رفتن به مطلب

عدم توانایی در استفاده از claymore

Recommended Posts

با سلام مشکل اساسی پیدا کردم با  کلیمور 

تنظیمات کلیمور رو انجام میدم اما ارور دارم نمیدونم هم چی هست

اگر کسی میدونه راهنمایی کنه واقعا نمیدونم مشکل از کجاست

این هم لوگ فایل 

20:57:27:790    394    args: -epool eu1.ethermine.org:4444 -ewal shahab.khaleghi@gmail.com -epsw x -etht 1000 -mode 1 -ftime 1 
20:57:27:790    394    
20:57:27:790    394    ÉÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ»
20:57:27:790    394    º        Claymore's Dual ETH + DCR/SC/LBC GPU Miner v7.3         º
20:57:27:946    394    ÈÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍͼ
20:57:27:946    394    
20:57:28:149    394    This pool (eu1.ethermine.org) does not support Ethereum addresses as login (or requires worker name in "Login.Worker" format) and cannot be used for devfee mining, therefore it is not supported.
20:57:28:149    394    However, you can mine on this pool if you specify "-allpools 1" option, default pools (different from this pool) will be used for devfee.
20:57:28:149    394    Please read "Readme" file for details
20:57:28:149    394    This pool (eu1.ethermine.org) does not support Ethereum addresses as login (or requires worker name in "Login.Worker" format) and cannot be used for devfee mining, therefore it is not supported.
20:57:28:165    394    However, you can mine on this pool if you specify "-allpools 1" option, default pools (different from this pool) will be used for devfee.
20:57:28:165    394    Please read "Readme" file for details
20:57:28:165    394    Pool eu1.ethermine.org removed from the list
20:57:28:165    394    ETH: 5 pools are specified
20:57:28:165    394    Main Ethereum pool is eth-eu1.nanopool.org:9999
20:57:28:352    394    OpenCL platform: AMD Accelerated Parallel Processing
20:57:28:368    394    OpenCL initializing...

20:57:28:368    394    AMD Cards available: 1 
20:57:28:368    394    GPU #0: Baffin, 3072 MB available, 14 compute units
20:57:28:368    394    POOL/SOLO version
20:57:28:368    394    b240 
20:57:28:368    394    Platform: Windows
20:57:28:414    394    start building OpenCL program...

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، babakkh گفته است :

-ewal باید آدرس ولت اتریومتون باشه

دوست عزیز اون رو هم ست کردم اما نشدخودش گفته باید درون اون استخر ثبت نام کنی یا allpools 1 -به دستورارتت اضافه کنی این کارم کردم نمیدونم یهو کلا برنامه خود به خود بسته میشه و من فقط از فایل لوگ میتونم ببینم چی شده که هر کاری کردم جواب نداد

ویرایش شده توسط shahabkh
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، babakkh گفته است :

توی سطر دوم بعد از کامندها یه pause بنویس تا بسته نشه

این کار رو هم انجام دادم واقعا کلافم کرده دوتا کارت گرافیکی دارم هر دو تا اینطوری هستن

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من هم الان تست زدم همین مشکل رو دارم . یعنی کسی به مشکل برنخورده /؟

لینک به دیدگاه

نسخه کلیمورتون رو آپگرید کنید به ۱۱.۱ حل میشه انشاا...

لینک به دیدگاه

نسخه های ۱۱ و 11.1 و 11.2 همین مورد رو دارن. البته یکی از دوستان فرمودن که آنتی ویروس دارین و به همین دلیل هست. من شب برم خونه تست کنم ببینم از اونه یا نه.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

نسخه های ۱۱ و 11.1 و 11.2 همین مورد رو دارن. البته یکی از دوستان فرمودن که آنتی ویروس دارین و به همین دلیل هست. من شب برم خونه تست کنم ببینم از اونه یا نه.

