رفتن به مطلب

جائزه 40000 تومانی به بیشترین امتیاز مثبت

Recommended Posts

درود دوستان گلم

جائزه 40000 تومان به بیشترین امتیاز مثبت

روش کار به این صورت خواهد بود :

1 - کاربران در صورت تمایل برای شرکت در این مسابقه تا تاریخ 17/6/1390 اسامی خودشون رو در این تاپیک اعلام کنن

2 - بعد از اتمام تاریخ ثبت نام تعداد مثبتهای کاربران یادداشت میشه

3 - تاریخی برای اتمام مسابقه اعلام میشه و در روز و ساعت اتمام مسابقه تعداد امتیازات مثبت منهای امتیازات مثبت روز اول مسابقه میشه و نتیجه بدست میاد و کسی که بیشترین امتیاز مثبت رو گرفته باشه برنده مسابقه هستش .

در طول اجرای مسابقه گزارش امتیازات هر چند روز یک بار اعلام خواهد شد .

کسانیکه میخوان در مسابقه شرکت کنن در همین تاپیک اعلام کنن . و اگر سوالی هستش در خدمتم @};-

امیدوارم که مورد رضایت شما قرار بگیره

فوائد این مسابقه : موقعی کاربر مثبت میگیره که از دید سایر کاربران پست مفیدی زده باشه پس این مسابقه اول از همه باعث دادن پستهای مفید و کمک بیشتر به سایر کاربران میشه که این مسابقه باعث تقویت این فرهنگ در فروم خواهد شد

@};-یادتون باشه که خودتون رو دست کم نگیرید و هر کسی میتونه برنده باشه حتی کاربری که تازه عضو سایت میشه

اسامی شرکت کننده ها :

Danitondar

red30b

evance

arashmoli8

Hamid_5870

روبیک

ali_rastakhiz

Dj_aghamajid

otello

hostironi

لینک به دیدگاه

• ارسال 63
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

جناب حسینی یه سوال برام پیش اومد مدیران هم میتوندد شرکت کنند؟

لینک به دیدگاه

جناب حسینی یه سوال برام پیش اومد مدیران هم میتوندد شرکت کنند؟

متاسفانه مدیران نمیتونن در این مسابقه شرکت بکنن عزیز @};-

لینک به دیدگاه

خیلی خوبه آقای حسینی

من از همین الان اعلام امادگی میکنم

لینک به دیدگاه

سلام

بنده هم اعلام امادگی میکنم..

فقط میشه بیشتر توضیح بدین جناب حسینی..

شرایط خاصی برا شرکت هم داره یا نه؟

لینک به دیدگاه

ببخشید من متوجه نشدم! میشه نحوه محاسبه امتیاز بگین؟ یعنی کسی که امتیازش قبل از شروع مسابقه زیاد باشه شانس برنده شدن بیشتره؟

لینک به دیدگاه

ممنونم از شما دوستان گلم

توضیح :

مثلا کاربر x زمان و ساعت شروع مسابقه 5 امتیاز داره و در اتمام مسابقه 40 امتیاز داره اگر این دو عدد رو از هم کم کنیم عدد 35 بدست میاد و ایشون در زمان اجرای مسابقه تونسته 35 امتیاز کسب کنه .

در نتیجه تعداد امتیازات اولیه هیچ تاثیری در مسابقه نداره . مثلا اگر کاربر y 300 امتیاز داشته باشه و در اخر مسابقه 330 امتیاز داشته باشه از هم کم کنیم میشه 30 امتیاز در حین اجرای مسابقه بدست اورده بوده . در نتیجه کاربر x با بدست اوردن 35 امتیاز برنده خواهد بود .

باز اگر سوالی هستش بفرمایید .

و اگر میخواید در مسابقه شرکت کنید حتما جمله شرکت در مسابقه رو واضح بنونیسید تا نام کاربریتون رو ثبتش کنم .

