رفتن به مطلب

فروش گرافیک خودم و خرید کارت گرافیک جدید؟یا صبر؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان. من یه کارت گرافیک 1050ti الان روی سیستمم نصبه و یک کارت گرافیک r9 270x PowerColor هم  روی سیستم برادرمه . یه مقدار کمی هم پول نقد دارم

حالا سوال من اینجاست که به نظرتون میشه r9 270x رو بفروشم و یه خورده پول بزارم روش یه GTX 1060 - 6GB دست دوم بخرم و 1050ti رو بدم به داداشم؟ اصلا همچین کاری عاقلانست ؟ و اینکه برای این کار حدودا چقدر پول باید داشته باشم ؟ و اصلا r9 270x دست دومی که برادرم داره چقدر فروش میره ؟

لینک به دیدگاه

اگه خیلی مصر هستین که روی full hd با مکزیموم تنظیمات گرافیکی بازی کنین بنظرم میتونه دلیلی باشه که 1060 مدل 6 گیگی رو بگیرین.

من امروز از بازار 1060 گیمینگ ایکس گرفتم با قیمت خییییلی پایینتر از فروشگاه های انلاین که الان 2400 تا 2500 قیمت زدن

من خریدم 2190 !

البته 1060 رو برای سیستم دومم گرفتم ک سیستم میدرینج بر پایه بازی با رزولوشن fhd عه و کاملا هم راضیم ازش

هم خیلی خنکه هم خیلی کم مصرف و بی صدا

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، KINGPIN گفته است :

اگه خیلی مصر هستین که روی full hd با مکزیموم تنظیمات گرافیکی بازی کنین بنظرم میتونه دلیلی باشه که 1060 مدل 6 گیگی رو بگیرین.

من امروز از بازار 1060 گیمینگ ایکس گرفتم با قیمت خییییلی پایینتر از فروشگاه های انلاین که الان 2400 تا 2500 قیمت زدن

من خریدم 2190 !

البته 1060 رو برای سیستم دومم گرفتم ک سیستم میدرینج بر پایه بازی با رزولوشن fhd عه و کاملا هم راضیم ازش

هم خیلی خنکه هم خیلی کم مصرف و بی صدا

رزولوشنی که بازی میکنم 1440x900 هستش . الان که توی نت داشتم مقایسه های 1060 3 گیگ و 6 گیگ رو میدیدم دیدم زیاد تفاوتی ندارن  - اگه 3 گیگش هم باشه واسه من کفایت میکنه فقط نمیدونم  r9 270x رو چقدر ازم برمیدارن این یک

دو اینکه مطمئن نیستم بعد از عید قیمت گرافیک کم میشه یا زیاد

لینک به دیدگاه

صد در صد تفاوت هایی دارن فقط حجم مموری نیست

نسخه 3 گیگی کودا کور کمتری داره نسبت به 6 گیگ

گرچه فکر میکنم 1050ti که دارین برای رزولوشنی ک بازی میکنین کفایت کنه مگر اینکه رزولوشن بهتر بخواید

اگر فکرم درست کار کنه کارت r9 270x نسخه بهتر شده کارت hd7870 عه که اون hd7870 هم به عنوان جی پی یو پروسسور کنسول ps4 ازش یاد میشه و قدرتی در حد 750ti حالا کمی کمتر یا کمی بیشتر داره

احتمالا 300 400 بتونید بفروشید

البته بازم مطمئن نیستم درست گفته باشم متاسفانه قدرت سری 200 amd رو درست ب خاطر ندارم  

قیمت کارت هم بعید میدونم برای کارت هایی مثل 1060 از این بیشتر پایین بیاد شاید کمی پایینتر بیاد اما ب قیمت اولیه هیچوقت بر نمیگرده

دیروز که سر التهاب افزایش قیمت دلار خرید و فروش ارز متوقف شد تو بازار

ویرایش شده توسط KINGPIN
لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، KINGPIN گفته است :

صد در صد تفاوت هایی دارن فقط حجم مموری نیست

نسخه 3 گیگی کودا کور کمتری داره نسبت به 6 گیگ

گرچه فکر میکنم 1050ti که دارین برای رزولوشنی ک بازی میکنین کفایت کنه مگر اینکه رزولوشن بهتر بخواید

اگر فکرم درست کار کنه کارت r9 270x نسخه بهتر شده کارت hd7870 عه که اون hd7870 هم به عنوان جی پی یو پروسسور کنسول ps4 ازش یاد میشه و قدرتی در حد 750ti حالا کمی کمتر یا کمی بیشتر داره

احتمالا 300 400 بتونید بفروشید

البته بازم مطمئن نیستم درست گفته باشم متاسفانه قدرت سری 200 amd رو درست ب خاطر ندارم  

قیمت کارت هم بعید میدونم برای کارت هایی مثل 1060 از این بیشتر پایین بیاد شاید کمی پایینتر بیاد اما ب قیمت اولیه هیچوقت بر نمیگرده

دیروز که سر التهاب افزایش قیمت دلار خرید و فروش ارز متوقف شد تو بازار

1050ti میدم به برادرم 1060 رو واسه خودم میخواستم

r9 270x یه خورده از rx 460 4GB قویتره اما با مصرف و حرارت بیشتر

به هر حال ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Mantel گفته است :

سلام دوستان. من یه کارت گرافیک 1050ti الان روی سیستمم نصبه و یک کارت گرافیک r9 270x PowerColor هم  روی سیستم برادرمه . یه مقدار کمی هم پول نقد دارم

حالا سوال من اینجاست که به نظرتون میشه r9 270x رو بفروشم و یه خورده پول بزارم روش یه GTX 1060 - 6GB دست دوم بخرم و 1050ti رو بدم به داداشم؟ اصلا همچین کاری عاقلانست ؟ و اینکه برای این کار حدودا چقدر پول باید داشته باشم ؟ و اصلا r9 270x دست دومی که برادرم داره چقدر فروش میره ؟

رزولیشنی که بازی میکنید کارت فعلیتون کاملا جوابگو هستش ، کارت 270x هم حدود 500 ارزش داره یکمی اینور اونور و از 750ti قویتره .

