رفتن به مطلب

با توجه به موجود شدن مانیتورهای 4k

RED
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان با توجه به موجود شدن مانیتورهای جدید 4k در لیون که قیمتشم تقریبا مناسبه، (حدود 2.5 )خرید این مانیتور ها رو پیشنهاد میدین؟؟ یا باز هم خرید tv 4k پیشنهاد میدین؟؟

مانیتور های 4k جدید؛اصل 4k هستن ولی hdr ندارن و سایزشون کمه..

تلویزیون های 4کا hdr دارن و سایزشون زیاده ولی اصل 4k نیستن، درواقع 2.8 هستن! و برای خرید 4k اصلی باید بیشتر از 3.5 خرج کرد.

حالا شما با این وضعیت کدوم رو ترجیح میدادین؟

ویرایش شده توسط TABRIZI
لینک به دیدگاه

درود 

مادیران برخلاف دفعات پیش ، محصولاتی رو وارد کرده که از بررسی های ، موارد مثبت و منفی ضد و نقیضی کسب کرده .

و در مورد قیمت هم برخلاف دفعات پیش ، قیمت ها با قیمت های جهانی اختلافش زیاد تر شده.

من خودم قصد تهیه 27ud88 رو داشتم که با توجه به موجود شدن ud69 ، خواستم بخرم  که دست نگه داشتم ،

در واقع مادیران 4k  نیاورد ، حالا هم که آورده چی رو با چه قیمتی آورده ، 

اون از 31mu97 ، این هم از اینا.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

درود 

مادیران برخلاف دفعات پیش ، محصولاتی رو وارد کرده که از بررسی های ، موارد مثبت و منفی ضد و نقیضی کسب کرده .

و در مورد قیمت هم برخلاف دفعات پیش ، قیمت ها با قیمت های جهانی اختلافش زیاد تر شده.

من خودم قصد تهیه 27ud88 رو داشتم که با توجه به موجود شدن ud69 ، خواستم بخرم  که دست نگه داشتم ،

در واقع مادیران 4k  نیاورد ، حالا هم که آورده چی رو با چه قیمتی آورده ، 

اون از 31mu97 ، این هم از اینا.

سلام

یعنی میگی چیکار کنیم؟

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، TABRIZI گفته است :

سلام

یعنی میگی چیکار کنیم؟

درود مجدد

نمی دونم واقعا . به شخصه هیچ یک از 4k های که به تازگی موجود شده مد نظرم نیست .

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

درود مجدد

نمی دونم واقعا . به شخصه هیچ یک از 4k های که به تازگی موجود شده مد نظرم نیست .

Ud88 موجود نیست هنوز آره؟

لینک به دیدگاه

تلویزیون ها معمولا زمان پاسخ دهی  بیشتری نسبت به مانیتور دارند همچنین نرخ تازه سازی تصاویر(رفرش ریت) در تلویزیون ها کمتر از مانیتور ها هست . اگر گیمر حرفه ای هستید مانیتور تهیه کنید 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، TABRIZI گفته است :

Ud88 موجود نیست هنوز آره؟

درود

خیر می خواستم به صورت وارداتی تهیه کنم که اون هم به دلیل افزایش نرخ ارز غیر ممکن شده.

مدلهای جدید از سری uk با امکانات بیشتر  با همون قیمت یک جورایی جایگزین سری ud و  وارد بازار چین و آمریکا و اروپا شده ،

مثلا هم رده ud88 مدل uk850 هست با همان قیمت و امکانات و طراحی  بهتر هست، و مثلا هم رده امثال ud69 که با پسوند و پیشوند های متفاوت در مناطق متفاوت عرضه شد مدل های uk650 و uk600 (التبه uk600 هنوز ریلیز نشده)  هست.

