رفتن به مطلب

ختم تاپیک

Recommended Posts

ممنون دوستان،با راهنمایی شما بنده انتخابمو کردم

ویرایش شده توسط WINDOWS 8.1
پایان انتخاب
لینک به دیدگاه

سلام. 

ممکنه دقیقاً منظورتون رو از عبارت "نوسان ولتاژ" بفرمایید؟ 

منابع تغذیه سری +HP بدون شک یکی  از  مدرن ترین ، خنک ترین، باکیفیت ترین و البته خوش قیمت ترین پاورهای میان رده نیمه ماژولار حال حاضر بازار هستند.

لینک معرفی این سری : http://www.green.ir/اخبار/tabid/91/ArticleId/307/-HP.aspx

لینک گواهینامه 80PLUS GOLD از موسسه Ecova Plug Load Solutions: 

http://www.plugloadsolutions.com/psu_reports/HIGH POWER ELECTRONIC CO., LTD._GP600BECOS 5005_Report.pdf

لینک به دیدگاه

به گفته ها توجه نکنید . خودم 700 وات همین و داشتم نزدیک 4 سال . الانم داره کار میکنه . روی یه سیستم دادم به داداشم . گاها چندین ساعت سیستم تحت لودهای سنگین هم بوده . روش همین برد شما و 1080 و 7700k هست الان که از حدود یکسال پیش با این گرافیک داره کار میکنه . کورسیر و کولر مستر پاورهای عالی ای هستن ولی بودجه بیشتری رو میطلبه متاسفانه .

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، Mahdi_Moosavi گفته است :

سلام. 

ممکنه دقیقاً منظورتون رو از عبارت "نوسان ولتاژ" بفرمایید؟ 

منابع تغذیه سری +HP بدون شک یکی  از  مدرن ترین ، خنک ترین، باکیفیت ترین و البته خوش قیمت ترین پاورهای میان رده نیمه ماژولار حال حاضر بازار هستند.

لینک معرفی این سری : http://www.green.ir/اخبار/tabid/91/ArticleId/307/-HP.aspx

لینک گواهینامه 80PLUS GOLD از موسسه Ecova Plug Load Solutions: 

http://www.plugloadsolutions.com/psu_reports/HIGH POWER ELECTRONIC CO., LTD._GP600BECOS 5005_Report.pdf

سلام، شخصی به اسم رامین رستمی هستش که میگن این پاورا نوسان ریز ولتاژ داره و مشکل ریپل و نویز و ...داره وچندتا مادربرد و  cpuرو سوزونده. توی فروم هم خرابی زیادی از پاورهای گرین گزارش شده

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، WINDOWS 8.1 گفته است :

سلام، شخصی به اسم رامین رستمی هستش که میگن این پاورا نوسان ریز ولتاژ داره و مشکل ریپل و نویز و ...داره وچندتا مادربرد و  cpuرو سوزونده. توی فروم هم خرابی زیادی از پاورهای گرین گزارش شده

سلام دادا

زیاد رامین رستمی رو تو هیچ زمینه ای جدی نگیر!متاسفانه این رفیقمون یکم توهم میزنه میتونی از بقیه دوستان هم بپرسی

همین جناب رستمی به منم میگفت گرین نگیر و این داستانا(خود  رستمی اطلاعاتی نداره در مورد پاور و یکی از بچه های همین فروم بهش اطلاعات و امار غلط میده در مورد پاور گرین) ولی خب من بهش توجه نکردم و الانم سیستمم خداروشکر هیچیش نشده

در مورد پاور هم به نظرم گرین تو پاور خیلی رشد بیشتری  داشته تا کیس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 47 دقیقه قبل، sepehrariaee گفته است :

به گفته ها توجه نکنید . خودم 700 وات همین و داشتم نزدیک 4 سال . الانم داره کار میکنه . روی یه سیستم دادم به داداشم . گاها چندین ساعت سیستم تحت لودهای سنگین هم بوده . روش همین برد شما و 1080 و 7700k هست الان که از حدود یکسال پیش با این گرافیک داره کار میکنه . کورسیر و کولر مستر پاورهای عالی ای هستن ولی بودجه بیشتری رو میطلبه متاسفانه .

