رفتن به مطلب

ایا واتر کولر GREEN GLACIER EVO GLC120 کارایی خوبی در خنک سازی سی پی یوهای رایزن دارند؟

Recommended Posts

با سلام

ایا واتر کولر گرین  GLACIER  EVO GLC120 راندمان و کارایی مناسب  را برای خنک کردن  سی پی یو رایزن1600X در مقایسه با برند های مطرح مثل دیپ کول یا کولر مستر را دارد یا خیر؟

چون نمونه 120 برند های دیگر تقریبا 2 برابر مدل گرین قیمتشون هست و شبهه ایجاد میکنه که شاید کارایی خوبی نداشته باشند نسبت به نمونه خارجیش  از طرفی گفته میشه مدل  120 کارایی خوبی و خنک سازی ایده الی ندارد اگر کسی تجربه ای از این واتر کولر روی سی پی یو رایزن داره لطفا  تجربه خودشو از این محصول اعلام کنه

ویرایش شده توسط mohammed hossain
لینک به دیدگاه

رایزن 1700 روی فرکانس 4 به ندرت 60 درجه را رد میکرد ، البته با دو عدد فن کولر مستر در دو طرف رادیات و تنظیم دستی دور فن ها بر اساس دما .

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mohammed hossain گفته است :

با سلام

ایا واتر کولر گرین  GLACIER  EVO GLC120 راندمان و کارایی مناسب  را برای خنک کردن  سی پی یو رایزن1600X در مقایسه با برند های مطرح مثل دیپ کول یا کولر مستر را دارد یا خیر؟

چون نمونه 120 برند های دیگر تقریبا 2 برابر مدل گرین قیمتشون هست و شبهه ایجاد میکنه که شاید کارایی خوبی نداشته باشند نسبت به نمونه خارجیش  از طرفی گفته میشه مدل  120 کارایی خوبی و خنک سازی ایده الی ندارد اگر کسی تجربه ای از این واتر کولر روی سی پی یو رایزن داره لطفا  تجربه خودشو از این محصول اعلام کنه

سلام من رایزن 1800x با همین کولر رو دارم با خمیر CFIII

از تنظیمات بایوس game boost رو هم روشن کردم . با این حال توی 100% لود در کانورت و رندرینگ ویدیو تا حالا دمای بالای 60 درجه رو ندیدم اکثر مواقع 57 تا 59 درجه متغیره

ویرایش شده توسط Mantel
لینک به دیدگاه

سلا م دوست عزیز:

بنده هردو واتر های glacier 120 و نوع evo و همچنین موارد مشابه deepcool  رو تست زدم و باید بگم خدمتتون که نمونه گرین خیلی کارایی بهتری نسبت به 120 دیپکول داره.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mohammed hossain گفته است :

با سلام

درود بر شما،

دوست عزیز این واترکولینگ ها توسط دو وب سایت ریویو شدند و نتایج خوب و قابل قبولی رو گرفتند:

http://www.shahrsakhtafzar.com/fa/review/cooler/7163-green-glacier-120-water-cooling-review?showall=&limitstart=

https://www.sakhtafzarmag.com/تجهیزات-جانبی/8232/بررسی-و-مقایسه-عملکرد-واترکولینگ-glacier-240-گرین

کارایی خوبی و خنک سازی ایده الی دارند.

لینک به دیدگاه

سلام

والا دادا پردازنده من رایزن 1700 هستش .من  240 همین مدلی ک گفتین رو دارم و رو 3.9 اورکلاک کردم دما از 68 بالاتر نرفت تو تست cinebench

با خیال راحت خرید کن

• لایک 1
لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان بابت راهنمایی سوال پس نمونه  120 بر خلاف گفته ها کارایی خوبی داره .

مساله دوم نویز واتر پمپ هس تو نمونه کولر مستر  مستر لیکویید 120 لایت نویز کمتر از 8 دسی بل زده شده ولی در مورد گرین این عدد بین 19 تا 25 اگه اشتباه نکنم زده باشه میخواستم بدونم نویزش قابل قبوله یا در لود بیش از حد زیاد هست؟

لینک به دیدگاه

تا حدود 40 دسی بل اصلا آزار دهنده نیست . نگران اون مقدار نویز نباش

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...