رفتن به مطلب

<برگزاری اولین دوره مسابقات IPOC>

Poorya_Lion
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اولین دوره مسابقات IPOC یا Iranian Pro Overclocking Championship در پیش روست .

برگزار کننده این سری مسابقات شرکت لیون کامپیوتر بوده و برای اولین بار است که چنین مسابقه ای در میان اورکلاکرهای برتر ایران برگزار می شود .

تیم های دعوت شده به مسابقه :

تیم اورکلاکینگ شهر سخت افزار - تیم اورکلاکینگ هات اورکلاک - تیم اورکلاکینگ لیون کامپیوتر

رقابت اصلی در این مسابقات بر روی پلت فرم 1155 و در تست های 3D می باشد .

نفرات دعوت شده به اولین دوره این مسابقه از سه تیم به ترتیب :

آقایان شهریار بارانی و معین صامتی از تیم شهر سخت افزار

آقایان علی کریمخانی و پژمان ذوالفقاری از تیم هات اورکلاک

آقایان سالار ذوالریاستین و شایان مستقیمی از تیم لیون کامپیوتر

شایان ذکر است که معیار انتخاب افراد برای هیئت برگزاری مسابقات رنکینگ افراد این سه تیم در وب سایت Hwbot می باشد . در صورت انصراف این افراد ، نفرات بعدی در رنکینگ به مسابقات دعوت خواهند شد. بدیهیست از دید این هیئت ، افراد شرکت کننده برترین ها و نمایندگان تیم های خود می باشند.

داوران آقایان :

نیما جعفری - صابر آذین - پوریا شعبانی

جوایز :

60702405730024639964.jpg

قوانین و نحوه اجرای مسابقه متعاقباً اعلام خواهد شد .

زمان برگزاری جمعه 18 شهریور ماه سال 1390 .

حامیان برگذاری این دوره مسابقات :

07149846315852044784.jpg

لینک فروم شهر سخت افزار

لینک فروم هات اورکلاک

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

• ارسال 87
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

قوانین و نحوه برگزاری مسابقه :

برای اجراء مسابقه یک مادربرد با چیپ P67 ، یک کارت گرافیک Gainward 560Ti Phantom ، یک SSD ، یک OC Station Green و پاور Green GP1000Gold به همراه مانیتور در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت .

توجه : به همراه داشتن پردازنده سوکت 1155 و کولینگ آن ، رم و ابزار اکستریم اورکلاکینگ اعم از کانتینر گرافیک و ابزار هارد مد و ... بر عده خود شرکت کنندگان می باشد .

مسابقه در تست های :

3DMark03

3DMark06

3DMark11

برگزار خواهد شد .

قوانین :

1- استفاده از فلش و هرگونه حافظه قابل اتصال به سیستم ها ممنوع می باشد.

2- کارت و سیستم اورکلاک طبق قرعه و در حضور تمامی شرکت کنندگان انتخاب خواهد شد .

3- فرکانس پردازنده ها تا 5300 MHz مجاز می باشد.

نکته : محدودیتی برای ضریب و کلاک پایه وجود ندارد و نتایج تا 1 MHz بالاتر قابل قبول هستند .

4- به هر یک از تیم ها 1 ساعت و نیم برای ست آپ اولیه و 1 ساعت برای هر تست زمان داده خواهد شد .

نکته : تمامی تیم ها موظفند پس از پایان ساعت مقرر برای هر تست ، شات مورد نظر را به یکی از داوران تحویل دهند . در صورت عدم دریافت شات از سوی تیمی ، مدت 5 دقیقه پنالتی ، به آن تیم داده خواهد شد که جزو زمان از دست رفته تست بعدی آنان حساب خواهد شد.

نحوه امتیاز دهی : تیم برتر در هر تست 6 امتیاز ، تیم دوم 4 امتیاز و تیم سوم 2 امتیاز کسب خواهند کرد . در صورت عدم ارائه شات در زمان مقرر به هر دلیلی ، برای تیم مورد نظر امتیاز صفر منظور خواهد شد .

