رفتن به مطلب

تماشاگران بارسا ال کلاسیکو بعدی را با عینک های شنا نگاه می کنند؟

Hamed
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

حرکتی که ژوزه مورینیو مربی رئال مادرید پس از بازی برگشت سوپر جام اسپانیا انجام داد با واکنش منفی تمامی فوتبال دوستان مواجه شد.

او در دقایق پایانی آن بازی به سراغ تیتو ویلانووا دستیار گواردیولا رفت و انگشتش را در چشم او فرو کرد .

هواداران بارسا با نوشتن بنرهایی در ورزشگاه شهر موناکو در بازی سوپرجام اروپا ( بین تیمهای بارسا و پورتو) نسبت به این کار اعتراض کردند. اما ابتکار دیشب یکی از هواداران تیم ساراگوسا موج جدیدی در اسپانیا بوجود آورد. این هوادار گمنام با عینک غواصی روی سکوهای ورزشگاه ظاهر شد و در بالای عینک مقوایی زده و روی آن نوشته بود:«عینک ضد مورینیو».

post-59-081266800 1314615045_thumb.jpg

این اقدام نمادین در پیشگیری از تکرار حرکت زشت مورینیو بازتاب خوبی در رسانه های ایالت کاتالونیا داشته وبرخی از آنها از جمله روزنامه ال موندو دپورتیوو از تماشاگران بارسا خواسته اند به هنگام بازی ال کلاسیکو با عینک شنا و یا غواصی به ورزشگاه بروند تا اعتراضشان را به این مربی خودخواه نشان داده باشند!

www.khabaronline.ir

لینک به دیدگاه

من طرفدار رئال هستم ولي مورينو رو دوست ندارم خيلي قاطي هست . نميتونه از بازيكنان اون بازي درست رو بگيره در مقابل بارسا تاكتيك غلطش موجب شكست شد . به نظر من رئال مربي ايتاليايي ميخواد يا برزيلي كسي كه شعور هدايت اين تيم قدرتمند رو داشته باشه من كاپلو بهترين گزينه ميدونم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...