رفتن به مطلب

کاهش ارزش ارز ها تا کی ؟؟

Recommended Posts

سلام

یه مدتی هست دارم (دو هفته ) ارزها همینطور دارن قیمتشون سقوط میکنه مثلا زدکش قیمتش 460 و 470 دلار بود اما همینطور داره میره پایین

پیشبینی شما چیه ؟

لینک به دیدگاه

به حول وقوه الهی ایشالا ریشه ماینینگ خشک بیافته ?

لینک به دیدگاه

پیش بینی من اینه که این ارزها نوسان خواهند داشت به دلایل مختلف اما اصل موضوع اینه که این ارزها از نوعی به نوع دیگر تبدیل میشن اما از بین نمیرن.

یک ماینر باید با دنبال کردن اخبار و پیش بینی اینده انعطاف لازم رو برای تغییر ارز داشته باشه.

پ.ن: کلا هیچی از دنیای ماین نمیدونم و فقط نظر خودمو درباره این ارزها گفتم [emoji16]

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بیت کوین که به قوت قبل باقی است. اتفاقا دیروز یا پریروز بود که تا مرز 12 هزار دلار مجدد بالا رفت.

لینک به دیدگاه

توی برخی از کشورا خصوصا چین ممنوع شده تا جایی که میدونم. یکی از مهمترین دلایلش همینه.

البته به اعتقاد من تو خیلی از جاها هنوز جا نیوفتاده. وقتی خیلیا به این سمت روی بیارن تراکنش بالا میره و قیمتا بیشتر میشه

لینک به دیدگاه

الان چرا سایت بلک چین باز میشه ولی وارد حساب نمیشه بیت کوین هم شده 9 هزار دلار کارتها هم دارن ارزون میشن داستان چیه بچه ها 

لینک به دیدگاه

گزارشایی شنیده شده binance هک شده.

یکی از دلایل افت ارز رمزپایه هم همینه.

اتر که امروز پوکید

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، XBOX ONE گفته است :

الان چرا سایت بلک چین باز میشه ولی وارد حساب نمیشه بیت کوین هم شده 9 هزار دلار کارتها هم دارن ارزون میشن داستان چیه بچه ها 

دلتو خوش نکن حالا حالاها ن ارزون میشه ن بیت کوین میاد پایین(دو سه هفته پیش تا 7800 اومد پایین بعد خیلی انتحاری انفجاری تا 12هزار بالا رفت الانم اومده رو 9 هزار ک یهو بپره رو 14 هزار :D )

قیمت کارت گرافیک ها وقتی میاد پایین که آمپر و ترنینگ عرضه بشن و از عرضشون حداقل سه ماه بگذره تا تاثیرش رو توی کشور خودمون هم ببینیم....که البته با توجه به اخبار اخیر حالا حالاها خبری از گرافیک جدید نیست...بیت کوین هرچقدر هم که بیاد پایین همچنان برا ماینر های وطنی سود داره(هزینه برق تو کشورمون نسبت ب سایر کشور ها...) بنابراین همچنان کارت میخرن و به ماین ادامه خواهند داد...فقط عرضه کارت هایی ک ویژگی مایینگ توشون غیر فعال شده در کنار عرضه کارت هایی ک ماین کردن باهاشون نسبت به کارت های نسل قبل اقتصادی تر باشه میتونه نجات بده گیمر ها رو....

من خودم گیمر بودم ولی با این وضع ترجیح میدم یا بازی نکنم یا بازی های سبکی مث لول که رو آنبرد هم اجرا میشه رو بازی کنم

ویرایش شده توسط sajad564
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

گزارشایی شنیده شده binance هک شده.

یکی از دلایل افت ارز رمزپایه هم همینه.