محل برگذاری دفتر لیون کامپیوتر در تهران می باشد و این مسابقات به صورت آنلاین برای تمامی کاربران قابل رویت است .

لینک به دیدگاه

پوریا جان زمان برگذاری کی هست که ما بتونیم آنلاین پیگیری کنیم ؟ البته آنلاین نمیشه تشویق کرد ولی خوب سعیمون رو میکنیم @};-

لینک به دیدگاه

آقا پوریا در مورد پیگیری آنلاین نتایج توضیحات بیشتری میدهید. قطعا این مسابقه مورد توجه کاربرهای زیادی خواهد بود.

@};-

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

درود مجدد .

دوستان وب سایت www.ipoc.ir در دست ساخت هستش و کارهای اولیش بر عهده نیما جان هستش که واقعاً دارن تمام سعیشون رو می کنن و زحمت زیادی برای مسابقات می کشن .

انشاءالله به زودی ، به جزئیات بیشتری ، اشاره خواهیم کرد.

حامد جان توی پست اول گذاشتم که زمان مسابقه روز 18 شهریور ماه هستش .

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

بعد از اینکه تیم اورکلاک لیون کامپیوتر تشکیل شد در همون مراحل اولیه که چند ماه پیش بود چنین قولی رو به دوستان گلم داده بودم . و بعد با کمک نمایندگان سه تا تیم و با همفکری و مشاوره هم این مسابقه رو اجرا میکنیم . در این راه شرکتهایی هم ما رو یاری کردن که جا داره ازشون تشکر فراوانی انجام بدم :

شرکت فرایند : بعد از اینکه کارتها مشخص شد من با شرکت فرایند تماس گرفتم و با یکی از دوستانم در این شرکت صحبت کردم و جریان رو گفتم . این شرکت بدون کوچکترین بهونه ای قبول کردن که کارتهای گرافیک 560 ti phantom رو در اختیار شرکت کننده بگذارن . با اینکه برند گینوارد دو تا وارد کننده داره شرکت فرایند بدون توجه به اینکه برای هر دو شرکت تبلیغ میشه این کالا ها رو در اختیار ما گذاشتن و واقعا این امر نشون دهنده درک بالای این شرکت در مورد مسئله اورکلاک هستش .

شرکت فرایند از دیر باز کارتهای گینوارد و رمهای پاتریوت رو وارد و گارانتی میکنه ولی از اونجایی که خودتون شاهد هستید قیمتهاش همیشه پایین بوده و باعث میشده که سایر شرکتها هم تبعیت کنن و قیمتهاشون رو کاهش بدن و این یعنی احترام به مصرف کننده

شرکت گرین : دیگه فکر نکنم این شرکت جایی برای تعریف و تمجید ما گذاشته باشه و همیشه پیشتاز در این مسائل بوده و بدون کوچکترین گزینه ای مسائل این چنینی رو حمایت کردن و واقعا ممنونم ازشون .

شاید یه سری از دوستان بگن که چرا اینقدر تعریف میکنید . جواب : دوستان گلم شرکتی که مصرف کننده رو حمایت کنه و درک روشنی از مسائلی مثل اورکلاک و کاربران اینترنتی داشته باشه جای تعریف داره . مگه شما خودتون چنین چیزی نمیخواید ؟؟؟؟؟؟؟؟ پس از دید من اینجور شرکتهای رو باید و باید حمایت کرد تا بقیه هم ازشون یاد بگیرن .

با ارزوی موفقیت برای همه عزیزان

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

ما میدونیم که همیشه اینجور کارها انتقادهایی داره که کاملا باید بهشون گوش جان سپرد تا کار بهتر انجام بشه و ما همیشه منتظر انتقادات شما دوستان چه در این سایت و چه در سایتهای دیگه هستیم . @};-

ما و دوستان ما در تیم لیون همیشه دست دوستی و رفاقت به سوی دیگران دراز میکنیم و اینو میگم که هیچ وقت دوستیها به زور نمیشه ولی ادب ایجاب میکنه که چنین کاری رو انجام بدیم . در اصل کسی که نمیخواد دست دوستی ما رو قبول کنه واقعیتش باید رک بگم که مهم نیستش چون نیاز بهش نداریم . ولی کسانیکه دست دوستی ما رو قبول میکنن دستشون رو با محبت میفشاریم و سعی میکنیم که این دوستی رو پا برجا نگه داریم . برای من نیمه پر لیوان (دوستانی که دوست ما هستن ) مهمه .

