رفتن به مطلب

گزارش : انویدیا هیچ کارت جدیدی را با معماری جدید در سال 2018 روانه بازار نخواهد کرد!

Recommended Posts

• کاربر ویژه

145269dbe72cbdc31d45a8d3bdfc138c.jpg

بر اساس گزارش منتشر شده توسط وب سایت TomsHardware ، کمپانی NVIDIA هیچ کارت گرافیک جدیدی را چه در کنفرانس GDC (کنفرانس توسعه دهندگان بازی ) و چه در GTC (کنفرانس فناوری های GPU ) معرفی و یا راه اندازی نخواهد کرد.با اینکه پیش تر انویدیا اعلام کرد که دو معماری جدید خود را در ماه آینده معرفی خواهد کرد، به نظر میرسد این موضوع نیز منتفی اعلام شده است و خبری از معرفی کارت های جدید نخواهد بود.به عنوان یادآوری بد نیست اشاره ای داشته باشیم که معماری Turing بیشتر جهت  استفاده درعملیات هایی مانند برنامه های یادگیری و ماینینگ کاربرد خواهد داشت و به دنبال آن معماری Ampere هم جای سری گیمینگ GForce را پر خواهد کرد و در آخر معماری Volta خواهد بود که عملا یک معماری برای رده مصرف کننده نخواهد بود.

با این حال باز هم نمیتوان به منابع این صنعت اطمینان کامل داشت.واضح است که کمپانی انویدیا تا کنون هیچ یک از شایعات منتشر شده را رد و یا تایید نکرده است.در عین حال معلوم میشود انویدیا عجله برای معرفی یک محصول جدید ندارد، زیرا محصولات فعلی متقاضیان زیادی دارد و در مقابل رقیب هم یعنی AMD توانایی رقابت ندارد.بر اساس گزارشات منتشر شده مربوط به ارائه جزئیات در ماه ژوئن ، به نظر میرسد انویدیا نسخه ای از معماری جدید خود یعنی AMPER را جهت جایگزین کردن برای معماری ولتا دربخش سرورهای و کاربردهای حرفه ای ،  بعد از منتشر شدن ولتا ،در نظر داشته باشد.این کار به این شرکت اجازه میدهد تا از معماری ولتا در مدت زمان طولانی تری  چه در رده های مصرف کننده و چه در کاربردهای حرفه ای ، استفاده کند.اکنون همه سناریوها باز هستند ، اما چیزی که اکنون واضح است این است که انویدیا در ماه آینده هیچ برنامه ای برای معرفی محصول جدید نخواهد داشت.

منبع : Techpowerup

مترجم : محمد فتحی

لینک به دیدگاه

جالب اینجاست از دیشب که این خبر پخش شد قیمت کارت های انویدیا تو بازار ایران رفت بالا ?
هر کدوم میانگین 200 100 رفت روشون
حالا دو روز دیگه میان تخفیف ویژه میزنن 200 تومن تخفیف بندگان خدا رو هم دور از جون خر فرض میکنن بعد میگن تخفیف دادیم ?

ویرایش شده توسط KINGPIN
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، KINGPIN گفته است :

جالب اینجاست از دیشب که این خبر پخش شد قیمت کارت های انویدیا تو بازار ایران رفت بالا 1f605.png
هر کدوم میانگین 200 100 رفت روشون
حالا دو روز دیگه میان تخفیف ویژه میزنن 200 تومن تخفیف بندگان خدا رو هم دور از جون خر فرض میکنن بعد میگن تخفیف دادیم 1f602.png

طرح بدو تا تموم نشده ببر!?

لینک به دیدگاه

لعنت بهت انویدیا باید یه سال با این فروشنده های بی انصاف سر کنیم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Miad007 گفته است :

لعنت بهت انویدیا باید یه سال با این فروشنده های بی انصاف سر کنیم

اتفاقا بهتر
یکی دو روز پیش گفتن اگر نسل جدید انویدیا معرفی شه به قطع قیمت msrp بین 1000 تا 1500 دلاره برای فلگ شیپ هایی مثل 2080 فرضی

یعنی با حساب سر انگشتی تا 1700 دلار برای نسخه های کاستوم که بازم فرقی نمیکنه به حالمون

لینک به دیدگاه

این کارمیتونه به اشتباه بزرگی بدل بشه که تاوان سختی برای انویدیا خواهد داشت.یا باید سری جدید بده یاتولیدوببرهبالا وبه فکر گیمر باشه.اینوضع اگه تا آخر 2018 ادامه داشته باشه مسعله مهاجرت به کنسول ازسویpcgamer ها خیلی جدی میشه وانویدیا طیف زیادی از مشتریان ثابت و بازارش رو ازدست میده(خصوصا وقتی ماین کردن سایر ارزها مثل بیت کوین با گرافیک سخت بشه ودیگه عملن نیاز ماینرا به گرافیک ازبین بره.)

