رفتن به مطلب

تا کی ؟؟!!

RED
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان

میدونم هزاران تاپیک درموردقیمت های گرافیکو اینا هست ولی آخه این چه وضعیه؟؟ 1 سال شد نتونستیم گرافیک بخریم از بس فروشگاه های ایرانی قیمت های غیر شرافتمندانه میزارن! بعد میگن قیمت جهانی رفته بالا!! عزیزم قیمت رفته بالا آره!  ولی تو ایران بالا نمیره! رسما مستقیم میره مریخ!! یه تار مو شرف داشته باشین این تاپیو پاک نمیکنین! به خدا خسته شدیم!

اینم قیمت و اینم شما..

ll.jpg

n3200.jpg

ویرایش شده توسط TABRIZI
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، TABRIZI گفته است :

سلام خدمت دوستان

میدونم هزاران تاپیک درموردقیمت های گرافیکو اینا هست ولی آخه این چه وضعیه؟؟ 1 سال شد نتونستیم گرافیک بخریم از بس فروشگاه های ایرانی قیمت های غیر شرافتمندانه میزارن! بعد میگن قیمت جهانی رفته بالا!! عزیزم قیمت رفته بالا آره!  ولی تو ایران بالا نمیره! رسما مستقیم میره مریخ!! یه تار مو شرف داشته باشین این تاپیو پاک نمیکنین! به خدا خسته شدیم!

اینم قیمت و اینم شما..

ll.jpg

n3200.jpg

داداشه من با این قیمتی که شما حساب کردی پس هزینه گمرک و ارسال و سود وارد کننده چی میشه؟؟دلارو باید شیش تومنی حساب کنی تا قیمت جنس بعد از وارد شدن به دست بیاد...اتریوم داره میپوکه...سال دیگه این موقع این کارتا رو میتونی با ی جارو از کف خیابون جمع کنی  :))

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، TABRIZI گفته است :

سلام خدمت دوستان

اینم قیمت و اینم شما..

ll.jpg

n3200.jpg

4150 که بد نیست. فکر کنم هزینه ی گمرکیش فقط 18 درصد بشه. هزینه ی راهش... سود فروشنده و ...

لینک به دیدگاه

یکی نیست بیاد بگه چرا ما باید پول خدماتی قطعه ای که تو ایران غیر فعاله و بدرد نمیخوره بدیم؟(گارانتی و خدمات خارج!)

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

فعلا پاسختون معلوم نیست چون انگار ما تو جهان نیستیم یا از یه کره ی دیگه ایم که قیمتا اینجوریه

والا اگه مثلا مریخ هم میبودیم فک نکنم هزینش انقد میشد

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، sajad564 گفته است :

داداشه من با این قیمتی که شما حساب کردی پس هزینه گمرک و ارسال و سود وارد کننده چی میشه؟؟دلارو باید شیش تومنی حساب کنی تا قیمت جنس بعد از وارد شدن به دست بیاد...اتریوم داره میپوکه...سال دیگه این موقع این کارتا رو میتونی با ی جارو از کف خیابون جمع کنی  :))

در 10 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

4150 که بد نیست. فکر کنم هزینه ی گمرکیش فقط 18 درصد بشه. هزینه ی راهش... سود فروشنده و ...

شما ها فکر کنم تو خواب زمستونی موندین هنوز! هزینه و صود و اینا فقط تو ایرانه؟؟!!

اینم یه نمونه از  سایت جمهوری آذربایجان! 1120 AZN

میشه :

ll.jpg

ویرایش شده توسط TABRIZI
لینک به دیدگاه

اون قیمت خورده فروشی دوستان . قیمت عمده حداقل 15% کمتر میشه . وارد کننده هام معمولا از ژنهای خوبن با ارز مبادله ای حدود 3000 تومن وارد میکنن و پول گمرک هم معمولا برای ما هست نه اونها . این کارت برای کننده دست اول زیر 3 تومن تموم میشه و بعدش دلالی ها و سودهای کلان اونهاست که به این وضعیت در میاد . حقوق کارمند 1.5 میلیون و قیمت دلار سر به فلک کشیده . 

حالا شما فقط قیمت سامسونگ S9 + رو ببینید که 719$ هست و 4.5 میلیون قیمت خورده !!!

