رفتن به مطلب

خرید قطعات سیستم با این اوضاع قیمت عقلانیست ؟

Recommended Posts

وقتی سایتهای معتبر و بین المللی فروش آنلاین مثل آمازون و newegg و ... ارسال به این کشور رو ندارن و شهروند بدبخت ایرانی یه حساب ارزی بین المللی نمیتونه داشته باشه ، دلال تا میتونه برا خودش جولان میده دیگه

البته گرون شدن ارز دودش اول به چشم خودشون میره . با کمتر شدن قدرت خرید مردم ، فروشهایی که دارن هم کمتر میشه و اجاره ملک هاشون هم میره بالا .

از بیخ تا بیخ مشکل هست ، یه نفر و یه جا و یه بخش رو نمیتونی مقصر بدونی

لینک به دیدگاه

درود

تنها و تنها مشکل اصلی خود ما کاربران و خریداران هستیم، وقتی میبینی فروشندگان قطعات با دلار بالاتر از نرخ تعیین شده قیمت گذاری می کنند. برای چی می خری.

کامیپوتر یک کالا مهم و ضروی و اساسی در طول زندگی نیستش که البته باید اینجا یک نکته اضافه کنم اونم که این کسانی که از این راه کسب درامد می کنند و با کامپیوتر کارهای پردازشی انجامی می دهند می توان ممیز کرد ولی

این ما مردم هستیم اجازه میدیم و فروشنده هر قیمتی خواست بزاره ماهم میریم سریع خریداری می کنید.

همین پردازنده بدرد نخور و خطرناک Intel COI7 8700K الان لیون با دلار 6000 داره می فروشه چه دلیلی داره  با این قیمت خریداری کنی.

**** تا هماهنگ و هم سوء نباشیم قیمت ها همین هستش و بایدم بیایی ، گله مند باشی چرا قیمت ها خیلی بالا هستش. 

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، adreno420 گفته است :

چندامین باره که اینو تو تاپیک نوشتید 

image.thumb.png.ba1fdcf745806ef2e741e36038ee47be.png

image.thumb.png.289a84bda2e23587246e1cb9e2403436.png

بله ، بعد می‌رید تاپیک بنده خدایی که همون کارت شما مدل x اش رو 1700 می‌فروشه رو گرون فروش خطاب می‌کنید کاملا مطلع شدیم از شخصیت شما

image.thumb.png.c1927e30cce687341d6d2a045667ad2c.png

موندم به بنده خدایی که کارت رو انداختین هم اینو گفتین؟

دوست عزیز اولا من هزار بار گفتم کارتو زمانی فروختم که قیمت بقیه کارتها خیلی گرون بود 

من مثلا سال 87 پراید 6 تومن سال 93 فروختم 13 تومن الان پراید یهو ارزون بشه بازار بعد یه نفر ببینم داره قیمت سال 93 رو میفروشه خب بهش میگم چه خبرته مگه از بازار خبر نداری 

نمیدونم دونستن این موضوع چقد سخته 

لینک به دیدگاه

مت کارتو تو دیوار گذاشتم دو تومن یکی اومد گفت تخفیف بده صد تومن هم تخفیف دادم داشت میرقصید از خوشحالی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

این چیزایی که گفتم کلی بوده وگرنه با توجه به شرایط فعلی حتی مردن هم نمیصرفه چون شخصا  اگر بمیرم هزینه قبر،کفن و دفن خانواده رو اذیت میکنه و خودش چند میلیون میشه !حداقل این یه مورد رو رایگان کنن آب وبرق که نشد،یعنی بخوامبی دغدغه بمیرم هم نمیشه !

کسیو میشناسم که پول نداشت به مسجد بده تا مراسمشون اونجا بندازه (مسجد هم پایین نمیومد بابا این خودش محتاجه لا اقل مراسم اینو رایگان حساب کن، کافر انصافش از مسلمون بیشتره)، مسجدی که مثلا خونه خداست و با پول بیت المال ساخته و اداره میشه باید واسه 2 ساعت مراسم فوت پول بدی ! یه قبر (2متر هم نمیشه) اینجا حداقل 2 الی 4 میلیون باید پول بدی !