با سلام
دوست گرامی +HP فکر کنم حدود 1 سال هست اومده
با HP  متفاوت هست

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، WINDOWS 8.1 گفته است :

سلام دوستان بنده قصد تهیه یک پاور برای سیستمم رو دارم که شامل maximus ix hero و... میشه یعنی رده بالا، البته کارت گرافیک ندارم ومیخوام نسل بعد که اومد بگیرم.الان واسه پاوری که کارم رو راه بندازه تا پاییز به نظر شما green gp600b hp plus خوبه؟ بعضیا میگن نوسان ولتاژش زیاده و ... که به قطعات اسیب میزنه، خودم قصد داشتم سری vکولرمستر بردارم ولی الان قیمتش 2برابر شده و چون توان گرافیک ایندم رو نمیدونم نمیتونم الان این پاورگرون رو بخرم.لطفا صادقانه راهنمایی کنید چون قطعات سیستم هزینش واسم خیلی زیاده 

سلام

همه کسانی که پاور گرین دارند از جمله خودم جمله زیر را می گویند:

من راضی هستم از پاور.کیسم  روشن میشه و فنش صدا نمیده

هیچ سایت خارجی این پاور را بررسی نکردند

الان هم یا کولر مستر برنز یا پایینتر هست تو بازار یا گرین 

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، WINDOWS 8.1 گفته است :

اگر منظورتون از "نوسان ولتاژ" ریپل و نویز خروجی باشه که اندازه گیری ریپل و نویز پاور نیاز به تجهیزات تخصصی، دانش، محیط استاندارد و حتی پراب های مجهز به فیلترهای تعیین شده داره. آیا ایشون در تست هاشون این موارد رو در نظر گرفتند؟ آیا ایشون اصلا صلاحیت این کار رو دارند؟ آیا مقاله یا نقد و بررسی  معتبری از ایشون در جایی منتشر شده؟

شما یه سری به فروشگاه های آنلاین خارجی مثل Newegg و Amazon بزنید و نظرات رو در مورد پاورهای گران قیمت و معروف بازار رو بخونید. به تعداد زیاد گزارش خرابی و .... می بینید. آیا به نظر شما باید با خوندن این نظرات به این نتیجه برسیم که اون پاورها، مدل های خوبی نیستند؟ 

گرین الان بیش از 20 ساله که داره سالانه تعداد بسیار زیادی پاور به بازار عرضه می کنه. هم اکنون که در خدمت شما هستم از تاریخ تاسیس این شرکت بیش از 10 میلیون پاور  با برند گرین به بازار عرضه شده. این موضوع عادیه که تعداد گزارش های خرابی بالاتر هم باشه. 

در ضمن پاورهای سری +HP با 62 ماه گارانتی گرین به بازار عرضه شدند. کمتر پاوری در این کلاس و رنج قیمت وجود داره که با این مدت گارانتی عرضه بشه.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، WINDOWS 8.1 گفته است :

اسمشو میشنوم سردرد میگیرم خداییش با این رامین رستمی بحث کردن حرام است!!!

برام اسکرین شات فرستاد گفت ببین شرکت MSI میخواد در مورد AMD از من مشاوره بگیره!!!!????

لینک به دیدگاه

درود

با توجه به وضعیت پاور در بازار داخلی این پاور ارزش خرید دارد و برای پیکربندی یاد شده کاملا جوابگوست. به علاوه گرین گارانتی و خدمات معتبری دارد.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

درود خدمت عزیزان

کیفیت گرین تو بقیه موارد غیر از پاور درحد خیلی خوبیه مثل  واترکولر - کیس و کیبورد و موس غیره ... (تجربه ی خوبی از گرین توی این موارد دارم)

اما پاور چون یه مقدار تخصصی تر هستش توصیه نمیشه گرین خریداری کنید. در اصل هیچ جنس ایرانی تو این سطح از تکنولوژی پیشنهاد و توصیه نمیشه.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، (WarCraft) گفته است :

درود خدمت عزیزان

کیفیت گرین تو بقیه موارد غیر از پاور درحد خیلی خوبیه مثل  واترکولر - کیس و کیبورد و موس غیره ... (تجربه ی خوبی از گرین توی این موارد دارم)

اما پاور چون یه مقدار تخصصی تر هستش توصیه نمیشه گرین خریداری کنید. در اصل هیچ جنس ایرانی تو این سطح از تکنولوژی پیشنهاد و توصیه نمیشه.

اشتباه نکنید! طراحی و ساخت  پاورهای رده میانی و رده بالا  گرین با شرکت هایی مثل High Power و CWT هست. شرکت هایی که واسه کورس ایر و ترمال تیک و انرمکس هم پاور می سازن. این پاورها تا جایی که من می دونم در ایران فقط مونتاژ میشن. 

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

اول که بچه های فروم مشکل رو بزرگ میکنن ! من خودم پاور گرینم که رفته بود گارانتی اینقدر میگفتن که من فکر کردم الان مین بوردم رو سوزونده !

