رفتن به مطلب

انتخاب بین دو پاورToPower EZ-700 وMemonex 700w

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

حدود 100هزار تومان یا کمی بیشتر میخوام یه پاور بخرم کارتم 560TI سوپر کلاک هست.از دو پاور مذکور کدوم بهتر هست.

واین پاور ToPower EZ-700 با گارانتی چه شرکتی هست و چند ماهه.؟

پاور ممونکس هم با گارانتی انفورماتیک هست ولی نمیدونم چندماهه!؟

اگر تو این رنج پاور بهتری میشناسید.لطفا معرفی منید.

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود

حدود 100هزار تومان یا کمی بیشتر میخوام یه پاور بخرم کارتم 560TI سوپر کلاک هست.از دو پاور مذکور کدوم بهتر هست.

واین پاور ToPower EZ-700 با گارانتی چه شرکتی هست و چند ماهه.؟

پاور ممونکس هم با گارانتی انفورماتیک هست ولی نمیدونم چندماهه!؟

اگر تو این رنج پاور بهتری میشناسید.لطفا معرفی منید.

با تشکر

درود

در این رده انتخابهای مختلفی هستش ولی متاسفانه توی این رنج قیمتی یه سری از برندها موجودیشون تموم شده مثل گرین .

ولی اگر بخواید بین این دو تا مدل فقط انتخب کنید باید بگم که ToPower EZ-700 تست شده توسط دوستانمون و انتخاب خوبی هستش . و مدل POWER FSP AURUM 700 هستش که قیمتش 156 تومانه که میتونه انتخاب خوبی در حال حاضر باشه . برند کورسیر هم هستش که یه مقدار گرونتره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

با تشکر از شما جناب حسینی.

نگفتید این برندToPower با گارانتی چه شرکتی هست؟

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

درود

با تشکر از شما جناب حسینی.

نگفتید این برندToPower با گارانتی چه شرکتی هست؟

ببخشید عزیز دقیقا نمیدونم که گارانتی کجاست البته میدونستم ولی یادم رفت .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بازم تشکر.

چک کردم و اقعا باید جالب باشه به نسبت قیمتش.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوسته عزیز متاسفانه بزرگترین مشکله ما تو انتخاب یک پاور خوب اینکه ما نمی دونیم دقیقاً به چه چیزی نیازی داریم.

اشخاصی که دنباله یک پاور بالایه 500 وات هستن دلیلش مصرفه بالایه پردازنده و کارت گرافیک اون اشخاصه و چون این دو قطعه هم فقط از شاخه 12 ولت تغذیه میشن ما باید دنباله یک پاور با خروجی بالا در شاخه 12 ولت اون پاور باشیم نه حداکثر توان اون ...

هر دو پاور انتخابی شما دارایه خروجی 12 ولت پایینی نسبت به قیمت پرداختیتون هست.

با اینکه پاور ToPower EZ-700 پاوری برتر از پاور ممونکس هست ولی این پاورم خروجی بالایی در شاخه 12 ولت بهتون ارائه نمی ده:

http://lioncomputer....product_id=3125

ضمناً جایه تعجب برایه من داره که در مشخصات پاور درج شده که دارایه 2 شاخه 12 ولت هر کدام به قدرت 20A که جمع دوتاش 40 میشه ، که هیچ موقع هر دو شاخه در یک زمان نمی تونن بازده حداکثر خروجیشون رو داشته باشن حالا ما این موردم می زاریم به کنار و 40رو در 12 ولت ضرب کنیم ععد 480 بدست می یاد که در کمال تعجب توان شاخه 12 ولت 554 ولت بیان شده

wie5xzbt4rm46uuqefgv.jpg

حالا از این مواردم بگذریم توان 554 وات با اینکه از نیاز شما هم بالاتره ولی توان مناسبی برایه یک پاور 700 وات نیست.