من برگشتم به نسخه 10 درست شد البته از nanopool گرفتمش

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، shahabkh گفته است :

این نسخه ای که نانوپول گذاشته دقیقا همون نسخه ای هست که سایر سایت ها گذاشتن؟ چون من هم از اونجا ورژن ده رو دانلود کردم و البته با start شروع نکرد.. منتها با اون یکی فایل که اسمش EthDcrMiner64 هست تونست راحت ماین کنه.
داشتم یه ۵۷۰ ایسوس رو تست می کردم که با تنظیمات بایوس کارخانه میره رو ۱۶ مگاهش که خیلی برای این کارت کمه. از دوستان با همین کارت تونستن ۲۹ مگاهش بگیرن البته با ادیت بایوس. باید فردا برم سراغ ادیت بایوس.

لینک به دیدگاه

راستی یه سوال دیگه: چه مدت طول می کشه تا بعد از اولین عملیات، اتریوم شروع به وارد شدن به آدرستون بکنه؟ من چهل دقیقه ای منتظر موندم و چیزی وارد نشد. 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، shahabkh گفته است :

سلام برادر 

ممکنه لینکشو  قرار بدین 

راستی الان بهترین کیف پول برای اتریوم چیه 

ممنونم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، farhadii گفته است :

سلام برادر 

ممکنه لینکشو  قرار بدین 

ممنونم

سلام آقای فرهادی، nanopool.com خودش یه استخره،  اگر برین تو سایت برای اتریوم و چند تا ارز دیگه لینکها رو قرار داده و خیلی سایت سرراستی هست. Myetherwallet.com بهترین کیف پول برای اتریوم هست که اول اینجا یه کیف پول باز کنید و بعدش آدرس همین کیف پول رو تو سایت نانوپول ازتون خواست بدین. خودش تنظیمات رو براتون انجام میده و دو تا فایل میده براتون تا جایگزین فایلهای اکسترکت شده از دانلود بکنید. 

ویرایش شده توسط Negrasombra
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hmasroor گفته است :

کلیمور رو فقط از تاپیکش در سایت bitcointalk.org باید دانلود کنید.

از این سایت میشه تمامی نسخه هاش رو دانلود کرد:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1433925.0

وقتی باز شد روی لینک دوم سایت mega.nz کلیک کنید.

بعدش که لود شد گوشه سمت چپ صفحه یه متنه نوشته OLD VERSIONS روی اون کلیک کنید تا بتونید ورژن 10.0 که میخواین رو دانلود کنید.

من خودم با ورژن 11.0 هیچ مشکلی ندارم و برای من از 11.1 مشکل SSL با کارمزد کلیمور ایجاد شده که فیدبکم تو همون انجمن فرستادم اما ظاهراً پشمم حساب نشدم ¬¬

من که نسخه ده رو دانلود کردم درست شد فقط یکی از کارت هام رو شناسایی نمیکنه که nvidia  هست

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

راستی یه سوال دیگه: چه مدت طول می کشه تا بعد از اولین عملیات، اتریوم شروع به وارد شدن به آدرستون بکنه؟ من چهل دقیقه ای منتظر موندم و چیزی وارد نشد. 

استخری که بهش وصل شدی چی هست؟

باید اونجا تنظیم کنی که بعد از مثلا اینقدر اتریم واریز بشه به کیف پول

اگر تنظیم نکنی  فکر کنم خودشون بعد از یک اتریم واریز میکنن

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، farhadii گفته است :

سلام برادر 

ممکنه لینکشو  قرار بدین 

ممنونم

من از کیف پول jaxx  استفاده میکنم بد نیست

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، hmasroor گفته است :

درایور Nvidia هم در کنار درایور AMD نصب دارید؟

تو همون لینک انجمن bitcointalk.org که دادم نوشته اگر کارت Nvidia شما از سری 9xx هستش بهتره درایور قدیمی 352 انویدیا رو در کنار کلیمور نسخه نهایت 9.4 که از Cuda 6.5 پشتیبانی کنه استفاده کنید.

ولی اگه کارت جدید از سری 10xx انویدیا دارید جدیدترین نسخه درایور انویدیا هم با هر نسخه کلیمور میتونید استفاده کنید.

