم گفتم درست شد گفتن نه بک لایت سالم هست بردش خراب شده و پیدا نمیشه

بعد گفتم پس بفرستید نمیخوام تعمیر کنیید

هیچی دیگه تلویزیون 2 ماه کارکرده بود و در حد اکبند بود با 1000 ساعت کارکرد دیگه حساب کن چقدر تمیز بود وقتی تحویلش دادن باید با خاکانداز جمعش میکردم همه جا را شکسته بودن و اصل کار یعنی پنل را هم شکسته بودن حالا حدودا 6 ماه هست که باهاشون درگیر هستم و نمیخوان زیر بار برن

رفتم سازمان حمایت از مصرف کنندگان شکایت کنم که فهمیدم باید اسم سازمان را عوض کنن بزارن سازمان اعدای احترام در اوردن از مصرف کنندگان

اگر گارانتی داره بده خودشون درست کنن اگر نه که بده جایی که بتونن درستش کنن نه اینکه بشکنن و هیچ کاری هم نتونن انجام بدن

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Royal گفته است :

دوست عزیز من هم ی تلویزیون 49 ثونی دارم که شرکت مرکز سخت افزار ایران تعمیرش را قبول کرد و کارشناسش تشخیض داد که بک لایت سوخته و ... 

والا مال من حدود ۵,۶ سال کار کرده البته زیاد ازش کار نکشیده بودم، به هر حال مدل قدیمی هست اگه این مقدار بخواد هزینه برداره به صرفه نیست تعمیرش یه نو میخرم، البته خود الجی بک لایت رو تعمیرکار میفرسته منزل همینجا تعمیر میکنه لازم نیست تلویزیون رو بفرستم اما خب مثل اینکه بهتره یه نو بخرم..

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Royal گفته است :

دوست عزیز من هم ی تلویزیون 49 ثونی دارم که شرکت مرکز سخت افزار ایران تعمیرش را قبول کرد و کارشناسش تشخیض داد که بک لایت سوخته و حدودا 550 هزینه داره و بردن تعمیرش کنن بعد از 1 هفته که دیدم خبری نیست تماس گرفتم گفتم درست شد گفتن نه بک لایت سالم هست بردش خراب شده و پیدا نمیشه

بعد گفتم پس بفرستید نمیخوام تعمیر کنیید

هیچی دیگه تلویزیون 2 ماه کارکرده بود و در حد اکبند بود با 1000 ساعت کارکرد دیگه حساب کن چقدر تمیز بود وقتی تحویلش دادن باید با خاکانداز جمعش میکردم همه جا را شکسته بودن و اصل کار یعنی پنل را هم شکسته بودن حالا حدودا 6 ماه هست که باهاشون درگیر هستم و نمیخوان زیر بار برن

رفتم سازمان حمایت از مصرف کنندگان شکایت کنم که فهمیدم باید اسم سازمان را عوض کنن بزارن سازمان اعدای احترام در اوردن از مصرف کنندگان

اگر گارانتی داره بده خودشون درست کنن اگر نه که بده جایی که بتونن درستش کنن نه اینکه بشکنن و هیچ کاری هم نتونن انجام بدن

به همین راحتی زدن پنل رو شکستن!!! 90درصد قیمت تمام شده همان پنل بود!شاید کلآ یه تلویزیون دیگه با قاب قبلیه بهتون پس دادن!..اتفاقا بنده  با وجودی که خوزستان هستم یه تلویزیون ژاپنی پاناسونیک داشتم 42 اینچ همین چند ماه پیش بردش سوخت  اهواز تحویل نمایندگی دادم   برد رو از تهران سفارش دادن بعد یه هفته  با 400 تومن تعمیر شد

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

والا مال من حدود ۵,۶ سال کار کرده البته زیاد ازش کار نکشیده بودم، به هر حال مدل قدیمی هست اگه این مقدار بخواد هزینه برداره به صرفه نیست تعمیرش یه نو میخرم، البته خود الجی بک لایت رو تعمیرکار میفرسته منزل همینجا تعمیر میکنه لازم نیست تلویزیون رو بفرستم اما خب مثل اینکه بهتره یه نو بخرم..

برای تعویض بکلایت باید تلویزیون بصورت بسیار تخصصی باز بشه که داخل منزل ممکن نیست توی کانالهای یوتیوب میتونی ببینی ولی با نظرت موافق هستم یه نوعش را بخری بهتر هست من هم همین کار را انجام دادم ولی هنوز پیگیر هستم و بیخیال اون تلویزیون نشدم

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، nasir1367 گفته است :

به همین راحتی زدن پنل رو شکستن!!! 90درصد قیمت تمام شده همان پنل بود!شاید کلآ یه تلویزیون دیگه با قاب قبلیه بهتون پس دادن!..اتفاقا بنده  با وجودی که خوزستان هستم یه تلویزیون ژاپنی پاناسونیک داشتم 42 اینچ همین چند ماه پیش بردش سوخت  اهواز تحویل نمایندگی دادم   برد رو از تهران سفارش دادن بعد یه هفته  با 400 تومن تعمیر شد

دقیقا حرف شما درست هست و زیر بار هم نمیرن مملکت ساحب نداره این میشه و دست کسی به جایی بند نیست بعد مردم میفتن به جون هم. نمایندگی میگه تکنسین ما گناه داره باید از جیبش خسارت بده انگار من روی گنج نشستم

حرف زدن هم فایده نداره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...