لینک به دیدگاه

خب دوست عزیز بزار تجربه خودمو بهت بگم من الان دارم از این tv برای سیستمم استفاده میکنم   http://www.lg.com/sa_en/tvs/lg-58UF830T

hdr نداره ...... چندماهه که طرف مانیتوره قبلیه م نمیرم چون کیفیت این یچیزی دیگس کاملا محسوسه انگار داری یه نسلجلوتر بازی میکنی الان دیگه اصلا با سایز کمتر از 40 نمیتونم بازی کنم  حالا شما اگه میخوای از کیفیت تصویری بازی ها حالشو ببری tv انتخاب کن ولی اگه سرعت و بازی های شوتینگ و انلاین میزنی tv جواب نمیده

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، TABRIZI گفته است :

دوستان با توجه به موجود شدن مانیتورهای جدید 4k در لیون که قیمتشم تقریبا مناسبه، (حدود 2.5 )خرید این مانیتور ها رو پیشنهاد میدین؟؟ یا باز هم خرید tv 4k پیشنهاد میدین؟؟

سلام اخوی 

کدوم مدل 2.5 قیمتشه ؟

لینک  لطفا

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، farhadii گفته است :

سلام اخوی 

کدوم مدل 2.5 قیمتشه ؟

لینک  لطفا

درود 

در فروشگاه لیون ، قسمت مانیتور ها ،تنظیمات رو بر روی جدیدترین قرار بدید.

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/قطعات-جانبی/مانیتور/lg/مانیتور-ال-جی-27ud69-w-27inch-4k.html

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، lvlEhRaN گفته است :

تلویزیون ها معمولا زمان پاسخ دهی  بیشتری نسبت به مانیتور دارند همچنین نرخ تازه سازی تصاویر(رفرش ریت) در تلویزیون ها کمتر از مانیتور ها هست . اگر گیمر حرفه ای هستید مانیتور تهیه کنید 

در 6 ساعت قبل، zanyar11 گفته است :

خب دوست عزیز بزار تجربه خودمو بهت بگم من الان دارم از این tv برای سیستمم استفاده میکنم   http://www.lg.com/sa_en/tvs/lg-58UF830T

hdr نداره ...... چندماهه که طرف مانیتوره قبلیه م نمیرم چون کیفیت این یچیزی دیگس کاملا محسوسه انگار داری یه نسلجلوتر بازی میکنی الان دیگه اصلا با سایز کمتر از 40 نمیتونم بازی کنم  حالا شما اگه میخوای از کیفیت تصویری بازی ها حالشو ببری tv انتخاب کن ولی اگه سرعت و بازی های شوتینگ و انلاین میزنی tv جواب نمیده

من سوالم یه چیز دیگه بود خوب بخونین..

تلویزیون های 4کا hdr دارن و سایزشون زیاده ولی اصل 4k نیستن، درواقع 2.8 هستن! و برای خرید 4k اصلی باید بیشتر از 3.5 خرج کرد.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

درود

خیر می خواستم به صورت وارداتی تهیه کنم که اون هم به دلیل افزایش نرخ ارز غیر ممکن شده.

مدلهای جدید از سری uk با امکانات بیشتر  با همون قیمت یک جورایی جایگزین سری ud و  وارد بازار چین و آمریکا و اروپا شده ،

مثلا هم رده ud88 مدل uk850 هست با همان قیمت و امکانات و طراحی  بهتر هست، و مثلا هم رده امثال ud69 که با پسوند و پیشوند های متفاوت در مناطق متفاوت عرضه شد مدل های uk650 و uk600 (التبه uk600 هنوز ریلیز نشده)  هست.

آره این مدل های جدید hdr هم دارن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، TABRIZI گفته است :

من سوالم یه چیز دیگه بود خوب بخونین..

من جای شما نیستم بتونم دراینباره تصمیم بگیرم اما اگر خودم در چنین موقعیتی بودم به جیب‌ام نگاهی مینداختم اگر میسر بود مانیتور میخریدم

لینک به دیدگاه

درود

کسی از دوستان  4k های جدید lg خرید نکرده؟

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در در 1396/12/19, 18:22:29، dmcmrk گفته است :

درود

کسی از دوستان  4k های جدید lg خرید نکرده؟

من هنوز نخریدم ولی شاید 27ud69 رو بخرم. ولی کاش hdr هم داشتن..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...