9xx cards in Windows 10 x64: you have to use old drivers (for example, 352.xx) and miner built for cuda6.5.
10xx cards in Windows 10 x64: just use latest 372.54 drivers from Nvidia website, note that you must have Win10 Anniversary update.

سری 9 هست بله درایور 352 رو هم نصب کردم  هر کدوم هم تک تک کار میکنن اما هر دو رو نصب میکنم فقط ای ام دی رو  میشناسه

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، shahabkh گفته است :

استخری که بهش وصل شدی چی هست؟

باید اونجا تنظیم کنی که بعد از مثلا اینقدر اتریم واریز بشه به کیف پول

اگر تنظیم نکنی  فکر کنم خودشون بعد از یک اتریم واریز میکنن

استخرم برای همون نانوپول بود. راس می گین من اصلا به اینجاش فکر نکرده بودم. ممنون از شما . 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hmasroor گفته است :

کلیمور رو فقط از تاپیکش در سایت bitcointalk.org باید دانلود کنید.

از این سایت میشه تمامی نسخه هاش رو دانلود کرد:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1433925.0

وقتی باز شد روی لینک دوم سایت mega.nz کلیک کنید.

بعدش که لود شد گوشه سمت چپ صفحه یه متنه نوشته OLD VERSIONS روی اون کلیک کنید تا بتونید ورژن 10.0 که میخواین رو دانلود کنید.

من خودم با ورژن 11.0 هیچ مشکلی ندارم و برای من از 11.1 مشکل SSL با کارمزد کلیمور ایجاد شده که فیدبکم تو همون انجمن فرستادم اما ظاهراً پشمم حساب نشدم ¬¬

من از همون جا هم دانلود کردم حتی ورژن ده رو دانلود کردم اما باز همون مشکل پابرجا بود. فکر کنم نمی تونست به استخر اونها وصل بشه. باز باید برم ببینم چکار می تونم بکنم.

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، hmasroor گفته است :

من پیشنهاد میکنم از استخر https://ethermine.org استفاده کنید.

خوبیش اینه که خودش هفته ای یه بار اتومات براتون واریز میکنه.

بعدش صفحه اصلیشو که باز کنید یکم اسکرول کنید پایین قشنگ تنظیم کاملش برای Claymore هم گذاشته و فقط کافیه کپیش کنید و آدرس کیف پول خودتونو تو جای مناسب بذارید و تو یه فایل با فرمت BAT. در کنار فایل های اصلی خود Claymore ذخیره و اجراش کنید.

استخر ethermine  حداقل واریزش 0.05 هست بستگی داره این مقدار رو چقدر زمان ببره ماین کنید

ویرایش شده توسط shahabkh
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، hmasroor گفته است :

نه زیر اینم واریز میکنه.

من هفته ای فقط 0.015 در میارم اتومات خودش میریزه تو حسابم.

البته منم تنظیم کردم روی حداقلش که 0.05 هست اما متاسفانه هفته ای انقدر هش ریت ندارم که بتونم 0.05 در بیارم.

من تازه دارم با این استخر کار میکنم هنوز یه هفته نشده اما خودش اینطور نوشته 

راستی برای ماین xmr  از کدوم استخر استفاده میکنید

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، hmasroor گفته است :

من xmr ماین نمیکنم فقط قبلاً یه بار با MinerGate ماین کردم و ولش کردم.

یه کارت دارم نمی تونم همزمان xmr هم ماین کنم و متاسفانه CPU ام هم G4400 و قدرتی برای ماین با سی پی یو ندارم.

ماینرگیت هش ریت واقعی رو نشون نمیده و یکمیش رو کم میکنه البته من خودم هنوز تست نکردم اما دوستان اینطور میگفتن 

گفتم ببینم استخر خوب کسی سراغ داره یه مقدار ماین کنم ببینم چطور هست

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، shahabkh گفته است :

گفتم ببینم استخر خوب کسی سراغ داره یه مقدار ماین کنم ببینم چطور هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...