لینک به دیدگاه

درود

با نهایت تاثر و تاسف خیلی وقته که اخلاق و انصاف در این جامعه عمرشو داده به یه سری ادمهای فرصت طلب و موج سوار 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، sajad564 گفته است :

درود دوست عزیز البته این مورد رو کاملا اشتباه محسابه میکنید وارد کننده که یک دونه نمیخره قیمت عمده خیلی کمتر از این حرف ها هست که شما فکرش ر میکنید 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، nima19 گفته است :

درود دوست عزیز البته این مورد رو کاملا اشتباه محسابه میکنید وارد کننده که یک دونه نمیخره قیمت عمده خیلی کمتر از این حرف ها هست که شما فکرش ر میکنید 

خودم میدونم عمده ارزون تر در میاد... تو ایران همیشه باید اینطوری محاسبه کنی....

لینک به دیدگاه

این گرونی کارت گرافیک تو کل دنیا اتفاق افتاده البته ۲۰ درصد ولی خودتون درجریانین دیگه ایران چجوریه تو ایران ۲۰۰ درصد

لینک به دیدگاه

حساب بشه بیشتر از ارزش تمام ارزهای بادِ هوایِ دیجیتالی، تولید کننده های چیپ و گرافیکها سود کردن..یه جو فراگیر جهانی بوجود اوردن و بعید نیست این جو و حتی ارزش گذاری و خریدهای اولیه ی این ارز ها زیر سر خودشون بوده و ممکنه اول خرج کردن و دون پاشیدن حالا سود کلان که هیچ ،دارن پوست میکنن^_^.

ما که اینجا مصرف کننده و پیرو جو حاکم به دنیاییم، کلا اینها قوانین نانوشته ی انسانهاست..اونم انسانهایی از نوع با دوز پایین انسانیت!

ویرایش شده توسط amin110
لینک به دیدگاه

وقتی کشور در و پیکر نداره و اهمیت نمیده همین میشه دیگه .کارتی که پارسال با قیمت ۱.۵ خریده و ته انبار مونده میده ۳ تومن

تا وقتی یه ادم کار درست این بازارو کنترل نکنه همین آش و همین کاسس

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، sajad564 گفته است :

داداش سال پیش همین موقع ها هم می‌گفتن شیش هفت ماه دیگه اثریوم می خوابه و قیمتای جهانی بر می‌گرده سرجاش. ولی هنوز سرپاست.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Amin_CA گفته است :

داداش سال پیش همین موقع ها هم می‌گفتن شیش هفت ماه دیگه اثریوم می خوابه و قیمتای جهانی بر می‌گرده سرجاش. ولی هنوز سرپاست.

نمیدونم والا من زیاد از عرض های دیجیتالی سر در نمیارم خیلی حرفا زده میشه یکی ک مثلا خیلی ادعاداشت که بارشه دو دیقه پیش میگفت ب آخر سال نرسیده اتر تا 3 هزار میره بالا یکی دیگه میگفت افتش حالا حالا ها ادامه داره و هیچ وقت دیگه نمیاد بالا...حرف ها ضدو نقیض هستش ولی با وجود اینکه خودم تا حدودی گیمر هستم امیدوارم جوری نشه که ماینر ها کشتیشون ب گل بشینه...بعضی ها تو این راه کل زندگیشون رو گذاشتن(وام ازدواج پس انداز...)

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، amin110 گفته است :

حساب بشه بیشتر از ارزش تمام ارزهای بادِ هوایِ دیجیتالی، تولید کننده های چیپ و گرافیکها سود کردن..یه جو فراگیر جهانی بوجود اوردن و بعید نیست این جو و حتی ارزش گذاری و خریدهای اولیه ی این ارز ها زیر سر خودشون بوده و ممکنه اول خرج کردن و دون پاشیدن حالا سود کلان که هیچ ،دارن پوست میکنن^_^.

ما که اینجا مصرف کننده و پیرو جو حاکم به دنیاییم، کلا اینها قوانین نانوشته ی انسانهاست..اونم انسانهایی از نوع با دوز پایین انسانیت!

میگن موقعی که همه تو آمریکا داشتن دنبال گنج میگشتن یکی با فروش بیل میلیونر شد !!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...