اونوقت باید تو سر خودش بزنه که بعید فکر اینجورجاهاشو نکرده باشه.شاید این شایعه رو خودش  برای فروش رفتن واتمام موجودی فعلیش درست کرده.(امیدوارم همینطور باشه)

لینک به دیدگاه

دلار هم باز ۳۰۰ گرون شد خدایا چرا ماااااا????

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، alimogharehabed گفته است :

این کارمیتونه به اشتباه بزرگی بدل بشه که تاوان سختی برای انویدیا خواهد داشت.یا باید سری جدید بده یاتولیدوببرهبالا وبه فکر گیمر باشه.اینوضع اگه تا آخر 2018 ادامه داشته باشه مسعله مهاجرت به کنسول ازسویpcgamer ها خیلی جدی میشه وانویدیا طیف زیادی از مشتریان ثابت و بازارش رو ازدست میده(خصوصا وقتی ماین کردن سایر ارزها مثل بیت کوین با گرافیک سخت بشه ودیگه عملن نیاز ماینرا به گرافیک ازبین بره.)

اونوقت باید تو سر خودش بزنه که بعید فکر اینجورجاهاشو نکرده باشه.شاید این شایعه رو خودش  برای فروش رفتن واتمام موجودی فعلیش درست کرده.(امیدوارم همینطور باشه)

سری جدید دادن به همین راحتی ها نیست.

هنوز مشکل کمبود تراشه حافظه مطرحه چه برسه به GDDR6 (برای نسل جدید) که هنوز به مرز اشباع نرسیده تولیدش

از طرفی تولیدات بالاس ولی کمبود تراشه که گفتم باعث کندی روند شده و باعث شد انویدیا بگه تا کوارتر سوم 2018 خبری از کاهش قیمت نیست

از طرفی یه پی سی گیمر هیچ وقت کاملا به کنسول مهاجرت نمیکنه. کسی به کنسول مهاجرت میکنه که از حواشی دنیای سخت افزار و کامپیوتر ب دوره

هموز خیلی مونده تا کنسول خطری برای pc gaming باشه. من خودم کنسول دارم ولی اندازه پشیزی باهاش نمیشه انلاین بازی کرد و لذت بخش نیست تا در قیاس با pc

قیمتا برای همه بالاس اینجور نیست ک ماینر کارتو 700 دلار بخره ما 1000 دلار حتی همون ماینر هم بهش فشار میاد و وضعیت جهانی اینطوره

انویدیا هم مشتری هاشو داشته داره و خواهد داشت... امثال بنده که همیشه ارتقا میدن کم نیستن تو دنیا

ویرایش شده توسط KINGPIN
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، KINGPIN گفته است :

سری جدید دادن به همین راحتی ها نیست.

هنوز مشکل کمبود تراشه حافظه مطرحه چه برسه به GDDR6 (برای نسل جدید) که هنوز به مرز اشباع نرسیده تولیدش

از طرفی تولیدات بالاس ولی کمبود تراشه که گفتم باعث کندی روند شده و باعث شد انویدیا بگه تا کوارتر سوم 2018 خبری از کاهش قیمت نیست

از طرفی یه پی سی گیمر هیچ وقت کاملا به کنسول مهاجرت نمیکنه. کسی به کنسول مهاجرت میکنه که از حواشی دنیای سخت افزار و کامپیوتر ب دوره

هموز خیلی مونده تا کنسول خطری برای pc gaming باشه. من خودم کنسول دارم ولی اندازه پشیزی باهاش نمیشه انلاین بازی کرد و اصلا لذت بخش نیست

قیمتا برای همه بالاس اینجور نیست ک ماینر کارتو 700 دلار بخره ما 1000 دلار حتی همون ماینر هم بهش فشار میاد و وضعیت جهانی اینطوره

