رفتن به مطلب

خریدار گرافیک gtx1080ti

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان لیونی.

قصد خرید کارت ذکر شده رو دارم ترجیحا استریکس ایسوس وماین نشده باشه .برای گیم میخام.با حداقل 2سال گارانتی باشه ومتعلقات هم کامل.قیمتا متناسب شده پس لطفا قیمت فضایی ندید.1080ti strix به قیمت 5250 آکبند فول گارانتیش هست میتونید یه سرچ بزنید.(البته بعضیا گرون میدن که خب کار درستی نمیکنن-_-البته احتمال میره قیمتا پایینتر از این هم بیاد (که باید بیاد)ولی عجله دارم و قبل عید میخام بخرم .

ویرایش شده توسط alimogharehabed
لینک به دیدگاه

خریدارم

ویرایش شده توسط alimogharehabed
لینک به دیدگاه

در در 1396/12/22, 11:11:22، alimogharehabed گفته است :

سلام خدمت دوستان لیونی.

قصد خرید کارت ذکر شده رو دارم ترجیحا استریکس ایسوس وماین نشده باشه .برای گیم میخام.با حداقل 2سال گارانتی باشه ومتعلقات هم کامل.قیمتا متناسب شده پس لطفا قیمت فضایی ندید.1080ti strix به قیمت 5250 آکبند فول گارانتیش هست میتونید یه سرچ بزنید.(البته بعضیا گرون میدن که خب کار درستی نمیکنن-_-البته احتمال میره قیمتا پایینتر از این هم بیاد (که باید بیاد)ولی عجله دارم و قبل عید میخام بخرم .

سلام من msi 1080 ti دارم با ۳ سال گارانتی گرین ۵ تومن میدم 

لینک به دیدگاه

در در 1396/12/22, 11:11:22، alimogharehabed گفته است :

سلام خدمت دوستان لیونی.

اصفهانی هم هستم  

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Alialian گفته است :

سلام من msi 1080 ti دارم با ۳ سال گارانتی گرین ۵ تومن میدم 

سلام دوست عزیز.

باقیمت کمتر از قیمت شما مدل ایسوس استریکس آکبند تهیه شده.باتشکر

لینک به دیدگاه

در در 1397/01/08, 22:41:47، alimogharehabed گفته است :

از خارج از فروم خریداری شد.ختم تاپیک

محصول مورد نظر خارج از فروم خریداری شده .لطفا تاپیک قفل بشه.متشکر

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...