دوم اینجا خارج نیست و تعداد انبوهی پاور های کورسیر و کولر مستر و...  نیست . درصد استفاده از پاور های گرین تو ایران زیاده پس باید میزان خرابی هم وجود داشته باشه ولی کورسیر  و ... زیاد خودنمایی نمیکنن چون به حد گرین استفاده نمیشن!

هیچ قطعه الکترونیکی بالاخره نمیتونه خراب نشه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، mrp7 گفته است :

همه کسانی که پاور گرین دارند از جمله خودم جمله زیر را می گویند:

من راضی هستم از پاور.کیسم  روشن میشه و فنش صدا نمیده

درود

خیر بنده بیش از 6 سال هست پاور گرین دارم  و هیچگاه این جمله رو نگفتم. سعی کنید نظر شخصی خودتون رو بدید به جای اینکه به صورت کلی در مورد موضوعی صحبت کنید.

خدمت استارتر عزیز عرض کنم بنده در حال حاضر همین +GP600B-HP رو دارم و مشکلی نداشته. ضمن اینکه در قدیم سری اول همین پاور رو داشتم و کارت GTX 980Ti رو هم بدون مشکل جواب میداد.

بعد از اون حدود 4 سال پاور 750B-OC داشتم که حدود 2 ماه 980Ti رو به صورت SLI استفاده میکردم.

در تمام این مدت که از پاورهای گریین استفاده میکردم مشکلی نداشته اند.

نهایتا بنده به هیچ عنوان طرفدار گرین نیستم و نخواهم بود. و هیچ زمانی خودم رو نمیتونم راضی کنم که از واترکولر های این شرکت استفاده کنم اما برای خرید پاور با توجه به قیمت سایر برند ها حتما از گرین خرید می کنم.

ویرایش شده توسط Sir MehDi
لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Sir MehDi گفته است :

درود

خیر بنده بیش از 6 سال هست پاور گرین دارم  و هیچگاه این جمله رو نگفتم. سعی کنید نظر شخصی خودتون رو بدید به جای اینکه به صورت کلی در مورد موضوعی صحبت کنید.

خدمت استارتر عزیز عرض کنم بنده در حال حاضر همین +GP600B-HP رو دارم و مشکلی نداشته. ضمن اینکه در قدیم سری اول همین پاور رو داشتم و کارت GTX 980Ti رو هم بدون مشکل جواب میداد.

بعد از اون حدود 4 سال پاور 750B-OC داشتم که حدود 2 ماه 980Ti رو به صورت SLI استفاده میکردم.

در تمام این مدت که از پاورهای گریین استفاده میکردم مشکلی نداشته اند.

نهایتا بنده به هیچ عنوان طرفدار گرین نیستم و نخواهم بود. و هیچ زمانی خودم رو نمیتونم راضی کنم که از واترکولر های این شرکت استفاده کنم اما برای خرید پاور با توجه به قیمت سایر برند ها حتما از گرین خرید می کنم.

بابای من هم 20 ساله پراید داره هنوزم داره کار میکنه. دوست عزیز  خودم پاور گرین زیاد داشتم یه 300 واتش بعد از 16 سال هنوز کنارم روشنه باهاش فن روشن میکنم دقیقا مثل ترانس میکرو  و سگا عمل میکنه و در همون حد هم خوبه

نظر من اینه:  تا وقتی کشورهای اروپایی و آمریکایی پاور گرین به مردمشون نفروشن و بنچمارکها و مقایسهاشو با پاورهای معتبر تو سایتهای معتبر نزارن از نظر من خریدن پاور گرین ریسکه  و عاقلانه نیست هر چقدر هم که خر کار باشه اصلا شما بگو 20 سال نه 30 سال کار میدن.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

پاورش رو نمی دونم ولی کیس X5 گرین که من گرفتم کیفیتش واقعا افتضاحه , البته من پاور انرمکس خریدم و تقریبا سه برابر پاورهای معمولی بابتش پول دادم اما بعد از 7 سال خراب شد , پاوری که به ادعای فروشندش میگفت حداقل 20 سال کار میکنه ! ولی اگر طبق گفته ی دوستمون در صفحه ی قبلی این پاور گواهینامه ی سطح کیفیت GOLD گرفته پس دیگه برندش اهمیتی نداره میتونی با خیال راحت خرید کنی

ویرایش شده توسط Gintama
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، (WarCraft) گفته است :

درود خدمت عزیزان

ای بابا!

