رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی برای خرید قطعات

Recommended Posts

سلام دوستان من قصد خرید این قطعات رو دارم . می خواستم نظر شما رو بپرسم

mainboard : MSI - 880GM-E41 -

cpu : AM3 - Phenom II X4 970 - 3.5GHz -

CORSAIR 8GB (2 x 4GB) DDR3 1600 (PC3 12800) -

GREEN - GP635B-US -

ASUS - 22" - VW228T - LED -

Western Digital - SATA 2 - 2 TeraByte / 64mb buffer -

PIONEER SATA -

به کارت گرافیک نیازی ندارم.

لینک به دیدگاه

شما مقدار بودجه ای که داری مشخص نکردی . کاری رو هم که با سیسم میخوای بکنی بگو . ضمنا کارت گرافیک داری یا از کارت آنبورد میخوای استفاده کنی ؟ هاردی که انتخاب کردی از سری گرین هست یا نه ؟ مانیتوری که انتخاب کردی کمی سخت گیر میاد تو بازار . درایو نوری رو هم بهتره plextor برداری .

لینک به دیدگاه

950 هزار تومان -

کارت گرافیک آنبورد را استفاده می کنم.

برای کار آهنگسازی می خوام .

لینک به دیدگاه

شما اگر کارت گرافیک نیاز ندارید بهتره از یک پاور با توان کمتر استفاده کنید . پاور 330 یا حداکثر 380 وات براتون کافیه . هارد رو از سری گرین انتخاب نکنید . اگر فقط هارد معمولی میخواهید از سری بلک وسترن و یا از هارد های سیگیت و یا سامسونگ سری J استفاده کنید . ضمنا اگر این 950 تومان فقط برای سیستم هست به من بگید تا سیستم بهتری پیشنهاد بدم . ولی اگر برای مانیتور و بقیه قطعات هم هست سیستم مناسبیه .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز پاور رو این مدل می گیرم : Power Green GP485B-US

اگه می شه یه هارد معرفی کن 2 ترابایت .

لینک به دیدگاه

بهترین هاردی که میتونی بگیری W.D 2TB 64MB BLACK هست .سرعتش بالاست ، 7200 دور و 64 مگ بافره ولی قیمتش نزدیک 200 تومانه . اگر ارزونتر میخوای SEAGATE 2TB BARRACUDA هست با قیمت حدود 105000 تومان که مشکلش اینه کمی صداش زیاده . سرعتش 5900 دور و 32 مگ بافر هست . SAMSUNG 2TB F3 هم هست که سرعتش 5400 دوره و 32 مگ بافر ، اما فوق العاده کم صداست . قیمتش هم حدود 150000 تومان هست . WD Caviar Green 2 TB هم با 32 مگ بافر و با سرعت فکر میکنم کمتر از 5400 باشه ( چون هیچ جا سرعتش گفته نشده ) و قیمت حدود 120000 تومان . HITACHI 2TB هم هست که من کارش رو تا حالا چیزی راجع بهش نشنیدم که 32 مگ بافر هست با سرعت 7200 دور و قیمت حدود 150000 تومان . انتخاب با خودت @};- من به ترتیب پیشنهاد دادم . البته خودم شخصا هارد سامسونگ رو بیشتر میپسندم . چون ساکت کار میکنه . ولی اگر از سری J سامسونگ گیر بیاری خیلی عالیه . سرعتش 7200 هست .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...