منش و بزرگی به نوع رفتار ما بستگی داره و حالا اگر خودم نمیخوام کسی بهم احترام بگذاره کسی نمیتونه کاری بکنه و متاسفانه باید تا ابد با جهالت زندگی کنم .

ما به کمک شما دوستان کار و ادامه میدیم و امیدوارم که خدمتی کرده باشیم . @};-

لینک به دیدگاه

و اما یادبود اصلی مسابقه که جایزه تیم برنده هستش و توی عکس اول به صورت سورپریز بود :

43062197611794546697.jpg

بازهم سورپریز داریم که با نزدیک شدن به مسابقه اعلام می کنیم تا هیجان کار حفظ بشه .

لینک به دیدگاه

باریکلا پوریا جان کارت بسیار درسته و خلاقیت یعنی این مرسی عزیز @};- @};-

لینک به دیدگاه

واقعا این حرکت تو ایران خیلــــــــــــــــــــــــــی عالی هست.

احسنت @};-

لینک به دیدگاه

واقعا این حرکت تو ایران خیلــــــــــــــــــــــــــی عالی هست.

احسنت @};-

ممنون سعید جان امیدوارم که با کمک دوستان کار و بهتر و بهتر انجام بدیم و یک فکر به تنهایی نمیتونه کارها رو کاملا درست انجام بده .

خیلی دوست دارم امکاناتی فراهم بشه تا بتونیم با دوستان شهرستانی بهتر و بهتر کار کنیم و بتونیم در این زمینه کمکی بهشون بکنیم . @};- @};-

لینک به دیدگاه

بازهم سورپریز داریم که با نزدیک شدن به مسابقه اعلام می کنیم تا هیجان کار حفظ بشه .

سلام.

آقا یک دفعه بگید 20% سهام شرکت اینتل رو میزنیم به نامتون :دی هم ما پشت کارمون برای مسابقه بیشتر بشه هم ملت رو جون به لب نکنید @};-

جا داره از جناب حسینی هم بابت این مسابقه تشکر ویژه کنم....

لینک به دیدگاه

سلام.

آقا یک دفعه بگید 20% سهام شرکت اینتل رو میزنیم به نامتون :دی هم ما پشت کارمون برای مسابقه بیشتر بشه هم ملت رو جون به لب نکنید :)

آرمان جان مثل اینکه توی فروم شهرسخت افزار چرتکه انداختی دیدی نمی صرفه @};- :D با حفظ احترام به اساتید ، شوخی کردم . @};-

روی این سخنم با تیم اورکلاکینگ لیون هستش . سالار جان و شایان عزیز ...

مسابقه طبق روالی که ابتدا گفتیم برگذار می شه و قطعات هم همون هایی هستند که ذکر شده .

تمام تلاشتون رو بگنید تا بهترین نتیجه رو بگیرید . اگر سوم هم بشید بازهم از ارزش کارتون پیش بچه های لیون کم نمی شه .

به هیچ وجه ، به هیچ وجه ، حتی اگر کارت نو و آک رو اگر هم باز کردید و روی سیستم گذاشتید و دیدید کار نمی کنه و سوخته ، به هیچ عنوان حق ندارید بعد از مسابقه بهانه گیری و بهانه تراشی کنید . اگر هم کارتتون هنگام اور یا ولت مد بسوزه کارت بک آپ بهتون نمی دم !!! :D فقط حق دارید تجربیاتتون از مسابقه رو در اختیار دیگران بگذارید . @};-

یک کارت GTX 560Ti 2GB هم برای تمرین براتون تهیه می کنیم (با تشکر از آقای حسینی).

در پایان براتون آرزوی موفقیت می کنم . :confused:

لینک به دیدگاه

درود .

