رفتن به مطلب

اولین امتیاز رسمی پردازنده Ryzen 7 2700X در پایگاه بنچمارک Geekbench به بیرون درز پیدا کرد!

Recommended Posts

• کاربر ویژه

275a56fb5cb561639d93c8711d6ce0ba.jpg

هرچه به زمان عرضه پردازنده های AMD Ryzen 2000 نزدیک تر میشویم ، شاهد انتشار جزئیات و امتیازات بیشتری از این پردازنده ها هستیم.امروز نیز در معیار سنجش Geekbench  اولین امتیازات پردازنده 2700X منتشر شده اند، که نشان از بهبود عملکردی پردازنده های جدید AMD دارند.در این تست در حالت تک هسته ای این پردازنده موفق به کسب امتیاز 4746 و در حالت چند رشته ای هم به امتیاز 24772 دست یافته است. امتیازات بدست آمده نسبت به پرچمدار قبلی یعنی Ryzen 7 1800X جالب توجه است و نشان از بهبود عملکرد نسبی، نسبت به این پردازنده دارد.

31acf5faa1627fb0de648364b5f255e9.jpg

برای مقایسه بد نیست بدانید که پردازنده 1800X در همین معیار  Geekbench  ، موفق به کسب امتیازات 4249 و 21978 در حالت تک هسته ای و چند رشته ای شده است.با توجه به افزایش کلاک پایه 100 مگاهرتزی پردازنده 2700X نسبت به 1800X و همچنین افزایس فرکانس بوست 350 مگاهرتزی، نشان از این دارد که علاوه بر افزایش فرکانس ، برخی اصلاحات و بهینه سازی ها بر روی ریز معماری این پردازنده نیز انجام شده است.مادربرد مورد تست ASUS ROG Crosshair VI Hero بوده که یک مادربرد بر پایه چیپست X370 است. با توجه به اینکه این مادربرد میتواند از پردازنده های جدید پشتیبانی کند ، اما به طور قطع از تمامی قابلیت ها و پیشرفت های جدید مانند SenseMI Gen 2 برخوردار نیست.امتیازات کسب شده در حالی هستند که فرکانس پایه این پردازنده بر روی 3.70 گیگاهرتز تنظیم شده و حافظه های مورد استفاده نیز بر روی کلاک 2.40 گیگاهرتز و با حجم 16 گیگابایت تنظیم شده بوده اند.

منبع : Techpowerup

مترجم : محمد فتحی

لینک به دیدگاه

دوستان به نظرتون ارزش داره پردازنده 1700 رو بفروشم و یدونه از اینا جایگزین کنم ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 31 دقیقه قبل، esy2011 گفته است :

دوستان به نظرتون ارزش داره پردازنده 1700 رو بفروشم و یدونه از اینا جایگزین کنم ؟

درود اگه مین سری z باشد صدردصد این کار بکنید موثرمخصوصا سری ضریب باز فرکانس بالاتر دارد

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، esy2011 گفته است :

دلت میاد بفروشیش ؟؟؟

لینک به دیدگاه

من قصد خرید 1700x رو بعد عید دارم و مادربردم رو هم خریدم GIGABYTE AX370-Gaming K3 AM4 X370

این نسل جدید سی پی یو از مادربرد من پشتیبانی میکنه؟ ارزش داره صبر کنم و اینو بخرم

چقدر توی قیمتش تفاوت داره؟ یا هنوز قیمتش مشخص نشده؟

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، mtzking گفته است :

من قصد خرید 1700x رو بعد عید دارم و مادربردم رو هم خریدم GIGABYTE AX370-Gaming K3 AM4 X370

این نسل جدید سی پی یو از مادربرد من پشتیبانی میکنه؟ ارزش داره صبر کنم و اینو بخرم

چقدر توی قیمتش تفاوت داره؟ یا هنوز قیمتش مشخص نشده؟

مادربرد شما پشتیبانی می کنه .

قیمت دلاریشون عملا یکیه .

ارزشش رو داره . البته اگر برای گیم میخواهید نهایتا سراغ 4 یا 6 هسته ای ها برید . در گیم تفاوت کمی دارن اما قیمتشون کاملا متفاوته .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

مادربرد شما پشتیبانی می کنه .

قیمت دلاریشون عملا یکیه .

ارزشش رو داره . البته اگر برای گیم میخواهید نهایتا سراغ 4 یا 6 هسته ای ها برید . در گیم تفاوت کمی دارن اما قیمتشون کاملا متفاوته .

بیشتر برای رندرینگ میخوام توی رندرینگ چه مقدار عملکرد بهتری داره نسبت به 1700x

یا هنوز بنچمارکش بیرون نیومده؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mtzking گفته است :

بیشتر برای رندرینگ میخوام توی رندرینگ چه مقدار عملکرد بهتری داره نسبت به 1700x

یا هنوز بنچمارکش بیرون نیومده؟

یه جایی خوندم حدود 20 درصد .

البته شما صبر کنید بنچمارکهای بیشتری بیاد .

لینک به دیدگاه

خوب بود 1600x نخریدم الان 2600x باید میخرم با گرافیکش هم فعلا سر میکنم

گرافیکش مثل 2400g یا قویتر؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 27 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

خوب بود 1600x نخریدم الان 2600x باید میخرم با گرافیکش هم فعلا سر میکنم

گرافیکش مثل 2400g یا قویتر؟؟

اینا گرافیک نداره و فقط پردازندس. 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Nima2007 گفته است :

اینا گرافیک نداره و فقط پردازندس. 

پس چرا 2400 داره ؟؟؟ ?

کلا گرافیک دار این مدلارو نمیسازن ؟؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

پس چرا 2400 داره ؟؟؟ 1f610.png

درود

رایزن apu هم دارد که پرازنده ی گرافیکی دارد.

لینک به دیدگاه

فرکانس پایه این پردازنده بر روی 3.70 گیگاهرتز تنظیم شده و حافظه های مورد استفاده نیز بر روی کلاک 2.40 گیگاهرتز

یعنی این بنج ها همش تو فرکانس پایه گرفته شدن خوب اگه با فرکانس بوست که 4.3 هست خیلی بالاتر میره که 

لینک به دیدگاه

در در 1396/12/24, 23:25:42، Miad007 گفته است :

پس چرا 2400 داره ؟؟؟ 1f610.png

2400G گرچه گرافیک داره اما قدرتش کمتر از 2600 هستش .

اصولا پردازنده ها قوی نیاز چندانی به گرافیک داخلی ندارن مگر در حد تصویر دادن .

شما نگاه کن برای مثلا 1800 چه گرافیکی در نظر گرفته بشه . اگر در حد 460 باشه قیمتش معقوله ولی قدرتش خیلی کمه و کسی که مثلا 400 دلار برای پردازنده میده خیلی راحت میتونه چند صد دلار برای گرافیک بده و یه وگا 64 بگیره . اگر یه وگا 64 هم بزارن کنارش قیمت سر به فلک می کشه و برای کسی که فقط به خود پردازنده نیاز داره و اصلا گرافیک براش مهم نیست ارزش خریدش رو شدیدا از دست میده ( کاری هم به این که اصولا نمی شه توی یک CPU یه وگا 64 جا داد هم نداریم !!!! )

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...