رفتن به مطلب

مانیتورهای جدید ASUS و ACER در سه ماهه سوم سال جاری از راه می‌رسند

Recommended Posts

af98c700ee6abe6fccad48e214fca0bc.png

مطمئنم که مانیتورهای هیجان انگیز نمایش داده شده در کنفرانس سال پیش Nvidia را بخاطر می‌آورید، مانیتورهایی با وضوح و نرخ تازه سازی بالا که آرزوی هر گیمری می‌باشد اما در این چند وقت خبری از این مانیتورها که اتفاقا از تکنولوژی پیوست از رسانه های دیگر اختصاصی Nvidia یعنی G-sync حالا با گزارشات جدید بنظر می‌رسد که انتظارات به پایان رسیده و می‌توانیم این مانیتورها را در سه ماه سوم 2018 زیارت کنیم. از قرار معلوم دو مانیتوری یکی با وضوح 4K و نرخ تازه سازی 144هرتز و دیگری با وضوح 3440x1440 و نرخ تازه سازی 200هرتز از سمت ایسوس و ایسر رونمایی خواهند شد. در بازه زمانی که Nvidia نیز از نسل جدید گرافیک‌های خود با معماری تورینگ پرده برداری خواهد کرد و وارد تولید انبوه خواهند شد. چه زمانی بهتر از این! و در این زمان شاهد عرضه نمایشگرهای بزرگ و تلویزیون‌ها با فناوری G-sync خواهیم بود، تصورش هم شیرین است نمایشگری 65 اینچ با وضوح 4K و G-sync!

سایت TFT Central مدعی شده که دو مانیتور جدید ایسوس و ایسر با نام‌های ASUS PG27UQ و ACER X27 درسه ماهه سوم 218 با وضوح 4K و نرخ تازه سازی 144هرتز و مدلی دیگر از ایسوس و ایسر با نام ASUS PG35VQ و X35 که هروی آنها دارای وضوح 3440x1440 و نرخ تازه سازی 200 هرتز در سه ماهه چهارم عرضه خواهند شد.

منبع: Tweaktown

مترجم: سامان یزدان نیک

لینک به دیدگاه

قیمتهاش بیرون درز نکرده ؟؟؟

عالیه 200 هرتز ولی چه گرافیکی میتونه 200 فریم بده تو 4K ؟؟

من که با دو تا 1080ti نمیتونم 200hz فریم بگیرم

لینک به دیدگاه

عالیه ولی از ۱۰۰ نفر چند نفر میتونن از این بگیرن؟ 

باید به بحث اقتصادیش هم فکر کرد.

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، sepehrariaee گفته است :

قیمتهاش بیرون درز نکرده ؟؟؟

عالیه 200 هرتز ولی چه گرافیکی میتونه 200 فریم بده تو 4K ؟؟

من که با دو تا 1080ti نمیتونم 200hz فریم بگیرم

نسل بعدی میتونه. شرکتها که بیخود محصول نمیدن بیرون از قبل میدونن که فروش میره. به احتمال زیاد 2070 و 2080 هم همزمان با این عرضه میشه

من حدس میزنم قیمتش 2000 دلار باشه

در ۱ ساعت قبل، Chabouk گفته است :

عالیه ولی از ۱۰۰ نفر چند نفر میتونن از این بگیرن؟ 

باید به بحث اقتصادیش هم فکر کرد.

از 100 نفر 1 نفر میگیره ولی اون شرکت ها هم به همون میزان تولید میکنن و برای اون 99 نفر هم خبر خوبی هست چون رو قیمت بقیه ماینتور ها تاثیر میذاره.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، shocker78 گفته است :

از 100 نفر 1 نفر میگیره ولی اون شرکت ها هم به همون میزان تولید میکنن و برای اون 99 نفر هم خبر خوبی هست چون رو قیمت بقیه ماینتور ها تاثیر میذاره.

نمیشه گفت خبر خوبی هست اما آنچنان خبر بدی هم نیست

سال گذشته کلی مانیتور درجه یک و عالی معرفی شدن اما هیچکدوم روی کاهش قیمت مانیتور ها تاثیری نداشت بلکه باعث افزایش قیمتشون شد برای مثال:

مانیتور lg24mp68vq

قیمت اولیه:۶۹۰

قیمت روز: ۹۱۰

مانیتور vx239h

قیمت اولیه: ۸۰۰

قیمت روز: ۱۰۰۰_۱۱۰۰

و خیلی موارد  دیگه که بخوام لیستش کنم کلی زمان میبره . اما در کل این مانیتور ها نه تنها تاثیری بر کاهش قیمت نداره بلکه باعث افزایش قیمت ها میشه چون فروشنده ها میخوان اختلاف قیمت رو کمتر کنن تا عده بیشتری به سمت این مانیتور های گرون قیمت برن.

لینک به دیدگاه

خداییش کی اینقد پول داره بده اینا!

همین الانش FHD G-sync بالای ۲.۵۰۰ چه برسه به 4k

احساس فقر میکنم ?

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...