لینک به دیدگاه

بهترین کار نخریدنه. ما که پولمون نمیرسه هرکی هم پولش زیادی کرده بره با پولش حال کنه

۹۵ درصد مردم که پولشون زیادی نکرده تو این اوضاع اشفته بازار برن وسیله لوکس بخرن

هرکی هم واقعا نیاز داره دست دوم بگیره

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

بهترین کار نخریدنه. ما که پولمون نمیرسه هرکی هم پولش زیادی کرده بره با پولش حال کنه

۹۵ درصد مردم که پولشون زیادی نکرده تو این اوضاع اشفته بازار برن وسیله لوکس بخرن

هرکی هم واقعا نیاز داره دست دوم بگیره

من نمی دونم کی برای اولین بار گفت بهترین کار نخریدنه خب عزیز من وقتی وضعیت اقتصاد مملکت خرابه دلار نیست تورم بالاس قیمت دلار میره بالا سیاست های واردات و ... مشکل داره جنابعالی و امثال شما نخرن می دونی چی میشه؟ همین بازار کامپیوتری که هست هم وارد رکود میشه سرمایه دار پولشو می کشه بیرون اون موقع برای واردات باید دست به دامن گرگ تر از همینا شد.

هی نخرین نخرین تز الکی میدین اونی که جنابعالی شنیدی برای ایران و شرایط کنونیش مخصوصا بازار قطعات کامپیوتر جواب نمیده اگه پول دارین و احتیاج دارین بخرین اگرم نه که نخرین.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، veteranomid گفته است :

من نمی دونم کی برای اولین بار گفت بهترین کار نخریدنه خب عزیز من وقتی وضعیت اقتصاد مملکت خرابه دلار نیست تورم بالاس قیمت دلار میره بالا سیاست های واردات و ... مشکل داره جنابعالی و امثال شما نخرن می دونی چی میشه؟ همین بازار کامپیوتری که هست هم وارد رکود میشه سرمایه دار پولشو می کشه بیرون اون موقع برای واردات باید دست به دامن گرگ تر از همینا شد.

هی نخرین نخرین تز الکی میدین اونی که جنابعالی شنیدی برای ایران و شرایط کنونیش مخصوصا بازار قطعات کامپیوتر جواب نمیده اگه پول دارین و احتیاج دارین بخرین اگرم نه که نخرین.

دوست عزیز اگه امسال اوضاع بازار قبل عید رو نگاه کرده باشی اوضاع مردم رو درک میکنی

مردم خورد و خوراک به زور گیر میارن بیان میلیونی بدن کامپیوتر 

هرکی مثل شما پولداره بخره من که نگفتم نخره 

ولی خیلیا مثل من برا پولی که با زحمت به دست میارن ارزش قائلن 

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

دوست عزیز اگه امسال اوضاع بازار قبل عید رو نگاه کرده باشی اوضاع مردم رو درک میکنی

مردم خورد و خوراک به زور گیر میارن بیان میلیونی بدن کامپیوتر 

هرکی مثل شما پولداره بخره من که نگفتم نخره 

ولی خیلیا مثل من برا پولی که با زحمت به دست میارن ارزش قائلن 

:4_joy: پولداره نه عزیز گفتم اگه پول داره و احتیاج داره.

همونطور که گفتم این صنف هم مثل خیلی از صنف ها نیاز اولیش سرمایه دار و توجیه اقتصادی هست ماشااله انقدر هم فعالیت کاذب تو ایران وجود داره که شدیدا هم پر سوده من میگم شما شرایط مملکت رو در نظر بگیر وقتی باعث بشی تو بازار رکود ایجاد شه واسه سرمایه دار نمی صرفه میزنه تو صد مدل بیزنس دیگه همین قطعاتی که الان می بینی هم باید از راه های به مراتب بدتر و غیر قابل اعتماد تر به دستت برسه با قیمت به مراتب پرت تر.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قبل از عید شرکتها و فروشگاه ها تخفیف زده بودن

بعضی ها میگفتن ارزونتر میشه نخرید

الان قیمتها رفته بالاتر

بازم میگن نخرید

پس کی باید خرید ؟

وضعیت اقتصاد و مملکت هم هیچ وقت درست نمیشه

40 تا 50 ساله همینه

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، veteranomid گفته است :

:4_joy: پولداره نه عزیز گفتم اگه پول داره و احتیاج داره.

