رفتن به مطلب

!!کمک!!سفید شدن پیکسل های مانیتور !!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان امروز بازیnier automata رو نصب کردم ولی چون بازی فریم کمی میداد V sync رو خاموش کردم  و یه دو ساعتی مشغول بازی بودم که وقتی بیرون اومدم متوجه شدم دو تا خط افقی سفید  یکی پایین یکی بالا   که گاهی پر پر هم میزدن ایجاد شده  و همچنین  یه سری نقاط سفید هم در گوشه بالا سمت چپ مانیتور اومده  واقعا روی اعصابم هستن مانیتور هم نو نو هست یک هفته هست که استفاده شده و ضربه ای هم نخورده باید چیکار کنم تورو خدا کمک کنید

لینک به دیدگاه

شاید از گرافیک باشه

میتونی با مانیتور یا تلویزیون دیگه ای چک کنی|؟

لینک به دیدگاه

مدل مانیتور چیه؟ یعنی وقتی V sync رو خاموش کردید اینطوری شد؟ روشن می کنید هم هستن؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، rfadayi گفته است :

شاید از گرافیک باشه

میتونی با مانیتور یا تلویزیون دیگه ای چک کنی|؟

گمون نکنم برای گرافیک باشه چون وقتی مانیتور رو روشن میکنم همون اول مارک benq رو که نشون میده بازم دیده میشه

لینک به دیدگاه

به احتمال ۹۰ درصد کارت گرافیک مشکل پیدا کرده مال منم خط های سبز بود حالا مال شما نقطه سفیده. مانیتور موردی نداره

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، nasir1367 گفته است :

مدل مانیتور چیه؟ یعنی وقتی V sync رو خاموش کردید اینطوری شد؟ روشن می کنید هم هستن؟

BenqGW3406Z 

کلا چه vsync روشن چه خاموش بازم هست  تو محیط ویندوزم هست 

لینک به دیدگاه

حس میکنم  این پیکسل های سفید کمتر شدن  اون نقاط سمت چپ بالا رفتن و الان فقط دوتا خط افقی سفید بالا و پایین هست

لینک به دیدگاه

یه ویدئو ای گیرنده دیجیتالی چیزی بهش وصل کن تصویر بگیر اگه باز مشکل داشت که صد درصد از مانیتوره

اگه نداشتم که تقریبا صد درصد از گرافیکته

اگه از مانیتوره که خب میگی تازم گرفتی

ببر گارانتی تعویضش کنن

این بن کیو و ال جی تو مانیتوراشون بازی زیاد دارن

به خصوص ال جی که پدر ملتو در اورده با پیکسل سوخته

این موردی که شما میگی ممکنه به اصطلاح پیکسل داغ باشه که زیاد هم دیده میشه

پیکسل ها سفید میشن و بعضی وقتام ممکنه کم و زیاد بشن

اگه مشکل این باشه راهی جز تعویض مانیتور نیست

اگه مطمئن شدی مشکل از مانیتوره برو ادرسی که دادم و برنامه رو دانلود کن

این برنامه برا ترمیم و حل مشکل پیکسل سوخته،گیر کرده و داغه

تو موارد معدودی جواب میده!دیگه شانس شماس

http://udpix.free.fr

ویرایش شده توسط Keykhosro.Goorani
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

من حدود دوسال پیش یه مطلبی توی علم فردا دیدم یه برنامه بود گفت ممکنه پیکسل ها گیر کرده رو درست کنه ولی امتحانش برای شما  که پیکسل داغ دارید ظرر نداره   درسته اکثرا منشاء سخت افزاری داره ولی امتحانش ظرر نداره :

http://www.elmefarda.com/پیکسل-سوخته/

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، alireza5157 گفته است :

BenqGW3406Z 

کلا چه vsync روشن چه خاموش بازم هست  تو محیط ویندوزم هست 

کابل   اتصال  مانیتور  به کارت گرافیک رو از کارت گرافیک جدا کن  وصل کن به خروجی اچ دی ام آی یا دی وی آی پشت مادربرد مربوط به  HD  2500 خود پردازنده  یه تست کن ببین باز هم این خط های سفید میاد یا نه

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، nasir1367 گفته است :

کابل   اتصال  مانیتور  به کارت گرافیک رو از کارت گرافیک جدا کن  وصل کن به خروجی اچ دی ام آی یا دی وی آی پشت مادربرد مربوط به  HD  2500 خود پردازنده  یه تست کن ببین باز هم این خط های سفید میاد یا نه

دادا ایشون گفتن وقتی لوگو بنکیو هم میاد خطها هست!