الان من پاور کولرمستر که قیمتش مناسب باشه پیدا نکردم یعنی گرین واقعا اینقد تو پاور خراب کرده؟؟؟

پس این همه گارانتی چیه.؟؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، (WarCraft) گفته است :

بابای من هم 20 ساله پراید داره هنوزم داره کار میکنه. دوست عزیز  خودم پاور گرین زیاد داشتم یه 300 واتش بعد از 16 سال هنوز کنارم روشنه باهاش فن روشن میکنم دقیقا مثل ترانس میکرو  و سگا عمل میکنه و در همون حد هم خوبه

نظر من اینه:  تا وقتی کشورهای اروپایی و آمریکایی پاور گرین به مردمشون نفروشن و بنچمارکها و مقایسهاشو با پاورهای معتبر تو سایتهای معتبر نزارن از نظر من خریدن پاور گرین ریسکه  و عاقلانه نیست هر چقدر هم که خر کار باشه اصلا شما بگو 20 سال نه 30 سال کار میدن.

داداش خداییش حرفت یه جوریه!

وقتی میگی گرین خرکار دیگه مشکلش چی میتونه باشه!!!!!!!

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

داداش خداییش حرفت یه جوریه!

وقتی میگی گرین خرکار دیگه مشکلش چی میتونه باشه!!!!!!!

اتفاقا پاور تنها قطعه ایه که عمر و خر کاری توش حرف اول رو نمیزنه - خیلی پارامترهای دیگه داره. اگه پاور درست کردن اینقدر راحت بود که یه ترانس 12 ولتی با 10 تا شاخه 12 ولت و 5 ولت وصل میکردن به کامپیوتر کارمون هم راه میوفتاد سیستم هم روشن میشد.

دوسمتون حرف خوبی زد اگه گرین میخواست رقابت سالم بکنه قیمتهاشو کمتر میکرد که خریدار گرین رو به پاور خارجی ترجیح بده الان مثلا یه پاور شناخته شده 650 واتی هم قیمت پاور 650 وات گرینه خوب منه خریدار با سابقه ای که از جنس ایرانی دارم چطوری اعتماد کنم ؟ منم همون خارجی رو میخرم که review هاش رو تو تمام سایتهای معتبر میشه دید.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، (WarCraft) گفته است :

اتفاقا پاور تنها قطعه ایه که عمر و خر کاری توش حرف اول رو نمیزنه - خیلی پارامترهای دیگه داره. اگه پاور درست کردن اینقدر راحت بود که یه ترانس 12 ولتی با 10 تا شاخه 12 ولت و 5 ولت وصل میکردن به کامپیوتر کارمون هم راه میوفتاد سیستم هم روشن میشد.

دوسمتون حرف خوبی زد اگه گرین میخواست رقابت سالم بکنه قیمتهاشو کمتر میکرد که خریدار گرین رو به پاور خارجی ترجیح بده الان مثلا یه پاور شناخته شده 650 واتی هم قیمت پاور 650 وات گرینه خوب منه خریدار با سابقه ای که از جنس ایرانی دارم چطوری اعتماد کنم ؟ منم همون خارجی رو میخرم که review هاش رو تو تمام سایتهای معتبر میشه دید.

کاش طراحی پاور به همین سادگی بود که شما تصور می کنی ... ترانس و ...... خدایا توبه. 

بالا برای این دوستمون در مورد واترکولینگ مثال زدم. شما هم لطف کن مدل دقیق این دو تا پاور 650W رو بگو تا با هم مقایسه کنیم مشخصاتشون.

لینک به دیدگاه

من خودم از پاورهای گرین راضیم . حتی یه سیستم دارم بصورت سرور استفاده میکنم که تقریبا روزی حداقل 14 ساعت روشنه و پاورش گرینه . اونم با سی پی یو زئون 2699 v4 و کوادرو p6000 و پاورش 1400 وات OC گرین هست  . تو 2 سالی که داشتم تا الان با تستر پاور هر دو ماه چک کردم خوشبختانه افت ولتاژ و ... ندیدم . و یه سیستم که بصورت NAS استفاده میکنم و اون 24×7 از حدود 10 ماه پیش روشنه با 6 تا هارد اینترپرایز سیگیت که هر کدوم 5 ترا هستند و بالای یه میلیون قیمتشونه ولی هیچ مشکلی پیش نیومده براش . البته من با استابیلایزر استفاده میکنم و سیستم برق کشی سیم ارت داره . فقط روی سیستم رندرم کولر مستر 1200 MIJ دارم که از مازستا حدود 3 ماه پیش با تخفیف حدود 2.5 خریدم . 

ولی کیفیت کیسهاش رو اصلا تایید نمیکنم . ریدمکس تو همین رنج قیمت و کولرمستر با قیمتهایی بالاتر واقعا ارزش بسیار بسیار بالاتری داره . 