چند تا عکس از کارت برای دوستان up کردم ، چون حجم شون بالا بود به صورت لینک می گذارم که دوستان با کلیک واردش بشن .

لینک 1

لینک 2

لینک 3

لینک 4

لینک 5

@};-

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

امروز برای هر تیم یک عدد مادربورد p8p67 pro از طرف لیون کامپیوتر به صورت امانت داده میشه و لطفا تستهاتون رو بکنید و روز جمعه همراه خودتون بیارید .

البته جا داره از مدیریت شهر سخت افزار بابت این پیشنهاد تشکر کنیم . @};-

لینک به دیدگاه

دوستان بالاخره سایت مسابقه به اتمام رسید فقط اگر بد شده دیگه ببخشید 1 هفته بیشتر وقت نداشتم .

آدرس وبسایت مسابقه :

WWW.IPOC.IR

خوشحال میشم نظرتون رو بدونم .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز سلام.

به شما تبریک میگویم به خاطر طراحی این سایت زیبا. بنده خودم چون مختصر تجربه ای در این زمینه دارم ، می دانم که یک هفته فرصت ، برای طراحی یک وب سایت خوب بسیار کم است. سایت مختصر و مفید است . رنگ بندی وطراحی آنهم بسیار قابل توجه است.

یکی از قسمت هایی هم که برای بنده بیش از همه جالب توجه است ، قسمت مشاهده آنلان است. طراحی وب سایت با قابلیت video streaming نیاز به آماده کردن بستر لازم ومناسب برای این کار را دارد که کاری زمانبر است. :-? @};-

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

من هم به دوستان و اعضای لیون کامپیوتر تبریک و خسته نباشید میگم واقعا برنامه ریزی برای همچین مسابقه ای کار بسیار مشکل و وقت گیری بوده .

جنگ جهانی نزدیکه clapping.gif

لینک به دیدگاه

دوستان بالاخره سایت مسابقه به اتمام رسید فقط اگر بد شده دیگه ببخشید 1 هفته بیشتر وقت نداشتم .

آدرس وبسایت مسابقه :

WWW.IPOC.IR

نیما جان واقعاً عالی هستش . بهت خسته نباشید می گم . شما خیلی برای این مسابقه زحمت کشیدید . :-? =D> =D>

جنگ جهانی نزدیکه clapping.gif

جنگ جهانی چیه آقا . @};-

دوستی های بیشتر نزدیکه

لینک به دیدگاه

آدرس وبسایت مسابقه :

WWW.IPOC.IR

درود

نیما جان به جز باریکلا چیز دیگه ای نمیشه گفت ولی باید بگم که این همون خلاقیتی هستش که اون دفعه با هم صحبت میکردیم و امیدوارم که این سایت بتونه بسیار بسیار موفق باشه و همیشه یادمون باشه که طولانی ترین راهها با اولین قدم نصف میشه و شما اولین قدم رو برای مسابقات انلاین انجام دادید .

مرسی عزیز

@};- :-?

لینک به دیدگاه

خوب دوستان اینم یک فیلم نسبتا کوتاه و کم حجم در هنگام زدن تست های اولیه توسط محمد علی عزیز گرفته شد.

حجم 4MB کیفیت معمولی داره

http://www.mediafire.com/?sssvtk2roiecsrd

قربان شما / آرمان

ویرایش شده توسط Arman
لینک به دیدگاه

خوب دوستان اینم یک فیلم نسبتا کوتاه و کم حجم در هنگام زدن تست های اولیه توسط محمد علی عزیز گرفته شد.

حجم 4MB کیفیت معمولی داره

http://www.mediafire.com/?sssvtk2roiecsrd

قربان شما / آرمان

:-? =D>

این یعنی یک کار درست و به دور از حاشیه برای اماده سازی تیم . مرسی بچه ها و براتون ارزوی موفقیت میکنم @};-

لینک به دیدگاه

جنگ جهانی چیه آقا . @};-

دوستی های بیشتر نزدیکه

جنگ جهانی شوخیه پوریا جان silly.gif

معلومه که دوستی ها مهم تره Rose.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...