همونطور که گفتم این صنف هم مثل خیلی از صنف ها نیاز اولیش سرمایه دار و توجیه اقتصادی هست ماشااله انقدر هم فعالیت کاذب تو ایران وجود داره که شدیدا هم پر سوده من میگم شما شرایط مملکت رو در نظر بگیر وقتی باعث بشی تو بازار رکود ایجاد شه واسه سرمایه دار نمی صرفه میزنه تو صد مدل بیزنس دیگه همین قطعاتی که الان می بینی هم باید از راه های به مراتب بدتر و غیر قابل اعتماد تر به دستت برسه با قیمت به مراتب پرت تر.

منم گفتم اگه کسی نیاز داره ( نونش با کامپیوتر در میاد) بخره اما اینکه قشر ضعیف جامعه بیاد پولشو بده قطعه بخره تا بازار رکود ایجاد نشه واقعا عدالت؟!

بعضی از دوستان هم درست میگن تو ایران باید تو حال زندگی کرد اما کسی که نداره چیکار کنه

خیلیا مثل من دارن صبر میکنن شاید فرجی شد قیمتا یه کم بهتر شد  که نمیشه و کلا نمیخرن

بدون pc هم میشه زندگی کرد

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

الان قیمتها رفته بالاتر

بازم میگن نخرید

پس کی باید خرید ؟

40 تا 50 ساله همینه

یه ضرب المثلی بود ( خارجی ) عین عبارتش رو یادم نیست ولی منظورش این بود. اگه 10 دلار داری کیف پول 1 دلاری بگیر که 9 دلار توش باشه

بنظر منم اگه میخوای یه سیستم بگیری حداقل 5 میلیون ، باید 15 میلون تو حسابت پول داشته باشی. هدف کوتاه یا میان مدت دیگه ای هم نداشته باشی.

اگه چنین شرایطی بود منتظر معجزه بودن برای درست شدن قیمت ها اشتباهه. اگرم چنین پولی ندارید سیستم گرفتن اشتباهه

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

الان قیمتها رفته بالاتر

بازم میگن نخرید

پس کی باید خرید ؟

40 تا 50 ساله همینه

دقیقا اون موقع چقدر به نظرم حرفشون احمقانه بود ولی یادمه یه جوی افتاده بود که اگه چیزی می گفتم کلی جبهه گیری میشه در مقابلم.

لینک به دیدگاه

تا دلار شد 5800 فروشگاه ها قیمت هاشونو بردن بالا از جمله همین لیون  حالا که شد 4200 جوری اروم اروم میان پاین و میگن ما تخفیف زدیم براتون  این واقعا غیر قابل تحمله شما که با دلار بالا میرید با دلار هم بیان پاین  مردم واقعا نمیدونن چیکار کنن اقای حسینی شما که همیشه از عدالت و درستکاری حرف میزنید لطفا در عمل  هم ثابت کنید  کالای که واقعا قیمتش میاد پاین نزنید تخفیف ویزه  چون اون وقت شما همون کالا با همون قیمت + یک منت میدیدن به خریدار

لینک به دیدگاه

وارد کننده های قطعات کامپیوتر" ارز"شون رو از بانک مرکزی میگیرن یا از دلال های کنار خیابون؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 1397/01/23, 12:58:48، Naser esmailpor گفته است :

دوست عزیز اولا من هزار بار گفتم کارتو زمانی فروختم که قیمت بقیه کارتها خیلی گرون بود 

من مثلا سال 87 پراید 6 تومن سال 93 فروختم 13 تومن الان پراید یهو ارزون بشه بازار بعد یه نفر ببینم داره قیمت سال 93 رو میفروشه خب بهش میگم چه خبرته مگه از بازار خبر نداری 

نمیدونم دونستن این موضوع چقد سخته 

با اینکه می دونستید همون موقع هم قیمت این کارت 1.8 میلیونه دست دوم معامله می شه می یاد تاپیک فروش  بنده خدا رو خراب می کنید ور می گید کارتش 900 نمی ارزه در حالی که خودت گفتی کارت 290 ات که رو که 800 نمی ارزید و تو بازی دماش بالا می رفت و ادا در می یاورد به یه بنده خدایی 1.9 انداختی و با تخفیف!!! درک این موضوع که آدم ریاکاری هستی چقدر سخته برات؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...