در این مسابقه به هیچ عنوان نمیشه تقلب کرد . مثلا یکی بیاد با نام کاربری دیگه به خودش امتیاز مثبت و به دیگران امتیاز منفی بده . چون ما برای این مسابقه حتما یه سری قوانین خواهیم گذاشت و حتما هر روز مثبت و منفیهای کاربران رو از کنترل پنل مدیریتی بررسی خواهیم کرد @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب حسینی بنده رو هم اضافه کنید!wink.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب حسینی یه سوال: فایده این مسابقه چیه؟

در ضمن از اونجایی که احتمال تقلب و ...... زیاده من اصلا موافق نیستم. البته فقط یک نظر بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در ضمن از اونجایی که احتمال تقلب و ...... زیاده من اصلا موافق نیستم. البته فقط یک نظر بود

فایدش عنوان تاپیکه دیگهOh%20Go%20On.gif

البته برای خود آقای حسینی یه جور تبلیغ فروم حساب میشه که واقعا برای تبلیغ ایشون سنگ تموم گذاشتن!wink.gif

لینک به دیدگاه

فوائد این مسابقه : موقعی کاربر مثبت میگیره که از دید سایر کاربران پست مفیدی زده باشه پس این مسابقه اول از همه باعث دادن پستهای مفید و کمک بیشتر به سایر کاربران میشه که این مسابقه باعث تقویت این فرهنگ در فروم خواهد شد

در ضمن در این مسابقه کسی نمیتونه تقلب کنه خیالت راحت @};-

لینک به دیدگاه

در ضمن دوستان گلم به صورت انلاین هر روز نتایج امتیازات رو اعلام میکنم تا حیجان کار و بیشتر کنیم . و در ضمن سایر کاربران هم بهتون کمک میکنن در این راه که بعدا راهشو میگم @};-

لینک به دیدگاه

آقای حسینی برای کسانی که توی مسابقه شرکت میکنن مثل کاربرهای حراجی ، گروه کاربری ایجاد میکنید ؟

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

من منتظر سایر دوستان هم هستم که در این مسابقه که بهتون قول میدم جذاب بشه شرکت کنن @};-

تا اینجا اسامی دوستانیکه در این مسابقه میتونن شرکت کنن در پست اول نوشته شده . اگر اسم کسی رو جا انداختم اینجا اعلام کنه تا انجام وظیفه بشه .

آقای حسینی برای کسانی که توی مسابقه شرکت میکنن مثل کاربرهای حراجی ، گروه کاربری ایجاد میکنید ؟

حامد جان کسانیکه در مسابقه شرکت میکنن عنوان کاربریشون تغییر میکنه و عنوان " کاندید مسابقه امتیاز مثبت " رو میگیره . البته اگر اسم دیگه ای پیشنهاد دارید بفرمایید چون من این به نظرم اومد .

@};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقای حسینی! یه چیزی رو من نمیدونم:تفاوت امتیاز با تشکر چیه؟ ممنون میشن توضیح بدین!

اما اگه تفاوت خاصی ندارند لطفا فقط تشکر ها رو درنظر بگیرد!

لینک به دیدگاه

آقا اسم منم بنویسید

پ.ن: امتیاز مثبت خریداریم هر امتیاز مثبت 1000 تومن. هر کی امتیاز مثبت داد اعلام کنه شماره حساب بدم 1000 تومن بریزه به حسابم :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب حسینی 17 هم شد! خبری نیست؟

لینک به دیدگاه

تا دوشنبه مسابقه رو شروع میکنیم به دلیل اجرای مسابقه اورکلاک یه مقدار درگیری بود و امید به خدا بعد از اتمام این درگیری همه چیز حل میشه :D

لینک به دیدگاه

یه سوال پست ها در چه زمینه ای باید باشه؟فقط کامپیوتر یا هر چی باشه اشکال نداره؟

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

کاربر دیگه ای نمیخواد در این مسابقه شرکت کنه ؟

به نظر من مسابقه جذابی میتونه بشه و اگر شرکت نکنید پشیمون میشیدا ;)

در ضمن امشب اخرین مهلت برای ثبت نام در این مسابقه هستش :-?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...