اتر که امروز پوکید

سلام برادر- لایک 

میلاد جان اتر چقدر افت کرد ؟ یه لینک معتبر قیمت لحظه ای باشه عالیه

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، sajad564 گفته است :

دلتو خوش نکن حالا حالاها ن ارزون میشه ن بیت کوین میاد پایین(دو سه هفته پیش تا 7800 اومد پایین بعد خیلی انتحاری انفجاری تا 12هزار بالا رفت الانم اومده رو 9 هزار ک یهو بپره رو 14 هزار :D )

قیمت کارت گرافیک ها وقتی میاد پایین که آمپر و ترنینگ عرضه بشن و از عرضشون حداقل سه ماه بگذره تا تاثیرش رو توی کشور خودمون هم ببینیم....که البته با توجه به اخبار اخیر حالا حالاها خبری از گرافیک جدید نیست...بیت کوین هرچقدر هم که بیاد پایین همچنان برا ماینر های وطنی سود داره(هزینه برق تو کشورمون نسبت ب سایر کشور ها...) بنابراین همچنان کارت میخرن و به ماین ادامه خواهند داد...فقط عرضه کارت هایی ک ویژگی مایینگ توشون غیر فعال شده در کنار عرضه کارت هایی ک ماین کردن باهاشون نسبت به کارت های نسل قبل اقتصادی تر باشه میتونه نتاج بده گیمر ها رو....

من خودم گیمر بودم ولی با این وضع ترجیح میدم یا بازی نکنم یا بازی های سبکی مث لول که رو آنبرد هم اجرا میشه رو بازی کنم

داداش با کارت گرافیک نمیشه بیت کوین ماین کرد. در واقع میشه ولی چیز قابل توجهی در نمیاد.

بیشتر تحت تاثیر قیمت اتریومه.

در 9 ساعت قبل، farhadii گفته است :

سلام برادر- لایک 

میلاد جان اتر چقدر افت کرد ؟ یه لینک معتبر قیمت لحظه ای باشه عالیه

راستی  برادر ویرایش بزن  گزاشها

یه برنامه مبایلی اندرویده الان برات میزارم با اون ببین.

قیمت فعلا 748 دلاره. بینانس هک شده فعلا قیمت داره افت میکنه (  یه کیف پولِ،با امکان خرید و فروش،اینطوریه مثلا من تنظیم میکنم میگم، هر وقت مونرو ارزونتر از اینقدر شد، چه تعداد بگیر یا فرضا رفت بالا اینقدر بفروش )

Ethereum-com.free.ethereum.miner-4-v1.3.apk

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

سلام دوستان.
مارکت (بازار ارزها) در حال Correction یا اصلاح قیمت هست (کسانیکه قبلا در ارزونی سکه خریدن،الآن دارن کم کم میفروشن و به این میگن اصلاح قیمت)
قیمت بیت کوین از 9هزار دلار تا 11هزار دلار نوسان داشته.نه اونقدر قدرتمند بوده که بتونه 11هزار دلار رو بشکنه و رد کنه بره سمت 12500دلار.
و نه اونقدر ضعیف هست که از 9500دلار کمتر بشه.

ازون طرف یکی از ارزها به اسم اتریوم در مرحله بدی قرار داره، در عرض یک مدت کوتاه از 350 تا 450 دلار آمد و بعد یهو به 1200دلار رسید.ولی الآن مدت زیادی هست از 1200 به 900 رسید، بعد به 1000برگشت ولی نتونست برگرده به قیمت خوب قبلش سقوط داشت تا 750 دلار، البته کمتر از 750 نشد ولی الآن نتونسته 800دلار رو رد کنه و این احتمال هست که اتریوم قیمتش یکمی کمتر بشه.
اینها همش بر پایه احتمالات هست.

در حال حاظر ماینینگ موقتاً از حالت بصرفه بودن داره خارج میشه اگر 1ماه دیگه همین منوال ادامه پیدا کنه با توجه به افزایش سختی سکه ها، ماینینگ با کارت گرافیک کم کم وارد فاز بصرفه نبودن میشه.

