رفتن به مطلب

فروش یک عدد کارت گرافیک ZOTAC 1060 6GB AMP EDITION

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام یک عدد کارت گرافیک ZOTAC 1060 6GB AMP EDITION  برای فروش مئوجود میباشد...
کارت گارانتی آواژنگ هست و متاسفانه 2ماه بیشتر از گارانتیش نمونده ...
کارت کاملا سالم و بدون هیچ ایرادی هستش و فقط برای گیم استفاده شده..
هزینه ارسال به عهده خریدار میباشد و فروش حضوری در کرج و تهران انجم میشود...

قیمت کارت:  تومان1.400.000

photo_2018-03-17_13-23-40.jpg

photo_2018-03-17_13-23-50.jpg

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، hesam_z گفته است :

سلام خریدارم 

09196014176

سلام دوست عزیز... براتون پیام ارسال کردم

کاربر GodWar قرار گذاشته بودن برای خرید ولی انداختن برای فردا از اونجایی که من عجله دارم. برای فروش منتظر پیشنهاد دوستان هستم

ویرایش شده توسط FEARR
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Astrix گفته است :

با سلام با استارتر عزیز بر سر خرید توافق شد

منتظر واریز دوست عزیزمون هستم تا ارسال بشه براشون...

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، FEARR گفته است :

منتظر واریز دوست عزیزمون هستم تا ارسال بشه براشون...

بله ممنونم از ایشون وجه مورد نظر واریز شد منتظر دریافت هستم

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Astrix گفته است :

بله ممنونم از ایشون وجه مورد نظر واریز شد منتظر دریافت هستم

مبارکتون باشه دوست عزیز... کالا ارسال شد انشالله صحیح و سالم دستتون برسه

لینک به دیدگاه

مرد حسابی مگه من پیغام ندادم که خریدارم و باهاتون هماهنگ کردم و گفتم سریعتر باهام تماس بگیرن چون من شماره تماس شما رو نداشتم؟؟؟؟ حداقل میپرسیدین که به کسه دیگه ای بفروشم یانه ؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، Majidi گفته است :

مرد حسابی مگه من پیغام ندادم که خریدارم و باهاتون هماهنگ کردم و گفتم سریعتر باهام تماس بگیرن چون من شماره تماس شما رو نداشتم؟؟؟؟ حداقل میپرسیدین که به کسه دیگه ای بفروشم یانه ؟؟؟؟؟؟

برادر من قرار گذاشتم اما نرسیدم موند برا فردا اما ایشون عجله داشت و فروخت والا برا خودم چنین حقی ندیدم بیام اعتراض کنم جنسشه و هرجور صلاح بدونه میفروشه طلبکارید مگه؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، godwar گفته است :

برادر من قرار گذاشتم اما نرسیدم موند برا فردا اما ایشون عجله داشت و فروخت والا برا خودم چنین حقی ندیدم بیام اعتراض کنم جنسشه و هرجور صلاح بدونه میفروشه طلبکارید مگه؟

خوب شما نرسیدین بنده میرسیدم که ازش بخرم اره طلبکارم چون چند ساله تو ارزوی یه کارت درس و حسابیم و الانم هرچی داشتم فروختم حتی تلوزیونم رو که یه 1060 به قیمت منصفانه و انسانی بخرم . اره الان 40 ساله به این ایران و قانون هاش طلبکارم ای مردم ای دولت ای ................. ایکاش یروز درست شه .

ویرایش شده توسط Majidi
لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Majidi گفته است :

خوب شما نرسیدین بنده میرسیدم که ازش بخرم اره طلبکارم چون چند ساله تو ارزوی یه کارت درس و حسابیم و الانم هرچی داشتم فروختم حتی تلوزیونم رو که یه 1060 به قیمت منصفانه و انسانی بخرم . اره الان 40 ساله به این ایران و قانون هاش طلبکارم ای مردم ای دولت ای ................. ایکاش یروز درست شه .

داداش دلت پره ها?

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Majidi گفته است :

درست میشه...

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، raajer گفته است :

درست میشه...

همه دلمون پُره 

حالا یکی بیشتر یکی کمتر ولی پُره

لینک به دیدگاه

یه گیم ارزش این همه هزینه و اعصاب خورد کردنو نداره داداش خودتو ناراحت نکن

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Naser esmailpor گفته است :

یه گیم ارزش این همه هزینه و اعصاب خورد کردنو نداره داداش خودتو ناراحت نکن

ممنونم دوست خوبم حیف که جای بحثش نیست وگرنه میگفتم چرا دلم پره ... الان چندین ساله ما مردم میخوایم چیزی بخریم بخاطر کمبود مالی هی میگیم بذار ارزون تر بشه و صبر میکینم اما بعد از چند وقت میبینی قیمت ها حالا هرچی نه فقط گرافیک شلوار لوازم خونه ماشین اجاره خونه و هزار کوفت دیگه حتی یدونه نان که چند برابر میشه و بازم به ما که منتظر موندیم ظلم شده . الان نمیخوام به این بنده خدا فروشنده گیر بدم نه بخدا فقط اینو بگم طرف یه سال یا دوسال پیش کارت رو گرفته مثلا 1300 الان میتونه اون کارت کارکرده و استفاده شده به مدت طولانی رو به قیمت بیشتر هم بفروشه و یکی مثه من دست پاهم براش میشکنه واقعا این وضعه که داریم همیشه به اونایی که نداشتن بیشتر ندار تر میشه زندگی دوست گلم وگرنه من اره دلم پره ولی نه برای فقط این گرافیک .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...