پیشنهاد من به شما پاور Redmax FSP 600 GLN هست که با اینکه یک پاور 600 وات هست ولی در 4 شاخه جمعاً 575 وات خروجی 12 ولت رو بهتون ارائه میده که در کنار تائیدیه 80+ برنز قیمتشم زیر 100 تومن هست.

http://www.sepidar.c...tview-8-fa.html

ویرایش شده توسط Goodman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم برند سوپر فلاور که پاور خودم هست رو به شما دوست گرامی پیشنهاد میکنم فقط مدل 750 وات هست 80 پلاس برنز هم داره من 1 ماه پیش خریدم 138 تومن واقعاً عالیه

اینم لینک مربوطه با باببرسی تو همین سایت

لینک شما

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

ضمناً جایه تعجب برایه من داره که در مشخصات پاور درج شده که دارایه 2 شاخه 12 ولت هر کدام به قدرت 20A که جمع دوتاش 40 میشه ، که هیچ موقع هر دو شاخه در یک زمان نمی تونن بازده حداکثر خروجیشون رو داشته باشن حالا ما این موردم می زاریم به کنار و 40رو در 12 ولت ضرب کنیم ععد 480 بدست می یاد که در کمال تعجب توان شاخه 12 ولت 554 ولت بیان شده

wie5xzbt4rm46uuqefgv.jpg

حالا از این مواردم بگذریم توان 554 وات با اینکه از نیاز شما هم بالاتره ولی توان مناسبی برایه یک پاور 700 وات نیست.

پیشنهاد من به شما پاور Redmax FSP 600 GLN هست که با اینکه یک پاور 600 وات هست ولی در 4 شاخه جمعاً 575 وات خروجی 12 ولت رو بهتون ارائه میده که در کنار تائیدیه 80+ برنز قیمتشم زیر 100 تومن هست.

http://www.sepidar.c...tview-8-fa.html

درود

اول با تشکر از شما و راهنماییتون.

با توجه به اینکه رو پاور خیلی حساس بودم کلی سوال و تحقیقات کردم.

در نهایت پاور EZ-700 رو گرفتم و اول لیبل پاور که اصلا اونی نیست که شما گذاشتید.

EZ 700

چهارتا خط دوازده که رو هرکدو 14 آمپر جریان داره.مجموعا 56 آمپر.

اصلا از برند ردمکس خوشم نمیاد با اینکه میدونم برای FSP هست ولی اصلا با کیفیت ظاهرش حال نکردم.و خودتون ورانداز کنید ظاهرشو کیفیت ظاهری پایینش کاملا مشهوده و جالب این شرکت بازارهای کشورهای مثل ایران رو هدف گرفته که واقعا اصلا خوشم نمیاد.با اون قیمتهای وحشتناک و گارانتی وحشتناکترش.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم برند سوپر فلاور که پاور خودم هست رو به شما دوست گرامی پیشنهاد میکنم فقط مدل 750 وات هست 80 پلاس برنز هم داره من 1 ماه پیش خریدم 138 تومن واقعاً عالیه

سوپر فلاور واقعا عالی هست و تو بازار ماهم خیلی کمه و تو شهرستانها که اصلا یه کارتن خالیش رو نمیبینی.

من خودم دنبال 650 از همین سری پاور شما گشتم که اصلا تهران هم نبود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وحالا این EZ 700 خودمون که یه چیزای جالبی داشت برام.

وجود کانکتورهای مشابه تو قسمت کابلها که آماتورها هم براحتی اسمبل کنن.

وجود 2تا کابل که هرکدوم 4 تا کانکتور 6 پین که 2تاش 8 پینم میشه.

6_2pin.jpg

ساپورت کرس فایر و SLI .

راندمان تا 85 درصد در لود 50درصد و گواهینامه 80 پلاس برنز.

وجود فن فوق العاده کم صدا با جذب خاک کمتر و عمر طولانیتر و LED رنگی.

ساپورت تمامی ولتاژها از 90 تا 264 ولت که برای اکثر کاربرها فوق العاده مفید و کاربردی هست.برای مثال ولتاز برق منطقه ی ما در عصرها و غروب به 175 ولت میرسه که واقعا مشکل زا هست و در شب اور ولتاز تا 235 ولت.

ودر نهایت قیمت مناسب 112هزار تومان و گارانتی شناخته شده فرآیند.

و من به همه پیشنهاد میدم که بگذارید برندهای دیگه هم انتخاب بشن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وحالا این EZ 700 خودمون که یه چیزای جالبی داشت برام.

وجود کانکتورهای مشابه تو قسمت کابلها که آماتورها هم براحتی اسمبل کنن.