انویدیا هم مشتری هاشو داشته داره و خواهد داشت... امثال بنده که همیشه ارتقا میدن کم نیستن تو دنیا

بنده هم همیشه pc gamer بوده وهستم و وضعیتی مشابه شما دارم اما بخش متوسط به پایین جامعه pc گیمرا به دلیل سلب شدن امکان ارتقا ومشکل در اجرای بازیها و دلیل مهمتر اینکه اکثرن کم سن وسال هستن تصمیم به خرید کنسول میگیرن که براشون کم هزینه تر هم هست تا راحت باشن و خیلی به آینده و.. فکر نمیکنن(از اوضاع فعلیشون میخان لذت ببرن)کما اینکه این موضوعو خودم توی چند نفر   دیدم .

تولید gddr6 یک ماهی هست شروع شده و دلیل انویدیا هم این بوده که حریفی از سمت amd برای رقابت نیست وبنظر من شرایط آمادس اما اصول بازاریابی در مقابل حریف باعث شده دست نگه داره. 

به امید بهبود اوضاع برای همه

لینک به دیدگاه

من هم فعلا قید پی سی گیمینگ رو زدم و قصد خرید کنسول رو دارم تا زمانی که شرایط  از این وضعیت مضحک خارج بشه. چند ماهی یا حتی یکی دو سال رو میشه  با همین بازی های انحصاری و سینگل پلیر با کیفیت سرگرم بود.

لینک به دیدگاه

این حرکت انویدیا کاملا منطقی بود چون رقیبی نداره.   مگر ای ام دی یه کارتی چیزی بده که اونم  بعید میدونم 

لینک به دیدگاه

انویدیا مسخره :| :|: ::| :|: |: |: |: |: :|

این ماه یه مانیتور 1080 144mhz میگیر فقط برای دوتا2 و csgo ماه بعد هم یه ps4 معمولی دسته دوم میخرم فقط برای بازی 

درسته  کیفیت بازی ها روی normal اجرا میشه ، درسته بازی هاش گرونه درسته برای آنلاین باید شت تراک psn بخری ولی خیلی بهتر از اینه که گرافیک 1500-1800 رو بخری 3 تومن

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

amd ک رسما سال 2018 رو تو گرافیک واگذار کرد

اینم از nvidia!!

خدایی خوب دارن از آب گل آلود ماهی میگیرن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بعید میدونم تا یکی دو سال pc  گیمرها روی خوش ببینن

لینک به دیدگاه

هممون به این بازیها خیلی وقته دعوت شدیم...

اینجا که بی صاحبه ...اونجا که صاحبهاش خوب میدونن چیکار کنن و این وسط موندیم ما که نمیدونیم چیکار کنیم و گل کجا رو سر کی بگیریم...

ما که اهل گیم و ماین نیستیم و گراف رو واسه کار دیگه میخوایم چیکار کنیم؟

یکی با گیم حال میکنه نهایت صبر میکنه و بعدا بیشتر حال میکنه اون یکی ماین میکنه و سودش رو میبره ولی ما چی کنیم؟

دست سمت هرچی میبری شده خون گرون ...

تخم مرغ شونه ای ۲۰ تومن رو دوباره کجای دلمون بذاریم

برنجی که یه شبه ۲۰ -۳۰ هزارتومن رفته روش یا روغن یا هزارتا کوفت و زهرمار دیگه...

تقصیرشون نیست وقتی میبینن ما هرچی بارمون سنگین تر میشه بازم صدامون در نمیاد و خوب سواری میدیم بایدم اینجوری بارمون کنن...

ما چسبیدیم به دو تا قطعه کامپیوتر و چشممون رو روی چیزای دیگه بستیم...

برای مثال گمرکی خودروهای لوکس رو ۲۰۰ درصد میکنن بعد اونی که میره وارد کنه کیه؟معلومه خب یا آقازادست یا تاجر و سرمایه داره و یا کارخانه داره و اونم میاد اون ۲۰۰ درصد رو روی محصول کارخونش یا محصولات وارداتیش میکنه تو پاچه ملت و اینجوری عدالت برقرار میشه و حتما دیگه خودرو لوکس هم وارد نمیشه؟!

تاسف کمترین واژه ایست که میشود برای این خاری و ذلت ملت تلفظ کرد و بس.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...