پس از یک ماهی که گفتم، اگر قیمت سکه ها در همین شرایط باقی بمونه»
با 6کارت گرافیک نهایت بشه 250 دلار درآمد داشت، خوب نیست، چراکه الآن قیمت ریگ ماینینگ حدود 4000دلار هست و چندین ماه طول میکشه که با این وضعیت فقط پول خود ریگ در بیاد؟
بدون در نظر گرفتن افزایش سختی : 16ماه
با در نظر گرفتن افزایش سختی : هیچوقت

ویرایش شده توسط TechBaMohsen
لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، SMN گفته است :

سلام

یه مدتی هست دارم (دو هفته ) ارزها همینطور دارن قیمتشون سقوط میکنه مثلا زدکش قیمتش 460 و 470 دلار بود اما همینطور داره میره پایین

پیشبینی شما چیه ؟

از نظر من :

امثال هلد کنید هر چی دارید. با خبر خوب دیگه اصلا پمپ نمیشن ارز ها. نمیدونم چی شده. 2018 مثل 2017 نیست قطعا.

منتظر سال بعد باشید. امثال روی قیمت پایین بخرید نگه دارید.

چشم آب نمیخوره تا آخرای تابستون روند صعودی بزرگی رو داشته باشیم.

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

سلام دوستان.
مارکت (بازار ارزها) در حال Correction یا اصلاح قیمت هست (کسانیکه قبلا در ارزونی سکه خریدن،الآن دارن کم کم میفروشن و به این میگن اصلاح قیمت)
قیمت بیت کوین از 9هزار دلار تا 11هزار دلار نوسان داشته.نه اونقدر قدرتمند بوده که بتونه 11هزار دلار رو بشکنه و رد کنه بره سمت 12500دلار.
و نه اونقدر ضعیف هست که از 9500دلار کمتر بشه.

ازون طرف یکی از ارزها به اسم اتریوم در مرحله بدی قرار داره، در عرض یک مدت کوتاه از 350 تا 450 دلار آمد و بعد یهو به 1200دلار رسید.ولی الآن مدت زیادی هست از 1200 به 900 رسید، بعد به 1000برگشت ولی نتونست برگرده به قیمت خوب قبلش سقوط داشت تا 750 دلار، البته کمتر از 750 نشد ولی الآن نتونسته 800دلار رو رد کنه و این احتمال هست که اتریوم قیمتش یکمی کمتر بشه.
اینها همش بر پایه احتمالات هست.

در حال حاظر ماینینگ موقتاً از حالت بصرفه بودن داره خارج میشه اگر 1ماه دیگه همین منوال ادامه پیدا کنه با توجه به افزایش سختی سکه ها، ماینینگ با کارت گرافیک کم کم وارد فاز بصرفه نبودن میشه.

پس از یک ماهی که گفتم، اگر قیمت سکه ها در همین شرایط باقی بمونه»
با 6کارت گرافیک نهایت بشه 250 دلار درآمد داشت، خوب نیست، چراکه الآن قیمت ریگ ماینینگ حدود 4000دلار هست و چندین ماه طول میکشه که با این وضعیت فقط پول خود ریگ در بیاد؟
بدون در نظر گرفتن افزایش سختی : 16ماه
با در نظر گرفتن افزایش سختی : هیچوقت

اتریم امروز رسید به 740 دلار و ار مررز 750 دلار گذشت و اصلا معلوم نیست که این سقوط تا کی ادامه داره

فقط جالب اینجاست که با این حال قیمت گرافیک پایین نیومده در صورتی که قبلا وقتی یه مقدار همین سکه ها گرون شدند قیمتشون یهویی اوج گرفت البته همش وابسته به دلاره

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، SMN گفته است :

اتریم امروز رسید به 740 دلار و ار مررز 750 دلار گذشت و اصلا معلوم نیست که این سقوط تا کی ادامه داره

فقط جالب اینجاست که با این حال قیمت گرافیک پایین نیومده در صورتی که قبلا وقتی یه مقدار همین سکه ها گرون شدند قیمتشون یهویی اوج گرفت البته همش وابسته به دلاره

فکر کنم کسایی که قصد خرید اتر دارن الان وقت خرید باشه نه؟ 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، SMN گفته است :

الان 1060 ها تا 3200 هم بالا رفته بودن . چند روزه لیون زده 1980 . نمیگم خوبه ولی تغییر بزرگیه. قیمت جهانی کم میشه تا خرداد. ولی دلا.ر رو میخایید چی کار کنید؟!?

