رفتن به مطلب

راهنمایی خرید لپ تاپ با ویژگی های خاص

fary.teacher
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

ببخشید من می خوام یک لپ تاپ بخرم و با توجه به اینکه خیلی از مسائل سخت افزاری و .... اطلاعات ندارم، کاربرد هامو از لپ تاپ می گم و ممنون می شم اگه هر کس که می توانه منو راهنمایی کنه.

کار هایی که من انجام می دم:

- من از برنامه آفیس زیاد استفاده می کنم.

-معلمم و احتمالا تعداد زیادی فیلم آموزشی و فایل ها و برنامه های ضمن خدمت باید همیشه روی لپ تاپم باشه.

- با توجه به مورد قبلی ممکنه بخوام از روی لپ تاپم به دانش اموزا چیزی نشون بدم بنابراین کیفیت صفحه نمایش اهمیت پیدا می کنه.

- زیاد تایپ می کنم و با توجه به این ، احتمال زیاد کی بورد و موس جداگانه می گیرم و بهش وصل می کنم بنابر این جا ی کافی برای اتصال کابل و فلش و... داشته باشه.

- دانشجو ام و تعدادی برنامه ی اماری مثل GIS  و PAST و.... رو مورد استفادم باید قرار بدم.

- اینترنت لپ تاپمو احتمال زیاد فقط از اینترنت گوشی می خوام تامین کنم پس به خوبی بتونه با گوشیم ارتباط برقرار کنه.

-چون توی خونه از کامپیوتر استفاده می کنم و مانیتورمون خیلی بزرگه من واقعا کار کردن با لپ تاپ خیلی کوچیک برام سخته، از جهتی چون زیاد ممکنه لپ تاپمو همراهم ببرم نمی خوام سنگین باشه.

- اهل بازی نیستم ولی شنیدم لپ تاپ هایی که باهاشون بازی می کنن فرق داره ! در هر صورت شاید گاهی بازی هایی مثل wowرو بخوام بازی کنم.

- و مهمترین مورد اینه که تا 4 تومان بتونم هزینه کنم ولی تا 3 تومن میخوام چند تا معرفی کنید چون حالا ی موقع پولم کافی نبود بتونم 4 تومان هزینه کنم.

- محکم و عمری باشه. ی چیزی نباشه سال دیگه قدیمی بشه چون من طولانی مدت از وسایلم اسفاده می کنم.

والا چیز دیگه به نظرم نمی رسه. 

از کسایی که می خونن و نظر ارزشمندشونو می گن ممنونم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...