لینک به دیدگاه

دوستان بعد از استفاده از برنامه های مختلف  مثل همونی که دوستمون معرفی کردن و پخش چنتا فیلم با کیفیت و  دست کشیدن و کمی فشار دادن روی اون قسمت ها  و خاموش کردن و از برق کشیدن مانیتور  به مدت 10 دقیقه   کم کم به حالت عادی برگشتن و مشکل حل شد و الان هر چی دقت میکنم دیگه پیکسل سفیدی نمیبینم  و دو ساعت هم با سیستم  گیم زدم و فیلم دیدم خوشبختانه  مشکلی نداشت 

مشکلش دقیقا چی بوده ؟ چرا اینطور شد  ؟ ممکنه دوباره این اتفاق بیفته ؟

اینم بگم که تو این یه هفته  همچین مشکلی برام پیش نمیومده بود  ولی  امروز ظهر که بازی nier automata رو اجرا کردم این مشکل برام پیش اومده  و همونطور که میددنید این بازی full screen نمیشه و قیمت هایی از دور تا دور صفحه  به اصطلاحی سیاه هست و جالبه بدونید این سفیدی پیکسل هم دقیقا در همین ناحیه بوده!

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، alireza5157 گفته است :

دوستان بعد از استفاده از برنامه های مختلف  مثل همونی که دوستمون معرفی کردن و پخش چنتا فیلم با کیفیت و  دست کشیدن و کمی فشار دادن روی اون قسمت ها  و خاموش کردن و از برق کشیدن مانیتور  به مدت 10 دقیقه   کم کم به حالت عادی برگشتن و مشکل حل شد و الان هر چی دقت میکنم دیگه پیکسل سفیدی نمیبینم  و دو ساعت هم با سیستم  گیم زدم و فیلم دیدم خوشبختانه  مشکلی نداشت 

مشکلش دقیقا چی بوده ؟ چرا اینطور شد  ؟ ممکنه دوباره این اتفاق بیفته ؟

اینم بگم که تو این یه هفته  همچین مشکلی برام پیش نمیومده بود  ولی  امروز ظهر که بازی nier automata رو اجرا کردم این مشکل برام پیش اومده  و همونطور که میددنید این بازی full screen نمیشه و قیمت هایی از دور تا دور صفحه  به اصطلاحی سیاه هست و جالبه بدونید این سفیدی پیکسل هم دقیقا در همین ناحیه بوده!

پس همون پیکسل داغ بوده

به احتمال خیلی زیاد باز هم این اتفاق خواهد افتاد

ایندفعه همین که سفیدی ظاهر شد ببرید گارانتی

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مانیتورتون بنکیو هست و متاسفانه در بنکیو های رده میانی این مشکلات مثل پیکسل روشن و پیکسل سوخته شایع هستش . من هم بنکیو دارم و یدونه پیکسل روشن و دوسه‌تا پیکسل سوخته توی مانیتور افتاده . پیکسل روشن که همون اول که از کارتن درش اوردم توش بود رنگش هم سبزه. یه عکس از صفحه مانیتور با مبیلتون تهیه کنید ببینم چطوریاست

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است :

دوست عزیز مانیتورتون بنکیو هست و متاسفانه در بنکیو های رده میانی این مشکلات مثل پیکسل روشن و پیکسل سوخته شایع هستش . من هم بنکیو دارم و یدونه پیکسل روشن و دوسه‌تا پیکسل سوخته توی مانیتور افتاده . پیکسل روشن که همون اول که از کارتن درش اوردم توش بود رنگش هم سبزه. یه عکس از صفحه مانیتور با مبیلتون تهیه کنید ببینم چطوریاست

الان فعلا اوکی هست و پیکسل ها مشکلی ندارم 

مدل مانیتورم benq gw2406z هست 

امکان برگشت این موضوع هست ؟ در چه مواردی ممکنه دوباره ظاهر بشه؟

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، alireza5157 گفته است :

الان فعلا اوکی هست و پیکسل ها مشکلی ندارم 

مدل مانیتورم benq gw2406z هست 

امکان برگشت این موضوع هست ؟ در چه مواردی ممکنه دوباره ظاهر بشه؟

زمان مشخصی نداره ممکنه ددیگه بر نگرده و ممکنه چند ماه دیگه دوباره چندتا پیکسل روشن ببینید 

اما پیکسل سوخته در طی  استفاده در پنل های اکثر برندها به وجود میاد اما در پنل های نا مرغوب بنکیو و ال‌جیبیشتر از سایر برند ها در محصولات میانی اش  وجود داره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...