والا نمیشه گفت وضعیت چجوریه اما اگه سقوط ارزهای دیجیتال ادامه داشته باشه یا به همین منوال ادامه بده مطمئنا قیمت گرافیک کاهش پیدا میکنه ولی روی دلار نمیشه نظر و اگه بتونید از بن تخفیف 500 تومنی لیون استفاده کنید (طرح ببخش و ...) ارزش ارتقا داره

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

رزولیشنی که بازی میکنید کارت فعلیتون کاملا جوابگو هستش ، کارت 270x هم حدود 500 ارزش داره یکمی اینور اونور و از 750ti قویتره .

والا نمیشه گفت وضعیت چجوریه اما اگه سقوط ارزهای دیجیتال ادامه داشته باشه یا به همین منوال ادامه بده مطمئنا قیمت گرافیک کاهش پیدا میکنه ولی روی دلار نمیشه نظر و اگه بتونید از بن تخفیف 500 تومنی لیون استفاده کنید (طرح ببخش و ...) ارزش ارتقا داره

ممنون  دوست عزیز.

حقیقتش برادرم زیاد gtav بازی میکنه و این 1050ti که من دارم چشمشو گرفته مدام میگه گرافیکمو بدم بهش (چون یه بار تست کردیم 1050ti فریم بیشتری میداد)

حالا من موندم توی این وضع گرونی گرافیک چه کنم ...به نظرت میصرفه یک 270x دیگه بزارم کنارش ؟ یعنی بشه 2 تا r9 270x

سیستم برادرم پاور cooler master 700w داره پاور خودم cooler master 650w   :|

برادرم پارسال 370 تومان خرید پاورشو من 1 ماه پیش 490 خریدم پاورمو  :|

با این تفاسیر میارزه کراس کنه یا نه ؟ توی فریم چقدر تاثیر داره ؟

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز کراس دوتا کارت قدیمی به صرفه نیس. چون سری 200 ای ام دی هم از لحاظ مصرف هم دما یکم جالب نیستن و از طرفی دو تا کارت 270 قدرت انچنانی نمیدن که توجیه کنه این کارو. شما بهترین کار رد کردن این کارت و خرید کارت جدیدتره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Mantel گفته است :

ممنون  دوست عزیز.

حقیقتش برادرم زیاد gtav بازی میکنه و این 1050ti که من دارم چشمشو گرفته مدام میگه گرافیکمو بدم بهش (چون یه بار تست کردیم 1050ti فریم بیشتری میداد)

حالا من موندم توی این وضع گرونی گرافیک چه کنم ...به نظرت میصرفه یک 270x دیگه بزارم کنارش ؟ یعنی بشه 2 تا r9 270x

اگه یه جورایی ارتقا اجباریه ، تو طرح ببخش و ... ببین بن مونده ، کارت خودتو بده به برادرت و 500 تومن بن تخفیف بگیر و 270 بفروش که حدود 500 یکمی اینور اونور دستت میاد و کراس 270 به درد نمیخوره

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

درود دوست عزیز کراس دوتا کارت قدیمی به صرفه نیس. چون سری 200 ای ام دی هم از لحاظ مصرف هم دما یکم جالب نیستن و از طرفی دو تا کارت 270 قدرت انچنانی نمیدن که توجیه کنه این کارو. شما بهترین کار رد کردن این کارت و خرید کارت جدیدتره.

در 26 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

اگه یه جورایی ارتقا اجباریه ، تو طرح ببخش و ... ببین بن مونده ، کارت خودتو بده به برادرت و 500 تومن بن تخفیف بگیر و 270 بفروش که حدود 500 یکمی اینور اونور دستت میاد و کراس 270 به درد نمیخوره

والا نمیدونم طرح چطوریه نخوندمش ولی اگه اینطوری بود که همه میتونستم کارتشونو بدن به اقوامشون و بن بگیرن . نمیدونم بشه این کار رو کرد یا نه دارم دنبال تاپیکش میگردم  به هر حال ممنون از پیشنهادتون دوستان

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Mantel گفته است :

ممنون  دوست عزیز.

کراس و SLI بیشتر به درد پرچمدارها می خوره . زمانی که مثلا شما وگا 64 داری ولی بازم کمه . میری یه دونه دیگه میندازی کنارش . برای میان رده ها به طور کلی پیشنهاد نمیشه و یه کارت قوی تر در مجموع بهتره .

شما 270X رو بگیر و یه مدت باهاش کار کن . اگر خیلی کمت بود برو تو فکر ارتقا به مثلا 970 و ... در حدی که نیازت رو پوشش بده . بهتره توی این بازار پول برای کارت آک ندی . با توجه به رزولیشنی هم که درش بازی می کنی به 1060 نیاز جدی نداری . اگر بازار بهم نریخته بود بهترین انتخاب برای شما میتونست RX 570 باشه ولی فعلا سری 900 انویدیا رو هدف قرار بدید بهتره .

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

با سلام ، از بحثا گفتم یه پیشنهادی بدم شاید بکارتون بیاد ، کارت 1060 شش گیگ گیمینگ ایکس ام اس ای تمیز دارم با گارانتی تا 98 با قیمت 1880 تقدیم میکنم ، در خدمتم اگر خواستید بدون دقدقه تا چند سالی با ل اچدی گیم بزنید ،امروز دیجی 2650 گذاشته 

ویرایش شده توسط frzm2014
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...