رفتن به مطلب

جنگنده جدید کوگار، کیس Panzer-G زیبا و پر ابهت!

Recommended Posts

• کاربر ویژه

7dffefb0b04b349db8799300feb95940.png

کمپانی Cougar اعلام کرد که کیس زیبای Panzer-G را روانه بازار کرده است.این کیس در رده Mid-Tower  قرار میگیرد و پنل های کناری آن همگی از جنس شیشه های حرارتی مقاوم و زیبا ، ساخته شده اند.این کیس علاوه بر سیستم خنک کنندگی عالی و فضای ذخیره سازی فراوان ، یک تجربه برتر در تمامی زمینه ها را ارائه میدهد.تمامی این عناصر محصولی را ایجاد کرده اند، که به راحتی تمامی سلایق کاربران را تحت پوشش خود قرار میدهد.زیبایی کیس Panzer-G  یکی از نقاط قوت آن است. قد و قامتی کشیده  با بدنه ای  فلزی با رنگ خاکستری تیره ، حس وسایل نقلیه نظامی را القاء میکند و به ایجاد یک فضای مناسب برای تجربه ای با شکوه به شما کمک میکند. تمامی چهار پنل سمت چپ و راست ، قسمت بالایی و پنل جلویی همگی از جنس شیشه های رنگی حرارتی هستند.قسمت پنل جلویی نیز با توجه به به کار گیری 3 فن Vortex LED ، و رنگ تیره پنل جلویی ، نور پس زمینه جذابی را شکل میدهند.کاربران میتوانند به همین سیستم روشنایی پیش فرض بسنده کرده و یا اینکه جهت افزایش روشنایی فن های جدید را در قسمت های مختلف داخلی کیس نصب کنند و از روشنایی اضافه آن بهره ببرند.

41d718accff91db5368cb082e2341f04.png

COUGAR  میداند که گیمرها نیاز به یک ماشین جنگی بسیار قدرتمند، برای اجرای جدیدترین بازی ها در بالاترین وضوح دارند، بنابراین این کیس را طوری طراحی کرده تا ، کاربران بتوانند به راحتی سیستم های خنک سازی برای کارت های گرافیکی قدرتمند را درون آن نصب کنند.وجود هفت اسلات توسعه گرافیک ، امکان نصب کارتهایی با طول 420 میلیمتر را فراهم می آورند، تا برای لذت بردن از عملکردی روان و اجرای بازیها در دقت 4K با قابلیت VR آماده باشند.

349e705aca63374074c1f41a0b7c9069.png

فضای داخلی این کیس علاوه بر سه فن نصب شده در پنل جلویی ، قابلیت پشتیبانی از تعداد 5 فن اضافه (در کل تعداد 8 فن ) دیگر را دارد.حتی فضا برای نصب 4 عدد رادیاتور خنک کننده های مایع نیز در نظر گرفته شده تا بدون هیچگون نگرانی در مورد تولید حرارت ، تا هر زمانی که میخواهید از انجام بازی لذت ببرید.کیس Panzer-G  به صورت پیش فرض از تعداد 4 درایو 2.5 اینچی و دو درایو 3.5 اینچی HDD پشتیبانی میکند.برای کسانی هم که خواهان استفاده از درایوهای SSD  دتعداد بالاتر هستند، دو تبدیل 3.5 اینچی به 2.5 اینچی نیز در نظر گرفته شده تا در مجموع قسمت نصب درایو های 2.5 اینچی به 6 عدد افزایش یابد.

کیس Panzer-G از این هفته با قیمت 119.99 دلار در سراسر دنیا در دسترس خواهد بود.

منبع : Guru3d

مترجم : محمد فتحی

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

کوگار همیشه شاهکاره ! اینم روش ! امیدوارم فن هاش رو گرین با یه فن سری جدید آر  جی بی خودش که یک CFMهم نداره تعویض نکنه!

لینک به دیدگاه

چه زیباس??

آقا یه سوال بنظرتو ن کی این تو ایران میاد و با چ قیمتی البته حدودی میشه قیمت گفت! ?

بعد یه سوال از اینجا تو عکس ها انگار برای تنفس پاور فضایی زیر کیس دور تا دور بست س ب مشکل نمیخور یم البته پشتش یه فضایی خالی داره ولی کم نیست ??????

لینک به دیدگاه

این کیس باشکوه با فن های جدید RGB دیپکول ...

عجب ناب ستی بشن ?