در 2 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

فکر کنم کسایی که قصد خرید اتر دارن الان وقت خرید باشه نه؟ 

بّله ولی نظر منو میخای پایین ترم میاد . مثلا 500 اینا. ولی باید پیدا کنی روی این قیمت کسی بفروشه بهت. معمولا کسی نمیفروشه روی این قیمت. مگر مزایده ی اموال هکر ها!! چیزی این طوری ...

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

الان 1060 ها تا 3200 هم بالا رفته بودن . چند روزه لیون زده 1980 . نمیگم خوبه ولی تغییر بزرگیه. قیمت جهانی کم میشه تا خرداد. ولی دلا.ر رو میخایید چی کار کنید؟!1f601.png

بّله ولی نظر منو میخای پایین ترم میاد . مثلا 500 اینا. ولی باید پیدا کنی روی این قیمت کسی بفروشه بهت. معمولا کسی نمیفروشه روی این قیمت. مگر مزایده ی اموال هکر ها!! چیزی این طوری ...

قیمت ارزهای مجاری ترکید یعنی به حد فاجعه باری رسیدند

زدکش شد : 293

اتر :672 :

بیت کوین : 8.730

هم خوبه هم بده

خودم داشتم زدکش ماین میکردم واسم بد شد اما

خوبیش اینه که قیمت کارت گرافیک نرمال میشه و از بی سر و سامونی درمیاد

لینک به دیدگاه

ماین همه هیچ و ماینر همه هیچ 
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که پس از ماین چه ماند باقی
بدبختی است و فلاکت است و باقی همه هیچ 

???

ببینید این ماینرا چکار کردن که مولانا هم صداش در اومد

ویرایش شده توسط Keykhosro.Goorani
لینک به دیدگاه

هرچند که خودم هم بدم نمیاد گرافیکم رو ارتقا بدم و به علت گرونی شدید نمیتونم این کار رو بکنم، ولی به نظرم با وضعیت فعلی اقتصاد ایران بهتره که خیلی از جوونا بتونن حداقل از این راه یه مقدار درآمدی داشته باشند ولو به قیمت گرون شدن گرافیک.

لینک به دیدگاه

اتفاقا به نظر من افت قیمت ها برای ماینر ها خوب هستش ماینر به چند دلیل 

1- ماینر های تازه کار و با قدرت کم میرن بیرون از این کار 

2- با رفتن بیرون ماینرهای تازه کار و جهانی سختی شبکه زیاد رشد نمیکنه ( این نظر منه)

3- وقت خوبیه برای تعویض کارت های گرافیکی 4 به 8 که تا چند سالی خیالمون راحت باشه از بابت dag  فایل

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...

کاهش ارزش ارزها داره جای خودشش رو به افزایش قیمت ارزها میده دوباره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بیت کوین دوباره داره به مرز 10 هزار دلار میرسه. اتریوم 700 دلار.

دوستان کارت لازم دست دست نکنین!

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، HeX گفته است :

بیت کوین دوباره داره به مرز 10 هزار دلار میرسه. اتریوم 700 دلار.

دوستان کارت لازم دست دست نکنین!

الان باز همه کارتارو تا ارزونه میخرن 4 روز دیگه n برابر میفروشن. دوباره اون جو قبلی

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

الان باز همه کارتارو تا ارزونه میخرن 4 روز دیگه n برابر میفروشن. دوباره اون جو قبلی

همین الانش هم یه سری چیزا گرون شدن . پاور ۱۲۰۰ گرین رو که به راحتی میتونستی یک و دویست بخری امروز جایی دیدم دوباره برده رو مرز یک و پونصد و پنجاه!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...