وجود 2تا کابل که هرکدوم 4 تا کانکتور 6 پین که 2تاش 8 پینم میشه.

6_2pin.jpg

ساپورت کرس فایر و SLI .

راندمان تا 85 درصد در لود 50درصد و گواهینامه 80 پلاس برنز.

وجود فن فوق العاده کم صدا با جذب خاک کمتر و عمر طولانیتر و LED رنگی.

ساپورت تمامی ولتاژها از 90 تا 264 ولت که برای اکثر کاربرها فوق العاده مفید و کاربردی هست.برای مثال ولتاز برق منطقه ی ما در عصرها و غروب به 175 ولت میرسه که واقعا مشکل زا هست و در شب اور ولتاز تا 235 ولت.

ودر نهایت قیمت مناسب 112هزار تومان و گارانتی شناخته شده فرآیند.

و من به همه پیشنهاد میدم که بگذارید برندهای دیگه هم انتخاب بشن.

من هم با این قسمت بیشتر از خودت موافق هستم

لینک به دیدگاه

چطوری توان واقعی پاور محاسبه میکنید؟ این پاور 885b green که من دارم واقعا 885وات یا کمتر؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چطوری توان واقعی پاور محاسبه میکنید؟ این پاور 885b green که من دارم واقعا 885وات یا کمتر؟

درود

گرین شرکت معتبری پیش ما ایرانیهاست و واقعا کیفیتی مناسب با قیمت پرداختی داره و من خیلی میپسندم محصولاتش رو و بدگویی خیلی از کسبه نسبت به این برند صرفا به خاطر سود محدودی هست که برای فروشنده در نظر میگیره.

پاور شما هم یکی از بهترینها در نوع خودش هست.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

درود

گرین شرکت معتبری پیش ما ایرانیهاست و واقعا کیفیتی مناسب با قیمت پرداختی داره و من خیلی میپسندم محصولاتش رو و بدگویی خیلی از کسبه نسبت به این برند صرفا به خاطر سود محدودی هست که برای فروشنده در نظر میگیره.

پاور شما هم یکی از بهترینها در نوع خودش هست.

موفق باشید.

بعضی مواقع که به کیس دست میزنم یه جریان برق ضعیفی حس میکنم (کیس Green x3 هست) این اشکال از پاور یا از کیس یا از چیزه دیگه؟یا در همه کیس ها این مورد هست؟

ویرایش شده توسط arashmoli8
لینک به دیدگاه

برق منزل شما اتصال به زمین نداره . یک تکه فلزی کوچک تو کیس هست که به قسمت عقب کیس کنار کاور سمت راست بسته میشه . اون قطعه کوچک برای بستن سیم استفاده میشه . یه سیم به اون ببند و سر دیگه سیم رو با میخ به کف خونه وصل کن . البته این راه علمی نیست . ولی چون جریان ضعیفه مشکلی ایجاد نمیکنه .

لینک به دیدگاه

تو برچسبی که کنار پاور زده شده مقدار توان پاور رو زده . تفکیک کرده که هر ریل چقدر توان داره . پاور شما هم 885 وات واقعیه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بعضی مواقع که به کیس دست میزنم یه جریان برق ضعیفی حس میکنم (کیس Green x3 هست) این اشکال از پاور یا از کیس یا از چیزه دیگه؟یا در همه کیس ها این مورد هست؟

کاملا طبیعی هست با توجه به سیم کشی های غیر استانداردی که تو اکثر منازل هست.اگر بدنت به زمین و دیوار اتصال نداشته باشه این جریان فوق العاده ضعیف و نامحسوس هست و مشکلی براتون ایجاد نمیکنه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو برچسبی که کنار پاور زده شده مقدار توان پاور رو زده . تفکیک کرده که هر ریل چقدر توان داره . پاور شما هم 885 وات واقعیه .

البته حدود 10 تا 20 درصد از اون مقدار لیبل باید کم کنی با توجه به راندمان پاور و البته در پاورهای با کیفیت و معتبر.

بعضا پاورهای بیکیفیتی وجود داره که برچسب 1000W روش خورده ولی حداکثر 200 W واقعی در اختیار سیستم قرار میده.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...