البته کیس های جدید h500 کولرمستر هم بسیار زیبا و دلربا هستن

شما بین پنزر G و h500 کدومو انتخاب میکنید؟

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

عجب ناب ستی بشن 1f60d.png

من x3 viper خودم فقط

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

عجب ناب ستی بشن 1f60d.png

دادا فن های  rgb دپ کول ک 110 دلاره!شما فک کن بیاد بازار اینجا چند تومن میشه قیمتش با این وضع دلار و گمرک

من ک ازاین کیس جدید کوگار خوشم نیومد به 2 دلیل 1- عقب کیس  جای فن 14 نداره!!!خیلی تعجب میکنم چرا panzer max هم عقب کیس جای فن 14 نذاشته با اینکه جا برای گذاشتن فن 14 رو داره و میتونسته شرکت بذاره و نذاشته (اینو وقتی حس میکنی ک بخوای واتر کولر 140 بخری یا پک 3 تایی فن 140 )2-حس میکنم این کیس های سراسر شیشه اصلا جریان هوای خوبی نداشته باشن

در مورد کیس h500 کولر مستر هم یه فیلم تو یوتوب دیدم اصلا پشیمون شدم از خریدش بس ک متریال کار شده توی کیس مث پنل جلو و بالای کیس بی کیفیت بود!

من هیچکدوم رو انتخاب میکنم

لینک به دیدگاه

پنزر G.خداییش خیلی شیکه.امیدوارم دلالهای عزیز و خوش قلب مملکت عزیزمون که اینهمه دغدغۀ همطناشونو دارن و همیشه جونشون برا ماها در میره یه قیمت خوب روش بذارن ???

لینک به دیدگاه

برند یه چیز دیگس به نظرم cooler master pro 5 یا pro6 خیلی ارزشش بیشتره ولی کوگر کیس رو لامصب خیلی قشنگ میسازه

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، ali.king گفته است :

دادا فن های  rgb دپ کول ک 110 دلاره!شما فک کن بیاد بازار اینجا چند تومن میشه قیمتش با این وضع دلار و گمرک

من ک ازاین کیس جدید کوگار خوشم نیومد به 2 دلیل 1- عقب کیس  جای فن 14 نداره!!!خیلی تعجب میکنم چرا panzer max هم عقب کیس جای فن 14 نذاشته با اینکه جا برای گذاشتن فن 14 رو داره و میتونسته شرکت بذاره و نذاشته (اینو وقتی حس میکنی ک بخوای واتر کولر 140 بخری یا پک 3 تایی فن 140 )2-حس میکنم این کیس های سراسر شیشه اصلا جریان هوای خوبی نداشته باشن

در مورد کیس h500 کولر مستر هم یه فیلم تو یوتوب دیدم اصلا پشیمون شدم از خریدش بس ک متریال کار شده توی کیس مث پنل جلو و بالای کیس بی کیفیت بود!

من هیچکدوم رو انتخاب میکنم

البته درسته فن های دیپکول خودشون اندازه یه میدتاور معمولی قیمت دارن

در مورد h500 باید h500p رو خرید با پنل جلویی مش

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، lvlEhRaN گفته است :

DVD rom اش کجا نصب میشه؟

اون دی وی دی رامو لولو خورد(برگرفته از جمله بزرگان?)

کوگار عشقه خودم x7 گرینو داشتم که در واقع evolution کوگار بود ، درسته گرین همچین بگی نگی کیفیتشو انگولک کرده بود ولی بازم خیلی عالی بود .

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

اون دی وی دی رامو لولو خورد(برگرفته از جمله بزرگان1f601.png)

کوگار عشقه خودم x7 گرینو داشتم که در واقع evolution کوگار بود ، درسته گرین همچین بگی نگی کیفیتشو انگولک کرده بود ولی بازم خیلی عالی بود .

دقیقا

الان دیگه شرکتا جای یه فن جلو رو به رایتر نمیدن!

الان شما کیس x3پلاس وایپر رو نگاه کنید . اگر جای رایتر ها که سه تاس رو بردارن میتونن یه فن جاساز کنن!

دیگه فعلا همه چی بحث کولینگه!

پس فرداهم جای سی دی و... رو فلش با قیمت پایین میگیره!

لینک به دیدگاه

عاشق این کیس شدم.

چقد زیبا و دلرباست

?

ویرایش شده توسط Yasin.s
لینک به دیدگاه

منکه از دنیای گیم بیرون اومدم کارت گرافیکنو فروختم با سودش یه جقت طوطی عروس خریدم الانم تخم گذاشتن خیلی بیشتر از گیم ازشون لذت میبرم خخخ 

ول کنین بابا این گیم لعنتیو یا فقط باید سی دی کی بخرین یا سیستم ارتقاع بدین با این قیمت های فظایی 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...