رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک بسیار نو Gtx 1060 msi 6GB OC کاهش قیمت

اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام خدمت عزیزان گروه

کارت بسیار نو عه حدود چهار ماه خریداری شده

یکی از غول های گرافیک تو بازیه که در مورد قدرتش جای بحثی نذاشته

حضوری تبریز

بقیه شهرستان ها با پست ارسال میشه

عکس های گوینده نو بودن کارت هستش

قیمت:1840 تومان

0dd52641-96db-4a78-b764-2b4a673e2495.thumb.jpg.ce99ee9e8262fa81692c477f8e521dca.jpg

1ea61785-a67d-4b28-b5ef-5493a439fd61.thumb.jpg.63948c756b5e4e7bb72cd67cecd699ab.jpg.10ea0b5fcfd7423e02bfad2cfb6155c8.jpgaccbbd53-80a0-460a-98e7-dad0965854e0.thumb.jpg.bdb3df52fd4fad456e257bafcbba696c.jpg

ویرایش شده توسط hamedgt
لینک به دیدگاه

سلام با این مدل تعویض-++++++++++++++++++++++++++++++++ دارید مبلغ سر رو پیام کنید ؟

https://www.techpowerup.com/gpudb/b3230/evga-gtx-960-supersc-acx-2-0-4-gb

ویرایش شده توسط dotsis
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، dotsis گفته است :

سلام با این مدل تعویض-++++++++++++++++++++++++++++++++ دارید مبلغ سر رو پیام کنید ؟

https://www.techpowerup.com/gpudb/b3230/evga-gtx-960-supersc-acx-2-0-4-gb

شرمنده دوست عزیز تعویض مقدور نیس

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

گارانتی ایستا چند سالست که شما 4ماهه خریدی وتا 2019 گارانتی داره؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، memex گفته است :

گارانتی ایستا چند سالست که شما 4ماهه خریدی وتا 2019 گارانتی داره؟

والا من خبر ندارم چند ساله هستش فکنم حدود دو سال اینا میشه 
من کارت رو آک از مغازه دار خریداری کردم 

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

دوست گلم من این گرافیک دارم گردن تمام بازی های کامپیوتری تا رزولوشن 2k رو به آسونی و خنکی و بی صدایی هر چه تمام تر خورد میکنه. اگه نیاز مالی نداره 2 سال باهاش حال کن بعد بفروشش مگر اینکه مثل من که عاشق 580 ای ام دی هستم دوستدار گرافیکی دیگه باشید 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 1397/01/31, 18:51:25، ultragame888 گفته است :

دوست گلم من این گرافیک دارم گردن تمام بازی های کامپیوتری تا رزولوشن 2k رو به آسونی و خنکی و بی صدایی هر چه تمام تر خورد میکنه. اگه نیاز مالی نداره 2 سال باهاش حال کن بعد بفروشش مگر اینکه مثل من که عاشق 580 ای ام دی هستم دوستدار گرافیکی دیگه باشید 

سلام شما با مانیتور بازی میکنین؟ الان یه مانیتور 2k چقد اب میخوره؟ اصلا موجود چیزی هست؟ با تی وی مخالف چون فرقشو دیدم 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، frzm2014 گفته است :

سلام شما با مانیتور بازی میکنین؟ الان یه مانیتور 2k چقد اب میخوره؟ اصلا موجود چیزی هست؟ با تی وی مخالف چون فرقشو دیدم 

سلام داداش من خودم با مانیتور 1080 بازی میکنم ولی حدود 1 هفته یه مانیتور2k دستم بود باهاش تمام بازی های شاخ رو تست زدم لامصب عین خیالش نیست نه صدایی نه حرارت بالایی. بله داداش مانیتور 2kبسیار فراوان و قیمت زیادی هم نداره تو همین سایت لیون هم هست با قیمت های خوب. فکر کنم از 1200 شروع میشه قیمتهاش ولی اگه قول خودمون بچه مایه دار نیستی همون یه مانیتور 1080 خوب بگیر با 500 تومن با این گرافیک زندگی کن?

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

سلام داداش من خودم با مانیتور 1080 بازی میکنم ولی حدود 1 هفته یه مانیتور2k دستم بود باهاش تمام بازی های شاخ رو تست زدم لامصب عین خیالش نیست نه صدایی نه حرارت بالایی. بله داداش مانیتور 2kبسیار فراوان و قیمت زیادی هم نداره تو همین سایت لیون هم هست با قیمت های خوب. فکر کنم از 1200 شروع میشه قیمتهاش ولی اگه قول خودمون بچه مایه دار نیستی همون یه مانیتور 1080 خوب بگیر با 500 تومن با این گرافیک زندگی کن1f60a.png

من گیمینگ ایکس دارم ، میخام بدونم بین 2k و فول اچدی واقعا خیلی محسوسه ک برم مانیتور بگیرم 2 کی

لینک به دیدگاه

در در 1397/02/11, 01:57:28، frzm2014 گفته است :

من گیمینگ ایکس دارم ، میخام بدونم بین 2k و فول اچدی واقعا خیلی محسوسه ک برم مانیتور بگیرم 2 کی

نه داداش فرق ful hdبا 2k خیلی محسوس نیست که پیش خودت فکر کنی اگه اون بگیری یه دنیای دیگه هست کیفیتش. البته قابل ذکر که کیفیتش بالاتر هست و رنگاش طبیعی تره ولی خیلی محسوس نیست که ارزش این داشته باشه مانیتور خودتو دست دو مفت بفروشی با وضع قیمت الان  بری اون بگیری.(البته این نظر شخصی من)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...