واتر کولرهاش هم بشخصه برای cpu سری X های اند توصیه نمیکنم . پیک دمایی بسیار بالا و ناگهانی میزنه و معلوم نیست چه بلایی به سر cpu ی 6 میلیونی تون قراره بیاد . ولی برای سری خانگی خوبن .

تصمیم با خودتونه استارتر . اگه پول بالایی میتونی بدی کورسیر و کولرمستر بگیر . اگه نه گرین خوبه .

لینک به دیدگاه

در در 1396/12/20, 06:37:11، WINDOWS 8.1 گفته است :

سلام دوستان بنده قصد تهیه یک پاور برای سیستمم رو دارم که شامل maximus ix hero و... میشه یعنی رده بالا، البته کارت گرافیک ندارم ومیخوام نسل بعد که اومد بگیرم.الان واسه پاوری که کارم رو راه بندازه تا پاییز به نظر شما green gp600b hp plus خوبه؟ بعضیا میگن نوسان ولتاژش زیاده و ... که به قطعات اسیب میزنه، خودم قصد داشتم سری vکولرمستر بردارم ولی الان قیمتش 2برابر شده و چون توان گرافیک ایندم رو نمیدونم نمیتونم الان این پاورگرون رو بخرم.لطفا صادقانه راهنمایی کنید چون قطعات سیستم هزینش واسم خیلی زیاده 

برادر، در مقایسه برند ها بین علما اختلاف هست.

ولی اگر بحث راهنمایی مطرح باشه، در انتخاب قطعه، بودجه شما حرف اول رو میزنه.

پاور Green GP600B-HP+ Gold  به نظرم من پاور خوبیه، به این سه دلیل:

1. جنس کابل هاش خوبه، مدیریت کابل کشی اش مناسبه.

2. از نظر سیستمی، توی تست هایی که داشتم با ثبات و خوب ظاهر شد.

3. پاور همین خانواده مدل 700 واتش توی سیستم های Battlebox Essential شرکت MSI در ایران استفاده شده. سیستم های Battlebox Essential مورد تایید انویدیا است، اصن نباشه هم، همینکه MSI هم رضایت داده این پاور تحت نامش وارد بازار بشه، خودش تایید دیگری بر کیفیت مناسب این پاوره.

اگه از من بپرسن تو بازه 350 تا 500 تومن چه پاوری پیشنهاد میکنی، حتما سری B-HP+Gold رو پیشنهاد میدم.

این سری به نظرم حتی از UK بهتره.

تو بازه ی 500 هزار تومن به بالا:

پاور های خوب اینا هستند اگه موجود باشن: 

Green GP650B-OCPT Overclocking Evo Platinum  قیمتش حدود 540 هست

تو این رنج قیمت، از کولر مستر اینها هم هست، ولی امکانات پاور OCPT 650 وات گرین از اینا بیشتره و منطق خرید OCPT بیشتره:

Cooler Master Masterwatt 650W Bronze قیمتش حدود 610 تومن هست

اگه تو بازار بتونی Cooler Master Vanguard 650W Gold Full Modular  رو پیدا کنی خوبه حدود 700 تومن

مابقیه پاور های توی این رنج ها اصلا چنگی به دل نمیزنن، حال هر برندی باشه، چیز جذابی نداره.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

600HP سری اول رو داشتم عالی بوده فقط فنش صدا گرفت که گارانتی راضی کردم برام عوضش کنه بدون هزینه.

در کل سری اول جوابشو پس داده. سری + باید دید. ولی من خوشبین هستم.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

دوستان این پاور ها وارداتیه.

نه کالای ایرانیه

نه ساخت ایرانه

---

بلکه سفارش گرین هست به شرکت High Power

• لایک 1
لینک به دیدگاه

دوستان یه چیزی رو بنده درک نمیکنم، اینکه چرا سایت های معتبر سخت  افزار ایرانی این پاور ها رو کاملا بررسی نمیکنند؟( ریپل، ولتاژ خروجی، نویز و کیفیت قطعات و...) آیا تجهیزات رو ندارند؟ اگه ندارند چرا گرین تهیش نمیکنه؟ این همه دارن به این پاور ها ایراد میگیرن چرا تست ها انجام نمیشه تا وضعیت واضح بشه؟ گرین براش مهم نیست؟همینه که نمیشه با اطمینان خرید      در اخر اینکه اگه الان سری vکولرمستر موجود بود با وجود قیمت بسیار بالای الانش بازم تهیش میکردم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...